Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Sakira válasza Cs1csó (#650) üzenetére


Sakira
tag

Alapból újraindul frissítés után.
tibaimp: igen az.

(#652) tibaimp válasza Cs1csó (#650) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem is újraindult magától!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#653) kovacss72


kovacss72
aktív tag

Megjött OTA -n EUXM -re is a MIUI 13.0.1.0/Android 12. Telepítve, egyelőre gond nélkül működik.

(#654) kovacss72


kovacss72
aktív tag

Az akkumulátor jobban bírjal, éjszaka kikapcsolt adatkapcsolattal, 10 óra alatt az eddigi 3% helyett most csak 2% -ot merült.

(#655) donbig válasza kovacss72 (#654) üzenetére


donbig
tag

Köszi, ha tapasztalsz még változást oszd meg légyszi.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#656) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem javult az értesítéskezelés is. Megváltozott a GBoard. Kaptam egy Mi böngésző appot.
Dióhéjban ennyi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#657) donbig válasza scyllarus (#656) üzenetére


donbig
tag

Köszi. RKLEUXM 12.5.14 - en van MI böngésző.. :F Mondjuk mindegy is, maradok a megszokottnál.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#658) Sakira


Sakira
tag

Telefon jelezte a 13-at, vagy ti tettétek fel?

(#659) kovacss72 válasza Sakira (#658) üzenetére


kovacss72
aktív tag

A telefon jelezte tegnap este minden mókolás nélkül.
Egyébként azóta is hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#660) scyllarus válasza Sakira (#658) üzenetére


scyllarus
veterán

Én letöltöttem a miromról, ahogy szoktam háromból kétszer, és úgy tettem fel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#661) scyllarus válasza donbig (#657) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nem tűnt fel ott, most kirakta a főképernyőre. Én a Samsung böngészőjét használom már évek óta minden telón, nem cseréltem most sem. Írt jó plusz dolgokat, amjd kipróbálom azért.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#662) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Frissítettem a telefont. Azóta az értesítő sávon van egy ikon. Mit jelez és el lehet e tüntetni onnan?

(#663) bizmark6


bizmark6
tag

Tegnap előtt nekem is jelezte a frissítést (miui 13) most akartam telepíteni,erre azt írja nincs frissítés.?????

redmi note 10S MIUI Global 13.0.3.(SKLEUXM),Hisense 43"A7500F

(#664) Gery1987 válasza Tökimanó (#662) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Bekapcsolt NFC. Ha van kártyád elmentve és telefonnal is fizetsz akkor ne kapcsold ki :)

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#665) Sakira válasza bizmark6 (#663) üzenetére


Sakira
tag

Nekem sem jelzi, mindegy annyira nem sietek vele. Megvárom a tapasztalatokat :D

(#666) Tökimanó válasza Gery1987 (#664) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! Igen, van elmentve kártya és használom is. Akkor kénytelen leszek otthagyni az ikont pedig idegesít. Gondolom másképp nem lehet eltüntetni, csak ha kikapcsolással. Kár. Eddig is használatba volt az NFC és jól elvoltam az ikon nélkül vele.

(#667) Zola01 válasza bizmark6 (#663) üzenetére


Zola01
tag

Én is így jártam. Azóta nem jelez frissítést. :O

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#668) tibaimp válasza Tökimanó (#666) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Csak tipp! A Beállítások --> Megjelenítés --> Vezérlőközpont és állapotsor részen nem lehet valahogy csak az ikon jelzését letiltani?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#669) Tökimanó válasza tibaimp (#668) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Sajnos nem. Legalábbis én nem találom.

(#670) scyllarus válasza Tökimanó (#666) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a fura, hogy eddig nem jelezte, az összes nfc-s telefonomon ott volt eddig.
Nekem is új volt itt, de megszokott amúgy.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#671) Sakira


Sakira
tag

Feltettem én is :D Ti csináltok gyári visszaállítást?
Láttam vannak új háttérképek és hallottam hogy van egy új betűtípus is? Azt hol találom?

