Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) pasztoha válasza ChRiS_RS (#1449) üzenetére


pasztoha
tag

Valszeg többre nem is nagyon számíthatunk. Lassan a 13s fog jönni, gondolom így már csak max. biztonsági frissítés lesz 1-2 az idén.

(#1452) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én még midig 12.5.18-on vagyok. :) Minek frissítsek, ha hibátlan?

(#1453) Cs1csó válasza pasztoha (#1451) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem gond ami sokkal fontosabb hogy ha lesz új Android verziófrissítésse Miui frissítés azt még ez a készülék is megkapja.

(#1454) tibaimp válasza Cs1csó (#1453) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor ez már tuti?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1455) Cs1csó válasza tibaimp (#1454) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erre válaszoltam:
Valszeg többre nem is nagyon számíthatunk. Lassan a 13s fog jönni, gondolom így már csak max. biztonsági frissítés lesz 1-2 az idén.

Én még bízom abban, hogy ha lesz új Android főverziós MIUI frissítés (azt Android a 13-asnál jár a MIUI a 14-esnél) azt még ez a teló is megkapja. Még nincs 3 éve, hogy kijött: 2021.04.28.
Szerintem a MINIUM ami elvárható, hogy egy 5 éves ciklusban teljes támogatás legyen, ez azért is fontos mert NEM mindenki 2021 április végén vette ezt a telót és akkor neki kijön az 5 év teljes támogatás, hanem simán van aki a megjelenés után 1-2 évvel vette meg és legalább ők is kapjanak vagy 3 év támogatást.
Amúgy én a vizes lepedőt az összes telefongyártóra ráhúznám, és kötelezővé tenném, hogy a forgalmazás BEFEJEZÉSÉT követő 3-5 évig legyen teljes körű támogatás.

Mást sem csinálunk mint termeljük a szemetet a bolygónak.

(#1456) tibaimp válasza Cs1csó (#1455) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1457) bizmark6


bizmark6
tag

Nekem is jelezte a telefon,csak biztonsági frissítés vagy valami újítás is van?Mennyire stabil,valakinek tapasztalata van?

redmi note 10S MIUI Global 13.0.3.(SKLEUXM),Hisense 43"A7500F

(#1458) Cs1csó válasza bizmark6 (#1457) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy írták biztonsági frissítés. Nem szükséges elsietni, ha szerinted minden jól fut. Persze 2-3 hét múlva ráengedheted a rendszerre, én a 14.0.8-ason vagyok ha jól tudom.

(#1459) pasztoha válasza Cs1csó (#1455) üzenetére


pasztoha
tag

Én meg azt hittem, már van vagy 3 éves a telefonom. :F Pedig biztosan nem tavasszal vettem. Mindegy. A frissítéssel kapcsolatban legyen igazad!

(#1460) Cs1csó válasza pasztoha (#1459) üzenetére


Cs1csó
félisten

Majdnem 3 éve jelent meg én pont 2 éve vettem az enyémet. Magyarországon 2021 május vége óta forgalmazzák. Tehát még bőven nincs 3 éve sem forgalomban elvárható MINIMUM még vagy 2 év támogatás persze a kérdés, mi lesz ebből.

(#1461) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Jó optimisták vagytok ezzel a frissítés témával kapcsolatban. :)
Én alapjáraton optimista vagyok, de a Xiaomi főleg a Redmi szériánál sose a frissítésekről volt híres sajnos. Ha biztonsági frissítést kapunk év végéig, sztem már akkor örülhetünk. Ill részemről inkább maradok a mostani viszonylag stabil rendszeren, minthogy egy bugos valamit ráfossanak a telefonra, csak azért, h android 14 legyen...
Nyilván örülnék neki én is, ha sokáig támogatnák, de a múltbeli tapasztalatokból kiindulva inkább maradjon a jelenlegi, minthogy utoljára még egy bughalmazt a ráeresszenek.

(#1462) scyllarus válasza Cs1csó (#1460) üzenetére


scyllarus
veterán

Én a mérete miatt lecseréltem, de ezen a téren is jól jártam. 2022-es teló, 2028-ig jó vagyok :)
A Redmit a feleségem használja még, őt nem izgatja a friss android.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1463) tibaimp válasza Cs1csó (#1460) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most néztem (azt hittem idősebb), én is 2021. dec. 27-én vettem, szóval most múlt 2 éves, így simán igazad lehet!
Amúgy azért érezzük szerintem idősebbnek, mert azóta már a 14. gen jön ki, ha jól tudom, szóval a számozás tévútra visz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1464) Cs1csó válasza tibaimp (#1463) üzenetére


Cs1csó
félisten

A számozás agyfax

(#1465) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Érdekesség képen: [Az MWC-n beszélt a HyperOS frissítésekről a Xiaomi, de sok örömre még nincs ok]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1466) Oliverda


Oliverda
félisten

Helló!

