Új hozzászólás Aktív témák

  • dokba

    csendes tag

    Sziasztok,

    Korábbi hozzászólókkal egyetemben mi is új elöltöltős gép vásárlása előtt állunk.

    3 márka terméke áll most a dobogón, a sorrendet kellene csak eldönteni..

    LG F4J7TY0W Elöltöltős mosógép

    AEG L7FBE68S gőzfunkciós mosógép + 10 év motor garancia

    BOSCH WAT28561BY mosógép

    Árban nagyjából megegyeznek, viszont eltérés az van bőven.

    LG mellett szól a DD 6 motions, gőztechnológia (gőzfrissítés - 20 min és gőzöblítés), ciklus közben ruhát lehet belerakni, smart diagnosis, és a jó szerviz (itt olvastam). Azonban itt olvastam azt is, hogy a csapágyakkal lehet gond. Sajnos az 1+3 évből kicsúsztam, de nem sürgős a megvétel (április vége, addig tart a Bosch promó is). Elárasztás elleni védelmet nem látok. Alap 2 év gari.

    AEG mellett szól a dizájn (tudom, nem attól lesz tiszta a ruha), 1600-as centri, gőzfunkció, leírás alapján alig lesz gyűrött a ruha. Elárasztás elleni védelem van. Alapból 1 év gari.

    Bosch 9 kg-os. 30-15 perces program. Foltautomatika. Utólagos utántöltés. Többszörös vízvédelmi rendszer. Túlhabzás figyelés. Alap 2 év gari, áprilisig promóban 2+3 év.

    A teljesség igénye nélkül írtam le a tulajdonságokat. Próbáltam kiemelni a főbb dolgokat, de a MM-os leírások nem feltétlenül megbízhatóak.

    Mit gondoltok, melyik mellett döntsünk?

    Köszi!!!!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés