Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) scyllarus válasza kovacss72 (#700) üzenetére


scyllarus
veterán

A frissítés előtt nem volt ilyen gondom. Újraindítottam, majd kiderül, megoldotta-e.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#702) scyllarus


scyllarus
veterán

Kopp-kopp, valami beragadhatott korábban, újraindítás után tökéletes.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#703) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Úgy tűnik tényleg "megjavult" a sztereó hangszóró gondolom gyárilag "eltolták" a balance-t. (Nekem az alsó volt hangosabb)

(#704) Voice24


Voice24
őstag

Nálam is lejött a MIUI 13-as, én igazából nem vettem észre semmi lényegi dolgot, ahogy hibát sem.
Azt viszont kérdezném az android szakiktól, hogy egy névjegyet hogyan tudok ténylegesen kitenni a kezdőképernyőre? Mert hiába kattintok rá adott névjegynél a lehetőségek menüben, hogy hozzáadás a kezdőképernyőhöz, azt írja ki, hogy már hozzá van adva, miközben "természetesen" én nem látom sehol, hogy hozzá lenne.

(#705) tothandras80


tothandras80
tag

üdv! Erre a típusra lehetséges korábbi ROMra visszaállni? Miflash-sel megoldható?

(#706) scyllarus válasza Voice24 (#704) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem hozzáadja.
Azt néztem, hogy nem a kezdő-kezdőképernyőhöz adta hozzá, hanem az utolsó kezdőképernyőhöz. Szóval a végén nézted?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#707) tibaimp válasza scyllarus (#706) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, nekem is az utolsó oldalra teszi ki!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#708) Voice24 válasza scyllarus (#706) üzenetére


Voice24
őstag

Néztem az összes oldalt oda-vissza többször is, de nincs ott a névjegy ikonja. Ha ki akarom tenni, továbbra is azt írja, hogy már ott van. Nem tudom, bezavarhat-e neki, hogy az előző telefonon (MI A2 lite) kint volt a kérdéses névjegy az első kezdőképernyőn, és a telefonváltáskor az appokat és beállításokat is áthozattam a fiókkal. Mondjuk a 10s-en az elejétől fogva nincs kint az ikon, de most már ki akartam tenni. A névjegy törlésen és újra létrehozáson kívül van valami gyorsabb megoldás is?

(#709) scyllarus válasza Voice24 (#708) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, mert nekem rendben működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#710) tibaimp válasza Voice24 (#708) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kipróbáltam, nekem is jó.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#711) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Lehet valahogy szigorúbbta venni a mobiladat kapcsolaton keresztüli kommunikációt, hogy még takarékosabb legyen a "rendszeralkalmazasok". ?

(#712) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik, van aki Redmi Note 7-ről váltott ?
Csak nekem tűnik úgy, hogya főkamera képminőségben nincs előrelépés, talán mintha a 10S mosottabb képeket csinálna?
Vagy valamit nem jól állítottam be? (Képminőség legjobb -on van) és mintha kevesebb lenne a beállítási lehetőség is :U
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#713) jans82


jans82
újonc

Sziasztok, tapasztalta más is 13-as frissítés után, hogy az ujjlenyomatos képernyőzár feloldás néha nem működik? Feloldható simán gombbal, bármelyik ujjal.

(#714) pdave válasza Mercutio_ (#712) üzenetére


pdave
aktív tag

Szia!

Én Note 6 Pro-ról váltottam, és én sem érzek túl nagy különbséget. Viszont érdekes a mosottság, nekem az volt inkább a bajom, hogy túl éles a kép, letöltöttem a Gcam-ot, és inkább azt használom, annak számomra természetesebb a végeredménye, cserébe lassabb a képkészítés, meg a kamera app elindulása. Ja, és tud Nightvision-t, amivel tök jó esti képeket lehet készíteni a gyári apphoz képest.
Nekem a fontosabb előrelépés a nagylátószögű kamera jelenléte, még ha gagyi is, de legalább van.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#715) LadaLord válasza pdave (#714) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!

Azt megkérdezhetem, h melyik gcam-et töltötted le, és honnan?

Köszi előre is!

Üdv,
T.

(#716) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Sziasztok. A kijelző bal felső sarkában lévő értesítési területen megjelent egy új ikon ami eddig nem volt, de nem tudom micsoda :DDD
Valaki tud segíteni, hogy micsoda, mit állíthattam el és hogy lehet eltüntetni?
(egy kis "vekkeróra" kinézetű ikon)

Valami ébresztő lehet de nem emlékszem, hogy beállítottam volna ilyet.

(#717) Cheif válasza Cs1csó (#716) üzenetére


Cheif
tag

Nekem akkor van kint,ha van beállítva ébresztő.

