Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) tibaimp válasza United7078 (#850) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Próbálj meg feltenni például a Brave böngészőt és azon keresztül megnézni a yb-ot, ráadásul reklámszűrős is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#852) scyllarus válasza United7078 (#850) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nincs ilyen gondom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#853) United7078 válasza tibaimp (#851) üzenetére


United7078
csendes tag

A sima youtube sem megy és ha böngészőben nézném na ott sem .....amúgy operát használok.Nemtudom mi lehet.És köszi azért.

[ Szerkesztve ]

(#854) tibaimp válasza United7078 (#853) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez fura. Indítsd újra a telót! Hátha.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#855) etsmark válasza etsmark (#844) üzenetére


etsmark
tag

Jött egy update de sajnos a video hivas hang probléma változatlan...

(#856) LadaLord válasza etsmark (#855) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Elég szomorú, h ennyi idő után nem bírnak javítani egy ilyen hibát... Elvileg amúgy a 13.0.8.0 fogja javítani, de akkoris gáz, h ki tudja, az mikor ér el hozzánk. :(
Eddigi okostelefonos pályafutásomat androidosként (utóbbi kb 5 évet xiaomisként) töltöttem, de az ilyenek miatt egyre inkább úgy érzem, hogy a következő telefonon egy használt iPhone lesz...

[ Szerkesztve ]

(#857) scyllarus válasza LadaLord (#856) üzenetére


scyllarus
veterán

Ne tedd. Én sok év droid után pár évig Windows Phonera váltottam, majd a beszántás után Iphonera. 3 évig harcoltam vele, megváltás volt a droidra visszatérni. Kollégáim is köpködnek, akik még használják. És mi újat használtunk, mindig a legfrissebb ios-szel.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#858) Cs1csó válasza LadaLord (#856) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Samsungot próbáltad már? A "kvázi" legolcsóbb AMOLED-est pl. A52 valamelyik változatát?

(#859) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Köszi a tippeket scyllarus és Cs1csó!
Be kell, h valljam, a kíváncsiság is hajt, azért is agyalok a váltáson. Kíváncsi lennék az alma életérzésre is. Meg az iPhone (11 pro, vagy sima 12) kamerára is. :)
A Samsung is megfordult már a fejemben, ez az A 52/53 szimpatikus is. Asszonynak lehet, h az lesz a következő, de most tényleg hajt a kíváncsiság is, azért kóstolnék bele az ios világába is. :) De aztán még meglássuk, egyelőre nem teljesen indokolt a váltás, szal van még időm agyalni. :D

(#860) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Ezen a telón gondolkodom, de a hozzászólásokat olvasva elbizonytalanodtam. Tényleg ennyire vacak?
Egy Note 7-et váltana, de nem tudom mit csináljak.
Segítsetek pls!

(#861) Mercutio_ válasza Alyx01 (#860) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem vacak.

+Több app-ot hagy futni, és ritkábban lövi ki őket (ez nálam nagy előny)
+nagyobb tárhely
+NFC

- Nincs automatikus hívásrögzítés (mindkét fél hangjával)
- Nincs értesítő Led (az AoD pedig csak 15mp-ig jelez, nem "valódi" mint a Samsungnál)
- Érzésre gyengébb a hátlapi főkamera (bár ezt nem volt energiám tényszerűen vizsgálni, pedig még megvan a Note 7 is)
- Ujjlenyomatolvasó a bekapcsológombba van integrálva (számomra nem olyan kényelmes mint a dedikált hátlapi és exponálásra se tudom használni)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#862) Cs1csó válasza Alyx01 (#860) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyvalami zavar igazán hogy 2,4Ghz-en LASSÚ a letöltési sebesség. Anno nem volt kedvem visszaküldeni. El lehet lenni. Ahol van 5Ghz-es csatlakozás ott jó.

(#863) LadaLord válasza Mercutio_ (#861) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Exponálásra ott a hangerő lefelé gomb. ;)

(#864) pdave válasza Alyx01 (#860) üzenetére


pdave
aktív tag

Szia!

