Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) aprokaroka87 válasza apóka (#11450) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Redmi 7-et írtál a hsz-ben, ez a Redmi note 7 topik.
Neked melyik van pontosan?:)

(#11452) apóka válasza aprokaroka87 (#11451) üzenetére


apóka
aktív tag

Igazad van, benéztem :B ....a gyerek telefonja, én már nem igazodok ki ezeken. Húzok a másik topikba.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#11453) vlevi


vlevi
nagyúr

Bootloader nyitásban eddig jutok, tovább nem :(
[kép]
Az mi flash unlock progi az alábbi log-t csinálta
[link]
A végén van egy rész, DEBUG <08:59:16.135,T:8824> : getvar:tokenversion FAILED (remote: unknown command) , és innen nem megy tovább, többszöri próbálkozásra sem.

Az unlock tool bal alsó sarkában lévő link pedig 404...

(#11454) vlevi válasza vlevi (#11453) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnna, megvan a probléma forráas, AMD Ryzen-t használok, sikerült találni az Mi fórumon olyan bejegyzést, miszerint ez lehet a gond.
És tényleg. kunyeráltam egy inteles gépet, és gond nélkül lefutott az unlock.
Akár ezt is be lehetne írni az összefoglalóban lévő cikkbe, hogy AMD-vel gond lehet az unlock-al.

(#11455) trebrona válasza vlevi (#11454) üzenetére


trebrona
Topikgazda

done

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11456) vlevi válasza trebrona (#11455) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, remélem másnak is segít ez az infó.
:R

(#11457) vlevi válasza vlevi (#11454) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért nem fenékig tejfel az élet, mert a twrp telepítésnél elakadtam.
[link]
fastboot flash recovery twrp.img
Ez állandóan elhasal azon, hogy maximum size allowed...
Erre már nem találtam guglis segítséget :(

(#11458) Gloob válasza vlevi (#11457) üzenetére


Gloob
addikt

Én a magam részéről jobban szeretem, és ajánlom is az OrangeFox recovery-t. Az oldalukról letöltöd a legújabb stable verziót, a 10.1.3 stable. A zip file-ból kiveszed a recovery.img-t, azt adb parancssorból telepíted, majd a telefont manuálisan újraindítod recovery-be. Ezután az egész zipet telepíted már recovery-ből.

Samsung Galaxy A52S

(#11459) trebrona válasza Gloob (#11458) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Minek telepíted a zip-et újra, ha már fent a recovery?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11460) vlevi válasza Gloob (#11458) üzenetére


vlevi
nagyúr

Próba cseresznye, még ezt kipróbálom.
Előző telefonomra a twrp telepítéséhez sem kellett fastboot, de lehet, hogy még adb sem. Olyan rég volt, nem emlékszem rá :)

(#11461) Gloob válasza trebrona (#11459) üzenetére


Gloob
addikt

Azért, mert a zipben vannak egyéb modulok is, amik a recovery flash-eléssel nem mennek fel. Magisk, Aroma file Manager, Reset password stb. Ezek a modulok az sd-re kerülnek egy Fox könyvtárba.

Samsung Galaxy A52S

(#11462) Gloob válasza vlevi (#11460) üzenetére


Gloob
addikt

Milyen telefon volt az a régebbi? Nem hinném, hogy adb nem kellett hozzá! Nekem eddig minden telefonomhoz kellett, pedig volt pár eddig. Még annó egy T-Mobile Pulse-al kezdtem! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#11463) vlevi válasza Gloob (#11462) üzenetére


vlevi
nagyúr

Alcatel idol3. Visszakerestem, ott a gyári flash tool kellett a teri telepítéshez.
[link]

(#11464) trebrona válasza Gloob (#11462) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Anno ZTE Blade-en is lehetett RomManager, vagy RecoveryManager alkalmazással pl. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11465) miqlas


miqlas
őstag

Milestone2-t kitiltották vagy õ lépett le?

42

(#11466) Gloob válasza trebrona (#11464) üzenetére


Gloob
addikt

Most visszagondolva volt egy Oukitel-em is. Ott sem kellett, de az viszont MTK-s volt.

Samsung Galaxy A52S

(#11467) Namelesske


Namelesske
addikt

Sajnos köztetek is vannak akiket átvert a BoltX. Létre hoztam egy topikot, mert kezdenek eltűnni, szervizbe ragadt telefonok sorsa tisztázatlan. [link]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#11468) vlevi válasza Gloob (#11458) üzenetére


vlevi
nagyúr

Most lehet, hogy egyelőre marad a MIUI, igaz, a BL nyitás miatt kapott egy teljes törlést.
Ezt kihasználva, megnézem, hogyan működik, ha SEMMIT nem birizgálok az energia beállításokban.
Közben elővettem a régi Alcatel telómat, amin Lineage 14 van, Android7-el, és így visszanézve tényleg elég fapadosnak néz ki a felület a MIUI után, lehet, nem is akarnék én olyat :)
Igaz, a MIUI-bol nagyon kevés dolgot használok, meg a launchert sem, de ha az alap rendszer nem fog felbosszantani, akkor nincs különösebb okom custom -roM- használni.

