Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) scyllarus válasza Harkovz (#900) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, azt kapnád OTA is :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#902) Harkovz válasza scyllarus (#901) üzenetére


Harkovz
aktív tag

És hogyan kell telepíteni?Kicsomagoltam,de bármire mentem nem települt fel.

(#903) Mercutio_ válasza Harkovz (#902) üzenetére


Mercutio_
félisten

Download/downloaded_rom könyvtárba másold, és ne csomagold ki, azt majd a teló megcsinálja.

Azt amúgy próbáltad, hogy a Beállítások/A telefonról és ott a "MIUI-verzió"-ra böksz, majd jobbra fent 3 pont és "A legújabb frissítócsomag..."?

Még valami eszembe jutott: Lehet, hogy a te aktuális verziódról nem lehet rögtön a legújabbra upgrade-elni, egy közbensőt kell előbb főverzió váltás miatt, ennek esetleg nézz utána :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#904) Harkovz válasza Mercutio_ (#903) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Köszi a segítséget.Ha arra megyek akkor mindig újra letölti a 13.0.4.0-et .Most a 13.0.6 -ot tettem a download/rom mappába de semmi nem történik.

(#905) scyllarus válasza Harkovz (#904) üzenetére


scyllarus
veterán

A 3 pontnál van olyan, hogy frissítőcsomag kiválasztása? Ha nincs, akkor a MIUI verziót nyomogasd, amíg fel nem dobja, hogy fejlesztő vagy. Ezután már lesz ilyen opció, és ki tudod választani a letöltött zipet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#906) doongoo válasza Harkovz (#904) üzenetére


doongoo
addikt

Én a mirom-on nem látok EUVF végű romot...

(#907) Harkovz válasza scyllarus (#905) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Hát már fejlesztő vagyok,de nem találok ilyen menü pontot. :(

(#908) scyllarus válasza Harkovz (#907) üzenetére


scyllarus
veterán

Amikor a nagy 13-as van a képernyőn, alatta az ellenőrzés gomb, akkor maceráld meg a 13-ast még párszor, amíg ki nem írja, hogy további frissítési opciók vannak bekapcsolva.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#909) doongoo válasza Harkovz (#907) üzenetére


doongoo
addikt

Szerintem SKLEUVF-re nincs semmi a mirom oldalon, ez valami Vodafone-os rom verzió (bár asszony telója Yetteltől van) és mindi később frissül. Erre OTA szerintem nem fogsz tudni feltenni semmit a miromról

(#910) scyllarus válasza doongoo (#909) üzenetére


scyllarus
veterán

Én őszintén azt hittem, csak elírta a végét :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#911) doongoo válasza scyllarus (#910) üzenetére


doongoo
addikt

Amúgy a segítség korrekt volt, amit írtál, de jobb is ha nem tudja feltenni a nem megfelelő ROMverzióra való frissítést. Sajnos létezik ez az SKLEUVF verzió (asszonynak is ilyen van fent 13.0.4 a legfrissebb)

(#912) scyllarus válasza doongoo (#911) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem fogja engedni a nem azonos verziót szerencsére. Rengeteg verziót láttam már országok szerint, azt hittem, ezek szolgáltatós romok már 10 éve kihaltak, nem is gondoltam rá, hogy mi a VF.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#913) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Mindig, mikor látom, h van új hsz, izgatottan jövök, hátha valaki azt írja, h megkapta ota-n az EU 13.0.8.0-t. :)
De sajna nem jönnek ilyen hírek... :(

(#914) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Pedig függetlenként rendeltük webshopból a telókat.Nem tudom miért vodás akkor.Bár így már nem is teljesen értem,miért nem lehet frissíteni.Nem is zavarna ha nem lenne ilyen lassú.asszonynak ugyanez van,neki gyors,nem akad meg főoldalra lépésnél.Nekem mindig tekereg ott a négyzet.Bekapcsolás után meg vagy 5 másodperc mire észhez tér.

