Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1212) Cifu válasza #54715584 (#1208) üzenetére


Cifu
nagyúr

-A havi frissítés nagyon jó, jelenleg átlag 2 havonta jön update.

Azért nem árt tudni, hogy a régebbi Oneplus kiadványok (OPO, OPT, OPX) esetében már jelentősen lassult a frissítés, tehát ha kijön a Oneplus 5, akkor feltehetően ez lassulhat. Mondjuk ha csak 1 évben gondolkodsz, akkor még nincs nagy zűr.

Ha elfogyott az egyik verzió, akkor mikor lehet számítani készletfeltöltésre?

Erre vonatkozott a varázsgömb említése.

-A jelenlegi tokom is túlér a képernyőn, bár nem annyira masszív, mint az Orzly. Orzly mennyit tompít az akku rezgésén?

:F

Hogy minek a mijén?

-Ha jól értem akkor a töltőcsatlakozón múlik a dash töltés, ha rendelek hozzá még egy usb kábelt és pc-ről töltöm, akkor nem fog olyan gyorsan töltődni?

Nem, Dash töltés csak a gyári töltővel és a gyári töltőkábellel működik. Ha egy másik töltőre dugod rá, vagy akár PC-re, akkor "simán" fog töltődni. A Dash lényege pont az, hogy a gyorstöltéshez szükséges cucc a töltőben és nem a telefonban van (mint a többi gyártó gyorstöltési megoldásánál).

Tetszik nagyon a készülék, már csak azon vacillálok, hogy várjak-e a 128-as verzióra vagy rendeljek a kisebből.

A jelenlegi felhasználási szokásaidból szerintem meg tudod ítélni, hogy mennyi tárhelyre lesz szükséged. Azt erősen kétlem, hogy a 64GB kevés lenne - ha csak nem akarsz hosszú FHD vagy 4K videókat felvenni, avagy nem akarsz videókat tárolni a telefonon.

Én azért vettem 128-asat, mert legalább 3 évre vettem a telefont, és addigra ki tudja mekkora tárhelyet foglalnak már az appok...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.