Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) magyar1997 válasza Tökimanó (#1199) üzenetére


magyar1997
tag

Igazából de, mindegy. Csak kíváncsi lennék, miért ír fals adatot, mert eddig nem volt ez. :)

FTTB 1000/300

(#1202) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Feltette magát a MIUI 14, majd figyelgetem. Remélem jó lesz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1203) scyllarus válasza magyar1997 (#1195) üzenetére


scyllarus
veterán

Írja most már a +2GB virtuális ramot is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1204) magyar1997 válasza scyllarus (#1203) üzenetére


magyar1997
tag

Igen, látom én is :))

FTTB 1000/300

(#1205) ChRiS_RS válasza Mercutio_ (#1189) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Igen, az osztott képernyőre gondoltam. Bocs, ja nem voltam egyértelmű. :R Errolt van vmi. hivatalos infó, h. miért vették ki, illetve lesz-e újra? (Android 6-os noname telefonom is tudta anno) :U

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1206) scyllarus válasza ChRiS_RS (#1205) üzenetére


scyllarus
veterán

Most is működik. Az alkalmazásváltóban nyomj hosszan az egyik kívánt alkalmazásra, ott lesz az osztott képernyő mód (két fekvő téglalap egymás fölött), aztán koppints a másikra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1207) Mercutio_ válasza magyar1997 (#1195) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez nem Windows itt nem lényeg a szabad ram:)
Kérdés inkább, hogy mennyi a futó app amit még nem lő ki a rendszer? :U

Teljesen érthetetlen számomra, hogy 6-8 appot is bent tart a memóriában, aztán este kilövöm a feleslegeseket, majd a maradék 4-ből reggelre csak 1-2 marad 🤦 :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1208) ChRiS_RS válasza scyllarus (#1206) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Valóban!:B Nagyon köszönöm! :):R
(bár sosem fogom megérteni, h. egy jól működő dolgot miért kell megváltoztatni, csak azért, h. elmondhassuk, h. új)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1209) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Újabb jelenség: első bekapcsolásnál (napi szinten indítom újra) mindig SD kártya hibát ír. Ha újraindítom, megszűnik és minden rendben. Másnál is van ilyen?

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1210) scyllarus válasza ChRiS_RS (#1209) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem sosem írta még. Én nem indítom újra naponta, de 2-3x már megtörtént.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1211) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Tudom főverziófrissítés után ajánlott a gyári visszaállítás,de azt szeretném kérdezni aki frissített és anélkül használja valami anomáliát felfedezett?

köszi

(#1212) Cs1csó válasza petya2012 (#1211) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmi, használd és ameddig minden okés addig ne foglalkozz ilyesmivel.

(#1213) szepi23 válasza Cs1csó (#1212) üzenetére


szepi23
tag

Sziasztok! Egy tanácsot szeretnék kérni. Vettem egy ilyen telefont Olaszországban az Auchanban, tökéletesen működik, nincs vele semmi. A rajta lévő ROM 13.0.6.0(SKLEUVF), ami ha jól látom a Xiaomi magyarázatban Vodafone-os ROM. Frissítést nem talál. Viszont a telefon független, de nem is szolgáltatónál vettem, sima polcon lévő áru volt. Rá lehet tenni sima XM-végű romot? Vagy csak bootloader nyitással (azt nem szeretném)?

(#1214) scyllarus válasza petya2012 (#1211) üzenetére


scyllarus
veterán

Én nem csináltam, nekem nincs bajom vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1215) scyllarus válasza szepi23 (#1213) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem felmegy. De nem veszítesz semmit egy próbával. A beállításokban bemész a telefonról menübe, ott a MIUI verzióra kattintasz, ott a nagy 13-ast taperolod, amíg alul ki nem írja, hogy további frissítési opciók bekapcsolva. Letöltöd az XM-es romot, felül a 3 pontnál a Frissítőcsomag kiválasztása, betallózod a letöltött zip fájlt. Ha telepíti, oké, ha nem, akkor kellene a bl nyitás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1216) szepi23 válasza scyllarus (#1215) üzenetére


szepi23
tag

Köszönöm, kipróbalálom!

(#1217) szepi23 válasza scyllarus (#1215) üzenetére


szepi23
tag

Elbizonytalanodtam, hogy melyik ROMot töltsem le. A fastboot, a recovery vagy az ota?

[ Szerkesztve ]

(#1218) szepi23 válasza szepi23 (#1217) üzenetére


szepi23
tag

A recoveryt letöltöttem, betallóztam, ellenőrizte, majd azt írta, hogy nem lehet nem hivatalos verzióra frissíteni.

