Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) ikarasz válasza Givo (#8847) üzenetére


ikarasz
csendes tag

rendben privátban vedd fel velem a kapcsolatot....

(#8852) ikarasz


ikarasz
csendes tag

Sziasztok :) korábban írtam a motorbalesetben kijelzőtörést szenvedett telefonomhoz megrendelődött az új kijelző :)) kérdésem hozzátok, az iFixit-es videón kívűl (számomra nem elég részletes, az alapján nem szívesen állnék neki a szétszedésének) valamelyikőtök nem látott használható videót kijelző cserére a youtube-on ---mert állítólag az eladó szerint van fenn---sajnos már jó ideje eredménytelenűl írom be a keresőbe mindenféle módon és eddig nem találtam használható videót. Köszönöm szépen ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne !!!

(#8853) Bobm válasza ananasz1 (#8849) üzenetére


Bobm
tag

Hát akkor holnap semmi kép nem várom. :( Akkor péntek vagy hétfő.
Neked milyen futárhozta Geis vagy GLS?

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#8854) MartOOn


MartOOn
addikt

a 25R-t legegyszerubben hogyan tolom rá egy szűz telora? (minden stock, 38R-n van) gyari recoveryben wipeolok median kivul mindent majd flash belsotarhelyrol? (felteve hogy ramasoltam a 25R-t)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8855) virkir válasza Bobm (#8853) üzenetére


virkir
veterán

Ha ezzel rendelted akkor annyi a kérdés, hogy az itthoni patner fogad-e 23.-án szállítmányt. Kétlem.
Ha mégis fogadna illetve holnap a nap folyamán megérkezik hozzájuk a küldemény, akkor már csak annyi, hogy pénteken, ami ugye elvileg szombati munkarend szerint működik lesz-e kiszállítás. Szintén kétséges.
Házhoz a sprinter hozza egyébként nem a gls esetleg fel lehet hívni őket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8856) szkorhetz válasza ikarasz (#8851) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én is írtam, már tegnap!

(#8857) kano válasza #01696768 (#8842) üzenetére


kano
nagyúr

Kínai webshop. ;)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8858) big-J válasza virkir (#8825) üzenetére


big-J
őstag

A legolcsobb kinai napi szinten valtozik hol van, en ebay-on vettem annyiert. De hwapron es mas magyar helyeken is volt annal olcsobban is(-15k). Nyilván amit te írsz hogy -6k az kevésbé éri meg, mert nem ugyanarrol az osszehasonlitasrol es árról beszelunk(ami így mellesleg full ertelmetlen).

[ Szerkesztve ]

(#8859) Ixion77


Ixion77
őstag

Csak nekem nem frissülnek a widgetek a főképernyőn (38R)? Először a battery widgeten vettem észre, most a Cal nevű naptáron

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8860) kano válasza Ixion77 (#8859) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem frissülnek az időjárási adatok...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8861) kóóó


kóóó
aktív tag

Ma reggel ota ha hivnak vagy ha hivok nem hallok semmit hiaba beszelnek, viszont ha ramegyek a kihangositasra akkor mar hallom amit mondanak.
Mi lehet a gond? Az a vicces, hogy eddig jo volt, es azota nem piszkaltam a beallitasokba.....

Üdv.: kóóó!

(#8862) Ixion77 válasza kóóó (#8861) üzenetére


Ixion77
őstag

Tönkremehetett a felső hangszóró

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#8863) #01696768 válasza kóóó (#8861) üzenetére


#01696768
törölt tag

Újraindítás nem oldja meg? Nekem is volt ilyen, attól elmúlt, azóta sem tért vissza.

(#8864) mfranky


mfranky
őstag

Na megkaptam ma én is a 64Gb-ost...tényleg 5 munkanap alatt itt volt Kínából...le a kalappal.
Bontom, tesztelés indul... :)
üdv!

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#8865) KBP


KBP
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos tpu tok keresésem továbbra is aktuális, 30 perccel lassabb voltam.
Így, ha vki ki tudna segíteni egy tpu tokkal, hálás lennék én és a 1+1-om is.

Nagyon köszönöm,
Balu

(#8866) PeterPH válasza mfranky (#8864) üzenetére


PeterPH
senior tag

Mármint hogy Angliából.

(#8867) kano válasza mfranky (#8864) üzenetére


kano
nagyúr

Üdv a csapatban. Remélem, hogy a kábelünk is gyorsan megérkezik (ha egyszer feladják). :K :C
Kínait rendeltél?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8868) kóóó válasza #01696768 (#8863) üzenetére


kóóó
aktív tag

Dehogynem, megoldotta.
De azert vicces, hogy mar ilyenekert is ujra kell inditgatni...
Lassan ott fogok tartani, hogy eladom.

Üdv.: kóóó!

(#8869) Keresztapper válasza kóóó (#8868) üzenetére


Keresztapper
senior tag

két dolgot szeretnék megjegyezni amellett, hogy ha rám hallgatsz, természetesen azt csinálsz, amit akarsz:

- ez inkább számítógép már mint telefon, és ebből adódóan lehetnek működési anomáliák, mint ahogy egy PC esetében sem lepődünk meg ilyesmin. Legalább is én nem.

