Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Macika66 válasza Land (#3997) üzenetére


Macika66
addikt

Ebből a típusból nem szokott megmaradni raktárkészlet, nem Note7 ez... ;).
A 128-as 3T is elfogyott, mint a franc.
A sima hármas is vágásszerűen megszűnt, feltételezhetően elfogyott az is, mire kijöttek a 3T-vel.
Egy ilyen kis cég, mint ők, nagyon tudatosan készül a darabszámokkal, nekik NAGYON nem éri meg túlraktározni.
Ráadásul az ázsiójuknak is jót tesz, hogy nem maradt készlet, elvitték mindet, mint a cukrot.

(#4002) csipuka válasza zhata (#3999) üzenetére


csipuka
senior tag

recovery-bol ujrarakod a zip-et es meggyogyul.

(#4003) zhata válasza csipuka (#4002) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi, már megtettem. Csak az bosszant de nagyon, hogy a Playről alapvetően hibás elrontott mindamellett fontos szoftver töltődik le, és ez nagyon sok embert érint.

(#4004) twollah1976 válasza zhata (#4003) üzenetére


twollah1976
őstag

Mintha mondjuk a Windows vagy egy fontos program nem elrontott, hibás lenne és mégis kiadják...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4005) csipuka válasza zhata (#4003) üzenetére


csipuka
senior tag

Az utolsó image es SuperSU ugyis mindig ott van a tárhelyet így ujgyakorlat ujratenni, ha valami elszabodik. Bosszantó persze, korábban én sem jártam még így ezzel.

(#4006) Cifu válasza Belba (#3990) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem mindenki. Hovatovább a Oneplus 3T esetében is Storage olvasható.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4007) Belba válasza Land (#3995) üzenetére


Belba
őstag

Ha jó áron akarsz egy jó telefont, akkor még ma rendelj egy 3T-t!!!... Az biztos, hogy nem lesz akció, viszont bármelyik percben elfogyhat a keresettebb szürke (gunmetal), aztán az arany színű is...
Tartozékokból már alig van választék...

Áldom az eszem, hogy múlt szombaton rendeltem egy új 64 GB-ost, most hogy újra működik a telefonom (128 GB-os), a hírre egyből rám szállt a fiam, és addig nem tágított, míg ki nem szedte a kezemből az újat!...
Rájött, hogy ez sokkal jobb telefon, mint az ő Samsung S7 edge-e... :D

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4008) macii97


macii97
senior tag

Hát, én azért bízom benne, hogy az 5 ára sem fog az egekbe szökni, akkor a oneplus az eddig felépített olcsó flagship killer stratégiának lenne vége. Azzal, hogy kiszórják a 3t-t, a belső konkurencia is megszűnik, illetve akkora gyártókapacitás sem lehet, hogy egyszerre gyártsák mindkettőt. Kis cég, ennyit tudnak, a 3T-re azért hozzájuk mérten hatalmas (volt) a kereslet.

(#4009) Mukih


Mukih
tag

Én is várok az új telefonra. Nagyon remélem, hogy nem igazak a pletykák, hogy annyira drága lenne, bár nem hinném. Ha mégis nagyon felszökne az ár, akkor elég sok "rajongó" kiakadna szerintem, már Facebookon most is írogatják, hogy azért az 500 euros határt nem nagyon kéne átlépniük, ha hűek akarnak maradni magukhoz. Gondolom az OP-nak is az az érdeke, hogy nem hatalmas haszonnal (1 telefonra nézve), de rengeteget eladjanak az új telefonjukból (is).

Szerintem pár hét, és elég sok minden ki fog derülni. Nem hiszem, hogy júni 1. után augusztus elejéig (amit a pletykák mondtak) nem lenne semmi.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#4010) Cifu válasza macii97 (#4008) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát, én azért bízom benne, hogy az 5 ára sem fog az egekbe szökni, akkor a oneplus az eddig felépített olcsó flagship killer stratégiának lenne vége.

