Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10206) Norby86 válasza Csorbi (#10201) üzenetére


Norby86
őstag

Közben minap lefutott egy mosás és tényleg, mikor kiírta hogy 30 perc van hátra, szerintem saccra olyan 15 perc alatt lefutott a program vége.

#10202 Gömbike: Kezdem megszeretni a gépet. :) Mondjuk a sima centrizést elég nehezen találtam meg, de aztán rájöttem hogy a centri gombot kell vagy tízszer megnyomni mire oda jutok a programban. :D A végén a hangjelzés mondjuk lehetne hangosabb is, fürdőbe csukott ajtónál alig hallani ki.

#10204 Nagya21: Lehet hogy parasztvakítás, nem tudom, de azt igen hogy mikor láttam hogy 30 perc van hátra, akkor olyan 15-20 perc alatt végzett. Szóval valamit le redukál a mosási időből. De tény ami tény, ezek a marketing szövegek eléggé megtévesztőek. Azért minden esetre remélem hogy ár/érték arányban egy jó gépet vásároltunk. Nem mertem Samsungot, LG-t, meg Beko-t venni. Bár sok pénzt megspórolhattam volna egyes modelleken, vagy éppen 7-8 KG kapacitással rendelkezőt is vehettem volna 125 ezres áron amennyiért ezt vettem, de úgy voltam vele hogy azért minőségibb alkatrészekkel szerelt gépet vegyek. Mondjuk ha 2-3 év múlva tönkremenne akkor lehet hogy elpártolnék az AEG-től.

-Norbi-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.