Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) scyllarus


scyllarus
veterán

Kint van a 13.03 EU-s verzió.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#802) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Ismerősnek vettem a telefont. Segítsetek kérlek!

1. Ha jól látom van rajta fólia. Mennyire ajánlott rajta hagyni? Tegyünk rá üveget?
2. Mi fiók kérdésében bizonytalan vagyok. Érdemes, vagy elég az alap Google (iOS-t használok)?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#803) pdave válasza kleinguru (#802) üzenetére


pdave
aktív tag

Szia!

Én rajta hagytam, lassan 1 éve, eddig jó szolgálatot tett, ő karcolódik, nem az üveg.
Én régóta Xiaomit használok, így van Mi fiókom, de szerintem nem szükséges a telefon használatához. A Google fiók mindenképpen szükséges a programtelepítések miatt.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#804) kleinguru válasza pdave (#803) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszi a választ, az üveget úgy értettem, hogy rendes üveg fólia.

Van bármi előnye a MI fióknak?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#805) Cs1csó válasza kleinguru (#802) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, +1 pdave
- az a fólia csak addig jó ameddig el nem jutsz egy telefonoshoz aki tesz rá neked egy üvegfóliát, mivel ez csak egy sima fólia ami maximum karcolódástól véd a töréstől nem
- a MI fiók talán akkor lehet hasznos ha szervizbe kell vinni a telót és emiatt csinálsz egy factory reset-et hogy tiszta telót küldj vissza, és persze ha visszajön a teló pikk-pakk mindent vissza tudsz állítani a MI fiókból.
Azt, hogy egy más típusú telefonra a belakott rendszered át tudod e vinni azt nem tudom.

(#806) tibaimp válasza kleinguru (#802) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én nem használok MI fiókot és semmi gond nincs, nem is dumál, hogy hozzak létre.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#807) kleinguru válasza tibaimp (#806) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszi, kihagytam egyelőre én is :R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#808) Cs1csó válasza kleinguru (#807) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amúgy ha újra kell rakni a telefont tehát kell a factory reset akkor pont az a lényeg, hogy TISZTA lap legyen tehát újra letölteni a használt aplikációkat, beállítani a telefont stb.
Ennek a MI fióknak max szervizbe küldés után lehet értelme ahogy írtam is.

(#809) kleinguru válasza Cs1csó (#808) üzenetére


kleinguru
addikt

Segítek egy kedves ismerősömnek, vélhetően minden rendben lesz vele, így az infótok alapján hanyagolom, köszi!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#810) Sakira


Sakira
tag

A témák mint alkalmazásra nekem nem jön rendszerfrissítés. Egyszer a Play áruház kártékonynak írta, akkor letiltottam. Nagy nehezen visszaállítottam de azóta nem jön rá frissítés és pl. nincsenek betűtípusok. Töröltem már az adatokat is de nem frissíti a rendszer.

(#811) scyllarus válasza Sakira (#810) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem működik azóta, cseréltem is témát gond nélkül

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#812) Sakira válasza scyllarus (#811) üzenetére


Sakira
tag

A 13.03 után helyrejött 👍

(#813) balintdavid


balintdavid
tag

Felraktam a 13.03-at, eddig frankó. Működik az NFC meg az Infra is végre, előző verziókban nekem egyik se ment.

kazuár

(#814) scyllarus válasza balintdavid (#813) üzenetére


scyllarus
veterán

Az igen! Az nfct naponta használom, az mindig ment, az infrát ritkán, de az is működött, amikor kellett. Érdekesek ezek a hibák, mindenkinél más dolgok jönnek elő. Valamelyik hírfolyam frissítéssel nekem megint elromlott, minden sötét/világos mód váltáskor ki-be kell ismét kapcsolnom a programot, utána hibátlan a következő estig/reggelig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#815) bogyobacsi


bogyobacsi
csendes tag

Nekem kb 3hónapja akad a YouTube vagy el sem indulnak a videók. Mindegy hogy Wifi vagy 4G. Olyan mint amikor kifagy a ram Pc-n. Próbáltam visszaolvasni,de nem találtam megoldást. Már fent az új 13.3 de ezzel is ugyanúgy fagy, mint előtte. Múlt héten végső elkeseredésben volt hardreset. Nem segített semmit,csak kínlódhattam vissza az összes appot egyesével. Valakinek valami épkézláb ötlete esetleg???

