Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Macika66 válasza LiteCross91 (#2998) üzenetére


Macika66
addikt

Az androidot általában naponta 1x illik újraindítani.

(#3002) PistiSan válasza LiteCross91 (#2998) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem a naptár csinálja azt, hogy néha jelezz, néha meg nem.
Raktam már fel másik naptár appot is ami a google naptárral szinkronizál, ugyan úgy nem jelzett az sem.
Semmilyen aki kímélő mód nincs bekapcsolva.
Hónapok óta ilyen, nagyon bosszant.

(#3003) Starz561 válasza adika4444 (#2997) üzenetére


Starz561
tag

Nekem van apple earpodsom, minden működik vele. :K

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#3004) G4bi89 válasza Macika66 (#3001) üzenetére


G4bi89
senior tag

Na mondjuk ez pont nincs így. Még az utolsó utáni dzsunka kínai mobilokat sem kell már naponta újraindítani. (persze ártani nem árt vele az ember, de felesleges)

Nekem még Nexus-al 1600 óra körül volt az uptime, de láttam már középkategóriás LG-t 3000 óra felett is. :DDD Azért 2-3 hetet lazán elvan bármilyen teló, anélkül, hogy beragadna valami. Mondjuk nem árt érteni is hozzá, lásd google services para, fb+messenger kombó "rendbetétele"...

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#3005) csipuka válasza Macika66 (#3001) üzenetére


csipuka
senior tag

Miert is?
En altalaban frissiteskor inditom ujra.

(#3006) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv
Az új beta 4-nel nagyon idegesítő, hogy beszéd közben sűrűn csinál olyat hogy nem kapcsol ki a kijelző vagy nem érzékel a szenzor..... mert sokszor lent van az értesítési sáv mikor el veszem a fülemtől.... vagy össze vissza rezeg, kapcsol mindent. Roha.tul idegesít! Csak a beta4 óta csinálja. Nem szívesen cserélném le vagy raknám újra mert már eléggé belaktam.

[ Szerkesztve ]

(#3007) Sanya válasza Roland06 (#3006) üzenetére


Sanya
nagyúr

Beta 4 nélkül is ezt csinálja.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3008) adamfriday válasza Macika66 (#3001) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ez azért túlzás. A tapasztalat azt mutatja (többszáz telefont supportálunk), hogy azért heti 1 bármelyik rendszeren ajánlott.

(#3009) Roland06 válasza Sanya (#3007) üzenetére


Roland06
aktív tag

Azért nem. Legalább is eddig. Csak ez az egy dolog volt számomra idegesítő az előző telon (oneplus one) és mikor ezt megkaptam akkor hibátlanul működött egészen eddig. Februárban vettem.

(#3010) Phülöp válasza adamfriday (#3008) üzenetére


Phülöp
addikt

BB10-en volt 24 hetes uptime-om.
Akkor is csak egy telepített frissítés indokolta az újraindítást.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3011) Macika66 válasza Phülöp (#3010) üzenetére


Macika66
addikt

BB10-et írtam volna?...

-------

Persze, tudtam én, hogy amint leírom, hogy illik (a SAJÁT érdekünkben) naponta újraindítani az androidos mobilokat, akkor kapni fogom az ívet, röpködni fognak a sokszáz órás folyamatos bekapcsolási idők, meg a hülyének nézések...

Ettől függetlenül amikor hozzám fordulnak (egy 350 fős flotta kezelője vagyok) egy problémával, az esetek 95%-ában kiderül, hogy 1-2-3 hete nem volt újraindítva a mobil, ott előttem újraindítja és volt hiba, nincs hiba.

Csak segíteni akartam...

(#3012) Macika66 válasza adamfriday (#3008) üzenetére


Macika66
addikt

Sajnos nem túlzás.
Még mindig rengeteg az 1 GB RAM-mal szerelt mobil.
Csak egy FB-kliens, a Messenger és a Viber agyonvágja 1,5x az egész RAM-ot.
Onnantól elkezdődik a ki-be írogatás-olvasgatás, folyamatosan. És a hatvanadik órában beüt egy pici hiba, már bukott is a stabilitás.

Szerintem naponta 30 mp-et megér a stabilitás...

