Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Buster17 válasza baloo79 (#6900) üzenetére


Buster17
addikt

Köszönöm

Esetleg nincs valakinek cserélt törött kijelzője?

(#6902) g0dl


g0dl
addikt

Mikor felraktam a 3t-re a los 17.1-et a volte profil eltűnt ami addig ment ( telekom + digi).
Van mód ezeket vissza varázsolni, vagy ez csak gyári rendszerrel mehet?
Azt gondolnám ez független az os-től.

(#6903) Cifu


Cifu
nagyúr

No 4 év és 3 hónap után lecseréltem a Oneplus 3T-met egy Nord-ra. Eddig tetszik... :C

Igazság szerint a Motorola Defy óta nem voltam ennyire elégedett egy telefonnal, csak akkor napjaim mentek el a különféle főzött ROM-okkal való kísérletezésre, most pedig végig gyári ROM-ot használtam, nem igazán kísérleteztem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6904) g0dl válasza Cifu (#6903) üzenetére


g0dl
addikt

De Nord-ot már nem is árulnak.
Egyébként volte megy könnyedén? Nekem ez az egyetlen problémám a 3t-vel.

Viszont a 9-est azt biztos nem veszem meg, mert a kamera miatt lett barom drága, és az nekem pont a nem túl fontos kategória.

(#6905) Cifu válasza g0dl (#6904) üzenetére


Cifu
nagyúr

De Nord-ot már nem is árulnak.

Az Alzán legalábbis még árultak a múlt héten... :D

Egyébként volte megy könnyedén? Nekem ez az egyetlen problémám a 3t-vel.

Alapból be volt kapcsolva, nem tudom, hogy használja-e, de gondom eddig nem volt a beszélgetések alatt.

Viszont a 9-est azt biztos nem veszem meg, mert a kamera miatt lett barom drága, és az nekem pont a nem túl fontos kategória.

Hasonlóan vélekedünk. Sebesség terén még 4+ évesen sem volt semmi gondom a 3T-vel. A Snapi 765G meg GPU terén még erősebb is annál. A 3T kamerája is tökéletesen megfelelt, ok, egyedül az esti képekben jobb a Nord, érezhetően, ezt megadom.

Nekem annyi pluszt nem adna egy OP9, hogy megérje kétszer annyit adni érte, mint egy Nord-ért...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6906) PistiSan válasza Cifu (#6905) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam még szolgál az op3.
Ha most elromlana, valószínűleg Sansung A52 5G lenne az utód, ha 5 évet az is bírna, akkor az 5G talán fontos lenne. A nord nálam a jack csatlakozó hiánya miatt esett ki.

(#6907) Cifu válasza PistiSan (#6906) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nincs ideális telefon.

Fontos volt a rendes szoftvertámogatás, a jó kijelző, jó aksi, 5G, vállalható aksi, vállalható kamera.

Jó lett volna az értesítő LED, a 3,5-es csati meg hogy ne legyen szelfi kamera sziget.

Ilyen telefon viszont nincs.

Maradnak a kompromisszumok. Ezek közül a Nord tűnt a legvállalhatóbbnak. Az A52 5G nem lenne rossz amúgy...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6908) g0dl válasza Cifu (#6907) üzenetére


g0dl
addikt

Hali!

Azt írtad az alza-n vetted. Azt be lehet regisztrálni a onplus-nál? A támogatás szerviz stb miatt érdekel. Illetve a dobozban van hozzá tok is?

(#6909) f_sanyee válasza g0dl (#6908) üzenetére


f_sanyee
senior tag

melyik nordot nem tudod megrendelni onepuls-tól? nekem mind rendelhető.

(#6910) Cifu válasza g0dl (#6908) üzenetére


Cifu
nagyúr

Válaszoltam a Nord topicban (be lehet és be is regisztráltam).
Szerk.: Viszont RMA-t nem tudok indítani, ahogy service request-et sem... :F

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6911) g0dl válasza Cifu (#6910) üzenetére


g0dl
addikt

Láttam kösz, tévedésből kérdeztem itt.