Egy cimborám készülékét szeretnénk valahogy frissíteni, hogy legalább a VoLTE működjön, isten ne adja, még a VoWiFi. Jelenleg ezt mutatja, újabb verziót nem talál:

Ezek közül melyiket és hogyan lenne rá érdemes feltenni? Van jobb opció?

Köszi

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1467) pasztoha válasza Oliverda (#1466) üzenetére


pasztoha
tag

Amennyire én értek hozzá föl lehet tenni a legfrisebbet. Nekem nem mokolt van rajta, de működik minden, amit kérdeztél. Bár lehet, hogy nem csak telefonfuggo hanem a szolgáltató is számít. A tarhely viszont lehet kevés lesz...

(#1468) Oliverda válasza pasztoha (#1467) üzenetére


Oliverda
félisten

Melyik telepítési módszer az ajánlott? Sosem volt andoriodis készülékem, a haverom pedig teljesen laikus.

Neked melyik szoftver van fent és melyik szolgáltatóval működik a VoLTE/VoWiFi?

Köszi

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1469) Cs1csó válasza Oliverda (#1466) üzenetére


Cs1csó
félisten

Be kell kapcsolni. Talán a szolgáltatódnak is kell küldeni valami bekapcsolós sms-t de a telón is engedélyezni kell.
Keress rá a szolgáltatódnál pl. "Vowifi bekapcsolása" + a szolgáltatód neve.

(#1470) Oliverda válasza Cs1csó (#1469) üzenetére


Oliverda
félisten

Rákerestünk, nincs ott. Megpróbáltuk bekapcsolni a *#*#869434#*#* kóddal, de úgy sem jelent meg. (Vodafone)

Hogy lehet felhúzni rá kézzel az újabb szoftvert?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1471) pasztoha válasza Oliverda (#1468) üzenetére


pasztoha
tag

Telekom. Rakattintottam a beállítások /telefonról /miui verzió és elkezdi keresni a frissítést

(#1472) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ahogy feljebb írtam, én 12.5.18-on maradtam. Az újabb verziók mit adtak a rendszerhez, hogy megérje frissíteni? Vagy csak annyi, hogy újabb? Mert nekem a jelenlegivel semmi bajom sincs. Ha meg valami műxik, minek csesszem el. :) Nem biztos, hogy az új jobb. Sőt...

(#1473) Oliverda válasza pasztoha (#1471) üzenetére


Oliverda
félisten

Úgy nem fog menni, mert a fenti képen láthatónál nem talál újabbat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1474) pasztoha válasza Oliverda (#1473) üzenetére


pasztoha
tag

Régió Mo.ra van állítva? Itthon vetted a készüléket? Mobilnettel vagy WiFi el használod? Mobilnet esetén be kell kapcsolni, hogy azzal is keresse a frissítést. Egyéb ötlet nincs. Én eléggé laikus használó vagyok, de nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a reginel. Annyira pedig bízom a mérnökökben, hogy jobbat csinálnak. Ha ez nem mindenkinek tetszik, az előfordul.

(#1475) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Nekem eddig a 14.0.5 global volt fent, nem is ajánlott eddig semmiféle frissítést, de ma megjött a 14.0.10. Most települ, azt írja, január 10-i kiadás, hát nem kapkodták el, mire sorra kerültem.

(#1476) tibaimp válasza Voice24 (#1475) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most néztem, nekem is beadta ezt!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1477) Sakira válasza scyllarus (#1450) üzenetére


Sakira
tag

Nekünk később jön, mint múltkor.

(#1478) mrobes


mrobes
tag

Sziasztok! Most vettem észre, hogy valamiért nem tudok sms-t küldeni. Próbáltam megnézni az üzenetközpont számát a messages alkalmazásban, de szürke a mező, nem tudom szerkeszteni se.
Van valami tippetek merre induljak? Nem tudom mikortól nem működik, de rcs csevegés megy és fogadni is tudok sms-t.

(#1479) ChRiS_RS válasza tibaimp (#1465) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nemrég volt a kezemben egy Poco, amin Hyper(f)OS volt. Én nem voltam tőle elájulva, főleg, hogy amiatt került a kezembe, mert a képernyő hófehéren világított, amikor épp bejövő hívást jelzett. Ergo nem lehetett tudni ki keres. :D (amúgy a Play áruházból letöltött frissítés megoldotta a problémát)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1480) Mercutio_ válasza ChRiS_RS (#1479) üzenetére


Mercutio_
félisten

És frissítés után mi a tapasztalat a Pcooval?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1481) tibaimp válasza ChRiS_RS (#1479) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egy ilyen hiba miatt én azért nem temetném még a rendszert, előfordulhat a legjobbakkal is. ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1482) ChRiS_RS válasza Mercutio_ (#1480) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nem enyém a Poco. Nagy változást egyébként nem vettem észre.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1483) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az a baj ezzel a HyperOS-el, hogy kinézetre ugyanúgy MIUI. Ami változ(hat)ott a motorháztető alatt, azt egy átlagjúzer alig, vagy egyáltalán nem fogja észrevenni. Nem is értem, minek kellett új név? Ettől bőven radikálisabb változást gondoltam.

