Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) kano válasza Sanya (#1700) üzenetére


kano
nagyúr

Röhögni fogsz, de az OPO-nál már ez a helyzet. Sőt, itt is ez lesz, mivel a Oneplus nem árul akkut. Így a gar lejárta után csak a hamisított akkuk maradnak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1702) Cifu válasza kano (#1701) üzenetére


Cifu
nagyúr

Miért, Nexus 4-nél mi volt?

Kb. 10-ből 10 aksi hamisított volt, az eredeti LG aksit meg sehol sem lehetett kapni, legkevésbé az LG-től, a szervizesek szerint... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1703) kano válasza Cifu (#1702) üzenetére


kano
nagyúr

Már gondoltam írok Carl Peinek, hogy ugyan engedélyezzen már 1db akksit a jó öreg OPO-mnak. :D

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1704) snyper990 válasza tikki (#1699) üzenetére


snyper990
őstag

a specifikáció szerint a Bluetooth 4.2 szabványnak megfelel a készülék, tehát minden olyan kontrollerrel/egérrel/billentyűzettel/egyéb eszközzel működnie kell, amelyik kompatibilis ezzel a szabvánnyal
ahogy most kicsit utánaolvastam a dolognak, a PS4 kontroller pl. pont nem működik vele, mert az spéci

(#1705) Avicularia


Avicularia
veterán

Microsd - usb-c átalakítóval nem megy sehogy az OTG? Van itthon egy blitzwolf átalakító, de meg se nyikkan a microusb-s OTG kábelban a pendrive vele.
Mindenesetre rendeltem egy átalakítót ebayről, elvileg 3T-hez volt, remélem jó lesz.
Eszméletlen gyors a telefon, wifin keresztül FTP másolásnál a NAS-ról néha eléri a 30 megabájt/mp sebességet :)

(#1706) Cifu válasza Avicularia (#1705) üzenetére


Cifu
nagyúr

OTG be van kapcsolva?

Beállítások -> Tároló & Memória -> OTG tároló opció

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1707) Avicularia válasza Cifu (#1706) üzenetére


Avicularia
veterán

Nincs ilyen opció.

(#1708) Cifu válasza Avicularia (#1707) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igazad vagyon, a 3.5.6 esetében nekem ezt kellett bekapcsolni az OTG-hez.
Most rádugom a pendrive-ot, és egyből látja, és sehol sincs OTG-re vonatkozó opció.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1709) Avicularia válasza Cifu (#1708) üzenetére


Avicularia
veterán

Neked átalakító nélküli OTG-d van? Ezt rendeltem, remélem fog működni [link]

(#1710) Cifu válasza Avicularia (#1709) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egy sima SanDisk USB 3.0 / Type-C pendrive-om van, direkt a telefon miatt vettem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1711) tikki


tikki
csendes tag

Köszi a segítséget, gamesir 3s ár/érték arányban őt találtam, ami a legszimpatikusabb, de már letettem róla, hogy gémerkedjek telón, hirtelen felindulás volt :U

Ma kapcsoltam be először a telót, frissítette rendesen, pöpec kis készülék :)

(#1712) snyper990 válasza tikki (#1711) üzenetére


snyper990
őstag

Üdv az elégedett 3T tulajok közt :)
Én sem szoktam játszani se telón, se gépen, de most egy kicsit elcsábultam, és kipróbáltam a Need for Speed No Limits-et. Fut szépen, de túl addiktív, visszajöttek a régi Underground-os érzések.
Azt hiszem, kicsit szerelmes vagyok a telefonba, olyan szép... És ilyen jó mobilom még sosem volt

(#1713) tikki válasza snyper990 (#1712) üzenetére


tikki
csendes tag

Egy lumia 730 után hasonló pozitív érzéssel veszem a kezembe. Van am hozzá psp szimulátor, tekken, dragon ball, fifa, szimulátoron kívül gta san andreas is szépen fut rajta, de 2 nap és megunnám úgy is.

(#1715) Avicularia válasza Roland06 (#1714) üzenetére


Avicularia
veterán

Én is OPO-ról váltottam és iszonyatosan gyors OPO-hoz képest, főleg a weboldalak betöltésénél látszik a különbség. Persze jó telefon az OPO is, csak már két és fél éve jelent meg.
Ami nagy királyság, hogy ott van minden a memóriában, szinte semmi sem töltődik újra emberi keretek között.

(#1716) sec0nd


sec0nd
tag

Megoldható az, ha a telefonba két SIM kártyát teszek, az egyiken csak netezni szeretnék, a másikról hívást indítani és fogadni? Bejövő hívás esetén meg fog szakadni a mobilnet és működni fog a hanghívás?