Oneplus One (16GB): 299 US$
Samsung Galaxy S5 (16GB): 450 US$
Oneplus 2 (16GB): 329 US$
Samsung Galaxy S6 (16GB): 600 US$
Oneplus 3 (64GB): 399 US$
Samsung Galaxy S7 (32GB): 669 US$
Oneplus 3T (64GB): 439 US$
Samsung Galaxy S8 (64GB): 725 US$

A helyzet az, hogy kúszik fel a Oneplus telefonok ára, de ha megnézed, minden flagship telefon ára megy felfelé általában. Szóval a stratégia továbbra is áll, csak ha szeretnének mindent, ami elvárás, akkor az ár megy fel.

Azzal, hogy kiszórják a 3t-t, a belső konkurencia is megszűnik,

Szinte nem létező fogalom a belső konkurencia, az OPO csaknem kifutott az OP2 előtt, ugyanez nem tartott sokkal tovább az OP3 esetében, az OP3 és 3T váltás pedig markáns és határozott volt (megszűnt a 3 és jött a 3T).

akkora gyártókapacitás sem lehet, hogy egyszerre gyártsák mindkettőt.

Pláne, hogy tudomásunk szerint nincs saját gyára, az anyavállalat OPPO gyárt neki.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4011) csipuka válasza Mukih (#4009) üzenetére


csipuka
senior tag

Ja, az N5 utan en i vartam a Pixelt, meg biztam benne, hogy kamu a durva ar.
Ezert lett 3T az N5 utan.
Mondjuk szebb is a 3T:)

(#4012) MrPetya19 válasza Cifu (#4010) üzenetére


MrPetya19
addikt

Azért tegyük hozzá, hogy a samsung okkal emelt ennyit az árain.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4013) Phülöp válasza Belba (#4007) üzenetére


Phülöp
addikt

ezt írják:

This is the last call to buy the OnePlus 3T before stock runs out. Only a few devices are left in our warehouse, so purchase yours before time runs out at onepl.us/3T

Thanks again for your support since the launch of the OnePlus 3T. Keep an eye on all of our channels for more news coming soon.

A magyar oldalon nincs már 128GB-os, tőlünk viszont még elérhető (Málta).

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4014) nico9519


nico9519
tag

Sziasztok!

Valószínűleg rendelek egy 64GB-os változatot, van bármi hátulütője a telefonnak amire érdemes odafigyelni? Illetve itt a rendelésnél a shipping address résznél mindent megfelelően beírok mégis parameter errort dob ki. Valami ötlet, hogy mi lehet a gond? :)

(#4015) Belba válasza nico9519 (#4014) üzenetére


Belba
őstag

Javaslom, hogy megrendelés előtt klikkelj a MAGYARORSZÁG változatra!!!....
(Ha USA oldalon vagy, akkor nem fogadja el a magyar címet.)

Utána pedig javaslom, hogy az irányítószámhoz írd be HU-xxxx...
És mindent ékezetek nélkül írj...

Én az első megrendelésnél a xx lépcső / xx emelet / xx ajtót angolul írtam be, de aztán rájöttem, hogy úgyis magyar UPS futár fog kézbesíteni, jobb lesz ez magyarul, így a második rendelésnél már magyarul írtam be ezt a részt...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4016) Belba válasza Phülöp (#4013) üzenetére


Belba
őstag

A kinaitelefon.hu oldalon én is felfedeztem olyan oldalt, ahol még megrendelhető lenne 128 GB-os, de mind olyan külföldi oldalak, ahol nem voltam biztos benne, hogy EU-s a telefon és kitudjamilyen a garancia, kitudjamilyen a forgalmazó... :U

Szerintem megbízhatóbb a Gyártó oldala...
Inkább megalkudtam a 64 GB-os verzióval, ez is magasan jobb, mint pl. a Samsung S7...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4017) ratobi válasza nico9519 (#4014) üzenetére


ratobi
senior tag

A legnagyobb gond az lehet, hogy elfogy mire odaérsz... ☺

(#4018) f_sanyee


f_sanyee
senior tag

hosszas toprenges utan (hetek) ma megrendeltem a telefont. 3 eves moto g-t valt le, remelem legalabb ennyi ideig kibirja majd ez is :)
btw, immediately shipping helyett mar 4 napot kell varni.