(#6912) t3tv3s válasza Cifu (#6903) üzenetére


t3tv3s
tag

Grat a Nordhoz. Lassan nálam is érik a váltás, főleg akksit érzem gyengének (67%-os az állapota). Utódnak Nord vagy 8T az esélyes. OOS helyett nem tudnék mást elképzelni, csak a pure droidot, de pixel árából 2db Nord jönne ki..

(#6913) Cifu válasza t3tv3s (#6912) üzenetére


Cifu
nagyúr

Olvastam puffogásokat, hogy voltak gondok mostanság az OOS kapcsán is, de hát a 3T esetén is voltak kisebb-nagyobb bugok. Hogy aztán ebből mennyi Android-alapú és mennyi Oneplus-alapú, az egy másik kérdés.

Én eddig elégedett vagyok a Norddal, az értesítési LED hiányzik, de nagyon, meg kicsit azért az bánt, hogy csak 2023 júliusig ígér szoftvertámogatást a Oneplus. De legalább ez tervezhető valamennyire.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6914) t3tv3s válasza Cifu (#6913) üzenetére


t3tv3s
tag

OOS-sel kapcsolatban én is olvastam a gondokat..ha annyi baj lesz szoftveresen, mint 3T-nél akkor vállalható.
Nordnál sajnálom, hogy elöl dupla kamera van, hátra pedig 2db dísznek került(2-5megapixelesek), de LEDnek és a jacknek nem jutott hely. :))

(#6915) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

LineageOS 18.1 based on Android 11 is here for nearly 60 devices

A 3T is érintett.

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#6916) g0dl válasza BornToBePuli (#6915) üzenetére


g0dl
addikt

De csak clean install megy ha jól értem.

(#6917) PistiSan válasza g0dl (#6916) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha nincs nyitva a bootloadered, akkor igen!
Én nem szoktam visszazárni.

(#6918) g0dl válasza PistiSan (#6917) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem nyitva van, De a nem cleant hogy kell felrakni?

(#6919) BornToBePuli válasza g0dl (#6918) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Nálam bootloader nyitva, twrp legfrisebb és twrp-ből raktam fel. Opengapps teszt verzió. + root. Nem volt semmi visszaállítás meg ilyenek. Előtte LineageOS (android 10) volt fent.

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#6920) f_sanyee válasza g0dl (#6918) üzenetére


f_sanyee
senior tag

(#6921) Sanya


Sanya
nagyúr

Valakinek van aláírt win10-es fastboot drivere?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6922) Sanya válasza Sanya (#6921) üzenetére


Sanya
nagyúr

Na, Windows update fel rajta. Pörgős ez a 18.1.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6923) PistiSan válasza Sanya (#6922) üzenetére


PistiSan
addikt

Felraktam én is a 17.1-re a 18.1-es LineageOS-t, Leszedtem a legújabb ZIP-et mindenből amit használok, és a következő sorrendben telepítettem azokat.
lineage-18.1-20210426-nightly-oneplus3-signed.zip
MindTheGapps-11.0.0-arm64-20210412_124247.zip
Magisk-v22.1.zip

Ami fura volt, az xda-ról szedtem le az ADB-t, az első fájl telepítésénél folyton hibát kaptam, ekkor azért kivert a víz, hogy majd mindent kezdhetek a 0-ról vissza rakni, aztán leszedtem a "15 seconds ADB Installer v1.4.3"-t, azzal már felment gond nélkül minden, eseménytelen telepítés volt.

Nálad van valami, ami olyan újdonság a 11-es androidban, amit hasznosnak találsz?
(Én a biztonsági frissítések miatt raktam fel leginkább az új LOS-t.)

