Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Cs1csó válasza mokus18 (#997) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#1002) mokus18 válasza Cs1csó (#1001) üzenetére


mokus18
tag

Köszönök minden tanácsot, segítséget.
:))

(#1003) scyllarus


scyllarus
veterán

De jó, az új patchcsel visszajött a Google Discover hibája...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1004) tibaimp válasza scyllarus (#1000) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :R
A Google Hírek volt, ah minden igaz. Meg nem gondoltam volna.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1005) bogyobacsi válasza scyllarus (#1003) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Ez pontosan mit takar? :F ... mert ha komoly akkor nem frissítek :)

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#1006) scyllarus válasza bogyobacsi (#1005) üzenetére


scyllarus
veterán

Minden világos/sötét mód váltáskor a betűszín nem vált, és olvashatatlan lesz. A Google Hírek ki-bekapcsolása megoldja, reggel és este kell nekem.(automatikusan vált).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1007) bogyobacsi válasza scyllarus (#1006) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Köszönöm :R . Akkor ez engem nem érint, mivel nekem fixen sötét.

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#1008) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Honnan érdemes tokot nézni erre a telóra?
Valakinek, tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1009) Cs1csó válasza tibaimp (#1008) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kis GSM boltokban is bőven van választék.

[ Szerkesztve ]

(#1010) tibaimp válasza Cs1csó (#1009) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez OK, csak létezik-e olyan bolt, ami kifejezetten ajánlott, vagy hasonló, nem nagy tapasztalatom van ebben. Ez a 2. okostelefonom.
Az elsőben, ami egy Honor 8, most cseréltettem akksit Bp-en, mikor fenn voltunk az Arena Mall-ban moziban. Ott kérdeztem tőlük, de nem volt nekik, és az egész Arénában sem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1011) scyllarus válasza tibaimp (#1010) üzenetére


scyllarus
veterán

A Redmi Note 10 (sima, S nélküli) ugyanilyen külsőre, azonosak a tokok. Arra kell keresni/kérdezni, mert arra óriási a választék.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1012) tibaimp válasza scyllarus (#1011) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Rendben, köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1013) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Ma reggel jött egy értesítés a telón, hogy új fájl (tehát nem frissítés) található, a neve: miui-blockota-rosemary_eea_global-V..... és itt még jönnek számok és betűk, majd a végén ott a ZIP ikon. Ez valami valós frissítés lehet, vagy vírus kéredzkedik fel hozzám? Mert a beállításokban nem jelez elérhető frissítéseket, és ha van is, azt nem új fájlként, hanem új frissítésként szokta jelezni. (vagy megtámadott a Pegasus) ;]

[ Szerkesztve ]

(#1014) scyllarus válasza Voice24 (#1013) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem frissítettél manuálisan valamikor korábban? Nekem is fel szokott dobálni időnként régebben letöltött fájlokat újként.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1015) Voice24 válasza scyllarus (#1014) üzenetére


Voice24
őstag

Most, hogy így kérded, a legutóbbi, talán múlt heti frissítést lehet, hogy nem vittem végig. A letöltés megvolt, de most elbizonytalanodtam, hogy a telepítés is megvolt-e. De szerintem megvolt az is, mert rémlik az újraindítás. Amúgy a megadott fájlnév alapján ez valós frissítés lehet? (he kell, ideírom a teljes nevet)

(#1016) scyllarus válasza Voice24 (#1015) üzenetére


scyllarus
veterán

Az mindegy, hogy végigvitted-e, a letöltés miatt dobálja fel. Nekem a letöltött telekom számlát szokta egy hét múlva feldobni új fájlként (pdf) :)
A fájlnévben benne van, melyik verzióról mellyik verzióra frissít, szóval tudod ellenőrizni, hogy végigvitted-e, anélkül, hogy elindítanád.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1017) Voice24 válasza scyllarus (#1016) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi!
A névben előbb a 13.0.5, majd a 13.0.7 szerepel, a telón már az utóbbi fut. Akkor figyelmen kívül hagyhatom ezt az értesítést...

(#1018) Mercutio_ válasza scyllarus (#1016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, valami beragadt hülyeség, nekem a nyári ryanair magazint jelzi minden újraindítás után :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1019) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nekem is ma jött frissítés vallami 13.12-es

(#1020) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ezek a Google alkalmazások vannak fenn alapból a telefonon, ezek közül melyiket törölhetem úgy, hogy ne legyen gond? (a Play áruházat tudod hogy ne)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1021) janeszgol válasza tibaimp (#1020) üzenetére


janeszgol
félisten

Hírek, One (ha lehet), játékok, AR, Podcast, TV, Wallet. Ezeket mind törölném, már amelyiket lehet törölni.
A Google TV ugye TV-re kilöki a képet. Az lehet hasznos. Illetve a Wallet az nfc fizetéshez. Talán már nálunk is elérhető.

