Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
valaki használ Nilkin Üvegfóliát vagy bestskinsever fóliát ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#1352) Cifu válasza qnadam (#1350) üzenetére


Cifu
nagyúr

ez jól passzol a gyári sandstone tokhoz, és az a tok magasabb, mint a kijelző+üveg?

A gyári tokok nem magasabbak, mint a kijelző, és nem védik a telefon felső és alsó élét. Lásd.

Szigorúan szvsz, de célszerű olyan tokot választani, amely teljesen körbeöleli, és a kijelző fölé nyúl - az Otterbox viszont tám már egy picit túlzás. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1353) macii97 válasza qnadam (#1350) üzenetére


macii97
senior tag

Otterbox-al nem biztos hogy pariban lesz a curved glass, fel fogja nyomni sajnos :/

(#1354) qnadam


qnadam
veterán

na az remek. akkor van egyáltalán használható kombináció?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1355) macii97 válasza qnadam (#1354) üzenetére


macii97
senior tag

Szvsz ha nem dobálod a telefont egy gyári tok is elég, de valóban, ez inkább öltözteti a telefont, mint védi.

(#1356) Kocsó válasza macii97 (#1347) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Részemről nagyon megköszönném az áldozatos munkádat! :R :R :R
És ha esetleg még szájbarágós is lenne (mi az a bootloader, twrp, root, recovery, stb.) és melyik mire jó, akkor meg még egy sörre is meghívnálak, mivel sajnos nem vagyok otthon ebben a témában, mondhatni kezdő lennék...
(már ha egyszer ha elkezdeném) :U :U :U

(#1350) qnadam: nekem ugyanilyen tokom van csak én nem itthon vettem, hanem ali-ról

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1357) metal01 válasza qnadam (#1350) üzenetére


metal01
őstag

A TG-k nem az igaziak. Csak a gyári jöhet szóba, de az is kitakar a kijelzőből ~1mm-t. A gyári tokok ahogy írták többen inkább csak díszítik a telefont. Én Nexus 5-ről váltottam OP3T-re. Spigen Neo Hybrid tokot használtam 3 évig a Nexuson maximális megelégedéssel. Így nem gondolkoztam sokat a OP3T esetében sem. Erre is van Spigen Neo Hybrid. Ez véd minden oldalról. Valamint kiemelkedik a kijelző elé is, így pofára is lehet tenni a telefont, a kijelző nem éri az asztalt. A kamera is védve van a hátoldalon. A gyári fóliát nem nyomja fel, együtt simán jó.

E-bayen, Alin is meg lehet venni olcsóbban, mint a gyártótól.

(#1358) macii97 válasza Kocsó (#1356) üzenetére


macii97
senior tag

Nekilátok ;)

(#1359) Buster17


Buster17
addikt

5 óra 12 perc SOT jött össze 100%-tól 15%-ig! Ez egész baba.

És ebben majdnem fele idő az játék volt.

Megvagyok elégedve vele :))

(#1360) qnadam válasza metal01 (#1357) üzenetére


qnadam
veterán

köszi!
a gyári fóliáról is olvastam rosszakat, mennyire használható? esetleg abból egy ultimate shield?

Kocsó: és magasabb, mint a kijelző?

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1361) Kocsó válasza qnadam (#1360) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Nekem még az eredeti fólia van rajta, az OP3-omon is az volt, használtam 5 hónapig és "meg sem látszott" rajta. Most az OP3T/128GB-nál szintén csak a gyári van rajta, ez sokkal nagyobb felületen "védi".
A Nillkin tok nem magasabb mint a kijelző! Sőt, annyira vékony és kecses hogy alig lehet rajta észrevenni. Nekem ezért is esett rá a választásom. A telefon magában elég csúszós (szerintem) de ennek a toknak recés az oldala ami masszív fogást eredményez (szintén csak szerintem).
Igyekszem vigyázni a telefonra és nem akarom a kecses szépségét egy "bumszli" tokba zárni :U

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1362) metal01 válasza qnadam (#1360) üzenetére


metal01
őstag

Amíg bírja jó a gyári. Nekem már itt-ott karcos, de még elvagyok vele. Majd veszek, ha már nagyon gáz.

A Spigentől nem lesz a telefon otromba. És tutira véd.

Szerk.: Ha budapesti vagy, esetleg meg tudom mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#1363) Buster17


Buster17
addikt

Na a legrosszabb 1 óra SOT is összejött.

Éjjel a háttérben végig futott a játék... Ezt hogy lehet kiküszöbölni? Még ilyet nem tapasztaltam hogy ha leteszem talcara akkor is fogyaszt.
Mindig üríteni kell a ramot vagy mi?

(#1364) Madwe válasza Buster17 (#1363) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez inkább a kérdéses játék szarulírására enged következtetni, mert alap esetben nem kellene így lennie... Más játékkal is teszteld, szvsz csak ennél lesz gond, s ezt ki kell lőni ramból is...

