Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Hol tudom állítani a zárolt képernyő háttérképét és az elérhető alkalmazásokat?

(#402) Zola_84


Zola_84
csendes tag

Ki milyen fényképező appot használ?
Én személy szerint nagyon nem vagyok megelégedve a gyári megoldással.

(#403) kemcso válasza tybsen (#400) üzenetére


kemcso
Ármester

Én 5X-ről jöttem épp ma (üdv a topiknak), annál nagyságrendekkel jobb telefon a 3T (de a 3 is). Kamera az egyetlen, amiben rosszabb.

(#405) whatnot válasza Sanya (#397) üzenetére


whatnot
őstag

"OnePlus phones purchased on oneplus.net come with a limited warranty of one (1) year starting from the date of delivery."

[link]

Warranty alatt.

Tudom, hogy máshol meg két évet írtak...

(#406) Madwe válasza whatnot (#405) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugyanezt nézem a magyar profilommal (amit te írtál az usa-ra vonatkozik):

"Garancia feltételei
A oneplus.net oldalon vásárolt OnePlus telefonokra az EU fogyasztóvédelmi törvényeinek megfelelően 2 év korlátozott garanciát vállalunk, amely a kézbesítés napjától érvényes. Eltérő rendelkezés hiányában ez a garancia a kiszállított termék hardver elemeinek minőségére vonatkozik. A termékkel együtt szállított szoftvert, kiegészítőket es hozzátartozó elemeket nem fedezi ez a garancia, még akkor sem ha ezek a fő termékkel egy csomagban érkeztek."

Amúgy ha már hozzászólok: olvastam hogy valami új filerendszert fog használni 7.0val ha formázom s installálom. Tekintve h ez életem első androidja, vmi linket tudtok dobni támpontnak, vagy pár szóban összefoglalni, h ennek mi lesz majd a pontos menete? köszi!

[ Szerkesztve ]

(#407) Mucsi14 válasza nbg (#385) üzenetére


Mucsi14
tag

Köszi ezt kerestem

(#408) ittakary válasza whatnot (#405) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem máshol, hanem ugyanott

attól függ hogy mennyi évet olvasol ki, hogy milyen NYELVEN nézed :) magyar oldalon 2 évet ír és ez a lényeg

(#409) tybsen válasza kemcso (#403) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi! :)

(#410) whatnot válasza ittakary (#408) üzenetére


whatnot
őstag

A FF-om állandóan visszadob az USA oldalra :(

(#411) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Csak én nem találom, vagy nincs benne kapcsoló a szinkronizálás ki-be kapcsolásához?

(#412) Kocsó válasza gyalu 1 (#411) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Beállítások / Fiókok / jobb felső sarokban 3 pötty alatt találod ;)

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#413) kano válasza kemcso (#403) üzenetére


kano
nagyúr

Az 5x-nél is rosszabb? :F
Mondjuk nekem csak a lámpafényes szobában készített fotók voltak nagyon gyengék (kint nem is próbáltam) .
Le tudná valaki írni, hogy hol is van pontosan a beállításokban a gyári alapra visszaállítás (egy ismerősnek kellene) ?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#414) Cifu válasza -Gerzson- (#401) üzenetére


Cifu
nagyúr

Oneplus launcher, nyomvatartod az asztalon, háttérképek, itt pedig felül két kép van, a bal oldali a zárolási.

Ha Nova launcher használsz, akkor a Nova Beállítások app, alul pedig át tudsz lépni a másik fent lévő launcherekbe.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#415) gyalu 1 válasza Kocsó (#412) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Az megvolt, csak gondoltam van egy widget vagy kapcsoló hozzá ami egyszerűbb :)

(#418) kano válasza #45553408 (#416) üzenetére


kano
nagyúr

:R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#419) Gabbbb válasza kano (#413) üzenetére


Gabbbb
senior tag

5x kamerája a mai napig az egyik legjobb, ha a HDR+ be van kapcsolva.