(#4019) nico9519 válasza ratobi (#4017) üzenetére


nico9519
tag

Elvileg sikerült a vásárlás, úgyhogy ha minden jól megy jövőhéten már a kezemben lesz :DD

(#4020) PistiSan válasza f_sanyee (#4018) üzenetére


PistiSan
addikt

Tavaly még 5 hetet vártam rá fizetés után, szerintem nincs okod panaszra.

(#4021) ratobi válasza f_sanyee (#4018) üzenetére


ratobi
senior tag

Nekem motog2-őt váltott..

(#4022) f_sanyee válasza PistiSan (#4020) üzenetére


f_sanyee
senior tag

nem panasznak szantam am :) csak fyi

(#4023) Belba válasza PistiSan (#4020) üzenetére


Belba
őstag

Én is 5 hetet vártam : december 5-én rendeltem meg, és januárban kaptam meg... :U

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4024) g0dl válasza f_sanyee (#4018) üzenetére


g0dl
addikt

Így kezdődött a sima hármassal is. Lassan felmegy 4-5 hétre, nem rendelhető lesz, de néha 1-2 darab megjelenik ( gondolom a visszamondott rendelések a következő modell miatt).

(#4025) Macika66 válasza MrPetya19 (#4012) üzenetére


Macika66
addikt

Ez mondjuk itt nagyon off, de én pl. épp azért hagytam ott a Samsungot a Note4-gyel bezárólag, mert egyre szigorúbb volt a vásárló mozgástere, ha meg akarta tartani a garanciát (itt az élő bizonyíték, nem ment tönkre a 1+ amiatt, hogy nem garivesztő a BL-nyitás és a rootolás), egyre inkább a felbontásra gyúrt a kijelzővel, mindenben vezetni akart, ő akart diktálni, nem hallgatta meg a vásárlók szavát, igényeit.

Ebbe már belehalt egyszer egy kiváló, szeretnivaló ötbetűs cég, aki nem kiszolgálni akarta az igényeket, hanem diktálni, meghatározni azokat. És hát nem igazán olcsón (az N6310i-met 2002 májusában vettem 129.900 Ft-ért).

A Samsungnál felháborító módon visszatartják az innovációt. Ők maguk gyártják a világ legjobb kijelzőit, annyit kérnek el érte, amennyit csak akarnak, megtehetik.
Teleszarják a gyári független ROM-ot is bloatwarekkel, a ROM-jaik mérete már 4,5 GB felett van, bizonyított, hogy 2,5 GB-ból tökéletes és stabil oprendszert lehet csinálni.

De gondoljunk már bele, majdnem 10millió legyártott Note7-est bukott a Samsung azzal, hogy tervezési hibás volt..
Ha TÉNYLEG igaz lenne, mennyi az előállítási költség (amire VAN ok árat emelni ennyire arcátlan módon), akkor az megfektette volna a Samsung mobilrészlegét elég rendesen...
Szerintem...
Magát a céget nem, mert Dél-Koreában minden Samsung, autótól porszívón át, hűtő-mosógép-tűzhely stb-stb-stb...

Szóval NEM, NEM okkal emeli az árait a Samsung, hanem követi a birkák nyírásában az Apple-t.

Beindult a kasza.

Az a kis mobilcég, amelynek első mobiltelefonjai EGY AZ EGYBEN Nokia-koppintások voltak (kompatibilis volt a csengőhangszerkesztő, a kijelző pixelszáma, meg minden), azok mára beértek és lehet kaszálni a nagy pénzt.