(#1365) Buster17 válasza Madwe (#1364) üzenetére


Buster17
addikt

Real Racing 3 ról van szó. Előző telefonon nem volt ilyen hiba.

(#1366) sbwolf válasza Buster17 (#1365) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nem feltétlenül hiba. Mikor leteszed a tálcára nem záródik be a program, fut tovább a háttérben. Próbáld meg a vissza gombbal a kilépést.

(#1367) qnadam válasza Kocsó (#1361) üzenetére


qnadam
veterán

pont az volna a lényege, ha arcra ejtem, akkor ne a kijelző fogjon talajt :)

metal01: köszi, lehet hogy élek vele :R
közben néztem videót a sandstone-ról, nem ér körbe teljesen (ami nem baj), viszont magasabb mint a kijelző, tehát végülis a célnak jó. nehéz ügy.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#1368) metal01 válasza qnadam (#1367) üzenetére


metal01
őstag

Majd írj pm-ben, ha meg szeretnéd nézni. :)

(#1369) hzs91


hzs91
csendes újonc

Az én példányomban egy kicsit ferdén van bent a kameralencse előtti üveg. Ez normális? Megy bele a résekbe a piszok...

(#1370) metal01 válasza hzs91 (#1369) üzenetére


metal01
őstag

Sztem nem ferdén van az, hanem a perem kicsit kiemelkedik azért, hogy ha leteszed az asztalra ne az üveggel érintkezzen.

(#1371) twollah1976


twollah1976
őstag

Megjöttek az eBay-ről, AliExpress-ről rendelt tokjaim.

Soft TPU Slim Thin Patterned Silicone Back Case Cover Skin For One Plus3 5.5inch

Nekem kicsit csúszós a fogása.

Roybens Anti-Knock Oneplus 3 Cases Original Transparent Clear Cover For Oneplus 3 Silicone TPU Case For One Plus Three Soft Capa

Tapadósabb a tok, mint a másik.

Ennyi pénzért csodát ne várjon az ember, de legalább a tokok picit (kb. 1 mm-re) kiemelkednek a kijelző síkjából.

Amint megjönnek a többi tokjaim azokról is írok.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1372) hzs91 válasza metal01 (#1370) üzenetére


hzs91
csendes újonc

A korábbi példányaimon mintha nem így lett volna rajta...
Mindegy ha baja nem lesz tőle, akkor nem akkora baj, max nem lesz túl szép, ha még több piszok oda bemegy, mert lehetetlen kiszedni.

(#1373) Bodnar20


Bodnar20
újonc

Sziasztok, penteken erkzett meg a telom, rendltem hozza bor tokot es uveg foliat.A bor tok nagyon kiraly, nekem nagyon bejon,elegge paszent es a gombok is jol mukodnek, kezben nem annyira stabil mint pl. egy sandstone de azert nem csuszik ki a kezembol.SMS iras kozben a rezgest hol tudom kivenni?Engem elegge idegesit hogy rezgessel visszajelez minden betunel.Nincs valami opcio hogy ha le akarom nemitani ne mindig a csuszkat kelljen tologatni?

[ Szerkesztve ]

(#1375) lowzor


lowzor
veterán

Hali!

Melyik a legjobb gyári hátlapvédő fogásra?
Külsőre nekem a Black Apricot jön be legjobban.

(#1376) twollah1976 válasza lowzor (#1375) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha gyáriban gondolkozol akkor inkább a sandstone-t válaszd, az legalább nem csúszik, síkos.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1377) metal01 válasza Bodnar20 (#1373) üzenetére


metal01
őstag

A billentyűzet beállításaiban. "Rezgés gombnyomásra".

(#1378) bajaki válasza Bodnar20 (#1373) üzenetére


bajaki
őstag

Szia!

Gratula a telefonhoz, használd sokáig. :)

Némításhoz

[ Szerkesztve ]

(#1379) twollah1976 válasza bajaki (#1378) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem jó a link...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1380) bajaki válasza twollah1976 (#1379) üzenetére


bajaki
őstag

Hopsz, bocsánat. [link]

(#1381) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok! Mennyi SOT-t mértetek? :R
Ha jól néztem akkor játék nélkül, telefonálás, GPS, net használat mellett lehet számolni kb. 6 óra SOT?

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#1382) vrs


vrs
csendes tag

Sziasztok!

Erősen gondolkozom egy ilyen telefonon, akiknek már van, meg vannak vele elégedve? Köszi!

(#1383) Cifu válasza Samanbacsii (#1381) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én leírtam a tapasztalatom.

Egy nap alatt 6 óra SOT összejöhet, de persze nem 6 óra Waze-ben gondolkodva.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1384) patoga válasza Samanbacsii (#1381) üzenetére


patoga
tag

Simán. Eddig egyszer tudtam lemeríteni nap végére,amikor a Facebook merítette mindenkiért valami szerver upgrade miatt. Napi 1,5-2 óra telefonálás, kis játék, sorozatnézések mellett is kibír annyit.