(#3013) Phülöp válasza Macika66 (#3011) üzenetére


Phülöp
addikt

Továbbvittem a gondolatot egy példával más rendszerről, de belátom, hiba volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3014) kazanka válasza Macika66 (#3011) üzenetére


kazanka
őstag

Én minden töltés után újraindítom,bármilyen rendszerű telefonom van

(#3015) LiteCross91 válasza Macika66 (#3011) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Köszi a valaszokat. Nem akartam en ekkora lavinat inditani ezzel. Mostmar tudom, hogy masnak is csinalja. Az a kerdes, hogy ilyenkor melyik szolgáltatás ragad be es miert? Ezt nem lehetne jelezni a oneplus support felé? Amúgy en is újrainditom a telomat idonkent, de szeretem azt magamtol tenni es nem azert mert vmi nem mukodik egy fel nap utan. Ugy gondolom, hogy ez nem az a kategória mar. Elotte egy Xperia z2-m volt. Az is ment boven 2 hetet is hiba nelkul, sajnos alaplap hibas lett es 75 ezerert akartak megcsinalni, igy vettem ezt. De meg is vagyok vele elegedve, csak ezek a kis nüanszok zavarnak.

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#3016) Macika66 válasza LiteCross91 (#3015) üzenetére


Macika66
addikt

Nem biztos (de írhatnám biztos nem-nek is ;)), hogy az OnePlus a hibás.

Sajnos rengeteg ostobaságot hozott a Nougat.

Nálam pl. az jelentkezik rendszeresen a Nougat óta (igaz, 1 hétig még sima OP3-on vagyok, de SW-sen ugyanaz gyakorlatilag), hogy a WiFi jelszavakat elfelejti.
Nem enged átjelentkezni (itthon van egy 5 GHz-es ac és egy 2,4 GHz-es n hálózatom), kéri a jelszót, de a jót nem fogadja el. Egy restart és már magától áll rá, mosolyogva.

(#3017) csipuka válasza Macika66 (#3011) üzenetére


csipuka
senior tag

Ha 1-2 naponta jelentkezik olyan hiba, amit egy ujrainditas megold akkor a restart naponta jo otlet.
Nekem nincs ilyen gondom, ezert vagy 2 hete nem is volt ujrainditva a telo :)
A tobbivel egyetertek.

(#3018) bezsoo válasza Macika66 (#2996) üzenetére


bezsoo
csendes tag

Már megvan, a telefonnal együtt jött! :N
Akkor inkább fel is rakom!
Köszi

(#3019) adika4444 válasza Macika66 (#3000) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi!

Hogy érted hogy nem lesz benne sok köszönet?
Akkor átfogalmazom, működőképes gaps és minden idiótaságtól mentes rom van rá amiben nem döglik le az óra meg a google szolgáltatások mint nexus 7 esetén?
Tudom h naggyából stock a gyári is, de valahogy egyesével tiltogatni a google plus-okat és hasonló alapból fennlévő marha hasznos szolgáltatásokat nincs túl sok kedvem:)
DASH nem lényeges, valószínű nem fogom használni, ha normálisan stabilan tölt ha töltőn van és nem merül akkor az már nekem oké, ha ilyen felállásban használnám akkor úgy se 20 perc alatt kellene 50%:)
(#3012) Macika66:
Nexus 7, 1 GB rammal a 2012-es, 7.1.2 full stock droid még gaps sincs, én raktam bele Play áruházat, Aqua mailt, Skype-t, Chrome és FF párost meg néhány apróságot.
Tényleg kegyetlen kevés az 1 GB ram. Rohadt sok az újratöltés, a procija se egy csúcs hw, netezni esélytelen vele, de leveleket olvasgatni pl azért lehet. Netezni is végülis csak ahhoz sok türelem kell... Az meg a másik hogy én is csak nézek az ilyen 1 GB meg 1,5 GB-os csodáknál. 2 GB alatt szerintem már nem lenne szabad megvenni droidos telefont. iPhone-t talán mert annak a kevés eszköz miatt állítólag optimalizáltabb a rendszere, hát vagy nem. Nekem 8 óta inkább a hát vagy nem a tapasztalatom.
Egyébként meg droidnál ha pl AdAway-t feldobom akkor heti 1 reboot minimum kell, szeretnek frissülni azok a host források:)
(#3015) LiteCross91:
Hát az Apple és a Google mindig versengett, most hogy rengeteg hiba előjött iOS 10-nél a droid se akart kimaradni a mókából. Ahogy iOS-nál 7.1.2 volt az eddigi legstabilabb droidnál én a 4.4.4-re mondanám ezt...
(#3016) Macika66:
Pont ezt csinálta a Nexus is vmelyik nap, úgyhogy ez bizony a Nugát csúnyasága.