(#4026) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok,

Van egy-két kérdésem a vásárlás menetéről, mivel cimborámnak én rendelem majd az 5-öt, illetve a saját One telómat kéz alól vettem. Az összefoglalóban sem találok erre vonatkozó infókat:

- Van OnePlus accountom, melyhez 2 éve hozzá lett rendelve a One-om. Ez okoz majd valami gondot az 5-ös megrendelésekor?
- A munkahelyi címre rendelhetem majd a telót, okoz ez gondot egy későbbi garis ügyintézésnél? Ha otthoni címre rendelem, akkor átveheti családtag?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4027) Rick4 válasza petipetya (#4026) üzenetére


Rick4
félisten

Elvi jótanács:
Csináljatok egy sima gmailes accountot, és arra rendeljétek, ha később eladod, akkor adhatod vele a mailcímet, és így könnyen az oneplus accountot is. Egyébként rendelheted ugyanarra a fiókra, de utána macerásabb eladni a telót, mert az account marad. Gari, minden működik anélkül is, sőt, még oneplus account nélkül is, de jobban néz ki vele.

Garis javítás szempontjából mindegy, hol laksz, meg hova kérted előtte a készüléket.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#4028) MrPetya19 válasza Macika66 (#4025) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én a felhasznált anyagok minőségére akartam célozni, de kicsit tényleg úgy érzem én is, hogy inkább fel akarnak végni. LSd: Az S8 alapból FHD felbontáson fut.
A szoftveres megoldásaikról inkább ne is beszéljünk. :D

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4029) patoga válasza Rick4 (#4027) üzenetére


patoga
tag

Az accountben nem lehet atirni a mail címet?

(#4030) Rick4 válasza patoga (#4029) üzenetére


Rick4
félisten

Volt aki próbálkozott, és neki pl nem akart összejönni, aztán elsikkadt a történet, nem tudom, végül mi lett a dologgal. De én is elkövettem azt a hibát, hogy ugyanarra az oneplus accountra vettem a második készüléket, így nem tudtam az első mellé odaadni az accountot, lecseteltem a supporttal, nem kell account a garis ügyintézéshez, imei és rendelési szám legyen.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#4031) Land


Land
veterán

Jól értem, hogy a Lineage OS az jelenleg a CM folytatása?
Tehát magyar nyelvű, testre szabható, stabil? Van benne gondolom dupla kopp is? Mivel Oneplust fogok venni nem árt utána járnom milyen rommal érdemes használni. Sokat romolni nem szeretnék, csak egy rootolt, rengeteg testre szabhatóságot nyújtó főzelékre van szükségem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4032) Land válasza Land (#4031) üzenetére


Land
veterán

A [LOS][OTA]Resurrection Remix N[UNIFIED][OMS][7.1.2_r8][26 MAY] ROM mennyire ajánlott?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4033) lazajnd válasza Land (#4032) üzenetére


lazajnd
tag

Ez is jó amit linkeltél. Nem próbáltam, de régebb óta csinálják több készülékre.
A LineageOS-ről amit írtál helytálló. Gyakorlatilag egy folytatásnak tekinthető, stabil stb. Oneplus-ra váltásnál nálam elsődleges szempont volt hogy mik a lehetőségek ha véget ér a gyári software support, és bőven van választék.

[ Szerkesztve ]

(#4034) Land


Land
veterán

Ha rendelek 3T-t, akkor lesz rajta gyári üvegfólia, mely néhány unboxing videóban látható?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4035) Phülöp válasza Land (#4034) üzenetére


Phülöp
addikt

Van rajta fólia gyárilag. Tartós, de nem üveg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4036) Belba válasza petipetya (#4026) üzenetére


Belba
őstag

Petipetya!

Ha otthoni címre rendeled, simán átveheti családtag is!
Az enyémet a fiam vette át...

