Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Directors


Directors
senior tag

Köszönöm én is a segítséget fólia ügyben.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#10302) Oldbiggy válasza vlevi (#10299) üzenetére


Oldbiggy
tag

Éppen a fólia szélén van a led.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#10303) vlevi válasza Oldbiggy (#10302) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, akkor látszik az értesítő led, ez jó.
:R
Amúgy is olyan apró az a led, fólia nélkül is alig látszik, nem szabad, hogy barmi is beletakarjon.

(#10304) fradi81 válasza Directors (#10290) üzenetére


fradi81
veterán

Ez a tg fólia nekem bevált [link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#10305) Pityu. válasza KubanitoS (#10291) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Itthon 1500Ft ért vettem fóliát ugye csomagoltat ami nem tudom hány forint lehet kint de nem ennyi felrakva nagyon tutin lett tényleg pormentesen de itt ott pár hét múlva a fólia szélein lett kis levegősödés pedig előtte nem volt,nekem eddig as nillkin vált be a legjobban 1 év után se volt levegősödés a széleken és jól is bírja.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#10306) dave987 válasza vlevi (#10276) üzenetére


dave987
aktív tag

Miui Zene tud mappánként lejátszani.

(#10307) vlevi válasza dave987 (#10306) üzenetére


vlevi
nagyúr

Csak nagyon idétlenül van megcsinálva. Felsorolja az összes cd1, cd2, cd3, ... mappát, és utána a benne lévő számokat névsorba rendezi...
[kép]
[kép]

(#10308) Directors válasza fradi81 (#10304) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi!
Ebay-en is meglehet ezt vásárolni ? Nem igazán találtam.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#10309) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Aki MIXM végződésű global romot használ -meglepő módon- érkezett frissítés
miui_LAVENDERGlobal_V11.0.5.0.PFGMIXM
...vagy ez régebbi, csak újra feltették a szerverre?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10310) fa4hu válasza Milestone2 (#10309) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Érdekes, hogy a hivatalos letöltő oldalon nincs fenn...

(#10311) Milestone2 válasza fa4hu (#10310) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudod, a teszter mindig hamarabb hozzáfér...
...s most a meghosszabbított szünetben még lassabban fogják a hivatalos oldalt frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10312) fa4hu válasza Milestone2 (#10311) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

:C Nem tudod, mik az újdonságok benne?

(#10313) Milestone2 válasza fa4hu (#10312) üzenetére


Milestone2
nagyúr

China developeren ROM-on vagyok...
...és itt nincs changelog a szerveren

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10314) fa4hu válasza Milestone2 (#10313) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Akkor majd valaki MIXM-es talán beszámol róla, ha telepítette...

(#10315) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk lassan érkezhet ( ne ) frissités, mert ahogy néztem mi kb Novemberben kaptunk frissítést, a teljes Redmi 8 család, pedig december-ben vagy januárban.

Mintha kicsit hanyagolták volna...
persze majd érkezik.

(#10316) maczera válasza aprokaroka87 (#10315) üzenetére


maczera
aktív tag

Vajon most majd mit rontanak el? ;]

(#10317) aprokaroka87 válasza maczera (#10316) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kérdezd meg tőlük:D
Meg mond meg nekik hogy rakják bele a changelog-ba is:D

[ Szerkesztve ]

(#10318) dave987 válasza vlevi (#10307) üzenetére


dave987
aktív tag

Értem. De ha jól gondolom ezt más lejátszók is max így tudják. Egybe kell tenni a cd-k tartalmát,ez van...

(#10319) vlevi válasza dave987 (#10318) üzenetére


vlevi
nagyúr

A Pulsar lejátszó, az Aimp, és biztos van meg más is, a mappákat hierarchikusan mutatja, hasonlóan a Totál commanderhez, és nem névsorban játssza le a számokat.
Az album, vagy előadó szerinti nézet számomra azért használhatatlan, mert van sok album, amiben valami feldolgozás, mix, vagy más egyéb van, ami az mp3 tag alapján máshova kerül besorolásra.

(#10320) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Végre egy hasznos link a MiCommunity-n...
(persze azt nem csekkoltam, hogy az általatok legjobban preferált verziókat ajánlja-e, de jó gyűjteménynek tűnik)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10321) #07282432 válasza Milestone2 (#10320) üzenetére


#07282432
törölt tag

Akárcsak ez is egy hasznos link:

[link]

(#10322) pimi50 válasza vlevi (#10319) üzenetére


pimi50
aktív tag

Én a Media Monkey-t használom szinte mindenre, a hálózatot is hibátlanul kezeli, minden nézetet folyamatosan(!) lejátszik. A VLC mellett nem is kell más.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#10323) pimi50


pimi50
aktív tag

Jó lenne megoldás a YouTube telóról smart TV-re való megosztására hw kiegészítő(TVBox, Miracast, stb) nélkül.