üdv, adika4444

(#3020) Macika66 válasza adika4444 (#3019) üzenetére


Macika66
addikt

Hogy érted hogy nem lesz benne sok köszönet?

Pl. úgy, hogy nem a gyári kamera app lesz benne várhatóan.
A DASH nem a gyors töltésről szól, hanem arról, hogy úgy gyorstölteni, hogy még annyira sem veszi igénybe az akksi celláit a töltés, mint a 2A-es „sima” töltésnél.

(De én nem raktam még fel nem stock ROM-ot, csak kezdetektől van OP3-am, és olvasgatom szorgalmasan az OP3-as topicot, a tapasztalatokat a 3rd party ROM-okról.)

Ami biztos, a ROM-olások egy jelentős része amiatt történik, mert egyszerűen megszokta az ember és a kisördög ott motoszkál, hogy nagyon jó, nagyon jó, de hátha van MÉG JOBB... És azután, miután végigpróbált 67 fajta custom ROM-ot, visszarakja a gyárit. Mert belátja (persze csak magának), hogy sem a készenléti idő, sem az esetleges szolgáltatások nem nyújtottak annyi pluszt, ami megérte a lemondásokat.

De mondom, ezek nem az én szavaim, mások írták.

Szerintem csak azért, mert a Nexus7-en viselkedik valahogy a gyári ROM, azért nem érdemes élből az OP3T-nél is lebombázni a gyári szoftverkörnyezetet.

Én – ne haragudj, nem Neked szól – kicsit a játék iránti igénynek fogom fel a ROM-olást. :)

A korábbi telefonok igen nagy részénél tényleg szinte életbevágó volt, hogy a gyártók által elb...rontott ROM-okat használhatóra cserélni.

De ez az OP3T ez egy „unalmas” telefon. Csak működik, hiszti, éjszakai kényszer-ROMolás, lefagyás és hasonlók nélkül...
Volt aki azt írta egy másik fórumban, hogy azért adja el a készülékét, mert neki túl unalmas a készülék... :D

(#3021) Macika66 válasza bezsoo (#3018) üzenetére


Macika66
addikt

Ha nagyon odafigyelve rakod fel, és sikerül teljesen pormentesre, akkor szép lesz és biztonságos.

Azt meg kell szokni, hogy az ujjlenyomatolvasó az üveg miatt eléggé mélyre kerül, máshogyan kell rárakni az ujjadat, elképzelhető, hogy szükséges lesz újra tanítani az összes ujjlenyomatot.

A másik az – és ez az egyetlen negatívum a curved glassban – hogy naponta kell pucolni a szelfikameránál az üveget, mert begyűlik bele a por és vacak lesz a képminőség. Ez persze csak akkor lesz zavaró, ha használod az előoldali kamerát...

(#3022) adika4444 válasza Macika66 (#3020) üzenetére


adika4444
addikt

A kamera az nem érdekes, nem használom. Viszont a DASH-ról ezt nem tudtam hogy ilyen aksikímélő. Az szintén bíztató hogy sokan unalmasnak mondják, mert akkor nem lesz tele zavaró extrákkal. Ha jó az alap szoftkörnyezet akkor hagyom, azért érdekelt csak, hogy ha nem jó akkor legyen alternatíva:) na meg a kíváncsiság:D
Na de majd kiderül, lehet már az Oneplus 5-öt is kiadják mire vásárlásig jutok:)

üdv, adika4444

(#3023) gombasm


gombasm
aktív tag

Egy utolsó adalék a merülő akkukhoz, azaz ilyen egy nyugodt éjszaka.
(OOS open beta 4, Franco kernel, Naptime)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#3024) viger válasza gombasm (#3023) üzenetére


viger
tag

A naptime mellett neked működik az ujjlenyomat olvasó? Nekem azt is kikapcsolta ha az agresszív doze is be volt kapcsolva. Anélkül meg szerintem semmit sem ér.

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#3025) LiteCross91 válasza csipuka (#3017) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Tegnap este óta eddig bírta :D De most úgy lefagyott, hogy a kijelző se kapcsolt vissza. Hosszan nyomtam a gombját és újraindult. Akkor valahogy újra kéne telepítenem szerintetek?

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#3026) XenHai válasza gombasm (#3023) üzenetére


XenHai
senior tag

Nekem franco kernelel jobban merült.

