Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tibaimp válasza kisza25 (#300) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én Honor 8-ról jöttem át.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#302) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Olyan gondom lenne a rendszerrel nem találom benne a Hívástiltó funkciót, hiába írom be a keresőbe tiltólista csak a bluetooth tiltási funkciót dobja be, viszont ha ismeretlen hív akkor előjön a funkció :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#303) scyllarus válasza ludla (#302) üzenetére


scyllarus
veterán

Híváslista - Jobb felső sarokban a 3 pötty - Beállítások - Letiltott számok - Ismeretlen A nem azonosított hívók letiltása bekapcs. Alatta ott a szám hozzáadása, ha konkrét hívószámot akarsz tiltani.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#304) ludla válasza scyllarus (#303) üzenetére


ludla
őstag

Ez igen megvan, de nekem a gyári is elő elő jön belőle ha titkosított számról hívnak. Viszont annak a beállítását nem tudom előcsalni.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#305) ChRiS_RS válasza ludla (#304) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Miféle gyári? :FAz előbb leírtakhoz képest nincs más.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#306) ludla válasza ChRiS_RS (#305) üzenetére


ludla
őstag

Meg találtam, a Biztonság appon belül van a Tiltólista és ott is lehet variálni, ez valamikor a gyári tárcsázó része volt csak már ez a nyomorék google tárcsázó került bele :((

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#307) United7078 válasza scyllarus (#303) üzenetére


United7078
csendes tag

Szia ha letiltok egy számot attól én elérhetem őt?És ha levennem a tiltásról azt,hogy lehet?Ha esetleg tudnál segíteni.

(#308) United7078


United7078
csendes tag

Na ezt is sikerült megtalálni.Ha ranyomok a számra a hívásnál eleve írja,hogy tiltott.És ott van,hogy tiltás feloldása.

(#309) Nozy82


Nozy82
tag

Sziasztok!
Azt tudja valaki,hogy tudnám megnézni mi meríti az akkumulátort? Elmúlt pár napban alig használom a telót mégis egy nap alatt lemerül.
Tegnap este 92%-ról reggelre 28% merült. Akkumulátornál az van, hogy az Android rendszer meríti legjobban, de vajon mi pontosan?

(#310) Gery1987 válasza Nozy82 (#309) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Valamilyen app beragadt. Ezt egyesével tudnád megnézni. Feltelepíted, majd fent hagyod, és folyt köv. egyesével. Vagy elég szimplán csak újraindítani a telefont ha azt nem szoktad. Kezd utóbbival.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#311) kisza25 válasza Nozy82 (#309) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

indítsd újra a telefont

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#312) Docsa2


Docsa2
lelkes újonc

Sziasztok! Hála nektek tovább tudtam faragni a telómat. Nem egyszerű, hogy hozza a p20 lite elvárásokat. Amiért ide keveredtem, az a közelség érzékelő gond volt. Aztán megoldottátok nekem az üzenetek állandó kijelzését is. :R Nagyok vagytok! Talán csak annyit azoknak akiket zavar, hogy állandóan világít az óra: Én egy fekete háttérképet raktam be, csak az üzenet kijelzés opció van bekapcsolva.

(#313) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Hangalapú hívás van a telóban? Vagy valami app rá?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#314) Sakira


Sakira
tag

12.5.15-ös frissítés érkezett a telefonra.

(#315) tibaimp válasza Sakira (#314) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem még a 12.5.14 van fenn és azt írja, hogy naprakész. Fura.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#316) scyllarus válasza tibaimp (#315) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem fura, imei alapon mennek ki a frissítések, nem teljesen egyszerre.
Annak idején egyszerre vettünk, egy helyen 4 db Honor Playt, mindig először a fiamnak és nekem jött meg a frissítés, a feleségemnek és a lányomnak 2 nap múlva.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#317) tibaimp válasza scyllarus (#316) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, köszi az infót :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#318) scyllarus válasza tibaimp (#317) üzenetére


scyllarus
veterán

Amúgy most én is megkaptam. Nagyon friss, a mirom honlapon sincs fent még, pedig az naprakész szokott lenni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#319) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Inkább adnák már ki a 13at. :D

(#320) Cyone válasza Sakira (#314) üzenetére


Cyone
tag

Érdekes, én 12.5.16 frissítést kaptam.

Cyone

(#321) scyllarus válasza Cyone (#320) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, a miromon is az van fent, a 12.5.15-nek nyoma sincs a historyban sem. Észre sem vettem, de a .15 már az EE verzió volt, a changelogban sem írták.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#322) Cyone válasza scyllarus (#321) üzenetére


Cyone
tag

A .16-nál is EE verziót írt telepítés előtt.

Cyone

(#323) scyllarus válasza LadaLord (#319) üzenetére


scyllarus
veterán

Már toborozzák a global pilotra az embereket hozzá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#324) Sakira válasza Cyone (#320) üzenetére


Sakira
tag

Hát érdekes. Nekem a .15-ös jött és azt írta hogy nincs frissítés. Felraktam én a .16-ost kézzel.

