Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) A 2. Vesztes válasza Looserke (#198) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Érdekesek ezek a tesztek. Szerintem a Pixel az összes képen veri a 3T-t, nem véletlenül jelenleg a legjobb fotós készülék, mégis a bojnak a filmben rengeteg dicsérő szava van a 3T irányába.

Azt persze elfogadom, hogy a HTC-met lealázza a 3T, node ebben a videóban véres vereséget szenved.... Amúgy sajna, mert már szívesen birtokolnék olyan telefont, aminek fajintos a kamerája. :U :K

Persze lehet, hogy a hiba abban keresendő, hogy a Pixellel lett összehasonlítva. Tegyék mellé mondjuk a Galaxy SII-őt, és máris pezsgőt bontunk! :DDD

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#203) randras_83 válasza Squirrel (#189) üzenetére


randras_83
addikt

Én eddig nem találtam érdemes üveget, a gyárit ajánlják, de az is kitakar pár mm-t. Sajnálom már, hogy levettem a gyári fóliát, bár anélkül jobb a kép szvsz.

https://www.flickr.com/randras83/

(#204) beyruth82 válasza #45553408 (#202) üzenetére


beyruth82
veterán

Pixel xl sokkal lassabb telefon.Nem csak ennél de szinte az összes jelenlegi csúcs androidnál.Youtubeon csak be kell írni,hogy pixel xl vs és már dobja is ki a speed teszteket egy csomó telefonnal amik nagyrésze bizony jóval gyorsabb.Ennyit a vegytiszta android mítoszáról...

(#205) HarleyCustom válasza A 2. Vesztes (#201) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Amúgy sajna, mert már szívesen birtokolnék olyan telefont, aminek fajintos a kamerája. :U :K..."

Vegyél i7-tet,vagy S7-tet. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#206) A 2. Vesztes válasza HarleyCustom (#205) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszi a tippeket, sajna egyik sem szimpi. Azt próbálom kideríteni, hogy a 3T kamerája van-e olyan kafa, mint az LG G4-é. Ha igen, akkor az már jó, és télleg csak a PIXEL mellett kevéske.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#207) A 2. Vesztes válasza #45553408 (#202) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nem, tévecc, nekem HTC ONE M9+-om van! ;)

Nem gondolnám, hogy az árával arányosan többet is tud a 3T-nél, sőt lassabb is. És az én életem sokszor mikroszekundumokon múlik... :DDD

Nekem nagyon bejön a 3T! Ma hajnalban is nézegettem a rendelős oldalt, és bizony nem volt out of stock. 5 hét várakozási idő csak, de rendelhető.

Talán majd eccer elhatározom magam. :(((

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#209) beyruth82 válasza #45553408 (#208) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez már jónak tűnik.6+ óra az remek lenne.

(#210) kano válasza #45553408 (#208) üzenetére


kano
nagyúr

De hát ez, hogy? Csak feszültséget emeltem a sima OP3 akkuhoz képest és így lett csak kamuból nagyon az akku, nem? ;] :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#212) Cifu


Cifu
nagyúr

Win10 vs. Oneplus 3T csata, utolsó kör.

Szóval a helyzet a következő, az Eszközkezelőben az ADB Interface és az MTP csatlakozás felkiáltójeles:

Hát jó, távolítsuk el őket. Az ADB gond nélkül távozik, de hát az MTP kellene. Ha rádugom újra a telefont, újra feldobja. Hibaelhárításra ugyan az a hibaüzi, az INF fájl szolgáltatás-telepítési szakasza érvénytelen.

Mi volt a megoldás?
Kiválasztottam a felkiáltójeles MTP eszközt az eszközkezelőben -> Tulajdonságok -> Illesztőprogram -> Frissítés -> Illesztőprogram keresése a számítógépen -> Választás a számítógépen található illesztőprogram-listából -> és itt az "MTP USB-eszköz"-t telepítettem.

Ez után a probléma megoldódott. Öröm és boldogság :)

Megjegyzés: Nem furcsa, hogy a 3T ugyanazon azonosítóval fut (EU-s modell esetén: A3003), mint a sima 3? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#213) -Gerzson- válasza PowerBuldog (#196) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

"Novánál ez már régóta ismert jelenség"

Ha a Nova-t elfelejtem és a gyári launcherre rakok egy ON/OFF widgetet és azzal kapcsolom ki a képernyőt (és az egyben zárolja is a telefont) akkor sem tudom csak ujjlenyomattal feloldani. Kér PIN-t vagy mintát.