(#1219) scyllarus válasza szepi23 (#1218) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor nem megy fel. Azt kellett, igen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1220) szepi23 válasza scyllarus (#1219) üzenetére


szepi23
tag

Köszönöm! Előbb utóbb talán lesz erre is frissítés.

(#1221) tibaimp válasza szepi23 (#1220) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mert ez most neked akkor melyik Android lett volna?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1222) szepi23 válasza tibaimp (#1221) üzenetére


szepi23
tag

Megpróbáltam a EUXM-ből a még 13-as, de utolsót (.9-es végűt)

(#1223) tibaimp válasza szepi23 (#1222) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Majd jön/már jött a 14MIUI Android 13 alapokon, neked még nem ajánlotta fel a telefon?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1224) szepi23 válasza tibaimp (#1223) üzenetére


szepi23
tag

Nem, még nem.

(#1225) scyllarus válasza tibaimp (#1223) üzenetére


scyllarus
veterán

Neki vodás szoftvere van, nem a sima eus. A szolgáltatók mindig lassabbak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1226) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv, mindenkinek Fiamnak ilyen telefonja van de sajnos elesett bringázas közben és összetörte a kijelzőt.
Egy helyen ilyet ajánlanak hozzá.
A készülék maga amoled kijelzős gyárilag ez viszont LCD a leírás szerint. Létezik, hogy mást szerelnek bele utóbb mint ami a gyári volt? Máshonnan 50-60 ezres ajánlat jött - ami mivel a telefon megvehető már 70 körül nem egy nagy deal.
Van aki utángyártottat mond 40-50 ért.

Ez meg lenne szereléssel futárral 35 körül.

Járt már így valaki? Milyen kijelzőt éri meg intézni hozzá?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1227) Ossis


Ossis
csendes tag

Sziasztok,

Nem tudom, más is járt-e így, de engem már kezd őrületbe kergetni ez a telefon. Dual SIM használom, egyiken net, másikon hívások, viszont ha hívnak telefonon, nálam ki se csörög, a hívó félnek azt írja, hogy "Hívásátirányítás aktív", és később kapok egy SMS-t, hogy kerestek, de nem voltam elérhető. Ez újraindításig nem javul meg, és utána is csak kis ideig jó. Ritkán hívnak, de azokról mind lemaradok így... 14.0.2.0 TKLEUXM MIUI jött rá kb egy hete, azzal most fordult elő először, de előtte a MIUI 13-mal is megtörtént folyamatosan. Mással is előfordul ez? Ha igen, tudtok valami jó workaroundot?

Asus Zenpad Z300M, Xiaomi Redmi Note 10S, Xiaomi Mi Band 6,, Lenovo Legion Y540

(#1228) LadaLord válasza Bandit21 (#1226) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Nekem anno raktak a Redmi Note 5-be valami utángyártott kijelzőt ilyesmi áron. Nah hát az olyan gatya minőség volt, h nem bírtam nézni, muszáj volt megvennem ezt a 10S-t. Sajna ezek az utángyártott kijelzők nem igazán hozzák a gyári minőséget. Esetemben meg se közelítette. :(

(#1229) Cs1csó válasza Bandit21 (#1226) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem hiszem hogy megéri.

(#1230) jbcs


jbcs
tag

Valaki fel rakta már: 14.0.2.0 TKLEUXM MIUI? Mi a tapasztalat?
Nekem most dobta fel reggel, de még nem töltöttem le.

(#1231) Bandit21 válasza LadaLord (#1228) üzenetére


Bandit21
addikt

+Cs1csó
köszi, körülnézek még, mit lehet tenni.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1232) tibaimp válasza jbcs (#1230) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem az van fent már kb. 1 hete, eddig minden OK. Picit, mintha lassabban merülne a telefon, illetve ami elsőre fur volt, hogy a Filemkezelőben az FTP kapcsolódási részt megváltoztatták, hirtelen nem is találtam meg, de ott van az, csak átnevezték "Csatlakozás számítógéphez"-nek. Hogy ennek mi értele volt, nem tudom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1233) kisza25 válasza jbcs (#1230) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

3x próbáltam letöltöttem elindítottam a telepítést és nem rakja fel újraindul a telefon, akkor ugyanaz, hogy van frissítés...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1234) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Valami történt a tudtomon kívül. Eddig ha a képernyőn alulról felfelé húztam az ujjam a google keresés jött elő. Most meg gondolt egyet és a telefon gyári Mi böngészője amit soha nem használok. Mi lehet a változás oka? Na meg érdekelne hogyan lehet visszaállítani?

(#1235) kisza25 válasza kisza25 (#1233) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na ma végre nagynehezen felment, a telefon témáját kellett vissza állítani gyárira

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1236) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv, múlt héten írtam, hogy a fiam 10S-e összetört, kijelzőcsere kellett.
Ez meg is lett, mivel meg is hajlott kicsit a hátlap, féltem, hogy más baja is lehet, de az első pár napban nem volt semmi gondja.

