Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tibaimp válasza donbig (#250) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor nálam nem szereti. Mondjuk ez egy, a ház elejére, az alaplapról kivezetett USB 2.0 csati, szóval nem direktbe a lapra dugtam. A Honor-t és egyéb pendrive-ot visz, de gondolom pont határon van a jel,- vagy fesz veszteség (ha van ilyen).

De azért köszi a próbát mindenkinek :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#252) scyllarus válasza tibaimp (#251) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is a ház tetejére kivezetett.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#253) tibaimp válasza scyllarus (#252) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor passz, de kösz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#254) bullboy válasza scyllarus (#238) üzenetére


bullboy
tag

Semmi baj, tudok várni. 3-at pislantok, s itt is van az a Q2, nem sok idő. ;)

(#255) scyllarus válasza Devil84 (#246) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem használom, órára kelek.
Viszont a közelségérzékelő nálam sem megbízható (általános Xiaomi gond, ahogy hallottam) és ma egy hívás közben pont az ébresztőt kezdte állítgatni a fülem. Nem lehet ez nálad is?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#256) United7078


United7078
csendes tag

Sziasztok!Szerdán kapom meg elvileg a készüléket.Tudna segiteni abban valaki,hogy ami jön hozzá fólia az eleve rajta van,vagy nekem kell feltenni ill.az megfelelő védelmet ad vagy érdemesebb venni rá egyet?Galaxy a40-et fog váltani.Még nem volt xiaomim,,de remélem elégedett leszek.Átlagos használatra lesz játék nélkül.

(#257) Sakira válasza United7078 (#256) üzenetére


Sakira
tag

Szia! Van rajta egy gyári fólia, ami sima, nem üveg. Az asztalon volt a telóm, mikor a kutyám ráugrott :D így lett is rajta egy jó nagy karc. Lecseréltem üvegre, most teljesen jó. Adnak hozzá egy tokot is, az is sima szilikon.

(#258) United7078 válasza Sakira (#257) üzenetére


United7078
csendes tag

Szia köszönöm.Akkor jobb ha beszerzek egyet.A tok még lehet jó lesz.

(#259) tibaimp válasza United7078 (#258) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én a "gyári" előre felhelyezett fóliával használom, ha nincs nagy igénybevétel, akkor jó az. A szilikon tok meg a csomagolásban, kiváló, az is jó és átlátszó,m így látszik a szép telefon is. Én pont ez miatt a kék-->fehér átmenetes színűt vettem. Nagyon szép.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#260) scyllarus válasza tibaimp (#259) üzenetére


scyllarus
veterán

Én azt akartam, de mindig gyorsan kifogyott, maradt a szürke. Mindegy, gyönyörű türkiz Nillkin tokot vettem rá, az alatt mindegy, milyen a színe.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#261) kese008


kese008
csendes tag

Sziasztok! Páromnak van egy Note 10s. Nem kap értesítéseket a messengerről, csak ha belelép, van esetleg valakinek tippe mi lehet a gond? Akkumulátorkímélőben kikapcsoltuk a korlátozást, lakat is megvolt, automatikus indítás, minden amit leírnak mégsem működik.

(#262) tibaimp válasza scyllarus (#260) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egy linket dobjál már a tokról, légyszíves :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#263) scyllarus válasza tibaimp (#262) üzenetére


scyllarus
veterán

[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#264) tibaimp válasza scyllarus (#263) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azta :Y ... OK, rendeletem én is egyet gyorsan. köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#265) LadaLord válasza scyllarus (#263) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Ez nem Redmi Note 10 Pro-ra való?

(#266) Sakira


Sakira
tag


Nekem is kék a telefonom, én ezt a tokot használom türkizzöld színben.

(#267) scyllarus válasza LadaLord (#265) üzenetére


scyllarus
veterán

De, nem tudtam, hogy arra is van. Ez a jó:
[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#268) scyllarus


scyllarus
veterán

A 10 és a 10 Pro februárban megkapja a 13-at. (Az európai). Így bizakodhatunk mi is a közeli frissítésben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#269) Sakira


Sakira
tag

A rendszerfrissítésnél szokott jönni váltakozó háttérképek. Ez mit takar?

(#270) scyllarus válasza Sakira (#269) üzenetére


scyllarus
veterán

Olyasmi, mint Huaweinél a Magazin feloldás. A zárképernyő háttere változik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#271) Sakira válasza scyllarus (#270) üzenetére


Sakira
tag

Ezt hogy lehet beállítani?

(#272) United7078 válasza tibaimp (#259) üzenetére


United7078
csendes tag

Szia és köszi a segítséget.A tok tényleg rendben az maradt.Igy ezt nem kell vennem .A fólia majd kiderül még.Az zavart kicsit,hogy az akkuszázalékot nem igazán látni olyan apró.Igy egy kis alkalmazást letöltöttem erre.És még az furcsa,hogy az autóm elforgatás nincs a lehúzható menüben hanem ha kell,be kell lépni a beállításokba bekapcsolni?Vagy én vagyok vak?Amúgy eddig szuper kis teló.