(#1484) Cs1csó válasza SkyLine3000 (#1483) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K
Sőt, mivel ezeknek a cégeknek a marketing az Isten, ezért szerintem is alapnak kellett olny lennie, hogy főleg a külső legyen látványosan más (a motorháztető alatti dolgok kikupálása, új dolgok beépítése akár fokozatosan is történhet) mert az emberek így értik csak meg hogy "más" hogy " új" a rendszer.

(#1485) Mercutio_ válasza SkyLine3000 (#1483) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha reszelnének az agresszív memória és app-kezelésen már az sokat növelne az elégedettségen...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1486) ChRiS_RS válasza Mercutio_ (#1485) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

És a reklámmentes saját appokon kéne reszelni, mert az nem nagyon van. :U

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1487) SkyLine3000 válasza Mercutio_ (#1485) üzenetére


SkyLine3000
addikt

De ahhoz minek a hyperos? Ezt a miui-ban is meg lehetne csinálni. Ez a hyper egy átnevezett, kicsit megdolgozott miui, semmi több. Fölöslegesen nagy hype-al...

(#1488) tibaimp válasza ChRiS_RS (#1486) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A reklámokat ki lehet mindenhonnan kapcsolni, van rá videó, hogy hogyan. Most hirtelen nem is találom, de itt fentebb meg kellene lennie, ha jól emlékszem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1489) SkyLine3000 válasza tibaimp (#1488) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Tamás Zsolt aki van egy ilyen videója, ahol végigmutatja, mit, hol kell kikapcsolni.

(#1490) tibaimp válasza SkyLine3000 (#1489) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azaz!! KÖszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1491) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Jól tudom, h. van. kikapcsolásra lehetőség. Azt tartom szomorúnak, h. eleve benne vannak.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1492) Sakira


Sakira
tag

Átállítottam a telefonom svájci régióra, hátha így jön a frissítés. Eddig nem jött de viszont működik a váltakozó háttérképek a zárképernyőn és még az időjárást is mutatja. Nem értem hogy magyar régión ez miért nem működik.

(#1493) tibaimp válasza Sakira (#1492) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Érdekes.
Ilyenkor amúgy, működik a magyar nyelv, vagy automatikusan német/angol lesz?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1494) Sakira válasza tibaimp (#1493) üzenetére


Sakira
tag

Minden marad. A nyelv, idő, dátum nem változik.

(#1495) tibaimp válasza Sakira (#1494) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1496) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Svájc nem EU tagállam. Nem vonatkoznak rá az unió agyonbonyolított szabályai.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1497) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Szerintetek mennyi lehet a reális ára egy 6/128as redmi note 10s-nek? Kijelző és hátlap karcmentes, a keretén van pár kisebb kopásnyom.
38 körül meg lehet hirdetni? Vajon van még piaca ennek a telefonnak?

Köszi előre is!

Üdv,
T.

(#1498) Cs1csó válasza LadaLord (#1497) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hogyne lenne, de hogy mennyit ér vagy mennyiért viszik passz.

(#1499) kovacss72 válasza LadaLord (#1497) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Dunát lehet vele rekeszteni, annyi eladó van belőle. Meg ott van a 11s és a 12s is egész kedvező áron. Én úgy látom, kb. 30 -ért tudnám eladni az enyémet, ami makulátlan állapotú. Így inkább megtartom tartaléknak, mert már 2 hónapja megvan az utódja.

(#1500) LadaLord válasza kovacss72 (#1499) üzenetére


LadaLord
aktív tag

30ért lehet, h itt is inkább megmaradt, asszony Huawei P Smart-ja úgyis s végét járja már, jó lesz neki idővel..
Köszi az infókat!

(#1501) Mercutio_ válasza kovacss72 (#1499) üzenetére


Mercutio_
félisten

van olyan 100k alatti teló, amivel nem lehet dunát rekeszteni? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1502) SkyLine3000 válasza Mercutio_ (#1501) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Van. Az LG V50-em. Full dobozos, dupla kijelzős. Persze, nem új, de szinte új állapotában vettem 70e pénzért. Na, ezzel nem lehet Dunát rekeszteni. :D Kuriózum! :DD
Ha 100 alatt keresel nem Duna rekesztő, új telót, akkor nézz valami 10-20 ezres szutykot, amit mindenki kerül, mint a leprát és még bottal sem piszkálna meg. :D Amik értelmesebbek, Motorola, Xiaomi, stb, azok mind Duna rekesztők. :)

#1500 LadaLord: Szerintem is valahol 30k körül van a 10S piaci értéke. Én tavaly vettem valamikor (mittoménmikor) 35k-ért. Szinte új állapotú volt. Azóta eltelt kb 1 év...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.