(#325) ChRiS_RS válasza Sakira (#324) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nekem a "szokásos" van. Reggel, indulás előtt kiírta, hogy van frissítés, mire beértem a melóhelyre eltűnt, és azóta sem ajánlja fel. :F Egyébként a .16-ra szeretett volna frissülni.
Van egyébként bármi értelmes benne, vagy csak a verziószám növekszik? :B ;)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#326) Sakira válasza ChRiS_RS (#325) üzenetére


Sakira
tag

Én nem látok semmi újat, a biztonsági szint 2022 január, ennyi. :D

(#327) ChRiS_RS válasza Sakira (#326) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Tényleg nincs más. Nem baj, majd a 13-as hoz érdemi lassulást. :D ;)

Más: találkoztatok-e már azzal a jelenséggel, hogy nem fogadott hívás visszahívása (!) után a telefon újra és újra felhívja a figyelmet arra, hogy van nem fogadott hívásom? Pedig ugye már nincs... :U

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#328) Cpt. Flint


Cpt. Flint
tag

Sziasztok! Ezen a telón nincs okostok mód? Vettem hozzá smart tokot, de kinyitásra/becsukásra nem xsinál semmit, 3s a beállításokbanbsemntalálok erre semmit. (MI 8-nál ez kül9n bekapcsolható opció).

(#329) tibaimp válasza Cpt. Flint (#328) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A Honor 8-nál is volt ilyen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#330) Cpt. Flint válasza tibaimp (#329) üzenetére


Cpt. Flint
tag

Oké, Redmi 4X-en se volt ilyen funkció. Viszont Redmi 4 Pro-n meg MI 8-on meg van. Nem igazán értem ezt a variálást... :F

(#331) tibaimp válasza Cpt. Flint (#330) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Pedig jó dolog az okos tok, mert én pl. a Honor-ral a tokon keresztül simán fel tudtam venni a hívást, láttam az órát, stb.
Direkt nézegettem, én sem találtam ebben a telefonban ilyen opciót :((( .
Attól persze lehet én voltam figyelmetlen.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#332) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!
Páromnak a Note 10S-e azt kezdte el csinálni, hogy ameddig nincs megnézve az értesítés, addig fel-fel villan az Always on Displayes értesítő (pulzus), egész éjszakán át akár. Ez természetes? Ki lehet kapcsolni? Még a ne zavarjanak mód meg az éjszakai üzemmód miatti értesítés miatt is felvillan.
Mi lehet a gond?

(#333) tibaimp válasza oliwire (#332) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Indítsd újra, hátha!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#334) oliwire válasza tibaimp (#333) üzenetére


oliwire
őstag

Az már megvolt.. :( már csak újratelepítés nem volt eddig.

(#335) tibaimp válasza oliwire (#334) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A gyári visszaállításra gondolsz?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#336) oliwire válasza tibaimp (#335) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, arra, az nem volt még.

(#337) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Új vagyok a topikban, a mai napon lettem (remélhetőleg boldog) tulajdonosa egy ilyen kütyünek, egy Mi A2 Lite-ról váltottam 3 év után.
Látom, oliwire fórumtárs emlegette az allways on display funkciót, a felvillanó értesítéseket, nekem is ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, megszoktam már az értesítési ledet. Tehát az lenne a kérésem, hogy valaki le tudná írni röviden, de a lényeget tartalmazóan az AOD beállítási lehetőségeit, esetleges apró trükkjeit? Nyilván alap az óra, az akksi, nekem fontos lenne az elmulasztott hívás, bejövő sms és email jelzése, meg ugye hogy hogyan és meddig jelezze ezeket. Köszönöm előre is!

(#338) tibaimp válasza Voice24 (#337) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont azért nem kell jelzőfény, mert van AOD, ami alapból mutatja az órát és a töltöttséget. Van külön menüje és beállítási opciója a Beállítások menü alatt. Beállítások -->Always-on display funkció és Képernyőzár alatt.
Értesítési hatás alatt tudod megadni, hogy mit tegyen a kijelző, mikor értesít téged, nálam ez a Csillagfény animáció.
Kb ennyi az AOD beállítása.
Annyi van még, ha rákoppintasz 2x a kijelzőre, akkor feléled az AOD és mutatja az időt és a töltöttséget, majd megint elalszik.

Én ennyit állítottam és használok, ezek így jól működnek nálam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#339) Sakira válasza tibaimp (#338) üzenetére


Sakira
tag

Én ha 2-szer koppintok, akkor nekem nem az AOD, hanem a zárképernyő jön be.

(#340) tibaimp válasza Sakira (#339) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mert szintén a fenti menüben, vagy egy olyan csúszka, hogy: Dupla koppintás ébresztés vagy képernyőkikapcsolás. Ez nekem inaktív, Neked meg aktív.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#341) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok!

