Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) donbig válasza maglew (#549) üzenetére


donbig
tag

A topik indulásakor a legtöbb panasz talán a bekapcsolt wifi+bt+GPS-nél a rossz letöltési sebességre vonatkozott, ha visszaolvasol találsz róla információt. Nekem nincsenek az általad említett értesítési problémák. Ami hiányzik,az az értesítési led, hiába az AOD...Egyébként kiválóan működik, akksidő, töltés nagyon jó, nekem az NFC lényegesebb szempont volt, mint a hiper-szuper kamera. Ami a párod számára is fontos lehet, az a méret, a batár nagy készülékek között ez még elfogadható szerintem. Az előttem szólóhoz hasonlóan azt mondom, jó ár-érték arányú készülék.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#552) tibaimp válasza donbig (#551) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy van! A méret is lényeges lehet! A Note jelzés ellenére "csak" 6,43 col [link] , szemben a gyakoribba 6,7 és fölötti méretekkel. És nem mellesleg szép is, szerintem. Nekem ez az ocean blue van [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#553) maglew válasza donbig (#551) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi szépen az infot. A wifi, Bluetooth hiba javításra került szoftveresen?

(#554) kovacss72 válasza maglew (#553) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Nálam nem is volt ilyen hiba. Semmi gondom vele. RN9 Pro -t váltott.

(#555) Cs1csó válasza maglew (#553) üzenetére


Cs1csó
félisten

A MIUI 12,5 lassú a WIFI, a 2,4Ghz-en. Talán a 13-as javítja, de az még nem jött ki nekünk.

(#556) kovacss72 válasza Cs1csó (#555) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Én most 26/18 -at mértem bekapcsolt GPS, BT mellett 2,4 -es wifin. 5 -ösön 224/292 -t.

(#557) Cs1csó válasza kovacss72 (#556) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem az otthoni netem 60/20-at tud de a teló 2,4Ghz-en ebből csak 20/20-at tud, nem dual band tehát nincs 5Ghz-es freki.
Ugyanez a net a szomszédnál - neki is ugyanez a cég van - de ott van 5Ghz, és ott "kihajcsa" a 60/20-at.

(#558) donbig válasza maglew (#553) üzenetére


donbig
tag

Topiktársak leírtak mindent, nekem is tervben van a dual band router, de így sem okoz gondot.
tibaimp Szép szerintem is, bár nekem sikerült egy elég brutális tokkal eltakarni. Mondjuk már bizonyított... :) [link]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#559) tibaimp válasza donbig (#558) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az igen, az már véd! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#560) Zslt5


Zslt5
csendes tag

Sziasztok!
Cdla zenehallgatàs (type C) működik ezen a telón? Ha igen, akkor hogyan keltem èletre?

[ Szerkesztve ]

(#561) Szabó András


Szabó András
tag

A problémánk, hogy hiába vannak bekapcsolva az értesítések, nem jön semmi a gmailből amikor email érkezik. Több helyen is be kellene kapcsolni, nem csak egy helyen? Ha igen, akkor hol?
Előre is köszi ha tud valaki segíteni.
Van amikor jönnek, de nem mindig. Szinkronizálás is be van kapcsolva.

(#562) Szabó András


Szabó András
tag

Kiderült, jól sejtettem, még máshol is be kellett kapcsolni az értesítéseket. Csak jó nehéz volt megtalálni.

(#563) tibaimp válasza Szabó András (#562) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És hol kellett még bekapcsolni, mert most így hirtelen, ha lelőnek, se mondom meg :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#564) Szabó András válasza tibaimp (#563) üzenetére


Szabó András
tag

Értesítések, Gmail (itt is be kell kapcsolni, de ez nem elég ,hanem), Alkalmazás további beállításai utána a kívánt fiók, és itt megint lesz egy olyan, hogy Értesítések, és ha nincs itt is bekapcsolva, akkor nem értesít és még az Értesítések kezelésében lehet állítani hangot, meg, hogy készenlétben is legyen-e stb. Jó egyszerű, és logikus, igazán felhasználóbarát.

(#565) Cheif


Cheif
tag

Sziasztok!
Tegnap ki kellett vennem a telefonból az egyik kártyát, majd később vissza is tettem, azóta nem tudok egyedi csengőhangot beállítani.
Valakinek van valami ötlete?

(#566) tibaimp válasza Cheif (#565) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vedd ki megint, és újra tedd vissza, komolyan, nem poénkodok, hátha csak ott van valami kontakt hiba.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#567) Cheif válasza tibaimp (#566) üzenetére


Cheif
tag

Ez sajnos nem segített. Eddig pedig ment, 3-4 emberhez volt hozzárendelve más-más csengőhang

(#568) Jorgos8010


Jorgos8010
friss újonc

Valaki találkozott olyan problémával ennél a telefonnál, hogy a tok leárnyékolta az NFC chipet így nem tudott vele fizetni? Állítólag ennek a modelnek gyengébb a chipje, vagy mi. Legalábbis ott ahol vettem, ezt mondták.

[ Szerkesztve ]

(#569) kovacss72 válasza Jorgos8010 (#568) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szilikon (TPU) tokot használok, azzal nincs ilyen probléma.

(#570) donbig válasza Jorgos8010 (#568) üzenetére


donbig
tag

#558- ban linkelt tokom van, ebben van fém rendesen, mégsem tapasztaltam ilyen problémát pedig még kiflit is így veszek, szóval sokat használom...

