Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Bl.Gyo. válasza Gomez (#2944) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Van 100ezer környékén még? 1 éve 90ert vettem, ma mar 130 körül látom sok helyen.
Oh most kerestem rá és 105 ezerért van Alzában már, én is onnan vettem.

[ Szerkesztve ]

(#2952) Gomez válasza Bl.Gyo. (#2951) üzenetére


Gomez
aktív tag

Igen, az alzás ajánlat miatt kérdezem, hogy érdemes-e lecsapni rá.

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#2953) Debilon válasza gzoll (#2949) üzenetére


Debilon
addikt

amúgy sincs értelme (szerintem) egy telefonon a sztereo hangszórónak
zenét hallgatva telefonon nem fülessel úgyis olyan mindegy, hogy mono vagy sztereó

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2954) Bl.Gyo. válasza Gomez (#2952) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Figyelembe véve milyen készülékeket kap az ember ennyiért, akkor simán megéri, még drágábban is szarabbat lehet kapni.
De nem mai készülék nem is tudom pontosan már 2 éve jelent meg. Még megkapja az Android 13-as 2023 első negyedévében aztán többet nem. De attól még kaphat egyéb frissítéseket, szóval még így is el lehet vele lenni ameddig bírja maga a hardver, kamerába is nagyon ott van szerintem, erős processzor, jobbat ennyiért nem kapsz, szóval szerintem vedd meg, jó készülék ez.

[ Szerkesztve ]

(#2955) Graphics válasza Bl.Gyo. (#2954) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs 2 éves. Tavaly jelent meg.

2021 második felében.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2956) Bl.Gyo. válasza Graphics (#2955) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Akkor ezt benéztem... 🙂

(#2957) Milka 78 válasza oba (#2937) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A frissítés óta lehalt a Gmail, hiába törlöm, basztatom, könyörgök neki, így most én is outlook-ra állok át.
Vicces mert ez ezer éves Xiamiau Note 5 Pro-n meg megy.

(#2958) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#2957) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nálam is annyi.
Ez az Outlook tud használni gmail fiókot?

(#2959) oba válasza Bl.Gyo. (#2958) üzenetére


oba
addikt

Bármelyik email kliens tud Gmail fiókot kezelni ami a play áruházban van, így az Outlook is. Nem is értem miért erőltetik mindig a gyári Gmail klienst. Egy outlookhoz képest az elég fapados.

(#2960) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#2958) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tud, méghozzá pofon egyszerűen. Kb 2 kattintás és kész. Én pl pc-n használom is.
Amúgy a Gmail ma először egyszerre értesített az Outlook-kal, de egész nap be volt ragadva.

(#2961) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Csináltam egy kis beállítást a Gmail appban és most egyből jelez ha jön mail. Kíváncsi vagyok így marad e.

(#2962) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#2961) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Bővebben?

(#2963) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#2962) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

gmail appban
felül 3 vonal>settings>ott rámegyek az email címemre:
Notifications - All
inbox notifications>sync messages - All
inbox notifications>label notifications - Pipa
inbox notifications>Notify for every message - Pipa
manage labels>inbox (itt is mindet kiválasztottam mint fent a többinél)
manage notifications>Banner - Pipa (itt ez nekem ki volt szedve)

bocs hogy angolul írtam, nekem angol az egesz.

Nem tudom pontosan melyikkel jött rendbe de fura módon nekem ezek ki voltak kapcsolva, de működik most. ezután csak 2 mail jött eddig egy befizetés után amit egyből jelzett is, később kiderül marad e így...

[ Szerkesztve ]

(#2964) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#2963) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ezt meglesem :R

(#2965) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#2964) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

kivácsni leszek neked is jó lesz e, majd jelezz vissza. ;)

(#2966) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#2965) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azt nézem, hogy nekem nagyjából így van beállítva, bár én is mókoltam vele a nap folyamán. Most párhuzamosan használom aztán meglátjuk.
Az Outlook igazából jó nekem és a karperecemmel is kommunikál, de a gmailt csak ki kéne lőni/fagyasztani, hogy ne foglaljon erőforrást.