(#915) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Azt hiszem rájöttem mi okozta.A fejlesztői beállításokban bekapcsoltam azt,hogy zárja be az alkalmazásokat ha kilépek belőlük.Ezért lassabb lett minden be és kilépés.

(#916) doongoo válasza Harkovz (#915) üzenetére


doongoo
addikt

classic user error :)

(#917) Harkovz válasza doongoo (#916) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Lehet.Nem vagyok egy nagy hekker.És hát "pedig jó ötletnek tűnt" :D

(#918) tsiga18


tsiga18
tag

Sziasztok,

Tegnap a mobilcsere program 40e Ft kedvezményével vettem egy ilyen telefont, 6/64GB kiszerelésben. Céges kártyával egy Redmi 7-et vált, sajátként egy poco x3 pro van.
Most töltöm első bekapcsolás előtt, kiváncsi vagyok hogy milyen :))

(#919) tibaimp válasza tsiga18 (#918) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Remélem beválik Neked is, én nagyon megszerettem, pedig a kis kedvenc Honor 8 után erősen kételkedtem benne, hogy ilyen még lesz :K .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#920) scyllarus válasza tibaimp (#919) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam Honor Playt váltott, nálam is magasan volt a léc, de simán megugrotta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#921) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Az előbb a telóm 15 mp-enként magától újraindulgatott, egymás után folyamatosan. Kikapcsolni se tudtam. Kb. a 30-40. újraindulás után viszont eljutott a PIN kód kéréshez. Azóta jó. Járt így valaki? :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#922) sunny1


sunny1
csendes tag

Sziasztok!
Ugyanolyan használat mellett kb. 2hete az akksi drasztikusan merül.
Tapasztalt valaki ilyet mostanában?

(#923) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Sziasztok már kérdeztem, de hogy lehet beállítani, hogy amikor USB kábellel összekötöm a PC-vel a telefont NE kezdje el tölteni hanem a kérdésnek megfelelően kiválasztom, hogy csak fájlküldés fogadás akkor az legyen csak .

(#924) tibaimp válasza Cs1csó (#923) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Miért bajlódsz kábellel? Én simán FTP-n küldök át mindent a telefonra, vagy szedek le onnan képeket Wi-fin keresztül.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#925) Anubis_9 válasza tibaimp (#924) üzenetére


Anubis_9
őstag

Ehhez milyen alkalmazást használsz?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#926) Cs1csó válasza tibaimp (#924) üzenetére


Cs1csó
félisten

Telepítettem a Total Commander-t és az FTP plugint de nekem ez kínai, van erre valami videó vagy te mást használsz? :R

(#927) tibaimp válasza Anubis_9 (#925) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Anubis_9, Cs1csó: Total Commander-t használok én is, a file műveletekhez is, szóval nekem állandóan fenn van. Az FTP-hez is ez a legegyszerűbb!

Pillanat, megnézem hogy is csináltam , aztán leírom ide. :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#928) tibaimp válasza tibaimp (#927) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Telefonban: Filekezelő -->bal sarok vonalkák -->FTP --> Indítás --> nem fontos jelszó (de ahogy akarod, csak akkor azt is meg kell adni a TC-ban szerintem (ez nem próbáltam)) --> OK --> itt ekkor kiír egy ftp://192.168.100.6:2121 ezt írod be a TC-ban, amit bekarikáztam!

TC-ban: Hálózat --> FTP kapcsolódás --> Új kapcsolat --> Kapcsolat neve, amit akarsz, nálam így néz ki:

Leokézod és utána a TC-ben Hálózat -->FTP kapcsolódás --> ott kiválasztod --> kapcsolódás

Azt hiszem ennyi volt, próbáljátok ki.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#929) Anubis_9 válasza tibaimp (#928) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nagyon köszi! Amint alkalmam lesz, rögtön kipróbálom! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#930) Nozy82


Nozy82
tag

Üdv.
Valaki rakott már fel indonéz romot global vagy eea romra? Ha igen, van benne magyar nyelv?