A csomag feladás után nyomonkövethető, pontosan látod majd azt is, amikor a mo-i UPS raktárba érkezik, és mikor adják át a futárnak kézbesítésre...
A nyomkövetésben az is megjelenik, hogy a csomagot átadták és ki volt aki átvette (átvevő neve!)...

Engem a UPS futár előzetesen nem hívott telefonon, szóval szerintem jobb lakásra rendelni, ha van aki ott átvegye...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4037) ricsi0307 válasza Belba (#4036) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Nekem a DHL hozta, szintén végig nyomonkövethető volt és mikor megérkezett hívott telefonon. Ja és nagypapám vette át szóval ez se gond.

(#4038) Belba válasza ricsi0307 (#4037) üzenetére


Belba
őstag

Nekem a UPS hozta :

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4039) petipetya válasza Belba (#4036) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rick4 és Belba köszi az infókat. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#4040) Cifu válasza Phülöp (#4035) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azt a kijelentést, hogy "tartós" a gyári fóliával kapcsolatban én minimum viccként tudom elkönyvelni.

Már a második hónap körül elkezdett a felső sarkainál feljönni, cirka fél év után alul szinte teljes hosszában feljött az alsó részen.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4041) Phülöp válasza Cifu (#4040) üzenetére


Phülöp
addikt

Viszonyítás kérdése - az Ultimate Shield se bírta tovább, szóval nálam állta a versenyt a célgyártó termékével szemben.
Amúgy teljesen igazad van, inkább idézőjelbe kellett volna tennem, mert az időtartam valóban rövid volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4042) Rick4 válasza Phülöp (#4041) üzenetére


Rick4
félisten

OP3-at úgy adtam el, hogy fél év után még karc sem volt a gyári fólián, 3T-nek meg kicsit szélesebb, magasabb is a fólia, emiatt nem fog annyi ideig tartani, mert könnyebben felpöndörödhet, de ez is fent van már bő 3 hónapja, a 2016 júliusban vett nillkin tokhoz kapott fóliám még vár a sorára. Ezek szerint mégiscsak tartós az, pont úgy, mint bármi más, ami 1-2-3 ezresért kapható. Senki se szánja örök életre a fóliát, az pont azért van, hogy a kijelző helyett kapjon, ha valami történik, csere. Amúgy a haverom a sajátjára valami telefonboltban rárakatott egy ezresért Samsung A7-es fóliát, picit keskenyebb, tehát mindenhol rásimul, minden a helyén van, egyedül az előlapi kamerát takarja. Persze a kamera képén se lát eltérést, szóval annyit megért neki, mert helyben volt, neki is augusztus óta fent volt a gyári, szóval kellőképpen elégedett a fólia képességeivel.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#4043) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Amióta kipróbáltam az edzett üveget úgy 3 éve azóta csak azt használok, sokkal kellemesebb a tapintása mint a fóliának és ha nem töröd össze jóval tartósabb is. 2 hét használat után a Rhinoshield tokot csak ajánlani tudom, leejtve természetesen még nem volt benne de a youtubos videók alapján akkor se aggodók ha megtörténik a baj. Így hogy a hátlap szabad sokkal jobban néz ki mint bármi más amit eddig próbáltam, a Nillkin TPU-t nem is használom drága volt de abszolút megérte.

[ Szerkesztve ]

(#4044) Avicularia


Avicularia
veterán

Február elején vettem a telefont. Még mindig a gyári fólia van rajta, ugyanúgy mint mikor megérkezett. Sehol egy karc rajta és fel se jött sehol.

(#4045) Macika66 válasza Cifu (#4040) üzenetére


Macika66
addikt

Nem azonos alázattal kezeljük a telefonjainkat...
Fél évet simán kibír. Csak nem szeretzem, hogy kenődik rajta a zsír.
Egy 5-6e Ft-os, felső kategóriás fólia sem bírja tovább ennél...

(#4046) Belba válasza Cifu (#4040) üzenetére


Belba
őstag

Én január eleje óta használom gyári fóliával a telefonom és kifogástalan állapotban van!