[ Szerkesztve ]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#10324) AttilaMvh válasza pimi50 (#10323) üzenetére


AttilaMvh
tag

Ha bekapcsolod az okostévét, és ugyanazon a wifi hálózaton van mint a telefonod, a youtube video indítása után nézd meg nincs-e a jobb felső sarokban egy TV ikon, azzal kivetíti minden egyéb nélkül. Nekem a Max3- on Miui11-en működik Samsung TV-vel. Az asszonynak van note7, ha hazajön kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#10325) AttilaMvh válasza AttilaMvh (#10324) üzenetére


AttilaMvh
tag

Kipróbáltuk, neki is műkszik Note7-Miui11 euglobal gyári-Samsung UE32J6200.
Sőt, a telefonról bármit kivetíthet a TV-re ha a beállítások->kapcsolat&megosztás->kivetítés menüpontban rácsatlakozik a tévére.

(#10326) vargalex válasza AttilaMvh (#10324) üzenetére


vargalex
félisten

Ez nem kivetítés, ilyenkor a TV YouTube kliens végzi a lejátszást.

Alex

(#10327) AttilaMvh válasza vargalex (#10326) üzenetére


AttilaMvh
tag

Tudom, két különböző dologról van szó, lehet, hogy nem fogalmaztam jól, a lényeg az lenne, hogy mindkettő működik. A telefonon indított Youtube is megjeleníthető az okostévén, de a telefon képernyője is kivetíthető az okostévére, minden egyéb hardver vagy app nélkül, csak azonos wifi hálózathoz legyenek csatlakozva.
Köszönöm a kiigazítást, remélem így már érthetőbb lettem.

[ Szerkesztve ]

(#10328) pimi50 válasza AttilaMvh (#10327) üzenetére


pimi50
aktív tag

Sajnos azt hiszem, hogy a tv-m (samsung ue46d6000) már nem alkalmas erre. Minden médiát ki tudok küldeni rá, ezt nem. Valamiért a telo beállítások->kapcsolat&megosztás->kivetítés nem "látja" a tv-t, pedig azonos alhálón vannak.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#10329) vlevi válasza pimi50 (#10328) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az sajnos nem fogja tudni. Ha jól rémlik, az egy 2011-es TV, a most szóban lévő Google Cast-ot pedig 2013-ban találták ki (ha wiki nem téved).
3 dolgot tehetsz (ami igazából kettő).
Vagy TV-t cserélsz,
vagy veszel egy Chromecast eszközt,
vagy egy olyan androidos TV okosítót, ami tudja a cast-ot.
Mindkét utóbbi megoldás arról szól, hoyg HDMI-n adják a jelent a TV-nek, a Chromecast értelemszerűen csak az így küldött tartalmakat tudja megjeleníteni, de az lehet Youtube, Facebook videó, böngészőben lévő videó link, képgaléria, satöbbi.
A másik az többet tud, gyakorlatilag egy teljes android van rajta.

(#10330) pimi50 válasza vlevi (#10329) üzenetére


pimi50
aktív tag

Igen, erre jutottam én is. TV-BOX lesz a vége.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#10331) #07282432 válasza pimi50 (#10330) üzenetére


#07282432
törölt tag

[link]

Ajánlom ezt,nekem is van :)

(#10332) azimut


azimut
aktív tag

CrDroid 6.3 mai build. Ota frissítés teljesen jó. Újraindulás után eltűnt a navigációs sáv. Meglepő módon a Crdroid beállítások --> Navigáció menüpontban lehet visszakapcsolni.

Milestone2: Köszi a fordítást, minden belekerült, így bátran kijelenthető, hogy ez a rom 100%-ban tud magyarul. :R

Az XDA-fórumon azt pőtyögik, hogy It's the best ROM for microG. Keresek microG-ben járatos kollégát. Megoldható-e a gmail, google névjegyzék szinkronizálás. Gondolom, hogy a nekem fontos egyéb appok apk-ját megtalálom valahol: Nova launcher, Music folder és tru phone. Ja, és ezeket megvettem korábban, akkor mi van?

Music folder free, és pro: keresett valaki mapparendszerű médialejátszót, na ez az, nem rendezget, nem akar "intelligens" lenni, semmi gyűjtemény. Sötét háttér van.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10333) Milestone2 válasza azimut (#10332) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Örömmel hallom...ha már nem láthatom...megnézem már valamelyik öreg készülékemre van-e friss crdroid. Megnéztem....egyikre se... :(((

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10334) #07282432 válasza azimut (#10332) üzenetére


#07282432
törölt tag

Frissitek én is. Köszi :)

(#10335) Gloob válasza azimut (#10332) üzenetére


Gloob
addikt

Ja, és ezeket megvettem korábban, akkor mi van? - ezt nem egészen értem. Mármint a kérdést. 😀
Ha megvetted, akkor bármilyen androidos készülékre fel tudod telepíteni, ami az adott appal kompatibilis. Sőt tudtommal 3 eszközön mehet egyszerre. A lényeg, hogy azzal a fiókkal lépj be, amivel megvetted. Sőt még az asszony is használhatja a saját telefonján, csak akkor azon is be kell lépni a te fiókoddal is, monjuk másodlagos fiókként. Szinkronizálni természetesen nem kell a te fiókoddal ilyen esetben.