Adott egy Redmi Note 10S, szeretném beállítani hogy az Always-on display folyamatosan aktív és/vagy paraméterezhető legyen. Lezárás után csak 10-15 másodpercig működik, utána teljesen kikapcsol a kijelző. Az AoD beállításait már átnéztem, ami feltűnt hogy az opciók között nem szerepel az elemek megjelenítése funkció (ellentétben az én Mi9 Lite-omnál). :W

Az lenne a kérdésem hogy ezt külön máshol találom, vagy én vagyok a béna!? :F

A tanácsokat előre is köszönöm. :R

(#342) Sakira válasza tibaimp (#340) üzenetére


Sakira
tag

Ja értem, köszi :)

(#343) Voice24 válasza tibaimp (#338) üzenetére


Voice24
őstag

Pont ezt szeretném részletesebben megismerni, hogy mikor és mit tud jelezni az AOD. Mert ha csak annyit, hogy koppintásra, vagy közvetlenül a lezárás után egy animáció keretében mutatja pár másodpercig az időt és a töltöttséget, akkor az kb. halottnak a csók. Ha már oda kell nyúlnom a telefonhoz, hogy aktivizáljam az AOD-ot, akkor annyit erővel már a gombot is meg tudom nyomni, és AOD nélkül is látom az órát meg minden mást, az értesítéseket is. A neve az opciónak azt jelenti: mindig a kijelzőn. Hogyha itt nem lehet beállítani az állandó jelenlétet, vagy hogy értesítés esetén megjelenjen és ott is maradjon, akkor nagy humbuk az egész. Az értesítési leddel legalább láttam a telefonhoz való hozzányúlás nélkül is, ha hívásom, sms-em vagy emailem érkezett.
Tehát akkor konkrétabban kérdezek: ennél a telefonnál az AOD-ot be lehet állítani úgy, hogy amennyiben elmulasztott hívásom, bejövő sms-em vagy emailem van, akkor méltóztasson ezt a kijelzőn felém jelezni? Mert ha csak konkrétan felébresztve, hozzányúlva tudja ezt jelezni, vagy ha kizárólag az órát és a töltöttséget tudja mutatni, akkor valamit nagyon elszúrhattak ezzel a "Mindig a kijelzőn" opcióval.

(#344) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A barátnőm telefonjára szeretném felrakni az Idékép-et.
Hogyan tudom beállítani, hogy a gyári időjárás app ne frissítsen automatikusan?

(#345) Harkovz válasza PietPunto (#341) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Hello.Mi is most vettünk két ilyen telót a feleségemmel,én is ezt akarnám normálisan megoldani a led hiányát.Én nem is értem miért spórolják ezt ki,vagy miért nem oldják meg,egyszerűen kéne egy pont ami villog a kijelzőn mikor van valami és kész.Bonyolítani sem kéne,a kijelzővel is meg lehetne oldani ha már amoled.Villogjon egy ponton különböző színekben és kész.Ennyi.Érthetetlen.

(#346) Voice24 válasza Voice24 (#343) üzenetére


Voice24
őstag

Nos, kicsit utánaolvasgattam, és kiderült, a Xiaomi sara, hogy ennyire elszúrta az AOD lényegét. Nem csak ennél a típusnál, hanem több amoled-es Xiaominál is írják ezt a 10 másodperces korlátot, amivel lényegében teljesen értelmét veszti az AOD. Mi szükség lehet vajon arra, hogy kijelző-lekapcsolás után még 10 másodpercig lássam az órát?
Írnak rá mókolós megoldást, a MIUI optimalizációt kellene kikapcsolni valamelyik menü mélyén, de az meg más kavarokat okozna a működésben. Szóval felejtős ez az opció, én ki is kapcsoltam az AOD-ot, mert amire kitalálták, arra használhatatlan ezzel a 10 mp-es korlátozással - by Xiaomi.

(#347) PietPunto válasza Harkovz (#345) üzenetére


PietPunto
tag

Találtam két megoldást rá. Az egyik egy applikáció a másik pedig a fejelsztői mód menüben van.

[ Szerkesztve ]

(#348) tibaimp válasza Voice24 (#343) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A hívások, sms-ek, e-mail-eket jelzi, felvillan a kijelző, illetve van ott egy kis ikon is, ha jól láttam, de hogy ez állandóan menjen....azt nem tudom, én ilyet nem találtam, de még ismerkedek a telóval :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#349) Voice24 válasza tibaimp (#348) üzenetére


Voice24
őstag

Igen, 10 másodpercig. Az a nonszensz, hogy jelenleg az allways/mindig a Xiaomi-nál maximum 10 másodpercet jelent, így pedig az AOD funkció csak demo jellegű, értelmesen nem használható.

(#350) tibaimp válasza Voice24 (#349) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem a többi gyártónál is kikapcsol egy idő után a kijelző, max azt tudom elképzelni, hogy hosszabb időre be lehet állítani. Mivel OLED beégne.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.