(#1717) randras_83 válasza sec0nd (#1716) üzenetére


randras_83
addikt

de meg fog. nem dual aktiv a készülék. ettől persze rendben működik minden.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#1719) snyper990 válasza sec0nd (#1716) üzenetére


snyper990
őstag

Elvileg megoldható, vagy itt, vagy a OP3 topicban volt már róla szó. A mikéntjét nem tudom, bár valószínűleg nem lehet túl bonyolult
Hívásnál biztosan megszakad a net, mivel dual standby a telefon (és akkor is, ha ugyanazon a simen megy a 4G net+hívás, mivel itthon tudtommal nem elérhető a VoLTE)
Szerk.: megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#1720) sec0nd válasza randras_83 (#1717) üzenetére


sec0nd
tag

randras_83 és snyper990: Ksözönöm szépen a gyors választ, igen a sima OP3 topicjában megtaláltam, itt nem. Ha automatikusan átvált és tudok hívást fogadni, akkor nem probléma. :)

(#1721) randras_83 válasza sec0nd (#1720) üzenetére


randras_83
addikt

persze vált simán. Nálam két normál sim van benne, a 2-esben lévőn használom éppen a mobilnetet, ha jön hívás a privát számomra, akkor bontja a netet, amint lerakom csatlakozik is vissza. :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#1722) SzlobiG válasza sec0nd (#1716) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez nekem is probléma nagyon sokszor igaz én 1 simmel használom még az s6-ot. Netes játékokkal szoktak játszani és ha hívnak azonnal megszakad és buktam a játékot. :( Nincs erre valami megoldás azon kívül, hogy fixálom a 4G-t?

(#1721) randras_83 De ha bontja a netet, akkor szintén megszakad, szóval mi értelme így a kettő simnek?

[ Szerkesztve ]

(#1723) randras_83 válasza SzlobiG (#1722) üzenetére


randras_83
addikt

egy simkártyával nem kéne bontania, olyankor visszaáll 3G-re ha hívás jön.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#1724) SzlobiG válasza randras_83 (#1723) üzenetére


SzlobiG
félisten

Elvileg nem kéne, de gyakorlatban bontja clash royal alatt pl. :(

(#1725) Viper26 válasza SzlobiG (#1724) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt valaki meg tudja erősíteni? :F :Y

Pixel 7 | FR955

(#1726) gyalu 1 válasza Viper26 (#1725) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nálam változó. Néha van hívás közben mobilnet, de az esetek többségében bontja a mobilnetet. Nem tudom, hogy ez minek a függvénye?

(#1727) Viper26 válasza gyalu 1 (#1726) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen ezt lenne jó tudni, mert máshol nem tapasztaltam ilyet.

Pixel 7 | FR955

(#1728) kano


kano
nagyúr

Próbáljátok meg 3G-n, lehet, hogy a 4G-3G váltásnál szakad meg. Nekem az OPO simán vált 3G-re és a net sem szakad meg.

Szállítással kapcsolatos dolgok még mindig az OFF-ba menjenek!
Thx.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1729) SzlobiG válasza Viper26 (#1725) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem még nem jött meg a 3T, S6-on mindíg is ilyen volt. De szvsz az összes telefonnal ilyen mivel ha átvált 4G-ről 3G-re az idő alatt már buksz egy menetet a játékba a clash os clans pl jó ott nem számít az átváltás. Azt szoktam csinálni, hogy fixálom 4G-re de olyankor ugye nem tudnak hívni 3G-n meg jobban merül ha arra fixálom.. Tegnap majdnem kihajítottam az ablakon pont nyertem volna erre hívott valaki és buktam is. :W :D

(#1728) kano Nekem is vált az S6, de ez a játék megszakad mert folyamatosan szinkronizál az ellen játékos végett. Igen a fix 3G megoldás rá, de az lassabb meg jobban merül tőle.

[ Szerkesztve ]

(#1730) Sanya válasza SzlobiG (#1722) üzenetére


Sanya
nagyúr

mármint nem értem, hogy az s6 hogy jön ide a 3t-hez?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1731) SzlobiG válasza Sanya (#1730) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mert viper kolléga azt hitte, hogy nekem már 3t van és ott így viselkedik az említett játék, de írtam jövőhéten már elvileg kedden megjön az enyém is és ki fogom vele próbálni, de tuti szakadni fog a 3T-vel is.

(#1732) Viper26 Már úton van jött az sms. :))

[ Szerkesztve ]

(#1732) Viper26 válasza SzlobiG (#1731) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így van, sorry, valamiért úgy hittem már nálad van. :B

Pixel 7 | FR955

(#1733) Sanya válasza SzlobiG (#1731) üzenetére


Sanya
nagyúr

ja, rosszul van megírva a játék.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1734) zhata válasza kano (#1678) üzenetére


zhata
senior tag

Te is. :K :K :K

(#1735) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

A google now on tap-ot hol tudom bekapcsolni? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.