(#718) Cs1csó válasza Cheif (#717) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R
Bocsi a lámaságért. Tényleg be volt állítva ébresztő. Tegnap zülleni voltunk a haverokkal biztos akkor nyomogattam el - nem emlékeztem - most meg kicsit másnapos vagyok, nem pörög az agyam. :DDD

Nem szoktam ébresztőt használni a telón van egy rádiós ébresztő órám azt használom. Emlékeztetőket szoktam de az máshogy jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#719) scyllarus válasza jans82 (#713) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam nem, működik, ahogy kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#720) pdave válasza LadaLord (#715) üzenetére


pdave
aktív tag

Szia

A bsg-t szedtem le ha jó emlékszem

[link]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#721) Mercutio_ válasza pdave (#720) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezek közül melyik állományt kell leszedni?:R (a linkedről idáig dob tovább 2 lépésben)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#722) pdave válasza Mercutio_ (#721) üzenetére


pdave
aktív tag

Megosztottam, így egyszerűbb:

[link]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#723) LadaLord válasza pdave (#722) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Köszi szépen! :R
Fel is telepítettem, kipróbálom, mit mutat.

(#724) Mercutio_ válasza pdave (#722) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#725) Cs1csó válasza pdave (#722) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, ezt lehet telepíteni az Android 12-esen alapuló MIUI 13-ra is?

(#726) LadaLord válasza pdave (#722) üzenetére


LadaLord
aktív tag

Helló!

Gyors kérdésem volna: nálad a kép nem laggol fényképezőgép módban? Nálam nagyon, és zavaró is... :(

Köszi előre is!

(#727) pdave válasza Cs1csó (#725) üzenetére


pdave
aktív tag

Nekem azon van fent, de már korábban fent volt, mint ahogy lefrissült a telefon.

LadaLord: de, szokott, de annyira nem zavar, mert nem sokat fotózok vele. Cserébe jobb kép, meg szuper NightSight (gyári kamera tök sötét, ez meg értékelhető képet ad). Én felváltva használom ezt meg a gyárit, az utóbbit akkor, ha közelre kel fotóznom doksit (ebben pl szar a Gcam), vagy ha lassított videót csinálnék (ez konkrétan nem működik benne)

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#728) Cs1csó válasza pdave (#727) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R Akkor kiprobalom

(#729) Marduk77


Marduk77
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Adott egy Redmi Note 10S telefon, amivel van két problémám:
1. Bármilyen témát vagy háttérképet állítok be, egy idő után visszaáll az alapértelmezett gyárira.
2. Névjegyekhez állítottam be képet de a bejövő és a kimenő hívásoknál sem látszik, csak a kör a név kezdőbetűjével.
Esetleg valami ötlet a megoldásra?

(#730) Cs1csó válasza Marduk77 (#729) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipp: FR - factory reset.

(#731) Marduk77 válasza Cs1csó (#730) üzenetére


Marduk77
újonc

Erre gondoltam én is. Azt hittem valami beállítási hiba, mert a MIUI 13 előtt is ezt csinálta.

(#732) Cs1csó válasza Marduk77 (#731) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bármi apróság lehet sokszor elég egy telefon újraindítás (sokan ugye sohasem teszik meg) de végső esetben egy FR is jó lehet, rövidebb mint kilátástalanul vadászni a hiba okát.

(#733) Cs1csó válasza pdave (#727) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia van belőle "frissebb" is, a 8.4-es, az is jó? Az oldalnak ahol találtam meg nem néztem utána bár elsőre megbízhatónak tűnt.

(#734) pdave válasza Cs1csó (#733) üzenetére


pdave
aktív tag

Azt hiszem az többször is lefagyott nekem, de nem mostanában volt, hogy néztem, egy próbát megér.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#735) Olomlovag


Olomlovag
tag

Üdvözlet!
Segítséget kérnék.
Tegnap vásároltam egy RN 10S készüléket, és az érdekelne, hogy felvillan mindkét oldalán véletlenszerű időközönként " kék fény " amikor használom akkor is, ha nem akkor is. Lehetséges, hogy valami üzenet pl. app , rendszer frissítésre vonatkozó üzenet érkezésekor csinálja ezt?
Ha igen ki lehet kapcsolni ?
Vagy ez valami hiba lehet?

Köszönettel

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#736) anti38


anti38
friss újonc

Sziasztok! Ez létezik hogy tényleg ilyen rossz a WiFi sebessége a telefonnak(note 10s)? A képen egy régebbi (5éves) huawei tablettel hasonlítottam össze a sebességet! Van rá valami megoldás, hogy gyorsabb legyen?