(#6924) Sanya válasza PistiSan (#6923) üzenetére


Sanya
nagyúr

Talán fürgébb, mint a korábbi, 17.0-es lineageos.
Már tudok témát időzíteni (ez kellett volna a 10-be is!), tehát estére nem csak kézzel bekapcsolható fekete téma van, hanem időzíthetem azt napkeltére-napnyugtára is.
Ez óriási bugfix.
magisk-et nem raktam fel.
Ami fura volt, hogy a telepítés után nagyon-de nagyon szaggatott a telefon. Ilyenkor meg kell várni, míg a play store, meg az összes nyavaja a háttérben frissíti magát (nem, te ezt nem látod) és utána minden rendben lesz.
-Fürgébb.
-Nem merül úgy, mint egy tengeralattjáró.
-Automata fekete téma estére

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6925) PistiSan válasza BornToBePuli (#6919) üzenetére


PistiSan
addikt

Pontosan milyen TWRP-t használsz? Linknek és verziószámnak különösen örülnék.
Ja, és a legfontosabb, neked be van kapcsolva a titkosítás?

2x halt le a teljes rendszerem gyári TWRP verzió és titkosított fájlrendszer mellett, azóta a LOS saját recovery-jét használom, de elég macerás a havi frissítéseket gép mellett megcsinálni, mert a LOS recoveryben csak ADB Sideload-al lehet számítógép segítségével telepíteni akármit.

(#6926) BornToBePuli válasza PistiSan (#6925) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Official twrp app segít a letöltésben. A legfrissebb.
Nem titkosított.

Read only felhasználó

(#6927) Sanya válasza PistiSan (#6925) üzenetére


Sanya
nagyúr

A saját recovery frissíti magát és az oprendszert is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6928) PistiSan válasza BornToBePuli (#6926) üzenetére


PistiSan
addikt

Na igen, pont ez a baj, hogy ha titkosított, akkor szétkur.a a rendszert, ezért használom a LOS recovery-jét.

(#6929) PistiSan válasza Sanya (#6927) üzenetére


PistiSan
addikt

Tökéletesen működik az oprendszer és a recovery frissítés, viszont a Magisk-et minden frissítés után manuálisan, számítógép segítségével kell felraknom, (frissítéskor törlődik a root jog), kicsit kényelmetlennek érzem, hogy a havi frissítéskor mindig össze kell dugnom a számítógéppel, és a recovery-ben adb sideload-al felrakni a magisket, nem értem miért nem tudnak bele rakni a LineageOS-es srácok a recovery-be egy tallózható telepítőt.

(#6930) BornToBePuli válasza PistiSan (#6929) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Nem titkosított. Legújabb official twrp. A beállításokban lévő legújabb frissítés után a twrp-n nem jut túl a telefon. 1-2 hete is ez volt, akkor csak a teljes image letöltése és számítógépen keresztüli felmásolása és twrp-n keresztüli frissítés segített. Úgy vélem, hogy akkor állandó ez a "hiba" az ilyen telepítésnél.

Read only felhasználó

(#6931) f_sanyee


f_sanyee
senior tag


javítható még?

[ Szerkesztve ]

(#6932) Sanya válasza f_sanyee (#6931) üzenetére


Sanya
nagyúr

Magától? Ha igen, akkor aksicsere

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6933) SunyaMacs válasza f_sanyee (#6931) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Ha jól emlékszem volt már itt vagy a sima 3 topikban olyan, akinél ugyanez előfordult, ő pillanatragasztóval oldotta meg, úgy, hogy az OLED panel és az üveg nem tört el, csak egy helyen elengedett a ragasztás a műanyag kerethez.
Így néz ki a kettő szétválva:

(én lezúztam az OLEDet, azóta kicseréltem egy eBayről rendelt kijelzőre, ami nem megy LineageOS-el...)
Látszik, hogy valamilyen száradós ragasztóval lett ragasztva, ez amúgy a 2. kijelző lenne benne, mert az első tulaj is lezúzta, úgyhogy nem tudom biztosan, hogy gyári is ilyen-e. Kétoldalú ragasztócsíkhoz szerintem kicsi a rés, így házilagosan szerintem a pillanatragasztós módszerrel érdemes kezelni (ragasztás után valamilyen puha anyaggal kibélelve pillanatszorítóba rakva, amíg megszárad a ragasztó).
Ezen kívül be tudod küldeni szervízbe, ahol megfelelően szét tudják választani, leszedni a régi ragasztót és újraragasztani. Persze ennek is megvan a veszélye, mert ha rosszul sikerül, akkor könnyen kuka lehet az egész kijelző.