(#11469) Gloob válasza vlevi (#11468) üzenetére


Gloob
addikt

Ha már megvan egyszer a BL nyitás, és sikerült a recovery, tényleg, sikerült?, akkor jó szívvel merem ajánlani a Xiaomi.eu Dev weekly bétát. A jelenlegi legfrissebb a 20.06.11. Jó, majdnem hibátlan, (én nem találtam hibát eddig), és MIUI. Android Q alapon MIUI 12. Érdemes kipróbálni. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#11470) vlevi válasza Gloob (#11469) üzenetére


vlevi
nagyúr

Recovery felrakásánál feladtam, a te módszeredet végül nem próbáltam ki. A MIUI12 meg majd megérkezik rendesen is, valamikor.

(#11471) Gloob válasza vlevi (#11470) üzenetére


Gloob
addikt

Hát te tudod. Akkor viszont felesleges volt a BL nyitási procedúra. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#11472) vlevi válasza Gloob (#11471) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tulajdonképpen igen :D

De most megpróbáltam mégegyszer az orangefox recovery-t is telepíteni, a hibaüzenet ugyanaz :(

fastboot flash recovery recovery.img
target reported max download size of 536870912 bytes
sending 'recovery' (35124 KB)...
FAILED (remote: Requested download size is more than max allowed)
finished. total time: 0.000s

[ Szerkesztve ]

(#11473) vlevi válasza vlevi (#11472) üzenetére


vlevi
nagyúr

Francba, a fastboot flash hibaüzenet is csak AMD-n jelentkezik :W
Kell egy Core2Duo ótvar szutyok, amivel meg lehet csinálni 1 perc alatt, hiba nélkül :W

(#11474) vlevi válasza vlevi (#11473) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mostmar csak az a kérdés, hogy ha az orabgefox-bol telepített pixel expérience az első indítás után a színes G betűt mutatja, és alatta mozog a csik, akkor kezdjek-e aggódni, ha kb 10 perce ez van, és nem megy tovább???
Természetesen a wipe, amit kellett, az megvolt.

(#11475) vlevi válasza vlevi (#11474) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ha alaki így jár, mint én, akkor jó, ha odafigyel.
A data-t formázni kell, nem elég a wipe.

(#11476) Gloob válasza vlevi (#11475) üzenetére


Gloob
addikt

Én nem tudom, hogy az általad telepített rom telepítési útmutatója mit ír, de általában minden custom rom leírása úgy kezdődik, hogy ha a rom első telepítése történik, főleg, ha egy más fajta rom volt előtte, akkor DATA FORMAT! Azt remélem tudod, hogy ez minden dokumentumot, fényképet, videót, zenét, adatot töröl a data particióról. Remélem előtte ezeket mentetted.
Ezt már jó pár hónappal ezelőtt is leírtam egy fórumtársunknak, de ugye minek is?
Ugye Azimut?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#11477) trebrona válasza vlevi (#11475) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Igen, ez alap.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11478) vlevi válasza Gloob (#11476) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, tudom, hogy formát darab kell, csak ezt benéztem.

(#11479) Gloob válasza vlevi (#11478) üzenetére


Gloob
addikt

Akkor rendben van. A következő frissítésnél már majd nem fog kelleni. Viszont egy másik rom telepítésénél majd ismét kell.

Samsung Galaxy A52S

(#11480) vlevi válasza Gloob (#11479) üzenetére


vlevi
nagyúr

TWRP-ben jobban szem előtt van a format, mint a wipe.

Nézegetem még egy kicsit ezt a pixel experience romot, egyelőre szokatlan a látvány a MIUI után :)

(#11481) Gloob válasza vlevi (#11480) üzenetére


Gloob
addikt

Nem ismerem a pixel-t. Én eddig csak MIUI-t használtam. A gyárit nem sokáig, majd a Xiaomi.eu Dev weekly-t. Nekem megfelel.

Samsung Galaxy A52S

(#11482) endroid


endroid
csendes tag

Sziasztok
Van valamilyen megoldás arra, hogy az egyik simet (céges kártya) kikapcsolja ok. hétvégére? A menüben nem találtam

Köszönöm

(#11483) kisza25 válasza miqlas (#11465) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11484) #49155328


#49155328
törölt tag

Sziasztok!

Van egy redmi 7-es telefonom, a gyerekem használta kb 1,5 évig.
Le akartam gyalulni róla mindent de a gyári viaszaállítást nem lehet véghez vinni.
Van rajta képernyő jelszó amit beírva hibát dob.

reportot akar küldeni, a reportot elküldöm de ugyanúgy visszatér a jelszó bekérés.
Nem a jelszóval van gond mert a készüléket fel lehet oldani.
Valami ötlet hogyan lehetne teljesen leformázni ?

(#11485) aelod válasza #49155328 (#11484) üzenetére


aelod
veterán

Ez RN7 topik R7 topikot keresd.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11486) vlevi válasza #49155328 (#11484) üzenetére


vlevi
nagyúr

Esetleg próbáld meg a MIUI topik -ban, mert valószínű, hogy ez a MIUI készülék kereső, vagy nem tudom pontosan hogyan hívják dolog lesz.
Szerintem a teljes gyaluláshoz kellene a MIUI fiók jelszava (habár ebben nem vagyok biztos), ami természetesen nem ugyanaz, mint a telefon feloldási jelszó.

