Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) zodo válasza Pityu. (#10600) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerencsére nem vagyok telefon függő ezért kisebb a leejtés veszélye ezért nem aggódok.
Szeretném ha látszódna a gyári kék szín, idővel persze változhat a véleményem ezért egyelőre valamilyen egyszerűbb átlátszót keresek.

Nem bírtam magammal ezért keresgéltem a neten és 60k alatt találtam 18 hó gyári garival (hazai szakszerviz javítja) kék 64/4 típust és megrendeltem. :)
Szállítás 1-3 napon belül.
Kértem hozzá 5D üvegfóliát hogy legyen a kezdetekben is majd esetleg cserélem ahogy a gyári szilikon tokot.

(#10602) novoszath válasza trebrona (#10597) üzenetére


novoszath
senior tag

ez lenne a jelszo amit be kell irni? :Y

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#10603) novoszath válasza novoszath (#10602) üzenetére


novoszath
senior tag

nem jo amit irtal nem fogadja el mi mas lehet meg esetleg mert en semmit nem allitotam be :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#10604) fradi81 válasza zodo (#10599) üzenetére


fradi81
veterán

Az így néz ki élőben. [kép]
[kép]
[kép]
De ez nem átlátszó.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#10605) Gloob válasza novoszath (#10603) üzenetére


Gloob
addikt

Én is ezzel küzdök tegnap este óta. Nálam is titkosította a data partíciót, és most 0-nak látja a méretét. Addig nincs baj, amíg recovery-ből nem akarsz valamit csinálni, mondjuk rom cserét! Nem egyedi probléma, sok Note 7-nél előjött! Egyelőre nem találtam megoldást, pedig már cseréltem oda-vissza recovery-t is. OF - TWRP cserélgettem. Jelenleg a legfrissebb OF beta van fent, de nem segít. Egyetlen megoldás van jelenleg, a fontos adatok, képek, dokumentumok mentése után a data format. No ezt szeretném elkerülni én is. Lehet, hogy nem fog sikerülni! ☹️☹️

Samsung Galaxy A52S

(#10606) zodo válasza fradi81 (#10604) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a képeket!
Igen tudom sajnos hogy nem átlátszó, megnéztem pár értékelés fotót és azokból kiderült.
Tetszik a gumi(hatású) oldala, hasonlót fogok keresni átlátszóba.

Más: Költözködéssel kapcsolatban.

Mire kell figyelni, ajánlott sorrend vagy eljárás?

Van MI fiókom (anno a bl nyitás végett hoztam létre, kb nem is használom) kijelentkezve de ezzel a fiókkal lépek be az Amazfit app-ba az GTR 42mm óra végett.
Szokásos face, messenger, gmail.com és gmail.hu levelezést használom, névjegyek szinkronizálva.
Utóbbiakból gondolom érdemes kijelentkezni a váltás előtt?
Mi fiók telefonhoz kötött vagy simán átrakom a sim kártyát és használhatóm tovább az eddigi fiókot?
Note 7-en nem lesz bl nyitás.

(#10607) polcsa válasza Gloob (#10605) üzenetére


polcsa
aktív tag

Én is küzdöttem pont ugyanezzel. Azt hittem, én nyomtam valamit félre. Írtam is akkor egy hsz-t róla. Google nem segített, csak a wipe.

(#10608) aelod válasza maczera (#10598) üzenetére


aelod
veterán

:((

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10609) fradi81 válasza zodo (#10606) üzenetére


fradi81
veterán

régin kilépsz mindenbúl, az újon meg be. Mi fiók másik telóval is ugyan úgy megy tovább.

moto g72, Ninebot d28e

(#10610) zodo válasza fradi81 (#10609) üzenetére


zodo
nagyúr

Szuper, köszönöm!

(#10611) TRob1 válasza zodo (#10606) üzenetére


TRob1
veterán

Én ilyet használok (szintén kék telefonnal). Gumírozott szélek, illetve középen "vasmag". Nekem ez is fontos volt, mert autóban mágneses tartót használok.

