Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) LadaLord válasza Cs1csó (#950) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Gondolom nem OTA -n kaptad. :)

(#952) etsmark


etsmark
tag

Egyébként nekem az egykezes mód is sokkal jobban bejön Android 11-en, mivel itt nem csak a képernyő tetejét hozza le, hanem az egész képernyőt lekicsinyíti, ami szerintem praktikusabb...

(#953) Cs1csó válasza LadaLord (#951) üzenetére


Cs1csó
félisten

Global rom-om van.

(#954) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Nekem amióta a 13.0.5-ös MIUI van a telón, látványosan lassabb a képek megnyitása, kezelése a Galériában. Más is észrevette ezt?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#955) Pulykahuszár


Pulykahuszár
csendes tag

Sziasztok!

Utóbbi egy hétben mintha jobban merülne az akksi pedig kb. ugyanannyit használom. Más is tapasztalt ilyet? Este feltöltöttem és már most csak 50%-on van, korábban pedig késő estére ment le kb. 50-re, ha nagyon nyomkodtam. Ez is a frissítés miatt lehet? Az akkumulátor használatban napközben a Galériát írja hogy többet fogyaszt még a Képernyőnél is pedig van úgy, hogy nem is fotózom és mintha a kamera részénél hátul melegebb lenne kicsit. Mivel eddig meg voltam elégedve az akksihasználattal nem is állítottam semmit rajta, esetleg érdemes valamit?

Közben látom feljebb írtak hasonló problémát, újraindítás után nekem is megjavul egy darabig, de azért elég bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#956) tibaimp válasza Pulykahuszár (#955) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Próbáld már meg újraindítani, hátha valami program van beragadva. Fentebb, mintha rémlene, hogy valaki szintén ez miatt írt ide és az újraindítás megoldotta.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#957) Pulykahuszár válasza tibaimp (#956) üzenetére


Pulykahuszár
csendes tag

Igen ezt csináltam egyből mikor jelentkezett, de most már naponta kell...

(#958) doongoo válasza Pulykahuszár (#955) üzenetére


doongoo
addikt

Ha a galéria nagy fogyasztó, akkor én annak a beállításait nézegetném. (gyorsítótár törlés, esetleg háttérben futás korlátozása, stb.)

(#959) Voice24 válasza Pulykahuszár (#955) üzenetére


Voice24
őstag

Igaz, én elég módjával nyomkodom, de 3-4 (néha 5) napot simán elmegy.

(#960) Pulykahuszár


Pulykahuszár
csendes tag

Újraindítás úgy tűnik megoldja csak mindennapos most már.

(#961) Tökimanó válasza Voice24 (#959) üzenetére


Tökimanó
senior tag

5 nap??? Jesszus! Utoljára a Nokia 3310 bírta annyi ideig nekem :DDD

(#962) tibaimp válasza Tökimanó (#961) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem is sokáig bírja, lehet nincs 5 nap, de 4 tuti.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#963) Cs1csó válasza Tökimanó (#961) üzenetére


Cs1csó
félisten

Készenlétben - tehát csak be van kapcsolva non-stop de nem netezel nem telefonálsz - akkor simán. (öregemnek van hasonló telója és csak telefonálásra használja azt is ritkán bírja napokig)

(#964) Voice24 válasza Tökimanó (#961) üzenetére


Voice24
őstag

Nem lógok a telón naphosszat, nézegetem rajta az időjárást, email-eket, használom a mobilbankot, telefonálok, esténként egy kis játék.

(#965) Tökimanó válasza Cs1csó (#963) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ha így van akkor elég lenne egy sima, hagyományos mobiltelefon. Olcsóbb lett volna. Persze ha valaki lecserélt telefonját használja, akkor mindegy. Én naponta töltőre rakom, igaz nyúzom is eleget. 30-35% marad, de nem szeretek úgy elmenni otthonról ha csak ennyi van rajta.

(#966) Cs1csó válasza Tökimanó (#965) üzenetére


Cs1csó
félisten

Horgász, van pár alkalmazás ami érdekli, de ugye horgaszaskor. Az előző telefonja már 24 éves volt.