Én Note 6 Pro-ról váltottam, ami szerintem visszalépés, az az értesítési led hiánya, a hívás rögzítés, illetve amióta MIUI 13 van, azóta jobban merül.
Minden másban viszont jobb szerintem. A kameránál valóban nincs olyan hatalmas ugrás, mint a több generáció különbség alapján várná az ember, de a Gcam használatával jobb képeket lehet lőni, mint a gyárival. Nekem szerencsére nincsenek vele olyan gondjaim, amiket itt többen is említettek korábban, illetve a 2.4 Ghz-en lassú wifi sem zavar, mert otthon, meg ahol a legtöbbet vagyok ott 5 Ghz wifi van.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#865) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Meggyőztetek!
Köszönöm mindenkinek!
Az átköltözést melyik progival lehet legsimábban megoldani?
Fontos, hogy az utolsz SMS-ig menjen át minden. Mintha nem is cseréltem volna telót.
:R :R :R

(#866) kisza25 válasza Alyx01 (#860) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem note 7 volt előtte, nem fogsz csalódni :N
Más: nekem most szedi a 13.0.5-öt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#867) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Megvan a teló végre. Eddig minden szuper, egy dolgot kivéve. Amikor az AoD kikapcsol, fekete-fehér csíkok villanak fel a kijelzőn. Csak sötétben látszik. Ez normális, vagy kezdhetek aggódni?

(#868) LadaLord válasza Alyx01 (#867) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Remélem, nem gond, mert nekem is csinálja. :D

(#869) kisza25 válasza kisza25 (#866) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem javult meg a messenger, másképp lett rossz :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#870) LadaLord válasza kisza25 (#869) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Állítólag a 13.0.8.0 hozza majd a megváltást.

(#871) pappsy62


pappsy62
tag

Sziasztok.
Az lenne a gondom, hogy lányomnak 12.5...... rom van még mindig. Nem jelez frissítést, ha a frissítésnél
az utolsó rom-ot akarom letölteni a 12.5.... öt kezdi letölteni. Mit tegyek, gyári a telefon, eu romos. Gyári visszaállítás megvolt.
Köszönettel.

(#872) etsmark válasza pappsy62 (#871) üzenetére


etsmark
tag

Hat en biztosan megvarnam amig kijon a 13.0.8.0 addig nem is aggodnek hogy nem jelez a telefon...nekem kb tonkretette...rosszabb lett a kamera, a videhoivas beragad, zene akadozik, egyszoval egy kalap sz@r lett...nagyon kozel allok hozza hogy bootloadert nyissak es visszarakjam 12.5 re...

(#873) pappsy62 válasza etsmark (#872) üzenetére


pappsy62
tag

Köszi. Várok tovább hátha OTA jelez egyszer. Amúgy nincs vele gondja. Zene , videó jó.

(#874) kisza25 válasza LadaLord (#870) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Pfff, akkor jöhetne😏

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#875) LadaLord válasza kisza25 (#874) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Nekem is volna rá igényem, ezek a jelenlegi hibák elég idegesítőek. :(

(#876) etsmark


etsmark
tag

Én azt nem értem, hogy ezek a hibák hogy nem érintenek mindenkit...? Vagy csak néhány modellt tett tönkre a frissítés? Vagy itt nem mindenki ugyanazt a modellt használja? Az én modellem a "SKLEUXM". Előfordulhat hogy valaki szintén ezt a modellt használja, feltelepítette a miui 13/android 12 őt és minden gond nélkül megy neki a facebook videóhivás és nem akadozik a zenelejátszás kikapcsolt kijelzőnél? vagy csak szimplán nem használja ezeket a funkciókat és így nem is érinti a dolog? Habár nekem mostmár facebook hívásoknál, videó nélkül is elmegy a hang...Már odáig fajult a dolog, hogy egy régi Huawei telefont is magamnál tartok, hogy a bejövő messenger hívásokat azon vegyem fel és ne kelljen az ismerőseimnek magyarázkodnom, hogy azért nem hallanak, mert egy frissítés tönkretette a telefonomat...

[ Szerkesztve ]

(#877) Cyone válasza etsmark (#876) üzenetére


Cyone
tag

Nekem ugyanez a modell van és nem jelentkeznek az általad sorolt hibák. Viszont a Miui 13/ Android 12 frissítés után egy teljes gyári visszaállítást csináltam, mert nem működött az értesítés (semmiről sem). Azóta viszont hibátlanul működik.