(#420) kemcso válasza kano (#413) üzenetére


kemcso
Ármester

Ahogy Gabbbb is írta: az 5X kamerája a legjobbak között van, a Pixelben is ugyanaz a szenzor van, nem véletlenül. De itt kb véget is ér az előnyök sorolása, minden egyébben nagyságrendekkel jobb a 3T :DDD

(#421) Kocsó válasza #45553408 (#388) üzenetére


Kocsó
aktív tag

:R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#422) Sanya válasza whatnot (#405) üzenetére


Sanya
nagyúr

Akkor a topikgazdák megint alkották. Garancia, csak paypal fizetés, stb

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#424) DamianB


DamianB
őstag

Értem köszönöm a válaszokat és a kamera program linkjét .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#425) metal01


metal01
őstag

Valaki használja az automatikus fényerőt? Érdemes bekapcsolni?

(#426) gyalu 1 válasza metal01 (#425) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Én csak azt használom. Hibátlan. 5:20 képernyő időt sikerült két nap alatt produkálni egy töltéssel :)

(#427) Kocsó válasza gyalu 1 (#426) üzenetére


Kocsó
aktív tag

dettó... ugyanígy használom én is és nekem is volt már 5:27 a SOT :K

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#428) asturel válasza Kocsó (#427) üzenetére


asturel
őstag

Ezek szerint csak engem idegesít az adaptive brightness? Általában sose "jól" lövi be: vagy túl sok vagy túl kevés, ha kézzel állítom sokkal jobb SOT is összejön, csak akkor problémás mikor hirtelen kimegyek az utcára és nem látom a kijelzőt, hogy felhúzzam a fényerőt :D

(#429) Sanya válasza #45553408 (#423) üzenetére


Sanya
nagyúr

For manufacturing deffect. Az jótállás, nem garancia.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#430) csipuka válasza Kocsó (#427) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalad mindig max-on van a mobil jel? En a sajat battery stat-omon latom hogy tobbszor sarga (esetleg voros) mint zold. Erre fogom, hogy fogy az akksi.

(#431) mrdavid válasza Sanya (#429) üzenetére


mrdavid
aktív tag

khmmm, a kettő egy és ugyanaz☺️
A jótállásnak a gazdasági életben elterjedt kifejezése a garancia.

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#432) kano


kano
nagyúr

Miért érzem azt, hogy megint idejön valaki megmondani a tutit?! Elsők között volt One telefonom és azóta követem az OP dolgait. Minden telefonjukra EU-ban 2 év gar (jótállás, náluk ez teljesen mindegy) járt.
Valaki véletlenül az USA oldalt nézi, erre jön a követő igazolni a hülyeséget. Ráadásul még köti az ebet is a karóhoz.
De, hogy valaki azt írná, hogy bocsi, tévedtem.... :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#433) -Gerzson- válasza Cifu (#414) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Köszönöm. Nova-t használok, sosem találtam volna meg.

(#434) DamianB válasza asturel (#428) üzenetére


DamianB
őstag

Néha nalam is hektikus de az esetek többségében jol teljesít.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#435) Madwe válasza mrdavid (#431) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, a jótállás a hétköznapi nyelvben a garancia. Azonban ez a fenti angol szöveg (manufacturing defect) és az általam idézett magyar szöveg (korlátozott garancia) alapján nem jótállás, hanem szavatosság. Ami nagyon nem ugyanaz! 1 év jótállás és 1 év szavatosság van a termékre (hacsak nem euban nem kötelező az 1 éves jótállás mobilokra, s ilyenkor az érvényes, ennyire nem vagyok benne...) Mindenesetre pl fb oneplus csoportjában elég kedvező garanciális javításokról beszéltek, olyankor is adtak egy kb új készüléket, amikor nem garanciális hiba miatt keletkezett a kár.

Vagy a fene se tudja, most továbbolvastam a garancia feltételeit, s eléggé rendes jótállásnak tűnik, nem szavatosságnak az a 2 év...

A factory resetnél újra is formázza a telefont? s majd 7.0nál így az új filerendszert használja? vagy h kell újraformázni egy androidot?

[ Szerkesztve ]

(#436) Cifu válasza Madwe (#435) üzenetére


Cifu
nagyúr

Skacok, már annyian feltettétek a kérdést, hogy új fájlrendszer lesz-e a 7.0 esetén...