[ Szerkesztve ]

(#967) Tökimanó válasza Cs1csó (#966) üzenetére


Tökimanó
senior tag

24 éves? Az igen! :R Becsülendő ha valaki ennyi ideig kitart valami mellett. Ráadásul úgy hogy akárhogy nézzük eljárt az idő felette annyi év alatt. Mondjuk ebből egyben látszik az is hogy régebben időtállónak csinálták a telefonokat. Van egy olyan érzésem hogy ez a típus amit most használunk, jó ha 2-3 évet kibír.

(#968) Cs1csó válasza Tökimanó (#967) üzenetére


Cs1csó
félisten

:))
14!
2008 karácsony, tehát bő 13 évig használta. Volt egy akku csere.

(#969) tibaimp válasza Cs1csó (#968) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Olyanom nekem is van itthon, egy tökéletesen működő, patika állapotú Nokia E50...csak már nem sokat ér...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#970) Sakira


Sakira
tag

Ha beállítok egy témát miért nem változik meg az állapotsor? Az alkalmazásnál az állapotsor szürke, nem is lehet ki-be kapcsolni. Miui 12-ön nem ilyen volt. :(

(#971) cinikis


cinikis
tag

Valaki leírná hogyan állítom be az NFC fizetést?

(#972) donbig válasza cinikis (#971) üzenetére


donbig
tag

Beállítások---Kapcsolat és megosztás- NFC
HCE pénztárca legyen beállítva
Érintéses fizetéseknél pedig amit használsz - nálam Gpay, de ez állítható.
Sztem nagyjából ennyi.
A Wallet beállítását pedig itt leírják.
Netkapcsolat sem kell feltétlenül, azt hiszem tíz alkalommal lehet net nélkül fizetni.

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#973) cinikis válasza donbig (#972) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm :R

(#974) Anubis_9 válasza Anubis_9 (#921) üzenetére


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Tegnap ismét újraindulgatott a telóm, de vagy 1.5 órán át, folyamatosan. Aztán magához tért. Senki se járt még így? Garanciás még, gondolkozom, hogy visszaviszem.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#975) Cs1csó válasza Anubis_9 (#974) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem, bár előbb érdemes egy "alapra állítást" vagy hogy is hívják factory reset-et. Aztán Minimális belakas mellett teszteld. Ezzel a szoftveres hibák nagy részét kizarod.

[ Szerkesztve ]

(#976) donbig válasza cinikis (#973) üzenetére


donbig
tag

[link] Bocsánat, a link lemaradt. Még talán annyi, hogy fizetéskor a képernyőzárat fel kell oldani, ez sztem leggyorsabb az ujjlenyomattal. Nekem elég bumszli tokom van, hátulján egy fém karikával, de így sem gond a fizetés. Ha jól emlékszem az nfc chip a telefon közepétől kicsit lejjebb helyezkedik el, ha ez számít érintéskor.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#977) Anubis_9 válasza Cs1csó (#975) üzenetére


Anubis_9
őstag

Igen, erre gondoltam én is. Amúgy is, ha visszaviszem, az előtt is kell factory reset. Mindenesetre nem általános problémáról van szó, ha csak nálam fordul elő.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#978) tsiga18


tsiga18
tag

Nálam ma van egy hónapja egy újonnan vásárolt ilyen telefon. Napközben munkaidőben van a legtöbbet használva, a céges kártyám van benne, egyelőre én tapasztalok semmi hibáját. 12.5.15 Verzióval kaptam, nem frissítettem azóta se

(#979) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Srácok, ezeket az üzeneteket mi dobja fel, melyik alkalmazást kell tiltani? Írja, hogy "Google" de most ez hogy :F
Ezek a bekapcsolás után a "fentről lehúzós részen" olvashatóak, nem tudom érthető-e?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#980) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Nem tudom, ki hogy van vele, de nálam a youtube app szinte a használhatatlanság határait súrolja már. Nem tölti be a videókat, befagy, nem reagál. Katasztrófa. Jöhetne már valami MIUI update, mert ez így ebben a formában kb már nem okostelefon. Vagy csak félig az. Vagy addig sem. Sajnálatos, h ennyire nem foglalkoznak ezzel a készülékkel.

(#981) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Mi a bánattól lett a fehérből ilyen rózsaszín féle ? Ráadásul a billentyűzeten csúsztatásos írásnál az írás nyoma is rózsaszín. Hányok tőle. Nem hinném hogy a téma lenne a hibás. Mindegyikkel ilyen.