[ Szerkesztve ]

(#737) Olomlovag válasza Olomlovag (#735) üzenetére


Olomlovag
tag

Megtaláltam a beállítások között. Megnyugodtam. Tanulni kell az új dolgokat. Nekem ez elég felesleges dolog.
Ūdvözlet!

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#738) Cs1csó válasza anti38 (#736) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia igen. A 2.4Ghz-en lassú. Sőt ha be van kapcsolva a Bluetooth talán még lassabb. 5Ghz-en hasít. Mobiladarttal 4G-n kb.100Mbit-et mertem.
Akár vissza is küldheted.

(#739) scyllarus válasza anti38 (#736) üzenetére


scyllarus
veterán

Őszintén szólva, már nagyon régen 5GHz-et használok, a 2.4 GHz-et már csak IoT dolgokhoz, ahol a hatótáv fontosabb a sebességnél.
5 GHz-en én 291-et mérek speedtesttel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#740) Marduk77 válasza Cs1csó (#732) üzenetére


Marduk77
újonc

FR megoldotta! Köszi a segítséget!

(#741) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nekem most ajánlotta fel a rendszer a 13.0.1.0. telepítését.
Ha jól láttam 3GB. Kb. mennyi üres helyet készítsek neki elő? (mivel gondolom ez tömörített állomány)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#742) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Bocs, eszembe jutott még egy kérdés!

Azt hogyan tudom leellenőrizni a PC-n, hogy a telefonról a dolgaim, fotók, telefonszámok, névjegyek, sms-ek fenn vannak a Google felhőjében? Létezik erre lehetőség?
Azért kérdezem, mert olvastam itt többektől, hogy az FR (factory reset) kellett alkalmaznia, de ez gondolom töröl mindent a telefonról, így újra be kell azt állítani, ugye?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#743) Sakira válasza Olomlovag (#737) üzenetére


Sakira
tag

Elárulnád hogy mi volt az a kék fény? Köszi.

(#744) Mercutio_ válasza Sakira (#743) üzenetére


Mercutio_
félisten

AOD beallitásban az értesítési hatás szerintem amit említett.

Ezzel kapcsolatban egy kérdés: mitől AOD az AOD, ha a képernyőt ugyanúgy lelövi a rendszer X másodperc után és meg kell pöccinteni a kijelzőt, hogy lássam jött-e hívás/üzenet? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#745) Gery1987 válasza Mercutio_ (#744) üzenetére


Gery1987
őstag

A Xiaomi használja így mert ők még nem tudták megoldani, hogyan fogyasszon keveset állandó AOD mellett a telefonjai, mint a Samsung. Így csak 10mp-ig villan fel, éretsítés érkezésekor, lezárás után, vagy koppintásos ébresztés után. Ki lehet ezt kapcsolni de ahogy tapasztaltam brutálisan el kezd merülni a telefon. Szóval ez ilyen félmegoldás.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#746) Cs1csó válasza Gery1987 (#745) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sziasztok, AMIT szeretnék:
HA egy USB kábellel összekötöm a Windows 10-es PC-vel a telót akkor FÁJLOKAT tudjak küldeni oda-vissza.
Amit közben NEM szeretnék: NE kezdje ez tölteni a telefont!!

Amit megcsináltam:
- fejlesztő vagyok
- USB hibakeresés bekapcsolva
- USB alapértelmezés - FÁJLÁTIVTEL

Tehát a fájlokat már tudom mozgatni de közben tölti és ez nagyon zavar :(((

Magyarán ha konnktorba dugom tőccse, ha PC-be akkor NE tőccse.

(#747) Mercutio_ válasza Gery1987 (#745) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennek így nem sok érelme van, eszerint AOD-t ki is kapcsolhatom, a koppintásra ébresztés anélkül is megy? :U
Vagy van valami érdemi funkciója?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#748) United7078


United7078
csendes tag

Sziasztok!Valaki tudna segiteni,hogy a fülhalgatóhoz,hogy lehet beállitani külön a hangzást.Vagy a fülhöz külön.Eddig volt a telóimban.

(#749) scyllarus válasza Mercutio_ (#747) üzenetére


scyllarus
veterán

Valóban nem túl szerencsés. Nekem jó így, mert ott van egész nap előttem az asztalomon, nekem elég a 10 másodperc, ha véletlenül lemaradnék (órára is jönnek az értesítések), de azért ez nem mindenkinek felel meg ebben a formában.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#750) Hrabovszki válasza United7078 (#748) üzenetére


Hrabovszki
csendes tag

Hang-Hangeffektek-Füllhallgatónál láttam ilyesmit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.