(#3027) Macika66 válasza adika4444 (#3022) üzenetére


Macika66
addikt

Itthon van egy profi Canon DSLR vázam 6 db profi obival, egy nem túl használt autó ára van benne, és félévente 1-2x, ha előveszem, azóta MINDENT a telefonnal fotózok, mióta ilyen kiváló minőségű kamerákat tesznek beléjük. Amióta pedig RAW-ot is tudnak, hát teljesen oda vagyok!

Nekem iszonyatosan fontos a kamera.

------

A DASH-ban annyi a okosság, hogy párhuzamosan, cellánként tölti az akksit (ezért van olyan sok érintkezője az akksi-csatinak), ami egyrészt személyre szabott (tehát külön-külön vezérlik őket töltéskor), másrészt pedig a soros töltéssel ellentétben nem nagy árammal sem nagy feszültséggel nem foglalkozik. 5 V 1 A, ez magasan barátibb, mint a régebbi telefonok 5 V 2 A, vagy az újabb QuickCharge telefonok 9 V 1,63 A, vagy a még újabbak 12 V 1,63 A töltése.
Ráadásul a párhuzamos töltésnél külön-külön érhetik el a 100%-os töltöttséget a cellák, míg a sorosnál az első cella 100%-ra töltésnél meg kell álljon a töltés.
Szóval nagyon okos dolog, bár nem az OPPO találta ki, a modellezők régóta használják ezt a technikát, de mobiltelefonba mégiscsak ők ültették át nagy sikerrel. Az OPPO meg ugye az OnePlus papája.

-------

Az OP5 nálam sajnos nem játszik, ha valaki nem akar VR-ezni, akkor teljesen fölösleges energiapazarlás a QHD kijelző.

Ha valami csoda folytán mégsem lépnék meg a váltást, ha maradnának FHD-n, akkor viszont egészen biztos, hogy az első napon fogom megrendelni az OP5-öt... :)

(#3028) Taci válasza Macika66 (#3001) üzenetére


Taci
addikt

Maga a gyártó is ezt az állítást támasztja alá (bár nem kifejezetten napi újraindítást ajánlanak, viszont ha "baj van", akkor ez lehet az egyik legbiztosabb megoldás).

Forrás

:DDD

(#3029) Cifu válasza Taci (#3028) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért én picit retró feelinget érzek, hogy 2017-ben ott tartunk, ahol anno a Windows 9x-eknél. :U

Valami baj van? Indítsd újra a gépet...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3030) ananasz1


ananasz1
tag

Nálam is megy ez a dolog. Ha baj van, kikapcsolom magam, és minden alvás után jobb :)
Ha néha elfelejtem az újraindítást, használhatatlanra hülyülök :)

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#3031) qnadam válasza Macika66 (#3027) üzenetére


qnadam
veterán

a balanszolás jó hír :) de elvileg ezt meg kellene tudnia csinálni sima töltésnél is, csak lasabban, de ez csak tipp a részemről.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3032) boros44 válasza Macika66 (#3027) üzenetére


boros44
tag

Ez hülyeség, hogy a DASH Charge 5V 1A-t használ. Itt a teljesítmény a lényeg, ami a kettő szorzata. A DASH Charge 5V 4A-rel tölt (rá van írva a töltőfejre is), ami 20W. Ha kiszámolod a teljesítményét a Qualcomm Quickcharge-nak, akkor ehhez hasonló értéket kapsz. A Qualcomm nagy feszültséggel, de kis árammal tölt, amitől eléggé melegszik a telefon. A DASH Charge ezzel ellentétben jóval kevesebb feszültséggel tölt, másrészt a feszültség- és áramszabályzó a töltőfejbe van beleépítve. Ezáltal a telefon szinte egyáltalán nem melegszik fel gyorstöltés közben, ami kíméli az akkut.
Nem véletlenül ilyen nagy és súlyos a gyári OnePlus-os töltőfej, sok okosság van benne.

[ Szerkesztve ]

(#3033) Pszihonaranc válasza boros44 (#3032) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok!.

-Ebben a telefonban nincs kettő ablakos üzemmőd? (dual window) :F

-A virtuális gombok sorrendjét nem lehet tetszőlegesen cserélgetni, csak 2 állásban működik? (vissza,home,háttéralkalmazások / háttéralkalmazások/home/vissza)

-Valahogy be lehet állítani, hogy az értesítési sáv egy húzásra teljesen lejöjjön, és ne kettőt kelljen rántani rajta? (=D)

-Lehet a lehúzott értesítési sávra, a fényerő mellé varázsolni egy csúszkát a hangerősségnek is?