(#982) Sakira


Sakira
tag

Én azt vettem észre mostanában hogy a Chrome böngésző mikor megnyitom és rámegyek egy oldalra lefagy. Ki kell lépjek és újra megnyitni, utána jó. Ez mindennapos.

(#983) Cs1csó válasza LadaLord (#980) üzenetére


Cs1csó
félisten

Használj más YouTube appot pl.: Vanced, newpipe stb.

(#984) Cs1csó válasza Tökimanó (#981) üzenetére


Cs1csó
félisten

A háttérkép vagy téma színe módosítja. Gondolom valahol ki lehet kapcsolni tehát hogy manuálisan állítható legyenek a színek.

(#985) scyllarus válasza Tökimanó (#981) üzenetére


scyllarus
veterán

Android 13 feature. A háttérképed fő színének megfelelően módosítja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#986) scyllarus válasza LadaLord (#980) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem tökéletes, semmi problémám nincs vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#987) scyllarus válasza Sakira (#982) üzenetére


scyllarus
veterán

Chromeot nem használok, csak a Samsung böngészőjét, nagyságrendekkel gyorsabb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#988) tibaimp válasza Sakira (#982) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tedd fel a Brave böngészőt, ráadásul reklámszűrő is van benne még a yb-ra is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#989) Tökimanó válasza scyllarus (#985) üzenetére


Tökimanó
senior tag

És #984Cs1csó ! Köszönöm! Időközben már kaptam választ másik fórumon is. Az általatok is leírt dolog volt a probléma és persze a megoldás is.

[ Szerkesztve ]

(#990) tsiga18 válasza tibaimp (#988) üzenetére


tsiga18
tag

Én telefonon az Opera böngészőt használom, a beépített ad-blockerral youtubeon sose dobott be reklámot (böngészőből youtubozva).

(#991) Sakira válasza scyllarus (#987) üzenetére


Sakira
tag

Nem lehet a Chrome-al szinkronizálni a könyvjelzőket? Ne kelljen egyesével nekem bevinni.

(#992) tibaimp válasza tsiga18 (#990) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez új infó, kösz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#993) scyllarus válasza Sakira (#991) üzenetére


scyllarus
veterán

Samsung Cloudon keresztül biztos lehet (nem kell Samsung telefon hozzá).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#994) scyllarus válasza Tökimanó (#989) üzenetére


scyllarus
veterán

És még rosszul is írtam, nem 13, a 12-vel jött.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#995) mokus18


mokus18
tag

Sziasztok!

Redmi Note 5 készüléket tervezem leváltani erre... jó választás lehet? :)
a mostani készülékem kijelző hibás, és már nem költenék rá, inkább újat vennék..

Köszönöm Mókus

(#996) Cs1csó válasza mokus18 (#995) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia jó telefon, de ha MOST veszel telefont akkor már az újabb verziót a Redmi Note 11S-t:
Xiaomi Redmi Note 11S 128GB 6GB RAM 93k-tól. (vagy a "sima" 11-et:Xiaomi Redmi Note 11 128GB 6GB RAM)

Arra figyelj, hogy olyan boltot nézz ahol megadják a 2 év garanciát nem csak egyet.

(#997) mokus18 válasza Cs1csó (#996) üzenetére


mokus18
tag

rendben, nézek, bár megbízható helyről 2 évvel, és árban is elfogadható, nem nagyon láttam...
így lehet marad innen

(#998) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Erre valaki: [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#999) scyllarus


scyllarus
veterán

Kijött a 13.0.7. 0, semmi extra, decemberi sp.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1000) scyllarus válasza tibaimp (#998) üzenetére


scyllarus
veterán

Nyissa meg a Google Google Kereső alkalmazást androidos telefonján vagy táblagépén.Koppintson a jobb felső sarokban a profilképére vagy neve kezdőbetűjére majd a Beállítások majd Értesítések majd Ön által választott értesítések lehetőségre.Az értesítés eltávolításához koppintson a témától jobbra található Eltávolítás Eltávolítás ikonra.

Itt nincs esetleg beállítva értesítés a zenekarhoz?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.