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#571) scyllarus válasza Jorgos8010 (#568) üzenetére


scyllarus
veterán

Vastag TPU tok van rajta [link] , szinte mindent ezzel fizetek, gond nélkül.
Inkább a terminálokkal szokott gond lenni, mindegyiknek máshol van a chipje, meg van olyan, amit konkrétan hozzá kell érinteni, miközben a programba is be kell lépni, mert utasítások jönnek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#572) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! A héten másodszor történt a telefonommal, hogy eltűntek a kihelyezett parancsikonok (weboldalakra mutatás, gyorshívások ikonjai). Találkozott már ilyen problémával valaki? :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#573) donbig


donbig
tag

Nemrég volt szó arról, hogy megkapja -e készülékünk az Android 13-at. Ezen a nem hivatalos listán is szerepel a 10S.
[link] Meglátjuk.....

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#574) Cs1csó válasza donbig (#573) üzenetére


Cs1csó
félisten

Van esély, hogy a 2,4Ghz-es WIFI lassúsága "megjavul" vagy ez valami hardveres difi?

(#575) aprokaroka87 válasza donbig (#573) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Először az Android 12 érkezzen meg...

(#576) scyllarus válasza aprokaroka87 (#575) üzenetére


scyllarus
veterán

Már kint van pilotban hetek óta. Bármikor jöhet globalra, aztán még 2-3 hét az eu.
Az is gyanús, hogy 2 hónapja nem jött új 11 verzió, szerintem már a 12-re várnak.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#577) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Bocs a láma kérdést, de ez a "nagy 12-es/13-as Android verzió frissítés" hogyan fog történni?
Egyszer csak majd látom, hogy felajánlotta, vagy csak elkezdi magától, mint mikor a programokat frissíti? Illetve egy ilyen frissítés mérete, gondolom több GB lesz, akkor Wifi-n kezdi el a letöltést remélem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#578) aprokaroka87 válasza tibaimp (#577) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Fent az értesítési sávon fogsz látni egy értesítést, amelyben arról tájékoztatnak hogy elérhető frissítés.
Ha úgy van be állítva akkor elkezdi le tölteni.

(#579) aprokaroka87 válasza scyllarus (#576) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Miui 13 lesz, vagy marad még a 12.5?

(#580) tibaimp válasza aprokaroka87 (#578) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R

szerk: méretben mekkora "szokott" lenni egy ilyen nagy rendszerfrissítés?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#581) Cs1csó válasza tibaimp (#580) üzenetére


Cs1csó
félisten

tipp de úgy emlékszem kb. 2,5-3GB

(#582) tibaimp válasza Cs1csó (#581) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, köszi :R . Gondoltam, hogy ilyesmi méret!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#583) scyllarus válasza aprokaroka87 (#579) üzenetére


scyllarus
veterán

13 lesz. Miui 13 van android 11 alapon (egyes típusoknál), Miui 12.5 android 12 alapon nincs is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#584) Zslt5


Zslt5
csendes tag

Sziasztok!
2 hete jött meg 2 ilyen teló.
Probléma: vowifin kimenő hívás nem jön össze digi vezetékes számra.
Digi mobilra, más mobilra, más vezetékesre megy a hívás vowifin.
Ilyen gond másnál? Megoldás?

(#585) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól látom, akkor a Global ( Mixm ) megkapta az Android 12 / Miui 13-at.

link

(#586) scyllarus válasza aprokaroka87 (#585) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is ezt látom.

5 napja írtam, hogy most már bármikor jöhet 🙂
Akkor az eu még 2-3 hét max.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#587) Cs1csó válasza scyllarus (#586) üzenetére


Cs1csó
félisten

Őszre talán megérkezik. (Engem kicsit bosszant, hogy ennyit szőröznek rajta, nevetséges) Gyakorlatilag úgy tűnik, hogy kb. egy évvel a megjelenése után kapjuk meg és még így sem lesz Android 13-as rendszerünk, csak 12-es.

(#588) aprokaroka87 válasza Cs1csó (#587) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ja hát ennyit ér a Xiaomi support :D

(#589) Cs1csó válasza aprokaroka87 (#588) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Samsung t jobb vagy van olyan márka ami jobb ebben?. Android vonalon

[ Szerkesztve ]

(#590) scyllarus válasza Cs1csó (#587) üzenetére


scyllarus
veterán

13-as is lesz. Majd. Ahol ennyiféle modell van, ott lassabban érnek ide a frissítések. Ezt vásárlás előtt is tudtad.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#591) Cyone válasza Cs1csó (#587) üzenetére


Cyone
tag

Nem baj, ha "szőröznek". Az a lényeg, hogy egy jól működő, stabil rendszer legyen. Az Android 11-el sincs semmi bajom. Az Android 13 még csak béta állapotban van és nem végleges még a rendszer.

Cyone

(#592) Cs1csó válasza Cyone (#591) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#593) scyllarus válasza Cs1csó (#589) üzenetére


scyllarus
veterán

A Samsung frissítésben jobb. Csak nagyon ki kell választani a megfelelő telót, mert hajlamosak eggyel gyengébb vasat tenni a telóikba, mint - az amúgy kétségtelenül szuper, de hardverigényes - rendszerük megköveteli.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#594) Cs1csó válasza scyllarus (#593) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na igen, jelenleg A52-es alá nemigen szabad menni.

(#595) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Megjött a telómra a 13-as frissítés.

(#596) tibaimp válasza Cs1csó (#595) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A 13 MIUI vagy az Anrdoid?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#597) Cs1csó válasza tibaimp (#596) üzenetére


Cs1csó
félisten

MIUI 13

(#598) scyllarus válasza Cs1csó (#595) üzenetére


scyllarus
veterán

Global rom, nem eus, ugye?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#599) Cs1csó válasza scyllarus (#598) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K GLOBAL

Nem nagyon tűnt fel semmi extra, az újfajta oldalsáv, elsőre ennyi.

(#600) tibaimp válasza Cs1csó (#597) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, mondjuk gondolhattam volna. :B Az alapja még mindig az Android 11 vagy ez már a 12?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.