[ Szerkesztve ]

(#2967) gzoll


gzoll
tag

Na nekem a gyári fólia annyira ocsmány volt már, hogy lecseréltem egy üveg fólia izére, de nyilván a telefon üveg felülete nem végig sík, nyilván a szélén lekerekedik, nyilván ez az üveg vacak nem kerekedik, úgyhogy már körbe feljött az egész... Szóval keresek fóliát/üveget, mindegy ki hogy hívja, ami rendesen rácuppan a kijelzőre, nem kell hetente cserélni mert felkunkorodik a széle és alámegy valami fika. Minden helyet, linket, tippet meghallgatok, ami országon belüli (aliekszpresszess majd talán tavasszal megjön rendeléseket nem csinálok :-D). Előre is köszi a használható tippeket ki honnan szerzett be olyat, ami ér is valamit :-D

(#2968) oba válasza gzoll (#2967) üzenetére


oba
addikt

Hidrogél/hydrogel fóliát tudom ajánlani. Nem üveg, de nem is hagyományos fólia. Lágyabb annál és szépen tapad mindenhol, nem jön fel. Cserébe viszont nem véd úgy az esés ellen mint egy üveg, ezt jó tudni. Felrakása után pár buborék maradhat rajta de 1-2 nap alatt azok teljesen eltűnnek. Én aliexpressről rendeltem, 2-3 hét alatt ideért. De szerintem itthoni shopokban is van, csak nyilván drágábban.

(#2969) gzoll válasza oba (#2968) üzenetére


gzoll
tag

Köszönöm, én inkább maradnék annál a megoldásnál, ami jobban védi a képernyőt. Nem a karcoktól féltem, hanem pont a leeséstől és a ripityára hullástól :-D
De tényleg köszi a tippet. Valaki esetleg egy jól bevált edzett üveg kijelzővédőre tipp? :C
(Igen beírtam Google-be, hogy mit szeretnék, de ezt az üveget is úgy vettem, hogy "3D" üveg aztán nem, szóval ezért kérdezősködök, hogy van e valakinek tippje olyanra, ami a valóságban is jól szuperál)

(#2970) oba válasza gzoll (#2969) üzenetére


oba
addikt

Az ilyen fekete keretes üvegek általában szépen megmaradnak az ívelt részeken is. [link]
Nyilván nem tudom hogy olyat küldenek e mint a képen van és hogy tényleg jó e :) Próba szerencse.

(#2971) gzoll válasza oba (#2970) üzenetére


gzoll
tag

Köszönöm de én inkább még várok olyanok jelentkezésére is akik valóban vettek ilyet vagy ehhez hasonlót és valóban jó. Hegyekben állnak otthon a hasznavehetetlen kijelzővédő üvegeim, mert bedőltem a reklámképnek aztán távolról sem olyan amikor megérkezik kb egyik se :))

(#2972) G@ß! válasza Bl.Gyo. (#2901) üzenetére


G@ß!
őstag

Tuti, hogy VoLTE hibája van.
Mit lehetne ezzel kezdeni?
Yettel simnél a hálózatoknál van VoLTE kapcsoló, sajnos Vodafone-nál nincs.

(#2973) Debilon válasza G@ß! (#2972) üzenetére


Debilon
addikt

Ha beszélsz eltűnik a 4g jel?

Csak mert voda kártyával nekem sincs kapcsoló, de fenn marad 4g-n

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2974) Bl.Gyo. válasza Debilon (#2973) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Vodám van (feltöltő kari) és nekem lemegy 3G-re hívás alatt, de ki van írva hogy HD. Hangminőség meg sima mobil hívás minőségű. Már nem tudom mi mit jelent stb.

(#2975) Benhill válasza Bl.Gyo. (#2974) üzenetére


Benhill
senior tag

Legújabb frissítés fent van?

Nekem a frissítéssel megszűnt a kis hangszóró pattogás, mellette javult a hanghívás minősége is. Jobban/szebben hallanak engem, és én is tisztábban hallom (a kis hangszórón) aki a túloldalt van. Meg is jegyezték páran, hogy "telefont cseréltem?!" mert tisztábban hallanak.