¤ R'n'R ¤

(#10612) djkt76


djkt76
csendes újonc

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni Redmi note 7 64GB alaplap ügyben. A kisfiam kapott egyet tavaly sajnos elejtette és olyannyira sérült hogy az alaplapot is cserélni kellene benne. :(( gyakorlatilag kapott egy ívet....szóval donor telót keresnék - ha alaplapot nem tud senki .Mindent megrendeltem hozzá csak alaplap nincs...wtf..aki tudna valahogy/valamiben segíteni megköszönném..ahhoz túl nagy érték h csak úgy kidobjam...Köszönöm előre is!

(#10613) zodo válasza TRob1 (#10611) üzenetére


zodo
nagyúr

Szimpatikus de nekem nem kell a vasmag mert nincs autónk ezért máris kiesett.

Jelenleg ezzel a Slim Clear Soft TPU -al szemezek mert átlátszót keresek amiben a lehető legnagyobb felületen látni a gyári kék színét, csicsa mentes és min. a kamera púp védettség.

(#10614) szergely86 válasza zodo (#10613) üzenetére


szergely86
csendes tag

Vettem ilyet, védi is a kamerát valamennyire de a kék festék 2 hét után lekopott...

(#10615) Антей válasza Gloob (#10605) üzenetére


Антей
tag

Nálam is már régóta megy, h jelszót kér az OF, és 0-nak látja a tárhelyet. De ha romot akarsz cserélni pendrive-ról simán fel lehet tenni. Az eu-s weekly-ket is mindig így dobom fel. (a tegnapit is)

(#10616) zodo válasza szergely86 (#10614) üzenetére


zodo
nagyúr

Kár érte.

Voltam a westend-be és vettem egy Phonemax csomagolású 0.8 mm tpu clear tokot.
Vastagabb mint a thin szilikon tokok és biztosan nem a szokásos +0.3 mm kamera védelemmel rendelkezik. Szemre ~ 1 mm
Külső felülete sima, belseje "pixeles" és szedi az ujjlenyomatokat ezért nem ajánlott taperolni felhelyezés előtt.
Ára: 2500.-

Telefon még nincs nálam de majd ha pár napon belül átvettem, megosztóm a tapasztalataim ha valakit érdekel.

(#10617) Joker88 válasza zodo (#10616) üzenetére


Joker88
őstag

én mindig is gyűlöltem ezeket a TPU tokokat..
Már hosszú ideje nagyon sok telefonomnál a Nillkin-t részesítettem előnyben..
[link] Kemény tok, itthon is lehet kapni,persze más árért..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10618) Joe1


Joe1
tag

Szia zodo!
Én ilyen tokot vettem a RN8T-re, de van RN7-re is. Középen áttetsző, erős védelemmel rendelkezik.
Link

[ Szerkesztve ]

(#10619) Gloob válasza Антей (#10615) üzenetére


Gloob
addikt

No ez így jól hangzik. Ebben az esetben gondolom megy külső sd kártyáról is, ami nem volt a telefonban. Két simet használok, így nincs bent sd kártya. Csak azért gondolok erre a megoldásra, mivel jelenleg nincs OTG kábelem. (úton van, majd egyszer meg is érkezik.)

Samsung Galaxy A52S

(#10620) zodo válasza Joker88 (#10617) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem vagyok még jártas a szilikon tokok terén mert Lumia 520-al kezdtem amin nem volt tok soha aztán lett a Note 4 amihez vettem több típust csak szilikont nem.
Valamiért egyik sem volt tökéletes és végül egy ehhez hasonló Luxory flip tokot szedtem szét a gumi hatású belsőért.
Vastag anyag és a plusz üvegfólia síkjáig felér az oldala, mondjuk fekete amiben nem látni a telefon ezüst/szürke hátlapját.

Videók alapján tetszik a Note 7 gyári kék színe persze majd kézben lehet már nem lesz annyira megnyerő és csakis ezért hajlók, első körben a szilikon felé.
Ha majd mégis váltok akkor a nekem nem tetsző de ajánlott szarvasos helyett valami hasonlót nézek mint ez.