- az előző megállapítás szerintem platform független, ebből adódóan a te fogalmaid szerinti tökéletesség, elérhetetlen, de legalább is a piacon kínált megoldások között nem szerepel.

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#8870) M0RGI válasza kóóó (#8868) üzenetére


M0RGI
őstag

Más rom?

(#8871) Pipiripi válasza Keresztapper (#8869) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Azért az elég gáz, hogy nem hallja a másikat. Ilyet még egy telefonom sem csinált.

(#8872) kano válasza kóóó (#8868) üzenetére


kano
nagyúr

Ez a 38R nem lett valami stabil ROM, mondom ezt annak ellenére, hogy nekem a Calkulin rommal csak ritkán jönnek elő a hülyeségek (hívás befejezése helyett mindenféle dolgok ugrálnak fel, stb).
Ennek ellenére visszateheted a 33R-t vagy esetleg a crDroid is kitűnő választás (CM11 alapú).

Fényképek Jishnu moddal:
[link] - átmeneti fényviszonyok között készült,
[link] - plázában készült fotó (távoli szórt fény);
[link] - teljes sötétben készítettem a szoba sarkáról (nem volt érdekesebb téma) vakuval.

Szerintetek milyen a minőségük? Sima jpg-ben mentett képek. RAW-ot is kipróbálom, ha lesz időm.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8873) big-J


big-J
őstag

Nekem megbocsáthatatlan battery drain-je van az ak kernelnek. Alvó állapotban 2% óránként. Az se tetszik, hogy egy rakat dolgot fel kell tenni a sima fku-hoz képest, a kezelése se egyértelmű, demég a procik se alszanak el, mindig megy 4db ha kell ha nem(franco-ba ez a szám 2).
Csak a 2880 oc miatt raktam fel, szerintem átrakom azt a francoba és kész.

[ Szerkesztve ]

(#8874) tihibaby válasza kano (#8872) üzenetére


tihibaby
senior tag

Kíváncsi lennék,azért,hogy kínai verziós-e,mókolt-e,mert a sajátom egy teljesen gyári állapotú stock 38R OTA frissítve,és a fentebb említettek közül semmi nem merült még fel,vagy nekem alacsony az ingerküszöböm. :)
Azért lennék kíváncsi,mert nekem nagyon úgy tűnik,mintha azért lenne különbség a "mókolós-kínai verziós-kernelcserés,stb.",és a soha nem piszkált telefonok között!

(#8875) mfranky válasza PeterPH (#8866) üzenetére


mfranky
őstag

Mármint igen, onnan! :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#8876) micafighter


micafighter
nagyúr

Megjött a 10,4A-s Xiaomi power bankom, hamarosan kiderül, hogy eredeti-e :)

(#8877) kano válasza micafighter (#8876) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is Aliról. ;] Nem eredeti, már a második. :)
Első ránézésre eredetinek néz ki, de működés ügyileg és egyéb ismertető jelek alapján nem az.
Ez alapján könnyen eldönthető, hogy milyen.
Honnan rendelted?

tihibaby
Nem lehetne különbség. Ugyan az a két telefon hardveresen. Én inkább azt gyanítom, hogy a gyártás során adódtak különbségek a sorozatok között. :U

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8878) #01696768 válasza tihibaby (#8874) üzenetére


#01696768
törölt tag

Najó, de a kínaira is simán felmegy a CM11s, nem? Onnantól kezdve meg kikerekedik a szeme is :DDD és pont olyan, mint az EU verzió. Vagy tévedek?

(#8879) mfranky


mfranky
őstag

Amit most kaptam, azon még a 33R van...akkor ezek szerint nem érdemes a 38R-re frissíteni?
Ne tegyem? Mik a tapasztalatok? Vagy van azért pozitív dolog is az újabb romban?

üdv :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#8880) axlfsi válasza kano (#8872) üzenetére


axlfsi
veterán

Nehéz így megmondani, mert nincs viszonyítási alap (az lenne a tuti, ha a két kép között oda-vissza cserélnéd az alkalmazást - de ez nyílván macera, csak hárdkór tesztelők vetemednek ilyesmire).
Viszont a harmadik képnél, ahol vakuztál, elég furcsa a kép alsó 50%-a (van egy "árnyék" a képen, mintha egy filter lenne rajta... ez hiba).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#8881) FeRkE válasza micafighter (#8876) üzenetére


FeRkE
őstag

Én a Pandáról rendeltem, onnan elvileg eredetit küldenek. Még úton van. Itt lehet csekkolni

(#8882) greenmeister válasza big-J (#8873) üzenetére


greenmeister
tag

Synapseban allitsd be a cpu governort slimre, es az intelliplugot meg balancera. Battery drainre manualis beallitas kell. Amint hazaerek belinkelem majd.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#8883) big-J válasza micafighter (#8876) üzenetére


big-J
őstag

Mennyi geld?

(#8884) KIZS


KIZS
aktív tag

Helló közösség!