(#672) scyllarus válasza Sakira (#671) üzenetére


scyllarus
veterán

Én nem csinálok, semmi kedvem újra mindent beállítani. A betűtípusok a témák között vannak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#673) kovacss72 válasza Sakira (#671) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Nálam sem volt szükség gyári visszaállításra. Minden tökéletesen működik.

(#674) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Nah mi az, csak nekem dobta fel ma a miui 13 frissítést? :)
Még kellene helyet csinálnom a telefonon, utána felrakom. Addig is tapasztalatok?
Ill egy kérdésem lenne: arra van valami megoldás, hogy ha nyomok egy factory reset-et, könnyen visszaállítsam a jelenleg telepített app-okat? Esetleg hogy ugyanígy visszaállítsak mindent, mint most van?

Köszi előre is!

(#675) kovacss72 válasza LadaLord (#674) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Factory resetre nálam nem volt szükséges, 3 nap alatt még nem jött elő hiba. Az akku kezelése is jobb lett.

(#676) scyllarus válasza LadaLord (#674) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha ugyanúgy visszaállítasz mindent valamilyen mentésből, akkor a FR-nek nem sok értelme van...
Akkor beimportálsz minden eddigi beállítást is azzal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#677) Sakira válasza LadaLord (#674) üzenetére


Sakira
tag

Én csináltam fr-t és nem csináltam semmilyen mentést. Magam állítottam vissza mindent, nem tartott olyan sokáig. Mondjuk én nem használok sok appot.

(#678) Zslt5 válasza stanley00 (#614) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Szia.
Szerintem a 10S mert benne van a dc dimming funkció, 11 szériában nincs már benne. Goboo-n 8gb verzió 164 ájró.

(#679) Cs1csó válasza Zslt5 (#678) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, az pontosan micsoda?

(#680) Zslt5 válasza Cs1csó (#679) üzenetére


Zslt5
csendes tag

https://youtu.be/2rr84wdA5KQ

(#681) Cs1csó válasza Zslt5 (#680) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#682) pdave


pdave
aktív tag

Sziasztok!

Nálam megjelent a miui 13 frissítés, de nem volt elég szabad hely a telefonon. Miután töröltem, és lett elég hely, nem dobta fel újra a frissítés lehetőségét, restart után sem, illetve kézzel ellenőrizve sem. Ez vajon miért lehet?

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#683) Gery1987


Gery1987
őstag

Nekem már 3 napja fent van.

Lassan kezd beállni. Az akksi jobban bírja bár ez használat függő, a rendszerindítás az sokkal lassabban történik, de ha betöltött minden akkor azonnal használható nem laggol. A kamerát nem teszteltem, a hang jobb, mind telefon, mind a zenei hang, és a sztereó hangszóró is kicsit szebben szól. Egyenlőre ezt tapasztaltam. Factory reset volt a telepítés után, anyu telefonján először nem csináltunk...olyan is lett (Neki egy Redmi Note 10 van).

Eddig elégedett vagyok vele, de ismerkedek vele.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#684) tibaimp válasza pdave (#682) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mekkora hely kell a 13-as frissítésnek?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#685) scyllarus válasza Gery1987 (#683) üzenetére


scyllarus
veterán

A sima Note 10-en nem biztos, hogy segít a FR, ott a 4 GB ram nagyobb korlát a rendes működésben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#686) Cheif válasza tibaimp (#684) üzenetére


Cheif
tag

nekem 3gb-ot írt

(#687) pdave válasza tibaimp (#684) üzenetére


pdave
aktív tag

3gb a csomag, nekem a letöltés után kb 6-7 gb szabad hely volt, arra írta hogy kevés.