Nálam érezhetően javult a térerő (eddig nem nagyon volt melóba, most viszont van) és az akku idő is, nem hiszem hogy csak beképzelem, mert eddig egész nappali használat alatt 31-35%-ra merítettem estére, most viszont 42-44 körülre megy le.

Egyedül ami nálam még most is hiba, hogy ha olyan szögben takarom el a kezemmel a fényérzékelőt, akkor fel-le ugrál a fényerő. (0-ról maxra másodpercenként)

(#2976) Debilon válasza Bl.Gyo. (#2974) üzenetére


Debilon
addikt

a hangminőseg codectől függ, az meg attól is, hogy akit hívsz hol van, milyen a térereje, milyen telefon szóval dokmindentől

nekem pl. 4Gn marad hívás közben és HD vagy HD+ amit kiír a hívás alatt

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2977) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#2966) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Kis várakozás (teszt) után, a leírt beállításokat megcsinálva azóta még mindig jól jelez a gmail ha jön valami.

[ Szerkesztve ]

(#2978) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#2977) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Érdekes, mert nálam is jó azóta amióta nálad...nem vágom, mert nem nagyon változtattam a beállításokon, eddig is így volt belőve.

(#2979) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#2978) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én arra gondoltam hogy neked az Outlook nyúlt bele, és valamit bekapcsolt hogy menjen a szinkronizálás és erre a gmailban is be lettek ezek kapcsolva. Amikor megnézted a beállításokat akkor már fent volt az Outlook neked úgy emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#2980) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#2979) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Lehet, fene sem tudja... legalább az kiderült, hogy az Outlook működik és használható. Ha nagyon felhúz a gmail akkor váltok.

(#2981) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Off topic de talán valaki tudja:
Alzán néztem realme 8i telefont lila színben de abból 2 fajta van.
4/64es ami 62 990ft
4/128as ami 62 490ft

Próbáltam kideríteni miért olcsóbb a nagyobb tárhelyes, de nem láttam olyat hogy esetleg vissza küldött vagy valami.

Mi lehet az oka? Nem akarok egy már "használt" készüléket venni.

Ezek:

[ Szerkesztve ]

(#2982) H-Mano válasza Bl.Gyo. (#2981) üzenetére


H-Mano
tag

Csak egy ötlet :)
Ha neten megrendeled, leellenőrzöd IMEI vagy SN számra...
Ha bármi gyanús, visszaküldöd..

(#2983) zoyoxy válasza Bl.Gyo. (#2981) üzenetére


zoyoxy
tag

Láttam ilyet máshol is. Ha nem refurbished, vagy bontott, vidd. Szerintem nincs emberük, aki ilyen szempontból ellenőrizné a kínálatot. Amúgy az Alzán nincsenek különböző előadók, mint az eMAG-on?

(#2984) Bl.Gyo. válasza zoyoxy (#2983) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát nincs semmi írva hogy kibontott vagy vissza küldött, és ha jól emlékszem ezt az Alza külön kiemeli ha így van, hacsak nem változott azóta valami. 🤔

"Amúgy az Alzán nincsenek különböző előadók, mint az eMAG-on?"
Szerintem nincs, legalábbis nincs rá utalás jelölés mint az emag-nál hogy kitől jön a termék, így gondolom saját minden. 🤔

[ Szerkesztve ]

(#2985) Bl.Gyo. válasza Bl.Gyo. (#2984) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

feltettem a kérdést az alza.hu fórumon, nem tudtam van itt ilyen.

köszi a segítséget, és bocs az off-ért. :R

(#2986) mpierre válasza zoyoxy (#2983) üzenetére


mpierre
veterán

Eddig nem volt.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2987) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy visszatérő hibát dob a készülék, igaz ezt se sűrűn, az eddigi élete során olyan 5x kellett e miatt ujra indítanom (1 év alatt) de hátha van rá megoldás. A probléma az, hogy nem jön elő a billentyűzet amikor épp írni lehetne. Ilyenkor egyik alkalmazásnál se jön elő, se viber, se messenger, böngésző.. csak az újra indítás segített, igaz nem is tudom, hogy mit tudtam volna még kipróbálni. Ötlet esetleg?