Joe1

Ezek a típusok nagyon távol állnak tőlem de köszönöm a tippet.
Keveset és akkor is körültekintően kezelem a telefon, nem féltem a nagyobb sérülésektől.
Lumia 520 kijelzője tört össze a 2. leesésnél de azon semmilyen védelem nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#10621) Антей válasza Gloob (#10619) üzenetére


Антей
tag

Hát n tom. Nekem a 128-as kártyát 4 gigásnak látta az OF. Anno a pendrive-ot kínomban próbáltam, azt rendesen látta. Azóta sd-t n próbáltam, én is 2 simmel használom.

(#10622) Plug Life válasza Joker88 (#10617) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nekem pár hónap után oszlásnak indult ez a tok 😂 Kitört az USB port feletti vékony rész meg a bekapcsológomb.

(#10623) pimi50


pimi50
aktív tag

Vessetek meg, de én ilyen tokokat használok:
[link]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#10624) TRob1 válasza pimi50 (#10623) üzenetére


TRob1
veterán

Miért vetnénk meg? Hisz pl. ehhez kifejezetten illik! ;]

¤ R'n'R ¤

(#10625) Joker88 válasza pimi50 (#10623) üzenetére


Joker88
őstag

nem vetünk meg,ki mit szeret.
Én azért nem szeretem az ilyen 'flip' tokokat,mert zavar a fotózás közben a tok "előlapja" .
A sima ún. TPU tokok meg csúsznak a kezemben.
A Nillkin kemény tokot szeretem. Bár a #10622 -es hozzászólásban írta Plug Life, hogy "oszlásnak indult" a tok.. Ez igaz,nemtudom miért. A régebbi telefonjaimnál, Lumia 640 XL , Redmi S2 ilyen probléma nem volt velük..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10626) novoszath válasza Gloob (#10605) üzenetére


novoszath
senior tag

szia

sajnos mar probaltam hogy a data particiot formazom de ugyan ugy titkositva marad amit nem nagyon ertem hogy miert :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#10627) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Visszavonták volna a 11.0.6 verziót?

link

(#10628) Gloob válasza novoszath (#10626) üzenetére


Gloob
addikt

A formázás után is titkosított lesz, tehát utána is 0 méretet lát? Ezt meg miért?? Vagy a rom telepítése után lesz újra titkosítva?
Egyébként a fentebb leírt otg kábeles megoldás működik sd kártyáról is, hiába van titkosítva a data!

Samsung Galaxy A52S

(#10629) aelod válasza aprokaroka87 (#10627) üzenetére


aelod
veterán

Tudjuk, hogy miért?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10630) szergely86 válasza Gloob (#10628) üzenetére


szergely86
csendes tag

Nem értek hozzá, de itt nem arról van szó h a lekódoltság miatt a data format sem megy végbe csak látszólag?

(#10631) aprokaroka87 válasza aelod (#10629) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem olvastam még utánna
De fura.

(#10632) miqlas válasza aprokaroka87 (#10627) üzenetére


miqlas
őstag

... volt egy ilyen sejtésem ...

42

(#10633) Gloob válasza szergely86 (#10630) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom, hogy itt most miről van szó. Meg kell várni a kolléga válaszát.
Nekem régebben volt format data hasonló ok miatt. Ott, akkor nekem a format után látta a teljes méretű data particiót.

Samsung Galaxy A52S

(#10634) szergely86 válasza Gloob (#10633) üzenetére


szergely86
csendes tag

Nálam volt ilyen h kért kódot, de egyik általam használt sem oldotta fel OF alatt sem és twrp alatt sem a data partíció zárolását, ekkor mi flash-el újra húzta az egész telefont és kezdtem elölről a kernel cserékkel :D