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#816) Cs1csó válasza bogyobacsi (#815) üzenetére


Cs1csó
félisten

Más app pl. NewPipe? Vagy a YouTube Vanced?

(#817) tibaimp válasza bogyobacsi (#815) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vagy másik böngészőből nyisd, például Brave.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#818) bogyobacsi


bogyobacsi
csendes tag

Ha böngészőből nyitom, akkor teljesen okés a működés.
Csak ha az applikációt használom akkor akad, és fagy meg. :F :W

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#819) Sakira válasza Vazil (#799) üzenetére


Sakira
tag

Szia! Erre mi a megoldás? Nekem is ilyen barna színű? Én a klasszikus (gyári) témát használom.

(#820) Vazil válasza Sakira (#819) üzenetére


Vazil
tag

Szia!

A háttérkép alapján változtatja a színeket.

(#821) etsmark


etsmark
tag

Sziasztok, miota feltelepitettem az Android 12 alapu miui 13 at a következő hibak jöttek elő: 1. kikapcsolt kijelzovel valo zenelejátszas/podcast hallgatas közben kb percenkent megakad, beragad, van hogy tobb másodpercen keresztül, ez csak kikapcsolt kijelzonel fordul elő. 2. Messenger video hivas kozben ,kihangositva szinten beragad a hang, sipol, akadozik, es a beszelgetopartnerem kb 10mp ig nem hall engem.
Nalatok is elojottek ezek a gondok? Tudtok ra valami megoldast? :F Mar 3x toltam gyari resetet....

[ Szerkesztve ]

(#822) ChRiS_RS válasza bogyobacsi (#815) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Hasonló jelenség van nálam is. Nekem lejátszás közbeni reklámok után nem folytatja, vagy ha az idővonalon "tekerek" utána nem játssza tovább a videót. Általában újraindítással szoktam orvosolni, de bosszantó, hisz éjjelente mindig kikapcsolom a telót.
Felmerült bennem a hard reset, de ezek után nem fogok bele.

[ Szerkesztve ]

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#823) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Feleségem telefonja kihangosítás közben pattogó hangot ad. Másnál is van ilyen probléma?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#824) scyllarus válasza Laca0 (#823) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tapasztaltam, sem a saját kihangosításnál, sem autóban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#825) tibaimp válasza Laca0 (#823) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én se tapasztaltam ilyet, bár én még nem frissítettem 13-ra.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#826) Keny. válasza scyllarus (#783) üzenetére


Keny.
tag

Szia, ezt fel lehet rakni bootloader nyitás nélkül?

(#827) scyllarus válasza Keny. (#826) üzenetére


scyllarus
veterán

Persze, ez a hivatalos gyári rom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#828) Keny. válasza scyllarus (#827) üzenetére


Keny.
tag

Bocs ha mèg hülyesèget kèrdezek, a globál verzió kell nekem, ès a fastboot os, ha frissìteni akarom?

(#829) scyllarus válasza Keny. (#828) üzenetére


scyllarus
veterán

EEA OTA.
De nézd meg a telefonodban a MIUI verziót, ha SKLEUXM, akkor EAA, ha SKLMIXM, akkor Global. De biztos, hogy az OTA-t a legegyszerűbb felrakni, azt kapod amúgy is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#830) Keny. válasza scyllarus (#829) üzenetére


Keny.
tag

RKLEUXM verzió

(#831) etsmark válasza etsmark (#821) üzenetére


etsmark
tag

Erre akkor senkinek nincs semmi otelete :F Messenger video hivas kozben ma is kb 2 percenkent elment a hang kb 10 masodpercre ami nagyon idegesito. Ilyenkor se engem nem hallani, se en nem hallom a beszlgetopartneremet. Downgradelni meg nem akarok mert ahhoz bootloader nyitas kellene, akkor pedig ugy tudom ugrik a garancia... Factory reset 3x is volt mar, es semmi valtozas. :W Ha ti is upgradeltetek a telefonotokat MIUI 13-ra es nektek nem jottek ezek elo akkor vissza fogom vinni a telot media marktba mert akkor ez hardver issue lesz...

[ Szerkesztve ]

(#832) Keny.


Keny.
tag

Ha nincs a frissìtő menüben a letöltött feissìtès telepìtèse, a recovery menüben meg nincs a install update.zip akkor gondolom más választás nincs, mint bootloader nyitás?