Szerk: Sanya hsz-e alapján eredetileg arra nem gondoltam, hogy ez az akksi is lehet, ha az lenne, akkor természetesen nehogy ragaszd, hanem inkább szervíz!

[ Szerkesztve ]

(#6934) f_sanyee válasza Sanya (#6932) üzenetére


f_sanyee
senior tag

Magától szerintem, csak most vettem észre, lehet ilyen már egy ideje. Ez a felső része, ha hozzáérek visszamegy a helyére, akkor is aksi lehet? Egyébként nincs gond vele.

(#6935) lazajnd válasza f_sanyee (#6934) üzenetére


lazajnd
tag

Nekem pontosan ugyanígy nézett ki 4. év végére, a kijelző néha még villogott is. :(
Szerintem nem akku nyomja ki, egyszerűen elöregedik a ragasztás ahogy írták is (sok felmelegedés/lehűlés).
Megragasztottam (B7000, ha esetleg valakit érdekel), nem tapasztaltam semmi problémát.

(#6936) g0dl


g0dl
addikt

MI a módja, lépései annak, hogy egy telepített LOS 17.1 alá ( vagy 18.2 alá ) az utolsó OOS mobilhálózati profiljait odavarázsoljuk? Azért kéne, hogy a VoLTE támogatás menjen, mert a szolgáltatók lelövöldözgetik a 3G-t.

Az elrugaszkodott elképzelés, hogy az OOS mentésből az efs1 és efs2 fájlrendszereket valami dd-vel, vagy recovery-vel rámásolom a LOS hasonló partíciójára? Hogyan kéne ezt megtenni?

(#6937) Sanya válasza f_sanyee (#6934) üzenetére


Sanya
nagyúr

Akkor púposodik az akkumulátor.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6938) SunyaMacs válasza Sanya (#6937) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Én nem mondanám biztosra az akksit, csak ha a közepétől egy kicsit lentebb (felül van az alaplap, ami elég sok helyet foglal és lent van egy kisebb daughterboard, ami nem annyira magas) tényleg púposodik. A gyári vastagsága 7.4mm lenne, ezt egy tolómérővel lehetne megnézni.
Amúgy a "oneplus 3(t) screen separating" keresésre viszonylag sok találatot ad a Google.

(#6939) f_sanyee


f_sanyee
senior tag

Ezzel 4 év után búcsút is veszek a 3T-től, legjobb telefonom volt eddig. :) Samsung A52 5G váltotta, remélem is is bírja majd 4 évig.

(#6940) PistiSan válasza f_sanyee (#6939) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha nem felejted el, kb 1 hónap múlva írhatnál a tapasztalataidról, mennyire vált be. Én is azt a telefont néztem, bár a szolgáltatóm csak a 4G verziót árusítja.

(#6941) Sanya válasza f_sanyee (#6939) üzenetére


Sanya
nagyúr

Én most térek vissza rá, mert küldöm az oneplus 7 pro-t szervizbe

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6942) magyarl


magyarl
tag

Sziasztok!
Elég rég nem nyúltam az anno jól beállított 3T rendszeremhez (Android 7.0, OOS v4.0.3).
Még mindig szépen működik, az akku persze gyengébb, de a felesleges servicek root letiltása után még simán élhető.

Mostanra viszont a SuperSU roottal kezd betelni a hócipőm. Banki alkalmazások pampognak, Home Assistant alkalmazás az SSL titkosításnál lehal, stb.

Ha jól látom a LineageOS manapság a népszerű ROM a 3T-re.
Azzal működik úgy a root, úgy hogy az appok ne sírjanak miatta?
LOS-re váltást jól gondolom csak clean install-al tudnék a gyári OOS-ről?

SONY KDL-43W755C

(#6943) f_sanyee válasza magyarl (#6942) üzenetére


f_sanyee
senior tag

Android 7-re nem is tennék banki alkalmazást, és másra sem ami nincs rendesen frissítve.
3T-n nekem utoljára LOS volt root nélkül, de így is kellett Magisk Hide néhány apphoz.
Igen, csak clean install.