Ha a biztonság menüben a képernyő feloldás alatt "Nincs" vagy "Csúszkát" választok akkor egyből figyelmeztet, hogy törlődni fog minden ujjlenyomat is.

Tehát a kérdésem az, hogy milyen beállításokkal tudom a zárolt képernyőt feloldani csak ujjlenyomattal.

(#215) xenom0rph válasza -Gerzson- (#213) üzenetére


xenom0rph
őstag

Miért nem allitjátok home gomb hosszan nyomásra a képernyő kikapcsolást?

halahala

(#216) PowerBuldog válasza xenom0rph (#215) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vagy dupla kopp.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#217) kano válasza #45553408 (#211) üzenetére


kano
nagyúr

Elméletileg ez ugye egy húzott 820. Lehet, hogy valamit még teszteltek rajta.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#218) -Gerzson- válasza xenom0rph (#215) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ok ezt megtaláltam én is, de megszoktam hogy pl. a kocsiban gesztussal (két új lehúzással) kikapcsolhatom a képernyőt. Ez nekem egyszerűbb mint egy gombot hosszan nyomva tartani.
Ezért próbálkozom, és nem értem miért nem lehet zárolásból ujjlenyomattal visszahozni. Ez SZVSZ a telefon szoftverének a hiányossága.

(#219) Cifu válasza kano (#217) üzenetére


Cifu
nagyúr

Effektíve azt mondja a Qualcomm, hogy azonos teljesítmény mellett 5%-al alacsonyabb a 821-es fogyasztása. Ezért is van két változata a 821-esnek, egy olyan, amelyik 2,4 + 1,6Ghz-en futó magokkal és 653Mhz-en futó Adreno 530-assal bír (MSM8996 Pro) és egy olyannal, amely a 820-as megegyező frekiken fut (2,2 + 1,6 Ghz és 624Mhz), a 820-asnál alacsonyabb fogyasztással, ez a MSM8996 Pro-AB.

Mivel a lassabb magok mindkettő esetében a 820-as azonos frekiken futnak, ez azt is jelenti, hogy amíg nem kell a 2,4Ghz-es magokat használnia, a gyorsabb 821-es is 5%-al alacsonyabb fogyasztással bír... Nem mellesleg a marketingnak is jót tesz, mert hát az adathuszároknak csak a magasabb freki fog számítani, közben pedig "csendben", átlagos használat közben kevesebbet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#220) xenom0rph válasza -Gerzson- (#218) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez nem hiányosság hanem 3rd party appok ellene védelem, és egyenes az androidtol jön, nem a OP hülyesége..

halahala

(#221) kano válasza Cifu (#219) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi! Hasznos volt a leírás.
De itt ugye 5%-nál több látszik megspórolni (de szép mondat). :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#222) DamianB


DamianB
őstag

Terveztem írni egy kis összesítőtt hogy én hogy és miért választottam végül a OP3T hátha ezzel adok támpontot másoknak ahogy nekem adtak más fórumokon amikor telefont kerestem.
Kezdjük az elején nekem alapvetően minél vegytisztabb android kellett különféle gyártói felületek nélkül (bár megjegyzem vannak egész jó kis rendszerek). Eddig G2 használtam. Fél éve keresek telefont és tudtam hogy novemberben akarom majd még venni ezért azóta rá érősen olvasgattam a fórumokat teszteket különböző telefonokrol . Végül az OP3 fórumán ragadtam meg rengeteget dicseret volt a telefonra olyan nagyon durva hibákat nem láttam le írva külsőre átlagosnak lattam szimpla másolasnak. Több befuto is volt Moto z force, S7 edge, HTC 10,Zenfone 3 Deluxe. Árat 150 k na lőttem be de így voltam vele ha van nagyon jó ajánlat 200 ért akkor az lesz 3+ évre vettem minimum.(bár a G2 előtti telefonom is így indult csak betört,)
Leíróm hogy mik voltak az én fő érveim a telefon mellett és így kiknek ajánlanám.
-Full HD +
-Jo üzemidő
-Vegytiszta androidhoz közeli oprendszer
-Amoled
-32GB +
-Folyamatos frissítések
-Minőségi össze szerelés
-Strapabíró kivitel
-Bővíthetőség
-Jó elő hátlapi kamera