Minden nap áttörlöm mikroszálas kendővel, ennyi elég neki...
Az igaz, hogy én vettem a mobilhoz egy gyári notesz tokot (ami sajnos már nem kapható), ez nagyon jól védi használaton kívül a képernyőt.

Most a második OnePlus 3T-hez beszereztem egy másik notesz tokot, ez annyiban még komfortosabb, hogy több belső zsebe van és feltámasztható a mobil használat közben... És ennek a szilikon része oldalról tökéletesebben védi a telefont, mint a gyári notesztok!.... (A gyári notesztok csak a mobil 4 sarkát, elejét és hátlapját védi, míg ez a WALLET tok a mobil 4 oldalát teljesen körbeöleli.)

Először azt gondoltam, hogy a bankkártyatartó a mobiltokban hülyeség, de használat közben kiderült, hogy remek találmány, bankolásnál, online vásárlásnál praktikusan kéznél vannak a kártyák...
Nagyon hamar megszoktam és már hiányozna, ha nem ilyen tokom lenne.
Még attól tartottam, hogyan lehet a kamerát használni a notesztokkal?... De használat közben kiderült, hogy ez sem probléma.... Amúgy nagyon jó fogása van mindkét notesztoknak, jó minőségű bőrhatásúak...

Tudom, hogy a férfiak nem rajonganak a mobiltokokért, de a zsebbe dugás (aprópénzek és kulcsok mellé), asztalra letevés képernyővel lefelé, táskába becsúsztatás a kulcsok és pendrive-ok mellé hihetetlenül gyorsan amortizálja a mobilokat.... :U

Amúgy mi már megszívtuk az üvegfóliával...
Az előző mobilomra (Samsung S4 mini) vettem ilyet, de kb. 5 perc után lerántottam és kukába dobtam, annyira elállt minden oldala...
A fiam Samsung S7 edge telefonjára is megvettük, de az még katasztrofálisabb volt (a hülye edge képernyő miatt)... Azt is dobtuk a kukába 2 perc után...
Azóta nem kísérletezem az üvegfóliával...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4047) -Gerzson- válasza Cifu (#4040) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Én az első nap rendeltem a telefont és a mai napig tökéletes rajta az eredeti fólia. Szerintem jó lesz ez még akkor is amikor továbbadom az asszonynak. Persze csak miután megérkezett az 5-ös 😀

(#4048) Belba válasza ricsi0307 (#4037) üzenetére


Belba
őstag

Most utánanéztem : az első telefonomat (dec.5-én) normál szállítással rendeltem meg, az nekem is DHL-es volt... December 30-án vettem át...

A másodikat gyorspostával kértem (május 20-án), azt UPS hozta május 23-án...

Ezek szerint két céggel szállít az OnePlus... :K

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4049) g0dl válasza Belba (#4046) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem is van nagyon hasonló az ebay-ről, igazából felváltva használom egy szilikon tokkal. Fő hátránya, hogy az univerzális autós tartóba ebben nem lehet beletenni. De amúgy sokkal jobban néz ki, mint amilyenre számítottam.
Én kártyát még nem raktam bele.

(#4050) Belba válasza g0dl (#4049) üzenetére


Belba
őstag

WOW!... :Y :C

Ennek verhetetlen ára van!...
(Az enyém a magyar forgalmazónál 4990 Ft-ba + postaköltségbe került.)
A gyári notesztok is 20 € volt...

Nekem nagyon bejött a bankkártyatartó, mert legtöbbször a bankoláshoz amúgy is kell a telefonom (K&H kiküld egy 4 jegyű SMS-kódot)... Eddig a pénztárcámban tartottam a kártyáimat, de már alig használom a pénztárcát, szinte mindent kártyával fizetek... Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb...
És a kártyák alatti zsebbe mindjárt el tudom tenni a vásárlási blokkokat...
Lehet igazolványt is bele tenni...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.