(#273) mgaben válasza United7078 (#272) üzenetére


mgaben
senior tag

A kis kombokat lehet szerkeszteni a jehúzható állapotsoron, szerintem ott benne kell lenni az elforgatásnak is.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#274) scyllarus válasza United7078 (#272) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott van a lehúzható menüben, a lakat, körbevéve nyíllal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#275) tibaimp válasza United7078 (#272) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nincs mit, használd Te is nagy megelégedettséggel (jó kis szó :B ).

Ahogy, scyllarus kolléga írja, ott van a lehúzható menüben. :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#276) United7078


United7078
csendes tag

Köszi mindenkinek!Tájolás zárolása?Basszus....... :Y

(#277) ChRiS_RS válasza United7078 (#272) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Szia!

Csak egy tipp: a töltöttségi állapot százalékát be lehet gyárilag állítani, hogy ne az akku piktogramjába, hanem mellé írja ki, így sokkal jobban olvasható.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#278) scyllarus válasza ChRiS_RS (#277) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, nekem is úgy van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#279) tibaimp válasza ChRiS_RS (#277) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem is :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#280) Cyone válasza tibaimp (#279) üzenetére


Cyone
tag

Én az akku piktogrammjában is el tudom olvasni. :DD

Cyone

(#281) tibaimp válasza Cyone (#280) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:R Én is, nem arról van szó, de jobban látni mellette és nekem kényelmesebb ott.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#282) leftyke válasza kese008 (#261) üzenetére


leftyke
aktív tag

Hello. Nekünk is csak akkor jön meg ha a massangeren be van kapcsolva a lebegő ablakos értesítés. Viszont akkor pontos.

(#283) United7078 válasza ChRiS_RS (#277) üzenetére


United7078
csendes tag

Ez új nekem.És ha tudnál segiteni hol találom?

(#284) United7078 válasza ChRiS_RS (#277) üzenetére


United7078
csendes tag

Addig keresgéltem míg végül meglett😉bár azt nem gondoltam,hogy itt találom.Viszont köszi a tippet :R

(#285) M.Ildiko válasza United7078 (#276) üzenetére


M.Ildiko
tag

Azért arra figyelj az üveg vásárlásánál, hogy vagy illeszkedik a szilikon hátlapvédőhöz, és így kisebb, mont a képernyő, vagy fedi az egészet, de akkor nincs hátlapvédő, mert "feltolja" az üveget.

(#286) United7078 válasza M.Ildiko (#285) üzenetére


United7078
csendes tag

Köszi.Még nemtudom veszek-e,de mindenesetre figyelek akkor erre. ;)

(#287) doongoo


doongoo
addikt

Sziasztok, csatlakoztam ide is. Asszonynak váltott egy Galaxy A50-et (nálam a Poco F3 szuper így a MIUI nem gond). Remélem elégedettebb lesz vele, mint azzal volt.

(#288) tibaimp válasza doongoo (#287) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jó telefon, de én Honor-ról jöttem át, de nagyon nem tudom megszokni. A fényképezőn még sokszor a képernyőt nyomkodom, hogy exponáljon a nagy fehér gomb helyett, csak egy példa...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#289) scyllarus válasza tibaimp (#288) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is Honorról jöttem, én nagyon gyorsan összebarátkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#290) tibaimp válasza scyllarus (#289) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ügyes vagy, én meg béna... :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#291) ChRiS_RS válasza tibaimp (#290) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Naa... várjatok.
Ehhez is van megoldás a fényképezőgép beállítása közt, ahol is lehet érintéssel is fotózni.

[ Szerkesztve ]

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#292) tibaimp válasza ChRiS_RS (#291) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És tényleg, köszi :R .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#293) scyllarus válasza scyllarus (#289) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, csak valahogy jobban fekszik nekem. Mondjuk, a Honor előtt iphone volt, az is segíthetett.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#294) tibaimp válasza scyllarus (#293) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Na az a kemény, IOS-ről átköltözni Androidra. Ügyes :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#295) scyllarus válasza tibaimp (#294) üzenetére


scyllarus
veterán

Megváltás volt. Utáltam, mint a sz.rt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#296) tibaimp válasza scyllarus (#295) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor volt motiváció is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#297) LadaLord válasza scyllarus (#267) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Köszi a tippet! Igaz nem az alza-ról, hanem a bestmarkt-ról rendeltem majdnem egy ezressel olcsóbban. :) Maga a tok kiváló minőség, ajánlom mindenkinek. Ez a szín brutál jól mutat, a fogása is nagyon jó. Anno a Redmi Note 5-re is vettem pár jóféle tokot, de ez mindegyiket üti.
Köszi még egyszer! :R

(#298) kisza25 válasza LadaLord (#297) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok! Ma jött meg a teló, gondoltam beköszönök. Eddig tetszik

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#299) tibaimp válasza kisza25 (#298) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Használd nagy megelégedettséggel :C (jó kis szó :B )

szerk: milyen színű?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#300) kisza25 válasza tibaimp (#299) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Onyx gray
Volt nálam egy realme 8 6/128 azt vissza küldtem, nagyon nem jött be note7 után

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.