(#6944) Sanya válasza magyarl (#6942) üzenetére


Sanya
nagyúr

Rootban nem tudok segíteni, de lineageos-sel ment nekem a raiffeisen banki appja és az nfc-s fizetés, a revolut, a curve, minden app. Android auto, etc. Olyan app nem volt, ami ne ment voltna.

Root nem tudom mire kell.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6945) sbwolf válasza Sanya (#6944) üzenetére


sbwolf
aktív tag

OTP bank nem megy. SafetyNet miatt.

(#6946) magyarl


magyarl
tag

Köszi a gyors választ!
SafetyNet-en a Magisk Hide sem segít?

SONY KDL-43W755C

(#6947) PistiSan válasza magyarl (#6942) üzenetére


PistiSan
addikt

Én LineageOS-el használtam, és Magisk Root-al a telefont nagyon sokáig, nem is volt ezzel a felállással gondom, aztán pár hónapja a K&H úgy döntött, hogy a mobilbank alkalmazásuk nem működik módosított operációs rendszerű telefonokon.
Volt szerencsém olyan appokhoz, amik nem mentek root mellett, a MagiskHide ezt szépen meg is oldotta, SafetyNet rendben volt. A KH viszont úgy ahogy van a teljes LineageOS-t letiltotta a fenébe, illetve egy rakás Xiaomi telefont is. Megoldásokat írtak, Xiaomiban el lehet rejteni a telefon oprendszerének valami típusát, hogy kiolvassa az app, után menni fog. LineageOs-ben, valami rendszerfájlt kellett átírni hozzá, ami bosszantó, hogy minden frissítés után ez a fájl vissza áll, ezért újra kell csinálni ezt a műveletet.
Kérdés az, hogy a többi bank mikor fog ezekhez hasonló dolgokat bevezetni, mert azt tisztán látszik, hogy egyre kisebb az a réteg aki rootolja a telefonját, a maradék pár felhasználóval pedig nem érdemes foglalkozniuk, a "biztonság" mindenek előtt.
Én végül lecseréltem a telefont egy Samsung A52 5G verzióra, amivel teljesen elégedett vagyok, a OnePlus egyenlőre gyári beállítások visszaállítása után a fiókban kötött ki, lehet családban még jó lesz valakinek, vagy tartalék készüléknek megmarad.

Igen, Clean Install kell!

(#6948) sbwolf válasza PistiSan (#6947) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Az utóbbi két hétben, több romot kipróbáltam. Mindegyiknek volt valami nyűgje. Maradok a 9-es nél.

(#6949) g0dl válasza sbwolf (#6945) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem megy otp alkalmazás rootolt LOS-on

(#6950) sbwolf válasza g0dl (#6949) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Tegnap előtt raktam fel. 18.1-et. Root nélkül. OTP Bank alkalmazás SafetyNet miatt nem indult. Nem próbáltam mókolni.

(#6951) g0dl válasza sbwolf (#6950) üzenetére


g0dl
addikt

Nálam még 17.1. Magisk hide nekem van

(#6952) -=Jam=- válasza PistiSan (#6947) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nálam nyitott bootloader, DotOS Rom, magisk hide és simán megy minden, ami sír a root miatt. A K&H mobilapp is.

(#6953) Sanya válasza -=Jam=- (#6952) üzenetére


Sanya
nagyúr

Próbáld ki felrakni az otp banki appját [link]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6954) sbwolf válasza g0dl (#6951) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Elnézést! Most olvastam vissza. "Magisk hide nekem van". Szó javaslatnál, mellé nyomtam. Nem volt telepítve magisk.
Most fel tettem a Resurrection Remix-et. Android 10, megy az OTP app.

(#6955) -=Jam=- válasza Sanya (#6953) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az is megy.