Olyan furcsa sokszor nekem amit írtok. Egy hete van meg a One+ (64GB kínai verzió) és semmi gondom nincs vele. Tök gyári, 38R. Az első bekapcsolás után pár órával egyszer újraindult valamiért, illetve ma frissítettem az Order & Chaos játékot és közben szépen kisétáltam a wifi hatóköréből, ekkor kis küzdőzés után megint újraindult.
De egyébként telefonál, én is hallok, engem is hallanak, szól a zene, megy a játék, fényképez a fényképező, működik a multitask, 47 ezer az antutu és alig merül az aksi.

Csak szerencsém lenne?

(#8885) vitezlejszlo válasza KIZS (#8884) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hali

Van wifi bug, epp a mostani Franco R28-as kernelben javitottak a wifi (meg amugy is okozodo :) ) okozta rebootot. Aki tudja tossza fel :)

l

[ Szerkesztve ]

(#8886) rerros válasza KIZS (#8884) üzenetére


rerros
tag

nem, hanem igénytelen vagy :DDD

(#8887) vitezlejszlo válasza rerros (#8886) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Most miert bantod? Ha neki a 38R jo, meg nem latta a 33-at amivel masok a szinek, akkor mier igenytelen?

(#8888) FeRkE válasza vitezlejszlo (#8885) üzenetére


FeRkE
őstag

En annyit vettem észre, hogy gyorsabban kapcsolódik wifire, eddig nekem kifejezetten lassabb volt korábbi telókhoz képest. De restartok eddig sem voltak nekem.

(#8889) vitezlejszlo válasza kano (#8872) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

More a harmadik kep kozepen mi az a keresztbe meno csik, ami alatt minden sotetebb? :)

Amugy meg nem rosszak, bar tobb plazas macska lehetne rajtuk, ha mar ilyen helyre mesz dikk! :)

A kis Buksikad meg hogy kapaszkodik jaaaa :)

[ Szerkesztve ]

(#8890) bdavid94


bdavid94
tag

valaki tud valami fixet arra, hogy az android os alkalmazás ne használjon annyi processzort? 5 óra alatt másfél óra processzoridöt csinált

(#8891) vitezlejszlo válasza bdavid94 (#8890) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Tedd fel a battery monitor widgetet, hatha az megmutatja, hogy mi eszi a procidat.

(#8892) MartOOn válasza vitezlejszlo (#8889) üzenetére


MartOOn
addikt

Pont a kep felenel van... Parnan falon mindenen... Szoval en egy bugnak mondanam... :U :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8893) vitezlejszlo válasza MartOOn (#8892) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem bug az! Lass moge! Az ott egy terido-megszakadas, ott valtott 33R-rol 38R-re, ezert masok a szinek! Ket idosikban fenykepezett egyszerre, csak a romcsere bekavarta szegenyt :(

[ Szerkesztve ]

(#8894) bdavid94 válasza vitezlejszlo (#8891) üzenetére


bdavid94
tag

konkrétan az Android os nevű folyamat csinálja ezt

(#8895) vitezlejszlo válasza bdavid94 (#8894) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Bocsanat nem jot mondtam. BetterBatteryStat a baratod. Azt en ertem, hogy az Android OS csinalja, de azt az akku menujeben latod nem? A BBS pedig process szinten mutatja, hogy pontosan mi porog tobbet, mint kellene.

(#8896) zokni1996


zokni1996
csendes tag

Hivatalosan is elérhető a 38R!!!! Aki nem akar frissíteni, vagy teljesen tisztán szűzen akarja feltenni a hivatalos legutolsó frissítést, az innen le tudja tölteni! :DD :DD

Vigyázz, mert ez szó szerint mindent!! MINDENT töröl!!

(#8897) szkorhetz válasza kano (#8877) üzenetére


szkorhetz
őstag

[link]

Szerintem ez a link jobb!
nekem is volt ebay-ről egy hamis, egyik haverom a mai napig használja az 1020-ával, kb mindennap. Telónak sincs semmi baja és az akksi is bírja, de én nem mertem használni.

[ Szerkesztve ]

(#8898) edward2


edward2
addikt

Ismerősöm rendelt opot és a kijelző teljesen érzéketlen. Bármi ötlet mit csináljon? Ez gondolom hw probléma mehet rma?

(#8899) Bobm


Bobm
tag

Megkaptam ma én is 15:30 környékén azóta használom. Nagyon csúcs a telefon sok volt eddig de mind közül ez a legjobb. :))

Lenne egy kérdésem ha fel akarom rakni az R25 romot a gyári recovery-ből akkor előtte miit kell elvégezni azon kívül hogy rá másolom a telefonra? Azt tudom hogy törölni kell csak azt nem tudom hogy melyik opciókat kell használnom. S3 telefonomnál nem volt ilyen kérdésem mert ott külső SD-ről ment a telepítés így nem féltem attól hogy törlöm teljesen a belsőmemóriát. Rá kerestem már a fórumban de nem találtam semmit. :B

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#8900) kerlas válasza zokni1996 (#8896) üzenetére


kerlas
tag

Azt meg tudod mondani, hogy miért van különbség a külön letölthető kernel, és a rom image-ben található között?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.