Nos végül az OP3T lett mint látjuk és egyáltalán nem bántam meg. Mikor kézbe vettem szerelem volt első látásra. Nagyon jó kézbe venni kicsit nagy az én kezembe de így is jó nekem. Gyors stabil a rendszer 128 giga nagyon nagy szabadságot ad 6 GB RAM semmit nem lő ki. Látjátok a felsorolásbol hogy mi hiányozhat de azok is meg vannak oldva. Hiába úgy nagyon nem tudok mondani a camerat fel kell még fedeznem. A gyári tok nagyon jó fogást ad neki és jó az anyaga nincs kedvem gumi meg műanyag tokokat fogdosni. Úgy most hirtelen ennyi ha lesz több tapasztalatom meg írom :)

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#223) randras_83 válasza Cifu (#219) üzenetére


randras_83
addikt

Na most adhatom el az OP3-at :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#224) HarleyCustom válasza A 2. Vesztes (#206) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ha nem szimpi,akkor passz... más nem nagyon van.A G4-nek valóban jó a kamerája,vagy is akkor régen még jó volt. Ezt a OP vonalat nem ismerem. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#226) DamianB válasza #45553408 (#225) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem itt 2 óra 31 volt :DDD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#227) -Gerzson- válasza xenom0rph (#220) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Tényleg kuka vagyok ehhez, de a zárolás feloldás módjának (PIN és minta működik, ujlenyomat nem) mi köze az appok elleni védelemhez?

[ Szerkesztve ]

(#228) xenom0rph válasza -Gerzson- (#227) üzenetére


xenom0rph
őstag

Most én is belekavarodtam. Tehát nem a power gombbal szeretnéd lezárni a telefont, hanem mással (3rd party app, widget) és hogyha ezekkel zárod le akkor nem csak ujjlenyomatot kér hanem pin/pattern-t is?

halahala

(#229) ribizly


ribizly
veterán

Sziasztok! Tudom van mindenre topic, de úgyis ezt nézik ilyenkor a legtöbben.
Megjött már bárkinek is a 2.3.8-as update a 3-ra OTA-n?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#230) DamianB válasza ribizly (#229) üzenetére


DamianB
őstag

Nem ezt nézik a legtöbben ha nem a sima 3 asnak a topikját ott hamarabb kapsz választ.
Gerzson én se teljesen értem nekem az ujjlenyomat oldja fel de elég sok be lehet állítani erre mikor mit csináljanak a gombok .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#232) ribizly válasza #45553408 (#231) üzenetére


ribizly
veterán

THX

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#233) A 2. Vesztes válasza HarleyCustom (#224) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

De azért köszönöm az ötleteket, és a fényképező részeket illetően max egyetértek! :R

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#234) -Gerzson- válasza xenom0rph (#228) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Igen, így van.
Ha nem a power gombbal zárom le, hanem bármilyen más, szoftveres (widget, gesztus, 3rd party) akkor kér pint/pattern-t a zárolás feloldáskor.

Most kipróbáltam: egy P9 lite-ra felraktam ugyanazt az ON-OFF widgetet amivel az OP-on próbálkoztam. Megérintve a widgetet, a telefont zárolta.Ezek után:

- Ha az ujjlenyomatot érintem meg, azonnal felold.
- Ha a bekapcsoló gombját nyomom meg, megjelenik ugyan a PIN bevitel, de az ujjlenyomattal itt is feloldható PIN bevitel nélkül is.

Ezért gondolom, hogy ez OP hiba, hogy zárolt képernyőt csak PIN/Pattern-el lehet feloldani. Ami mellesleg szerintem nem is annyira biztonságos mint az ujjlenyomat. Munkatársak kódjait egy idő után simán meg lehet jegyezni.

DamianB : A zárolt képernyőt tudod feloldani ujjlenyomattal? Nem a power gombbal kikapcsolt vagy időzár miatt kikapcsolt képernyőről beszélek. Azt nálam is fel tudom oldani ujjlenyomattal.
A szoftveres megoldások mind zárolják a képernyőt, nem csak kikapcsolják.