Samsung Galaxy A52S

(#10336) azimut válasza Gloob (#10335) üzenetére


azimut
aktív tag

A hangsúly a microG-n van. =g nélküli élet.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10337) Milestone2 válasza azimut (#10336) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak eddig nem sikerült megtanulnom, hogyan kell...eddig csak EeloOS-on működött nekem, de ott előre telepítve van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10338) azimut válasza Milestone2 (#10337) üzenetére


azimut
aktív tag

Olvasgatom én a külországi leírásokat, de jó lenne egy eleven emberrel konzultálni erről. Talán majd lesz topicja, ha pár embernek még elborul az agya....

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10339) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na, elkezdtek a fejlesztők dolgozni Kínában.

Sőt, megtörtént az Android10-re váltás is China ROM MiCC9Pro-n.

小米CC9Pro标准版6GB128GB稳定MIUIv11 20.2.10

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10340) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Az hardveres vagy szoftveres korlát hogy a wifi és a mobilnet nem tud egyszerre kapcsolódni?

A következő a szituáció, adott két telefon.
Az internet a Redmi note 7-en van, ez mobilnet, míg a másik telefon közt felmerül hogy a gyári miui fájlkezelő-vel menne az ftp kapcsolat, pl a Redmi note 7-hez csatlakozna másik telefon.
Viszont itt ha elinditom az ftp szervert, akkor a másik telefon hotspot-jához kell hogy csatlakozzon, ez idáig stimmel, de akkor meg mobilnet nem megy a Redmi note 7-en.

Tudom kacifántos amit szeretnék:)

(#10341) G48 válasza aprokaroka87 (#10340) üzenetére


G48
senior tag

Én csatlakoztam WiFi Hotspoton RN7-re MIUI alatt laptop-al mobil neten (4G), volt net a laptopon.

azimut: crDroid Q-t hogy frissíted?

[ Szerkesztve ]

(#10342) azimut válasza G48 (#10341) üzenetére


azimut
aktív tag

CrDroid beállítások --> a crdroidról --> frissítések. Tehát ota, itt letölt, majd telepít, újraindítja magát, lefuttatja a scriptet, majd indul a rendszer. Úgy emlékszem kb. november óta nem kell a kézi flash.

Korábban probélmáim voltak az ota-val, de a gapps okozta a galibát, ha nagyon elgurultak a gyógyszereim, tisztán telepítettem a letöltött .zip fájlból data formattal, wipe-olással.

Utóbbi 2 ota frissítés hiba nélkül megtörtént.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10343) G48 válasza azimut (#10342) üzenetére


G48
senior tag

:R

(#10344) Yszapos


Yszapos
tag

Sziasztok!

Szeretnék a telefonhoz venni egy vezeték nélküli fülhallgatót. A családban van egy 2. generációs airpods, amit lát ugyan a telefon, de olyan halk a hangja, hogy kb használhatatlan.
Ez mitől lehet? Már régiótól kezdve, fejlesztői beállításokon át mindent próbáltam állítani, de ugyanolyan halk vele. Mivel csak earbud kialakításű fülhallgató jöhet szóba így egy airpods 2. gen tökéletes lenne, ha normális lenne vele a hangerő. Tudnátok segíteni, hogy miért lehet halk a zene? Tesóm Galaxy Note 9-cel használja és nála tökéletes a hangerő.
Esetleg más earbud kialakítású vezeték nélküli fülhallgatót tudnátok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#10345) azimut válasza Yszapos (#10344) üzenetére


azimut
aktív tag

Eu-s leszabályozás a füled védelmében. :D Global, vagy custom rom kéne, előbbi eu-n kívüli régióváltással. A fülhallgatót ne dobd ki, és a telefon is alkalmas a hallható hangerőre.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10346) Yszapos válasza azimut (#10345) üzenetére


Yszapos
tag

Miui Global 11.0.4 van rajta (stabil). A régió meg azt hiszem Hong Kongon van, de azért megnézem majd.

(#10347) azimut válasza Yszapos (#10346) üzenetére


azimut
aktív tag

Egy próbát megérne egy custom rom-os rn7-el, már ha van a közeledben valakinek, és te nem akarsz mókolni. Vagy a fórumtársak tapasztalatában bízzunk, akiknek ugyanilyen cucca van.

Nekem a custom után kezdtek el rendes hangerőn működni a bt-s bazárjaim.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10348) polcsa


polcsa
aktív tag

Ő... akkor PixelExperience romon nincs is hívásrögzítés? Akkor ezt benéztem.
És a lenti navi gombokat sem lehet felcserélni, ugye? :)
Melyik rom AOSP alapú még, crDroid?
Pedig tetszik a PE.

(#10349) azimut válasza polcsa (#10348) üzenetére


azimut
aktív tag

Igen, AOSP alapú. Négyeljetek fel, de lövésem sincs, hogyan tudom ellenőrizni azt, hogy van-e hívásrögzítés. Nagyon még nem kellett eddig, amit mondanak azt nagyjából elsőre megértem.

Na jó, értem én, van akinek ez jól jön. Szóval hol keressem?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10350) #07282432 válasza polcsa (#10348) üzenetére


#07282432
törölt tag

Tegyél egy próbát a Crdroiddal :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.