Cyone

(#878) etsmark válasza Cyone (#877) üzenetére


etsmark
tag

Ez érdekes... Én háromszor toltam gyári resetet de egyik sem oldotta meg... Akkor mi lehet a hiba....? :F

(#879) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Az utolsó rendszerfrissítés óta nekem lassabb a telefon,illetve bármelyik alkalmazásból lépek ki a főmenübe pár másodpercig csak tölt be,forog a négyzet középen.ez másnál is így van?Frissítés előtt nem volt ilyen.

(#880) ChRiS_RS válasza Harkovz (#879) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Nálam nincs ilyen jelenség (13.0.5)

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#881) Voice24 válasza Harkovz (#879) üzenetére


Voice24
őstag

Nálam sincs

(#882) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Nektek melyik a legújabb rendszer frissítés? 13.0.8.0 (SKLMIXM)?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#883) kisza25 válasza HoTaZo (#882) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem még 13.0.5.0

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#884) LadaLord válasza HoTaZo (#882) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!
Neked már megérkezett a 13.0.8.0? Korábban voltak gondjaid videóhívások és zenehallgatás közben a hanggal? Ha igen, akkor megjavult a frissítéssel?
Köszi előre is!
Üdv,
T

(#885) Cs1csó válasza HoTaZo (#882) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem is ez a GLOBAL ROM van. Már elég régóta, passz talán pár hónap.

(#886) Cs1csó válasza kisza25 (#883) üzenetére


Cs1csó
félisten

Neked gondolom nem "GLOBAL" ROM van hanem EU-s. Leghamarabb talán a kínaira jön aztán jön a Global majd az EU.

(#887) kisza25 válasza Cs1csó (#886) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Global van, nemrég jött a 13.0.5.0

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#888) Cs1csó válasza kisza25 (#887) üzenetére


Cs1csó
félisten

"fejlesztő" vagy, én aktiváltam ezt a funkciót lehet emiatt jött meg hamarabb?

(#889) scyllarus válasza kisza25 (#887) üzenetére


scyllarus
veterán

A 13.0.5.0 az EU-s. Hülyén van elnevezve, mert beleírják a Globalt, de az nem az a Global.
Egyszerű eldönteni: az SKLMIXM az "igazi" global, az SKLEUXM az EU-s.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#890) kisza25 válasza scyllarus (#889) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eu-s :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#891) HoTaZo válasza LadaLord (#884) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem nekem, hanem lányomnak.
Csak időnként ránézek, hogy rendben van-e a készüléke. Én RN9Pro-n vagyok.
Nem volt neki ilyen baja azelőtt sem.

Ez van neki pontosan: [kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#892) Sakira válasza scyllarus (#889) üzenetére


Sakira
tag

A SKLMIXM global-on van a xiaomi tárcsázó és xiaomi üzenetek? Az eu-n google van.

(#893) scyllarus válasza Sakira (#892) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, nekem is EU-s van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#894) LadaLord válasza HoTaZo (#891) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Köszi a választ!

És ezt a 13.0.8.0-t hogy lehet felvarázsolni a telefonra?

Üdv,
T.

(#895) HoTaZo válasza LadaLord (#894) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt én nem tudom, lányomnak jött az értesítés, rányomott, feltelepült.

Nekünk a RN9Pro-n, crok van kapcsolatban a Xiaomival és jelez nekünk, amikor van frissítés valamelyik változatra. Meg nagyon vágja a témát.
Kérdezd meg, hogy tud-e linket az új rendszerhez!

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#896) Harkovz válasza ChRiS_RS (#880) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Nekem 13.0.4.0 SKLEUVF van.És nem jött még újabb verzió.Ez miért lehet,látom van akinek már kettővel magasabb verziószáma van.

(#897) Mercutio_ válasza HoTaZo (#895) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerencsés tulajok :C crock nagy kincs :K , még anno Note 4 (vagy 5) tulajként sok segítséget kaptunk tőle :)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#898) HoTaZo válasza Mercutio_ (#897) üzenetére


HoTaZo
őstag

Bizony-bizony! :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#899) scyllarus válasza Harkovz (#896) üzenetére


scyllarus
veterán

A mirom-ról szoktam leszedni a legfrissebbet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#900) Harkovz válasza scyllarus (#899) üzenetére


Harkovz
aktív tag

köszi megtaláltam.És melyiket kell letölteni?Az OTA-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.