(#833) Nozy82


Nozy82
tag

Sziasztok.
A 13.03 után, ha töltök le témát, az állapotsor és az irányítóközpont nem változik a téma szerint, hanem sima gyári marad. Van erre valami megoldás?

(#834) scyllarus válasza Keny. (#832) üzenetére


scyllarus
veterán

Dehogy nincs. Püföld a MIUI feliratot, amíg fejlesztő nem leszel, és lesz letöltött frissítés telepítése :B

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#835) Keny. válasza scyllarus (#834) üzenetére


Keny.
tag

Köszi, így sikerült!

(#836) tothandras80


tothandras80
tag

üdv! Van valakinek link működő driverekhez, amivel felismeri a PC fastbootban a telefont?

(#837) kisza25 válasza etsmark (#821) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na ez van nálam is, pont ezért jöttem fel hogy kiderítsem mi a megoldás
Neked sikerült megoldást találni? :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#838) LadaLord válasza etsmark (#831) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Sajna nálam is előjöttek ezek a gondok... :(
Elég elszomorító, mert frissítés előtt semmi ilyen nem volt.
Ha esetleg találsz megoldást, oszd meg kérlek velünk. :)

(#839) LadaLord válasza kisza25 (#837) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Álltólag ez a 13.0.8.0 meg fogja oldani a problémát:

Kérdés, hogy mi mikor kapjuk meg...

[ Szerkesztve ]

(#840) kisza25 válasza LadaLord (#839) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az jó kérdés, elég zavaró a dolog :(((

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#841) Cs1csó válasza LadaLord (#839) üzenetére


Cs1csó
félisten

Már régóta ezen vagyok. Global-on vagyok

(#842) kisza25 válasza LadaLord (#839) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ha letöltöm ezt hogyan lehet telepíteni?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#843) LadaLord válasza kisza25 (#842) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Ebben sajna nem tudok segíteni. :( Én megvárom az OTA frissítést.

(#844) etsmark válasza LadaLord (#838) üzenetére


etsmark
tag

A kikapcsolt kijelzos szaggatos problemat ugy sikerult megoldanom hogy kikapcsoltam a google assistant hey google el tortento felebreszteset, mindezt kulon meg kell tenni a zarolt kepernyore vonatkozolag is.

Messenger videotelefonalas kozben pedig kilovok minden mas appot, mert szerintem azert akad be mert valami memoriakezeles problemaja van. (alkalmazasvalto majd X, ami kilo mindent kiveve az epp hasznalatban levo appot, jelen esetben a messengert).
Ezenkivul meg kikapcsoltam a miui 13 azon funckiojat amely tenyleges tarhelyet hasznal extra ram-nak. Eddig nagyjabol jo de nem tokeletes, remeljuk az uj update megoldja...

(#845) LadaLord válasza etsmark (#844) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Nagyon köszi! :R
Beállítom ezeket én is, talán javul addig is a helyzet, amíg meg nem kapjuk az update-et.

(#846) scyllarus


scyllarus
veterán

Eddig is minden fórumon eligible-nek jelezték, de tegnap hivatalosan is kijött az android 13-as rom pilotban, úgyhogy nagyon úgy tűnik, meg fogjuk kapni. :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#847) LadaLord válasza scyllarus (#846) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Előbb örülnék egy normálisan működő 12 alapú rendszernek...

[ Szerkesztve ]

(#848) scyllarus válasza LadaLord (#847) üzenetére


scyllarus
veterán

Hallottam és elhiszem, hogy vannak hibák, de nálam pl. hibátlanul működik, úgyhogy én várom az újat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#849) Cs1csó válasza scyllarus (#848) üzenetére


Cs1csó
félisten

Telepítettem a NotifyBuddy nevű alkalmazást. Ingyenesen is használható ha fizetsz akkor esztétikailag tubozhatodd fel.
A problémám, hogy nem akar automatikusan a rendszerrel együtt elindulni. Ami kellett jogosultságot azt megkapta, az alkalmazás ikonjat nyomva tartva feljon az "alkalmazás adatok" opció is, ott is beallitom hogy induljon a rendszerrel de az istenség sem akar.

Lehet még valami bónusz dolog, kényszerített indítás vagy hasonló?

(#850) United7078


United7078
csendes tag

Sziasztok!Tudna valaki segiteni?Kb.2 hónapja miután a szovftver friss.lejött azóta a youtube videó nem indul el,tölt,szaggat stb.Én állitottam el esetleg valamit vagy a friss -től lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.