(#11487) #49155328 válasza vlevi (#11486) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem volt rajta miui fiók, de köszi megkerdem ott is.

(#11488) azimut válasza Gloob (#11476) üzenetére


azimut
aktív tag

Azóta csak így csinálom :R

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#11489) calambrito


calambrito
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, mi történt, de eltűnt az egyik alkalmazásom ikonja. (Nem töröltem le magát az alkalmazást.)
A kérdésem az: hogyan tudom visszavarázsolni? :U

(#11490) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Valakivel előfordult már hogy az ébresztő néma ébresztéskor? Mégpedig úgy hogy 2 időpont van beállítva reggelre, az első némán "szólt" (csak a kijelzőn lehetett látni hogy ebresztene), a 20 perccel későbbi ébresztés meg szól rendesen. Utána 2 napig jó minden, aztán ma megint ezt csinálta. Mind eközben semmit se állítottam.

(#11491) fradi81


fradi81
veterán

Ha most kéne váltani kicsit jobb telóra emberi áron akkor note 8 pro?

moto g72, Ninebot d28e

(#11492) kisza25 válasza fradi81 (#11491) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen, note 8t kb ugyanez, arra nincs értelme váltani

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11493) fradi81 válasza kisza25 (#11492) üzenetére


fradi81
veterán

Amit még néztem a note 9s, nfc nincs és kamera kicsit rosszabb, de jobb aksi, nekem inkább a kamera érdekes, így ha venni kell telót inkább a pro felé hajlok.

moto g72, Ninebot d28e

(#11494) aelod válasza fradi81 (#11493) üzenetére


aelod
veterán

Én még várnék amíg kijön a redmi x (?). Lesz NFC is elvileg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11495) fradi81 válasza aelod (#11494) üzenetére


fradi81
veterán

Csak ez most sos, csajnak kell teló a régi megnyekkent samsung helyett, lehet megkapja ezt, én meg beújítok. NFC nekem nem számít egyelőre. A másik lehetőség hogy ő vesz pl egy redmi 8-at kicsi pénzért majd kitaláljuk.

moto g72, Ninebot d28e

(#11496) azimut válasza fradi81 (#11495) üzenetére


azimut
aktív tag

Csajnak csak újat, nehogymá' kiszúrjad a szemét egy összetaperolt példánnyal! Utána járkálhatsz a világban szem nélkül.... :DD (bocs ezt nem hagyhattam ki)

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#11497) pimi50 válasza aelod (#11494) üzenetére


pimi50
aktív tag

Megkérdezném, hogy az NFC-t hol és mire lehet használni (Mo-n)?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#11498) trebrona válasza pimi50 (#11497) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Mobillal fizetés bankkártya helyett, NFC tag-ekkel profilozás pl.
Példák az NFC használatára:
Mikrotranzakciók, vagyis vezeték nélküli fizetések a boltokban Google Pay, Apple Pay, esetleg Garmin Pay használatával, mely okosórákhoz terveztekA Bluetooth gyors párosítása, például két mobiltelefon közöttA névjegyek gyors átküldése telefonok közöttAjtónyitás – azokhoz az ajtókhoz, amelyek NFC zárrendszert használnak, csak érintsd oda NFC-s mobilodat és már nyílnak isAz éttermi menük olvasása – az étterem ajtajára egy NFC-tag van felragasztva, amire ha ráhelyezed a mobilodat, a kijelzőn megjelenik az étlapNévjegyek importálása – például egy NFC-chip használatával a névjegykártyán – a névjegykártyát érintsd a telefonodhoz és ezt követően megjelennek az adott személy elérhetőségei, amelyek el is menthetőekA WiFi jelszó megosztása barátaiddalA telefon rezgésre állítása vagy az ébresztőóra bekapcsolása a telefon éjjeliszekrényre helyezésekorA navigáció elindítása, ahogy a mobilt az autós tartóba helyezedÉbresztőóra, amely mindenképp felébreszt - beállíthatod úgy, hogy csak akkor kapcsoljon ki, ha a telefont egy NFC-matricara helyezed, például egy másik szobábanGyorsabb csatlakozás vezeték nélküli hangszórókhozElõre beállított SOS üzenet küldése - ideális gyermekeknek, akik nem tudnak írni, vagy idõseknekDobozok címkézése költözéskor

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11499) kanyi51 válasza trebrona (#11498) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nagyon szépen leírtad hogy mire jó, csak aki nem ért hozzá az nem is tudja másra használni csak fizetésre. mint pl . én is (Simple-n keresztül). De azért köszönjük.

[ Szerkesztve ]

(#11500) vlevi válasza kanyi51 (#11499) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én még fizetésre sem. A bankkártyám adatait nem adom meg a Google Pay-nek, illetve, csak a virtuális bankkártyát adtam meg, amin nincs pénz, csak akkor, amikor netes vásárlásnál fizetek vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.