(#931) Anubis_9 válasza tibaimp (#928) üzenetére


Anubis_9
őstag

Kipróbáltam, tökéletesem működik! :R Annyi, hogy a passzív módot be kellett kapcsolni a TC-ben, hogy működjön.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#932) tibaimp válasza Anubis_9 (#931) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szívesen :K !
Amúgy nekem nincs bekapcsolva, ha egyre gondolunk!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#933) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Másnak is pattogó hangot ad a hangszóró, ha ki van hangosítva?

(#934) sunny1


sunny1
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék tőletek.
A telót 80% ra töltöttem tegnap délután.Egyáltalán nem használtam,csak állt a polcon.Ma délután 28% -on áll. Fél éves telóról van szó,gondolom akksit nem lehet gariztatni.
Mi okozza ezt?

(#935) scyllarus válasza sunny1 (#934) üzenetére


scyllarus
veterán

Valamilyen folyamat beragadt. Nézd meg az akkunál a beállításokban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#936) tibaimp válasza sunny1 (#934) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Indítsd újra!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#937) pdave válasza Alyx01 (#933) üzenetére


pdave
aktív tag

nekem sokáig ez volt, többszöri újraindítás után, amikor még új volt. Most volt novemberben 1 éves, de már egy jó ideje nem csinálja, ha tippelnem kéne, vagy valami appra gondolnék, ami bezavart, de időközben letöröltem, vagy fw frissítés oldotta meg a dolgot. Konkrétabbat azért nem tudok mondani, mert sokat használtam volna kihangosítva, de így áttértem headsetre, és egyszer csak észre vettem, hogy már nem csinálja.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#938) bogyobacsi válasza United7078 (#853) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Nekem is ugyanez van, kb 4 hónapja küzdök a problémával. Próbáltam már kb mindent, amit találtam. Semmi sem segített. Kíváncsi vagyok javítják-e egyáltalán :F

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#939) United7078 válasza bogyobacsi (#938) üzenetére


United7078
csendes tag

Akkor nem egyedi probléma ezek szerint Bár,ahogy utána olvastam a fórumot sok embernél vannak problénák kinél ez,kinél az ......Pedig jó készülék ez csak .....

(#940) Alyx01 válasza pdave (#937) üzenetére


Alyx01
csendes tag

Nem tudom mitől lehet, bár nem folyamatosan csinálja beszélgetés közben. Mindenesetre elég zavaró.

(#941) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

Vezeték nélküli android autot használ valaki ezzel a csodálatos op rendszerrel?
Legújabb verzióm van, egy bizonyos frissítés óta, amennyiben a telefon lekapcsolódik a mobilnetről majd visszakapcsolódik, a visszakapcsolás sikerességének pillanatában disconnect történik az android autoval. Rendkívül idegesítő, mert vidéken, hegyi utakon ez elég gyakori, hogy dobálja a jelet, ez a nagy okos meg ilyenkor eldobja a kocsival is a kapcsolatot.
Több gépjárműben néztem, ugyanez. És pesze magától legtöbbször nem kapcsolódik vissza, hanem nekem kell még az autó kijelzőjén manuálisan visszakapcsolódni...

Reprodukálni elég egyszerű, beülsz a kocsiba, csatlakozol hozzá, mobilon kinyomod az adatkapcsolatot, majd visszakapcsolod és azonnal disconnect.

[ Szerkesztve ]

(#942) Geby válasza doongoo (#911) üzenetére


Geby
tag

Sziasztok!

Van nekem is egy SKLEUVF verziós 10S-em. Éppen behalt a telefon már 2-3 alkalommal, boot közben megáll, nem indul. Valami csoda folytán sikerült épp lementenem az adatok, de nem teljesen értem, hogy hogyan férek hozzá egy titkosított fájlrendszerű telefon fájljaihoz. Valaki eltudná mondani ?