(#2988) gzoll válasza betelgeuse (#2987) üzenetére


gzoll
tag

Ez nekem is volt, nagyon idegesítő, de ez nem telefon hiba hanem a google keyboard gboard :-/ nekem emiatt van fent tartalékban a swift key is, hogy amikor ilyen van akkor átkapcsolom arra és használom azt ameddig nem tudok egy restartot nyomni.

(#2989) Bl.Gyo. válasza betelgeuse (#2987) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem sosem volt ilyen.
Teló újraindítás helyett működhet még hogy az alkalmazás kezelőben megkeresed a Gboard-ot (ha azt használod) és nyomsz egy kényszerített leállítást (evvel végülis újra indítod maga az appot), utána már lehet megjelenik.

(#2990) gya/352 válasza betelgeuse (#2987) üzenetére


gya/352
tag

Régebben nrkem is volt ez a probléma de egy ideje nincs. Gondolom valamelyik rendszerfrissités vagy a gboard app valamelyik frissitése megoldotta.

(#2991) betelgeuse válasza gya/352 (#2990) üzenetére


betelgeuse
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, fel is telepítettem a swiftkey-t ha jön megint ez a probléma hátha át tudok kapcsolni arra.

(#2992) Graphics válasza betelgeuse (#2991) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mire kikeresed, hogy átválts arra, annyi idő alatt újra is indul a telefon, vagy kényszerítetten leállítod a Gboard-ot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2993) rezy89


rezy89
tag

Üdv! 2 problémám lenne a legutóbbi frissítés óta. Érezhetően gyorsabban merül az akku, illetve a kamera nagyon lassan fókuszál, ami eddig nem volt jellemző. Más is tapasztalt hasonlókat?

(#2994) peti85


peti85
senior tag

Én a mai napig a Swype billentyűzetet használom, hiába szűnt meg a támogatása hosszú évekkel ezelőtt, a benne maradt pár apróbb bug-al együtt is ez a leghasználhatóbb számomra. A gesztusokat úgy megszoktam benne, hogy szenvedek a Gboard-al.
A 3.2.2.3020200.50306 verzió letölthető apk-ból. Ami esetleg hasznos lehet azoknak is, akik szívnak a Gboard fagyással, de nem váltanának másik billentyűzetre, az az, hogy ha felteszitek a Swype-ot (és nem gesztusvezérlésre van állítva a telefon), akkor a jobb alsó sarokban megjelenik egy billentyűzet ikon, amin keresztül bármikor egy érintéssel válthattok másik billentyűzetre.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#2995) namegin válasza betelgeuse (#2987) üzenetére


namegin
tag

Bár én AnySoftKeyboard-ot használok, Gboard előcsalogatásához a javaslatom:

Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazáskezelés/Gboard (már ha az a billentyűzetet az alapértelmezett nálad/
1. Alul vedd ki a pipát a „Távolítsa el az engedélyeket, és szabadítson fel tárhelyet” mellől,
2. Az "Engedélyek" lapon jobbra fent tapizz a három pöttyre. Ott bökj az „Összes engedély”-re.
Legalul engedélyezd az „előtérben lévő szolgáltatás futtatása” opciót.

(#2996) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A telefonon gyárilag milyen fólia van? Nylon vagy üvegfólia?

Headset jár gyárilag a telefonhoz?

(#2997) Graphics válasza Wallenberg (#2996) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nylon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2998) Bl.Gyo. válasza Wallenberg (#2996) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Headset nem jár.

(#2999) drr


drr
őstag

Egy ideje folyamatosan aktínvak mutatja a telefonom a GPS-t. Hogyan tudnám kideriteni, melyik alkalmazás a felelős? Vagy valami bug ez?

[ Szerkesztve ]

(#3000) Debilon válasza drr (#2999) üzenetére


Debilon
addikt

az utolsó update óta folyamatosan kinn van az ikonja nálam is, a használati körülmények semmit sem változtak nálam

úgyhogy szerintem ez ilyen lett

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.