Most viszont érdekes problémát hoz, a fő, alsó mikrofon telefonhívás közben nem működik.
Ha kihangosításra kapcsol, akkor halljuk csak mit beszél. Hangrögzítővel kipróbáltam, gyakorlatilag a felső, zajszűrő mikrofonnal "hall" a telefon, az alsó rendessel nem.

Ami érdekes, hogy ha viber hívást indítunk akkor semmi gond. Próbáltam hangszóró tisztítást, hátha kosz ment bele amikor elesett még amikor törte is.

Nem csodálkoztam volna, ha kiderül, hogy a kijelzőn kívül más baja is van, de mivel a viber közben ha alul beszél bele is simán halljuk, míg a rendes telefonálás közben nem, ezért nem tudom ez most mi?

Idő közben felment rá a miui 14 is, de úgy hiszem, utána még jó volt.

Van olyan app, ami mutatja, melyik mikrofon mit-hogy hall? Ha szofveres lehet a gond, próbáljak elsőre egy gyári visszaállítást? Vagy a viber máshogy használja a két mikrofont, és ezért lehet jó.

Kihangosítva tudunk vele beszélni, de én inkább megcsináltatnám ezt is, ha ki van zárva szoftveres gond. Erre kérnék ötleteket, köszönöm.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1237) kisza25 válasza Bandit21 (#1236) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem volt ilyen gondom és szoftveres volt, jól emlékszem, egy gyári visszaállítás segített

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1238) Bandit21 válasza kisza25 (#1237) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszönöm szépen, akkor csináljuk is este!
Közbe leszedtem egy dB mérő programot, ugyanazt a hangot kb 15-20 dB-lel halkabban hallja a lenti mint a fenti.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1239) Bandit21 válasza kisza25 (#1237) üzenetére


Bandit21
addikt

Nem segített.
Kihangosítva működik, normál hívással nem. A vibernek mindegy. Ha videózunk, van hangja, mikrofon teszt programok is hallják. Nem lehet hardveres ezalapján, de akkor mi a fene lehet?
Neten utánanéztem, pár helyen azt írták a telefon alkalmazás cache törlése rendbehozza, de nem.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1240) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Nektek jól működik az adat számláló?Az egyik frissítés óta,össze-vissza mutatja a hátralévő adatot,hiába állítom be a fordulónapot nem indul újra az adatmennyiség sem.Egy ideig teljesen jól működött és pontos is volt.Vagy én csinálok rosszul valamit?

(#1241) tibaimp válasza Harkovz (#1240) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A havi GB-ra gondolsz mobilnetnél?
Hol nézed meg?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1242) Harkovz válasza tibaimp (#1241) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Igen.Ha lehúzod az értesítési sávot,az alján mindig írja mennyi van még.

(#1243) tibaimp válasza Harkovz (#1242) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen erre gondoltam én is, én ott szoktam megnézni! Nálad ott írja rosszul?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#1244) Harkovz válasza tibaimp (#1243) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Igen.Egy ideje nem pontos,illetve nem is indul újra a fordulónapon.

(#1245) Anubis_9 válasza Harkovz (#1244) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nekem sose számolta jól ezt... Frissítés óta se jó.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1246) Voice24 válasza Harkovz (#1244) üzenetére


Voice24
őstag

Hali!
Leírnád az elérési útját ennek a mobiladat számolási funkciónak? Ha lehúzom az értesítési sávot, csak annyit látok egy ablakban, hogy mobiladat be vagy ki. Biztos én vagyok vak, de nem találok erre való beállítást, hogy határnap, adatmennyiség, stb. Befolyásolja ezt az elérést, hogy be van kapcsolva a wifi?

(#1247) Harkovz válasza Voice24 (#1246) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Lehúzod az értesítési sávot,és annak az alján van a napi adat használat és a csomagból megmaradt adat mennyiség.A wifi nem befolyásolja,azt nem számolja.Most töltődik a Miui 14 kíváncsi leszek milyen.

(#1248) Voice24 válasza Harkovz (#1247) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi, ezt már írtad másnak is, hogy lehúzom és ott az alján. De nekem nincs ott az alján. Mit kellene beállítanom az értesítéseknél, hogy lássam ezt? Mert akárhogy nézem a beállításokat, nem találok ilyet. Ezeket látom, ha balról illetve jobbról húzom le az értesítési sávot: [kép] [kép]

(#1249) Tökimanó válasza Voice24 (#1248) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Állítsd a korábbi verzióra és ott lesz!

(#1250) Voice24 válasza Tökimanó (#1249) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.