Közben megjött az értesítés a frissítésről, csak türelmetlen voltam :DDD

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#688) tibaimp válasza pdave (#687) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Cheif, pdave: köszi :R

~25GB helyem van, akkor marad is :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#689) Gery1987 válasza scyllarus (#685) üzenetére


Gery1987
őstag

Helyre hozta, jobban működik. Bár tény azért nem mindegy a 4 v 6 GB RAM. Bár teszem hozzá anyu elég szélsőségesen használja. Mármint abból a szempontból hogy sokszor hetekig nem kapcsolja ki. :D Na akkor szokott meghülyülni.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#690) Bicsko


Bicsko
tag

Sziasztok! A lassú 2.4-es Wifi probléma javítva lett az új ROM-ban?

(#691) Cs1csó válasza Bicsko (#690) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia nálam nem.

(#692) United7078


United7078
csendes tag

Youtube videók akadnak vagy el sem indulnak .......ez lehet a frissitéstől?

(#693) Cs1csó válasza United7078 (#692) üzenetére


Cs1csó
félisten

Yout Vanced appot használok azon fut persze csak wifin használom.

(#694) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

6/128-as telóm van, MIUI Global (kód szerint EU) rommal.
MIUI verzió: 12.5.17 Stabil 12.5.17.0 (RKLEUXM)
Adroid verzió: 11 RP1A.20072.0.011
Android biztonsági frissítás: 2022-03-01

A rendszer felajánlja a MIUI 12.5.18.0 RKLEUXM Stabil 32MB-re frissítést, ami ha jól értelmezem csak az "Updated Android Security Patch to May 2022. Increased system security"-t tartalmazza :U (Vagy jó miui szokás szerint lesz még 1-2 app javítás is benne, csak nem jelzik?)

Érdemes-e felrakni, illetve, ha feldobja a további frissítéseket azokra érdemes-e frissíteni?:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#695) Cs1csó válasza Mercutio_ (#694) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem már a 13-as MIUI van 12-es Android alapon és működik. Ami neked jött az egy kicsi frissítés nyugodtan felteheted, de nem szükséges rohanni vele, esetleg várd meg a hétvégét vagy amikor jobban ráérsz kevesebb a fontos telefonálás, hogy ha jön valami anomália esetleg egy factory reset-et vagy ha nem ajánlja fel a rendszer a telepítés után egy telefon újraindítás sem árt.

HA megjön majd a 13-as MIUI - ami azért jóval nagyobb volumenű frissítés - ott már nem feltétlen kell rohanni, hogy azonnal feltedd - én feltettem de nem vagyok nagy telefonáló és az internetezésem is minimális - inkább várj vele.

(#696) pasztoha válasza Gery1987 (#664) üzenetére


pasztoha
tag

Szia! Korábban működött az NFC, de már egy ideje nem és a frissítés sem segített. Mi lehet a gond? Nekem is jelzi az ikon, hogy be van kapcsolva. Próbáltam a ki-be kapcsolást. OTp van.

(#697) pasztoha válasza pasztoha (#696) üzenetére


pasztoha
tag

Megoldódott. El kellett indítani a Simple-t és azon belül is ki kell választani a bankkártyát.

(#698) scyllarus válasza pasztoha (#697) üzenetére


scyllarus
veterán

A Simple ilyet gyakran csinál, frissítés nélkül is. Sőt van olyan terminál, ahol csak úgy lehet fizetni, hogy belépsz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#699) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, most belefutottam egy problémába. :(
A frissítés óta jobban melegszik a teló, aztán throttlingol játék közben.
Egy darab szögegyszerű játékkal játszom, ami egy vasalón is elfut, de itt a melegedéssel azonnal szaggatni kezd.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#700) kovacss72 válasza scyllarus (#699) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Nálam tűző napon a legnagyobb forróságban, zárt tokban, egy motoron navigációként használva kapcsolt ki kb. 15 perc után. J5 2017 -re csere és gond nélkül mentem tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.