(#10635) Gloob válasza szergely86 (#10634) üzenetére


Gloob
addikt

Recovery-ből formáztad (nem wipe, hanem format!) a data partíciót és utána is 0-nak, és titkosítottnak látta az a recovery ami alól a formázás történt? Ez így elég érdekes lenne. Mindenhol a data formatot ajánlják megoldásnak. Ezt szeretném elkerülni. Valószínű, hogy nem fogom tudni, de amíg a rom frissítését nem akadályozza meg, addig marad. Majd egyszer rászánom magamat! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#10636) darkmann válasza aprokaroka87 (#10627) üzenetére


darkmann
őstag

Érdekes! Nekem ez van fent, de nincs vele semmi bajom. Sőt, nekem a 11.0.4 iszonyatosan betudott lassulni pár nap használat után, kb. 5-7 naponta újrakellett indítanom a telót. Ennél egyelőre nem tapasztalok lassulást, fagyást.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#10637) aelod válasza darkmann (#10636) üzenetére


aelod
veterán

Csináltál fr-t telepítés előtt?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10638) darkmann válasza aelod (#10637) üzenetére


darkmann
őstag

Amióta megvan a teló, azóta nem volt FR sosem, mindig ment rá az OTA frissítés. A mostani verzió eddig nekem egész bevált, alkalmazások pörgősen nyílnak, nem dadog, nem fagy, nem akadozik, GPS sem ugrál össze-vissza Bp-en, ha letérek egy szervízútra, akksit sem eszi számottevően. Bár ebben a 10-es MIUI-k jobbak voltak szerintem.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#10639) polcsa válasza Gloob (#10628) üzenetére


polcsa
aktív tag

Én a rom telepítésekor wipe-oltam, az segített...

(#10640) Gloob válasza polcsa (#10639) üzenetére


Gloob
addikt

A data partíciót is, vagy csak a szokásosakat? Én is wipe-oltam még a systemet is, de a data-t nem. Nincs kedvem újra telepíteni a programokat.

Samsung Galaxy A52S

(#10641) Fall-N válasza miqlas (#10632) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem is. Mivel délután dolgoztam aznap amikor elérhető volt a frissítés, így le is maradtam róla. Azóta sem ajánlotta fel a frissítést.

(#10642) aprokaroka87 válasza Fall-N (#10641) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én is csak ma reggel vettem észre a letöltő oldalon.

(#10643) azimut


azimut
aktív tag

Próbálta már valaki?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10644) polcsa válasza Gloob (#10640) üzenetére


polcsa
aktív tag

Igen, mindent. Épp egyik romról a másikra álltam át, úh. mindegy volt. Wipe-ok után már nem kérte a PIN-t az android indításához. Most már én is nyűgös lennék... :)

(#10645) azimut válasza polcsa (#10644) üzenetére


azimut
aktív tag

Mivel ráálltam az ujjlenyomat és pontösszekötősdi feloldásra, az OF-ban is kéri, a pontok összekötésével feloldható az OF képernyő, látom a belső tárhelyet. Ha feloldás helyett "vissza" nyíl, úgy nem látom a belsőt, sd viszont olvasható. Ez nem ugyanaz, mint amit panaszoltatok?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#10646) Gloob válasza azimut (#10645) üzenetére


Gloob
addikt

De hasonló, csak nálunk (nálam legalábbis, de szerintem másnál sem) nem fogad el semmilyen jelszót. Sem a telefon feloldó kódját, sem az alap androidos jelszót. A data partíciót pedig 0 méretűnek mutatja. A könytárakat mutatja ugyan, de azok tartalmát már nem. Így ha a belső tárolóra van a rom frissítés letöltve, azt nem lehet betallózni, mert nem mutatja! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#10647) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Aki esetleg sötét témát használ és a play áruház ki " fehéredett " az abban keresse a kapcsolót hozzá:)

(#10648) miqlas válasza aprokaroka87 (#10647) üzenetére


miqlas
őstag

Köszi a tippet! :R

42

(#10649) snakebait válasza aprokaroka87 (#10647) üzenetére


snakebait
senior tag

Ja, én is csak néztem, most mi a franc van 😲😎

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#10650) #22743424 válasza aprokaroka87 (#10647) üzenetére


#22743424
törölt tag

Köszi, bezzeg a gmail még most is fehér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.