A 3T alapból F2FS fájlrendszerrel érkezett...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#437) Sanya válasza mrdavid (#431) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nagy tévedés. Garancia esetén te észlelés a hibát, odaadod a szervíznek, aki megpróbálja bebizonyítani, hogy nem rendeltet és-szerűen használták a terméket (pl leesett és akkor tört be a kijelző), ha ezt nem tudja, akkor javít, cserél.
Szavatosság esetén neked kell bizonyítani a termék hibás működését, ami nem mindig egyszerű.

Pl LG a G4 telefonok esetén hibás alaplapokkal szerelte az összes G4-et, de 12 hó letelte után csak az elismert alaplap hibát cseréli az LG, míg a kijelző foltosodást nem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#438) kano válasza Sanya (#437) üzenetére


kano
nagyúr

Kicsit kevered a dolgokat.
Van olyan, hogy jótállás (amit hétköznapi nyelven garanciának hívunk) és van a szavatosság amiről Te írsz. A kolléga nincs tévedésben, olvad el, hogy mit írt le.

Ez ugye egy magyar kormányrendelet.
A Onepkusnál minden esetben ők vizsgáljá be a készüléket és utána javítják. Alapvetően ügyfélközpontúak, ha megértik mit akarsz (angolul is le tudod írni nekik egyszerűen és érthetően, amit magyarul is meg tudsz fogalmazni) és ha nem átverni akarja őket a jó magyar felhasználó.
De továbbra sem értem, hogy miért a 5. OP telefon topicjában kell ezt megbeszélni. Volt ez előtt 4 OP készülék ahol ezeket már biztosan kitárgyalták. Van olyan, hogy kereső is...
És az, hogy más gyártó mit csinál nem értem, hogy mit jelentene az OP-re nézve. :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#439) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Nálatok megy a youtube alkalmazás? Nálam valamiért nem megy. Már próbáltam a frissítést eltávolítani, letiltani aztán újra engedélyezni, de nem segít :(

(#440) gyalu 1 válasza gyalu 1 (#439) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

User error volt. Megoldva

[ Szerkesztve ]

(#441) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Sziasztok!

Jövő héttől én is One+3T remélhetőleg boldog tulajdonosa leszek. Felmerült bennem kérdésként, hogy milyen lehet Samsung S7 edge-ről váltani ilyen készülékre. Valaki van itt, aki meglépte ezt a bátor változtatást? :) Amennyiben igen, akkor megtenné, hogy leírná a tapasztalatokat?

Köszönöm előre is!

C programmers never die, they are just cast into void.

(#443) ToMmY_hun válasza #45553408 (#442) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Köszi az infót. Én is azt olvastam, hogy nagyjából mindenben jobb, három dolgot leszámítva:
- vízállóság
- kamera
- kijelző

Őszintén szólva furcsa is lett volna, ha nem mellette érvelsz ;]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#445) ToMmY_hun válasza #45553408 (#444) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Igazából nekem is Note 7-em volt. Azért S7 edge-et hoztam példaként, mert az jóval több embernek van/volt és lesz. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#447) Sanya válasza ToMmY_hun (#443) üzenetére


Sanya
nagyúr

Kb pont ennyi.
Ja, nem bővíthető, de az 64 gigánál nem mindenkinél szempont.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#448) ToMmY_hun válasza Sanya (#447) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Jobb is így, mivel elég kényelmetlen az SD kártyát használni Samsungokon. Sajna ők nem támogatják a Google által alkalmazott modellt.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#449) DamianB


DamianB
őstag

Én csak áruháza kban kirakott note 7 nezegtem próbálgatam félelmetes en jó mobil volt kár érte . A víz allosagra rá terve az OP youtube oldalán vannak tesztek milyen probaknak vetik alá a telefont valamilyen szinten bírja a vizet pont annyira amennyire egy átlag emberek kell sztem.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#450) Cifu válasza DamianB (#449) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mi az átlag? Nekem hosszú ideig volt Motorolla Defy-m. Imádtam. Azóta nem volt vízálló telefonom, nem is hiányzott.

Most pénteken voltam a párommal barlangfürdőben... És bizony kicsit irigykedve néztem, ahogy egy csapat srác vígan szelfizett, fotózkodott a vízben egy mobillal.

A Defy esetén nem nagyon fotóztam, arra dedikált DSLR volt, így eszembe nem jutott vízben használni. A Oneplus 3T kamerája viszont bőven ott van, hogy szívesen fotóztam volna vele.... De hát a víz közelébe nem viszem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.