(#1385) macii97 válasza patoga (#1384) üzenetére


macii97
senior tag

+1
6 óra SoT reális.

(#1386) Buster17 válasza Samanbacsii (#1381) üzenetére


Buster17
addikt

5 óra 12 perc.
2 SIM, wifi végig, 2 óra játék minimum

(#1387) lowzor válasza Cifu (#1383) üzenetére


lowzor
veterán

Hogy jön nektek össze ilyen sok és melyik ROM-al?
Nálam ilyen 4,5 óra körül szokott lenni.
Igaz a Messenger meríti, mint az állat.

(#1388) twollah1976


twollah1976
őstag

Egy gyors kérdésem lenne.

A 2G/3G vagy a 2G/3G/4G mobilhálózati beállítás zabálja kevésbé az akkumulátort?

Abból indultam ki, hogy anno a Galaxy Note 3-nál a 3G, 4G beállítások nagyon ették az akkuidőt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1389) patoga válasza lowzor (#1387) üzenetére


patoga
tag

Gyári rom. Sötét téma.
Nálam 4G-n van.

(#1390) Cifu válasza lowzor (#1387) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amit anno csinált (bő 3 óra SOT, ebből csaknem 2 óra Waze), az még OOS 3.5.4 volt.

Most OOS 4.0.2 van, és hasonlóan jók a tapasztalataim. Az egyetlen dolog még 4.0 / 4.0.1 esetén volt, a Facebook és a Messenger rohadt sokat evett. Ez megoldódott, mikor töröltem és újra felraktam a Facebook / Messenger párost.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1391) mrdavid válasza lowzor (#1387) üzenetére


mrdavid
aktív tag

azóta, amióta nincs Messenger, hanem alternatív csevegőt használok Swipe Facebookal, pl. Disa

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#1392) Madwe válasza lowzor (#1387) üzenetére


Madwe
nagyúr

Felhasználófüggő. Nekem pl 3 óra sotnál sose volt több, most is csak 1.30nál tartok, de ezt 1 nap 20h alatt s még 1 nap 6 órát jósol h annyi van hátra.

Nyilván aki sokat nyomkodja, annak relatív több lesz az sot, hiszen kevesebb időt van idle-ben. Ami ok, h kevesebbet fogyaszt, de fogyaszt, míg az sotnál ez nem jön elő...

(#1393) Kocsó válasza Samanbacsii (#1381) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Szia, nekem jött már össze 6,5 óra is. Sok YouTube, netezés, e-mail, social app-ok (messenger, WhatsApp, Viber, Skype) és ez már Android 7.0 és OOS 4.0.1 OTA frissítés után...
Jut eszembe, minden s*ar be van kapcsolva (wifi, mobilnet, nagy pontosságú GPS, Bluetooth a Mi Band 2-nek), és nem zárogatom be az appokat használat után... Tehát nyúzom ahogy illik, és minden reggel 1-1,5 órát töltöm csak dash-al... :U
Eddig simán lekörözi az OP3-amat (amit azóta eladtam)
És még annyit hozzá tennék hogy nem minden nap jön ám ki ennyi. Csak ennyi volt eddig a max. :K

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1394) Bodnar20


Bodnar20
újonc

Tudom valahogyan tükrözni a telot samsung smart tv-mel.A régi samun ment all sharrel.itt hogyan tudnám megoldani?

(#1395) Buster17


Buster17
addikt

Szuper ez a power bank.. gondoltam kipróbálom erre nem jó a kábele hozzá, nem usb C -s.

(#1396) Phülöp válasza Buster17 (#1395) üzenetére


Phülöp
addikt

Ezzel jó. Igazából nekem hamarabb volt meg az átalakító, mint a telefon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1397) Madwe válasza Buster17 (#1395) üzenetére


Madwe
nagyúr

Erről miért a power bank tehet? te vettél rosszat :D (feltételezem a oneplusosra gondolsz, de ugye az nem ehez a telefonhoz készült, s elötte mást használtak.) Egy dash powerbanknek viszont nagyon örülnék, elvileg az oppo féle megoldással pl működik a dolog, legalábbis oneplus fórumain azt fejtegették.

(#1398) Buster17 válasza Madwe (#1397) üzenetére


Buster17
addikt

Nem írták hogy nem jó hozzá és a fene se gondolta hogy nem lesz jó ha már oneplus-os..

De nem baj mert töltő kábelével töltöm, és csak fura volt hogy toszigálom és nem akar a lyukba menni

(#1399) xenom0rph válasza Madwe (#1397) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha VOOC technológiát használ elméletileg működnie kell

halahala

(#1400) Madwe válasza xenom0rph (#1399) üzenetére


Madwe
nagyúr

A V és A értékek alapján értem, de a voochoz kell gondolom egy ubs c átalakító is, ami ráadásul átvisz annyi ampert, szóval hiszem ha látom állásponton vagyok, s youtubeon még nem láttam:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.