Lett egy ilyen telóm amúgy.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1022) scyllarus válasza tibaimp (#1020) üzenetére


scyllarus
veterán

A Walletet ne töröld, majdnem az összes hűségkártya is digitalizálható vele, nagyon praktikus.
Eddig sokszor lusta voltam elővenni őket a pénztárcámból, de mivel úgyis a telóval fizetek, így most kéznél vannak.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1023) scyllarus válasza Cs1csó (#1019) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor neked Global van, az 23-án jött ki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1024) Cs1csó válasza scyllarus (#1023) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#1025) tibaimp válasza janeszgol (#1021) üzenetére


tibaimp
nagyúr

janeszgol, scyllarus: köszi srácok :R .

janeszgol: használd egészséggel, jó kis telefon, én csípem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1026) United7078


United7078
csendes tag

Az létezik,hogy 5 napja nem jött alk.frissités?Eddig szinte naponta jött........

(#1027) scyllarus válasza United7078 (#1026) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma jött. Évvége volt, ilyenkor senki sem dolgozik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1028) Mercutio_ válasza United7078 (#1026) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, de az utóbbi néhány hét óta különböző nem kért értesítéseket dobál fel a teló, gondolom valamelyik gyári app a ludas :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1029) donbig válasza Mercutio_ (#1028) üzenetére


donbig
tag

Csak tipp, nézd meg, hátha itt a probléma. [link]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#1030) Mercutio_ válasza donbig (#1029) üzenetére


Mercutio_
félisten

Köszi, hátha:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1031) Sakira


Sakira
tag

Megkapja ez a telefon az Android 13-at?

(#1032) scyllarus válasza Sakira (#1031) üzenetére


scyllarus
veterán

Eddig minden fórumon azt olvastam, hogy igen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1033) Tökimanó válasza Sakira (#1031) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Elvileg igen. [link] [link]

(#1034) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Másnak is elmegy a mobilnet telefonálás közben? Van rá vmi megoldás esetleg?

Köszi előre is.

(#1035) scyllarus válasza Alyx01 (#1034) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem csak akkor ment el, amikor dual simmel használtam, és külön hang- és adatkártya volt beállítva. De mindegyik így működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1036) Alyx01 válasza scyllarus (#1035) üzenetére


Alyx01
csendes tag

Egy sim, és egy memkártya van benne. Nagyon bosszantó tud lenni bizonyos helyzetekben.

(#1037) kovacss72 válasza Alyx01 (#1036) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Akkor van hívás alatt is mobilnet, ha aktív és elérhető a VoLTE.

(#1038) Alyx01 válasza kovacss72 (#1037) üzenetére


Alyx01
csendes tag

A menüben aktív, egy megyeszékhelyen meg gondolom elérhető. :)

(#1039) Mercutio_ válasza Alyx01 (#1038) üzenetére


Mercutio_
félisten

VÁRmegye ☝️😁 :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1040) Alyx01 válasza Mercutio_ (#1039) üzenetére


Alyx01
csendes tag

AZ...

(#1041) Agyas


Agyas
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában a teló nem mindig teszi ki a frissen telepített app parancsikonját a kezdőképernyőre. A miértje annyira nem is érdekel, de én hogy tudom kitenni?
Mindig belépek a play áruházba megkeresem pl. a google hitelesítőt és úgy tudok belépni.
Elég egyszerűnek tűnt egy parancsikont kitenni, de itt keresgélek és nem jövök rá hogy kell :)
Valaki tud segíteni?

(#1042) janeszgol válasza Agyas (#1041) üzenetére


janeszgol
félisten

Megfogod az app listában a parancsikont és a képernyő tetejére húzod és ott tartod.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1043) baalintg


baalintg
csendes tag

Sziasztok! Redmi 4xről váltottam nemrég, ezt az oldalt hol találom? köszi

(#1044) Cs1csó válasza baalintg (#1043) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sehol? Hello ez már a Redmi Note 10S Android 12-őn alapuló Redmi Note 10S MIUI 13-al.

(#1045) tibaimp válasza Cs1csó (#1044) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen. Én is pont azt néztem, hogy ez valami nagyon régi cucc.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1046) Agyas válasza janeszgol (#1042) üzenetére


Agyas
aktív tag

Onnan nem lehet "kihúzni" :N

(#1047) Nozy82


Nozy82
tag

Sziasztok!
Váltott itt már valaki Global rom-ról indiai rom-ra?
Ha igen, mi a menete? Ja és van az Indiában is magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

(#1048) ChRiS_RS válasza Nozy82 (#1047) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Milyen pluszt tud az indiai?

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1049) Nozy82 válasza ChRiS_RS (#1048) üzenetére


Nozy82
tag

Nincs google tárcsázó, van hívás rögzítő! Megnézném azon a téma mennyire működik, mert mióta ez frissült miui 13-ra a téma pl az állapotsávot, csempéket nem változtatja. Valamint kíváncsi lennék a wifi és Bluetooth azon is ütközne, ha 2.4ghz wifihez csatlakozom és a Bluetooth be van kapcsolva net sebessége töredékére csökken 😕

(#1050) scyllarus


scyllarus
veterán

Készül a nemzetközi MIUI14 a telónkra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.