Amit csináltam:
Leszedtem a a MIPhoneAssistantot, az talált valami frissebb ROM-ot a jelenlegi helyett. Most valami v12.5.12 van rajta és találta egy v13.0.4-et. Letöltötte, de a telefonra töltésnél megállt, nem sikerült neki soha.

Keresgéltem, hogy mivel tudnák hozzáférni az adatokhoz úgy, hogy gyári minden rajta.....
Találtam egy cuccot amivel pár másodperc alatt nyitottam a bootloadert. Nem kellett várni egy hetet, meg fiókhoz kötni, stb.
Aztán fastboot módban felraktam egy vbmeta.img-et és a twrp recovery-t. És ott volt minden adat.
Valaki le tudja írni, hogy mivel sikerült kijátszanom a titkosítást és egyéb gyári varázslásokat ami pont megakadályozza a hozzáférést mindenhez ?

(#943) Geby válasza Geby (#942) üzenetére


Geby
tag

Bootloader nyitás: [link] [link]
Twrp install: [link]

(#944) doongoo válasza Geby (#942) üzenetére


doongoo
addikt

Ma reggel láttam asszony telóján, hogy érkezett egy 13.0.5.0 frissítés az SKLEUVF-re

(#945) cinikis


cinikis
tag

Sziasztok
Facebook (Meta)valami ázsiai nyelvre váltott és megjelent egy ázsiai kitörölhetetlen"fiók"plusszban.
Messengerben át tudok rá váltani,de ha belűlről törölném azt írja váltsak vissza a fő profilba.
Töröltem mindent,majd újra letöltöttem de semmi változás.
Esetleg tapasztalat/ötlet?

(#946) etsmark


etsmark
tag

Na nálam tegnap este telt be a pohár amikor 1 órás facebook messenger videohivas alatt vagy 10x akadt be a mikrofon es dobta el a hangot. Bootloadert nyitottam, TWRP-t telepítettem és vissza flasheltem a legutolsó Android 11 alapú MIUI 12.5-ös verziot. Hát hogy is mondjam... ég és föld...Persze az Updater alkalmazás már tolja az arcomba hogy frissítsek MIUI 13.05-re amit köszönök szépen de sohat többet...amugy sem gondolom hogy menne az OTA update nyitott bootloaderrel és custom recoveryvel :D Egyébként kellemes érzés, hogy ismét egy teljes értéku okostelefon van a zsebemben...Nyár elején éreztem ezt utoljara... :))

(#947) donbig válasza etsmark (#946) üzenetére


donbig
tag

Szomorú, hogy ennyi probléma van a frissítésekkel. Én is sokszor vacillálok, de pont az ilyen esetek miatt nem nyomok az update-re.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#948) etsmark válasza donbig (#947) üzenetére


etsmark
tag

Nem is az a baj, hogy egy uj szoftververzioban valami hibasan mukodik, mert ilyen az Apple nel is elofordul. A baj az, hogy eltelik fél év és még mindig nem jon ki a javitas, mert szemben az Apple 10 telefonjaval a Xiaominak van 500 es egyszeruen nem jut akkora figyelem az egyes modellekre. Ha egy iOS update igy elb@szna a telefonokat szerintem 2 héten belul jonne a javitott verzio. Na mind1, szamomra ebbol az a tanulsag hogy ha van egy jol mukodo telefonod akkor nem eri meg frissiteni.

(#949) LadaLord válasza etsmark (#948) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Amúgy állítólag a 13.0.8.0 orvosolja a hibát. Ez más régióban már kijött, de mi még nem kaptuk meg... :(((

(#950) Cs1csó válasza LadaLord (#949) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD én már nem a "8"-ason hanem a "10"-esen vagyok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.