-Most komolyan nem lehet elforgatni a képernyőt sms írása közben?...ne már

-Nincs semmi jegyzettömb szerű dolog a telefonon?

Az mind szép és jó, hogy letisztult bloatware mentes a rendszer, nade!, hogy minden egyes alapvető alkalmazást a playből, harmadik féltől kelljen letölteni, az megintcsak megnehezíti az ember életét. Lehet, hogy jót akartak ezzel a fapadossággal, de elég kontraproduktív azok számára, akiket a stock android alkalmazások nem tunak kielégíteni.

(#3034) Starz561 válasza Pszihonaranc (#3033) üzenetére


Starz561
tag

-Nincs semmi jegyzettömb szerű dolog a telefonon?

Én nem találtam, de a google alkalmazása tökéletes erre a célra.. [link]

-Most komolyan nem lehet elforgatni a képernyőt sms írása közben?

Nálam el lehet. (Gyári sms alkalmazás.)

-Ebben a telefonban nincs kettő ablakos üzemmőd?

Van benne két ablakos üzemmód. 7.0 droiddal jött be.

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#3035) nofi válasza Pszihonaranc (#3033) üzenetére


nofi
őstag

Szia!

Te milyen telefont használsz?

-Ebben a telefonban nincs kettő ablakos üzemmőd? (dual window) :F
A programválasztóban hosszan nyomj rá egy alkalmazásra és ha felhúzod fixálódik ablakként és mellé választhatsz mást. Csak akkor érhető el ha frissítetted Nougatra.

-A virtuális gombok sorrendjét nem lehet tetszőlegesen cserélgetni, csak 2 állásban működik? (vissza,home,háttéralkalmazások / háttéralkalmazások/home/vissza)
Settings/Buttons, csak görgess lejjebb...

-Lehet a lehúzott értesítési sávra, a fényerő mellé varázsolni egy csúszkát a hangerősségnek is?
Megnyomod a hangerőgombot és ott a csúszka.

-Most komolyan nem lehet elforgatni a képernyőt sms írása közben?...ne már
Miért ne lehetne, kapcsold ki a portré módot.

-Nincs semmi jegyzettömb szerű dolog a telefonon?
Gyári launcheren balra húzol a főképernyőn és a Shelf felületen és alapból be van állítva egy Memo rész.

Xbox GT: nozsolt

(#3036) Cifu válasza Pszihonaranc (#3033) üzenetére


Cifu
nagyúr

A többire már válaszoltak.

Az mind szép és jó, hogy letisztult bloatware mentes a rendszer, nade!, hogy minden egyes alapvető alkalmazást a playből, harmadik féltől kelljen letölteni, az megintcsak megnehezíti az ember életét. Lehet, hogy jót akartak ezzel a fapadossággal, de elég kontraproduktív azok számára, akiket a stock android alkalmazások nem tunak kielégíteni.

Ha nem tetszik, vegyél olyan telefont, ahol a számodra fontos dolgokra van fent számodra megfelelő alkalmazás. A telefon tesztjében is leírták, a fórumon is sokszor leírtuk, hogy a Oneplus esetében alap alkalmazások fent vannak, ami hiányzik, töltsd le a Play áruházból.

Amennyiben vásárlás után jöttél erre rá, akkor ezért csak magadat okolhatod.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3037) Macika66 válasza boros44 (#3032) üzenetére


Macika66
addikt

Sajnos nem így van.
De nem baj, hogy hülyeségnek nevezted, amit írtam, nem haragszom. :)

http://techpp.com/2016/07/18/oneplus-dash-charge/

A QC pedig nem a feszültség miatt melegszik.

De ezt nem vitának szánom, legyen úgy, ahogy Te gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#3038) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

(#3034) Starz561: Köszi!

(#3035) nofi:
-Te milyen telefont használsz?
Én oneplus 3T telefont használok.

-A programválasztóban hosszan nyomj rá egy alkalmazásra és ha felhúzod fixálódik ablakként és mellé választhatsz mást. Csak akkor érhető el ha frissítetted Nougatra.
Ezek szerint frissítenem kell majd nougatra. Nem csoda, hogy nem találtam akkor 6.0-án :B

-Settings/Buttons, csak görgess lejjebb...
Görgetek... Leértem a menü aljára.