(#6956) Sanya válasza -=Jam=- (#6955) üzenetére


Sanya
nagyúr

:DD

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6957) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Még a gyári 8-as android fut a telefonomon, rootolva, de lehet, hogy újra kellene telepítenem, illetve talán megpróbálnék egy LineAge buildet is. Jelenleg TWRP van telepítve, az Összefoglalóban említett "Egy nem hivatalos, javított 3.0.4-1 TWRP: [link]" A kérdésem az lenne, hogy melyik TWRP verziót lenne érdemes felraknom? Vagy a jelenlegi 3.0.4-1 jó lehet? Azzal menne a LineAge flash is? Vagy létezik újabb, jobb?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6958) AcCEsS válasza AcCEsS (#6957) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Úgy látom a hivatalos TWRP már jóval magasabb verziószámú, jelenleg 3.6.0-9 (2021-11-23)
https://dl.twrp.me/oneplus3

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6959) Sanya válasza AcCEsS (#6958) üzenetére


Sanya
nagyúr

én a lineageos indítóját használom.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6960) BornToBePuli válasza AcCEsS (#6958) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szerintem inkább LineageOS recoveryt.

Read only felhasználó

(#6961) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

És a LineageOS recoveryvel is vissza tudom flashelni a gyári romot? Tehát teljesen ki lehet helyettesíteni a TWRP-t? Backup/Restore funkció is van benne + wipe stb.?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6962) Sanya válasza AcCEsS (#6961) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6963) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6964) Nestor16


Nestor16
senior tag

Sziasztok!

A jelenség a következő: egy sávban nem érzékel rendesen a touch sensor. Ez lehet vajon szoftveres hiba is vagy inkább hardveres? Van valami ötlet a javításra a képernyő cserén kívül?
Van amikor túlérzékeny és önmagára ébred, "nyomogat" mindent is a telefon. Szerencsére erről leszokott, került időbe mire rájöttem, hogy egyáltalán mi a baja.

Köszönöm!

Üdv, Dávid

(#6965) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Helló srácok,

Érdeklődni szeretnék, hogy sérült kijelzővel rendelkező készülékről hogyan tudok adatot lementeni? A készülék bekapcsol, tölt mindent csinál szépen, de a kijelző teljesen off még annyira sem mutat semmit, hogy egy otg kábellel esetleg boldoguljak. Ezen a szinten picit elakadtam.

(#6966) Buster17 válasza szabozsolt87 (#6965) üzenetére


Buster17
addikt

Én úgy csináltam hogy vettem egy kínai kijelzőt, összetettem és letudtam menteni a dolgokat.

(#6967) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

A mai napon 6 és fél év után elbúcsúzom imádott 3T telefonomtól, amiatt, hogy ma megérkezett az utódja, egy Oneplus Nord 2T 12/256. Nem fog teljesen nyugdíjba menni ez a remek modell, használatban marad, de már nem lesz elsődleges telefon. Mindvégig hű és megbízható társam volt, most is imádom! :)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#6968) Sanya válasza AcCEsS (#6967) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a gyermekeim használják.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6969) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Valakinek dísznek kell egy 3T midnight black doboz?

(#6970) magyarl


magyarl
tag

Nekem is 6,5 év után lett lecserélve a 3T. Roottal még egész használható volt (felesleges folyamatok letiltva, így az akku bírta kb a napot). Viszont a képernyő ragasztás már elengedett, alá ment a por, ami miatt a frontkamera homályos lett. A csak apk-ból telepíthető Android Auto az új frissített Wazet már eldobálta, az appok nyitásában, váltogatásában már nem tudta tartani a tempót ami diktáltam volna neki.
Az azóta elszállt árai miatt azt gondoltam, hogy nem OnePlus lesz a következő. Aztán úgy voltam vele, ha a következő is 6-7 évig lesz minden nap az egyik leghasznosabb segítőm, akkor legyen flagship, induljon a topról. Azok között viszont nekem megint a OnePlus lett a győztes, így lett OP 11 a Samsung S23+ helyett. Annyi ram került bele, mint a gamingre is használt asztali gépem (16GB) :DDD
A súlyát kicsit nehéz volt megszokni a 3T után, de ez a 120 Hz kijelző és a finom haptikus motor simán kárpótol. Meg persze hogy követi a tempót amit diktálok. :)

SONY KDL-43W755C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.