[ Szerkesztve ]

(#235) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Az hogy 5 héten belül ígérik a szállítást, az jelent valamit megbízhatót, vagy ez még változhat - romolhat - a tapasztalatotok szerint?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#237) kano válasza A 2. Vesztes (#235) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor vagy előbb küldik. Nem csúsznak általában.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#238) randras_83 válasza kano (#237) üzenetére


randras_83
addikt

Nyugtassatok meg, hogy OP3-mal is jöhetek ide, a másik topic...hogy is mondjam...na aki olvasta tudja. Remélem itt jobb lesz a hangulat.

https://www.flickr.com/randras83/

(#240) kano válasza randras_83 (#238) üzenetére


kano
nagyúr

Mit gondolsz, miért mondtam le a TG-ről ott? És belejátszott a teló eladásába is.
Gyere nyugodtan, szívesen látunk értelmes embereket. Pláne akinek még One-ja is volt. :))
Na, mondjuk van néhány feltételünk, pl. hogy az aláírásodban el kell ismerned, hogy a 3T jobb telefon. :C Ez olyan beavatás féle. ;] (NEHOGY KOMOLYAN VEDD, CSAK HÜLYÉSKEDTEM! :R )
Szívesen látunk, ahogy TG kollégám említette! :K

Már csak vitezlejszlo kollégát kellene átcsábítani.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#244) randras_83 válasza #45553408 (#242) üzenetére


randras_83
addikt

Jogos, bocs. :R

De ettől a kérdésem él a másik TG-hez, oszt nougat van-e 3T-re ;] ;] ;]
És a One megvan, jól működik, anya nyúzza N5 után, szóval szép kilátások a Oneplus telefonokkal kapcsolatosan, még akkor is, ha a OP2 és OPX nem ütött akkorát.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#245) kano válasza randras_83 (#244) üzenetére


kano
nagyúr

Mire megírtam a válaszomat TG kolléga már moderált is.
Szóval lesz N erre is, viszont mi legalább nem a bugos 7.0-t kapjuk, hanem 7.1 lesz már addigra. :P
Nekem is megvan a One, 40k-ért nem adom el.
Szóval gyere nyugodtan ide. Egy jó közösség kialakítására törekszünk. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#246) randras_83 válasza kano (#245) üzenetére


randras_83
addikt

addigra nekünk is 7.1-lesz. :D amúgy ja már én sem hiszem hogy eladom, megy a fiókba, max anya kapja a 3at én meg 3T. :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#247) kano válasza randras_83 (#246) üzenetére


kano
nagyúr

Jó az a 3 is. Ha azonnal romolni akarsz akkor még jobb is mint a 3T. De erre is jönnek már a custom lehetőségek. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#249) A 2. Vesztes válasza kano (#237) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszi mindkettő topicgazdának!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#250) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Nagyon gondolkodom, hogy jó lenne cserélni a One-t egy 3T-re, viszont nem tudom mennyire lesz később testre szabható a telefon. A 3-as topikjában azt olvastam, hogy a nagyobb custom rom illetve kernel fejlesztők már mind sima 3-ast vettek és nem fogják eladni a T miatt. Így talán kevésbé lesz támogatva általuk a T verzió. Na most én eléggé függő lettem romolás terén ezért nekem fontos lenne, hogy azt és úgy használjak a telefonon ahogy én szeretném. Mennyire lesznek szerintetek custom dolgok erre a verzióra? Sultan, Lagfree, Darkobas, Boeffla, Lightning, Franco közül támogatni fogja valaki a telefont? Illetve ez a mostani CM iroda bezárásos téma mennyire fogja érinteni? One-on most is CM van lightning kernellel. Jó lenne ha a megszokott dolgaimat ugyan úgy tudnám használni a 3T esetében is.

Kicsit más: nagyon tetszenek ezek a fa kemény tokok. One-ra is nagyon szerettem volna egy bambusz verziót de nem sikerült hozzá jutnom azóta se. Mennyire tartósak ezek a tokok? Persze azt tudom, hogy a leesést kevésbé bírják mint a műanyag társaik, inkább az érdekel, hogy mennyire kemények ezek. Az ha karcolódik, beütődik nem zavarna csak ne törjön, repedjen meg. Illetve jól értem, hogy mindegyik változat igazi fa kevlár alapon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.