-Megnyomod a hangerőgombot és ott a csúszka.
Tudom, hogy abban az esetben van csúszka, de a kérdésemben más csúszkára utaltam. Gondolom el tudod képzelni milyenre. Ilyenre vagy ilyenre.

-Miért ne lehetne, kapcsold ki a portré módot.
Ki van kapcsolva! Minden más elfordul csak az nem :F

-Gyári launcheren balra húzol a főképernyőn és a Shelf felületen és alapból be van állítva egy Memo rész.
Hát az aztán kritikán aluli cucc :U (és az sem fordul el)

(#3036) Cifu: Egy dologra még nem válaszoltak:
"-Valahogy be lehet állítani, hogy az értesítési sáv egy húzásra teljesen lejöjjön, és ne kettőt kelljen rántani rajta?"

Nem okolok senkit, te se tedd azt.

[ Szerkesztve ]

(#3039) PistiSan válasza Pszihonaranc (#3038) üzenetére


PistiSan
addikt

Az egy mozdulatos értesítési sáv lehúzást én is hiányolom, illetve az 1 érintéssel való mobilnet ki / be kapcsolást is, utóbbit 100% tudom hogy 6 os android alatt még működött, a másik is rémlik valahonnan.

(#3040) btotyi válasza Macika66 (#3037) üzenetére


btotyi
tag

Blokkonként 1A szerintem.

(#3041) Pszihonaranc válasza PistiSan (#3039) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Az egy érintéses mobilnet nálam működik! Villámgyorsan ráadásul. Csak nem kiszedték a nugátból? :o
Ha az értesítési sávos dolog eszedbe jut, az szuper lenne! :K

(#3042) lazajnd válasza Pszihonaranc (#3041) üzenetére


lazajnd
tag

Két ujjal kell lehúzni. Nem a legkényelmesebb, emlékszem még Cyanogenmod (és akár más ROM-ok) alatt be lehetett állítani hogy ha jobb oldalon húzod le akkor a toggle rész jön be, minden más esetben az értesítések. Egy ilyen jól jönne, szerintem a legkényelmesebb megoldás.

(#3043) PistiSan válasza Pszihonaranc (#3041) üzenetére


PistiSan
addikt

A legelső nougat verzió óta nem működik a mobilnet kapcsoló 1 érintéses ki/be kapcsolója, az egy mozdulattal való értesítési sáv lehúzás szerintem xposed és GravityBox alatt volt nálam beállítva.

(#3044) LiteCross91 válasza Taci (#3028) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Most ott tartok, hogy két óránként indítom újra. Minden újraindításnál újabb hiba jön. Már a kamera sem jön be sokszor. Semmilyen videó nem indul el. Most mit csináljak szerintetek? Hogy tudom clean flashelni? Leszedtem xda-ról a 4.1.1-es romot. Most is 4.1.1 van, erre tegyek twrp-t? EZ jó lehet erre a célra?
[link]

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#3045) PistiSan válasza lazajnd (#3042) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezt a 2 ujjas lehúzást nem ismertem, kár hogy ez csak a legtetejéről való lehúzáskor működik.

(#3046) Pszihonaranc válasza lazajnd (#3042) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Hmm... Kösz a tippet! Bár nem az igazi, de ezzel már lehet valamit kezdeni.

(#3047) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Vpn-nel tölthető a 4.1.3

(#3048) ananasz1 válasza Pszihonaranc (#3046) üzenetére


ananasz1
tag

Én mindig, minden telefonon Nova launchert használok. Abban rengeteg gesztus beállítható, a sima lehúzáshoz (nem csak az állapotsávról) hozzárendelhető a gyorsbeállítások megjelenítése. A shelf sem hiányzik, azt meg egy másik gesztushoz állítotam be.

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#3049) Pszihonaranc válasza ananasz1 (#3048) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Régebben én is szerettem a novát, de sajnos valami gubanc van vele. Megvettem a fizetős verziót, de csak az ingyeneset tudom használni...
Azóta sem tudtam rájönni mi lehet a baja, eléggé bepipultam...
Te a primeot használod?

(#3050) adika4444 válasza lazajnd (#3042) üzenetére


adika4444
addikt

4.x-ben ez így volt, Nexuson legalább is így rémlik... Igaz, az se tegnap volt, így lehet tévedek.

üdv, adika4444

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.