Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) twollah1976 válasza metal01 (#848) üzenetére


twollah1976
őstag

Hogy lehet leszedni?
Rárakom az ujjam és behúzom a kukába?

Eddig Samsung mobiljaim, tabletetjeim voltak és ott úgy kell csinálni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#852) metal01 válasza twollah1976 (#851) üzenetére


metal01
őstag

Üres helyen hosszan kell nyomni. Megjelenik a testreszabás. Ott ki kell kapcsolni a keresősávot. Mentés és kész.

(#853) Madwe válasza metal01 (#852) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak az egyértelműség kedvéért: az üres hely az a háttérképet jelenti kb, nem pedig a keresősáv üres mezejét.

Amúgy a nova meg egyéb launcherek nem berhelések, röcc nélkül működnek.

(#854) metal01 válasza Madwe (#853) üzenetére


metal01
őstag

Jaja, úgy-úgy :)

(#855) twollah1976


twollah1976
őstag

Akkor most, hogy tudom eltüntetni?

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#856) metal01 válasza twollah1976 (#855) üzenetére


metal01
őstag

Ahogy írtuk. A háttérképen hosszan nyomsz, testreszabás, kikapcsolod a keresősávot és mentés :)

(#857) Madwe válasza twollah1976 (#855) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#858) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Beta 1-ről hogy tudnám legegyszerűbben feltenni a hivatalos Nougatot? Próbáltam sideloaddal feltenni a 3.5.4-et, de mindig hibát ír ki.

(#859) patoga


patoga
tag

807-re valaki?

[ Szerkesztve ]

(#860) mrdavid


mrdavid
aktív tag

A Messengertől már ki van a f****m,
az aksi simán jól bírja egyébként , átlag 5-5,5 óra kijelző idővel, de a Messenger két naponta beakad, s leszívja az aksit percenkét 1%-kal
Más is tapaszt már ilyet?

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#861) Sanya válasza mrdavid (#860) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem az éjszakai standby szív 10%/éjszaka, ami kicsit sok szerintem.
Ja, és csak a gmail ( levelek) van szinkronizálva, meg a skype.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#862) kano válasza mrdavid (#860) üzenetére


kano
nagyúr

Nem kell használni. Vannak egyéb lehetőségek is (Pl. Messenger Lite, Swipe for Facebook).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#863) Madwe válasza Sanya (#861) üzenetére


Madwe
nagyúr

véletlen ilyenkor nem a google services eszi az akkut? a régebben linkelt gservice fix program nekem azt tökéletesen megoldotta!

(#864) Sanya válasza Madwe (#863) üzenetére


Sanya
nagyúr

hát azt kb naponta nyomom. nekem az android OS eszi az aksit, de azt is csak éjszaka.
De most reggel, kb 2 órája elhoztam otthonról 99%-os töltöttséggel, most meg 97%-on van, 1x telefonáltam, wifi, emailek, meg minden ment, szóval nemtudom.

BTW, soft gold rendelhető, rendeltem is egyet.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#865) adamfriday válasza mrdavid (#860) üzenetére


adamfriday
senior tag

Egy adatok törlése/uninstall/reinstall általában ezt megoldja.

(#866) mrdavid válasza kano (#862) üzenetére


mrdavid
aktív tag

na, a swipe tetszetős, ki is próbálom,
köszönöm

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#867) mrdavid válasza adamfriday (#865) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Szia

megtettem már 3x is, pár napig jó s megint kezdi...

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#868) nofi válasza kano (#862) üzenetére


nofi
őstag

Swipe-ot kipróbélom én is, de ez a Messenger Lite nálam nem telepíthető

Xbox GT: nozsolt

(#869) Madwe válasza nofi (#868) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt jól sejtem h ha a messenger az akkunál fel se kerül mert 1%ot se ér el akkor nekem erre semmi szükségesm? vagy megbújik egyéb név mögött :D?

(#870) kano válasza nofi (#868) üzenetére


kano
nagyúr

APK-ban le tudod szedni az apkmirror-ról.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#871) nofi válasza Madwe (#869) üzenetére


nofi
őstag

Ez attól függ, engem nem izgat az akksifogyasztás amíg ~50%-on érek haza nap végén. Megmondom őszintén még az appkilövéshez sem vagyok hozzászokva, csak pislogok itt az egyes hozzászólásokon de mindenkinek más a fontos :U Én csak rühellem a jelenlegi hivatalos Messenger alkalmazást, mert tele van fölösleges UI megoldásokkal. Ez a lehúzható kamera az agyamra megy, mivel nem mindig tudom rendesen fogni az 5,5"-t, továbbá rendkívül idegesít, hogy minden képnél felajánlja, hogy adjam hozzá a "napomhoz".

kano
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#872) gilfoyle válasza Sanya (#864) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ha az előlapja fekete lenne, azt rendelném :)
Vacillálok nagyon a Mate 9 és a 3T között, ugye vannak előnyei mindkettőnek, pl itt van mindjárt az ár, ami emellett szól. Mellette szól még a rendszeres frissítés, a tiszta android, az előlapi ujjlenyomat olvasó (pl. autóban jobb). Ellene a gyengébbnek tűnő kamera, a kb. 2 hetes várakozási idő, infra hiánya. És még mindkettőhöz lehetne sorolni pár dolgot.
Volt már tapasztalata mindkét készülékkel vmelyikőtöknek?

(#873) kano válasza gilfoyle (#872) üzenetére


kano
nagyúr

Bodrik TG kollégát keresd meg, neki volt/van mindkettő. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#874) mrdavid válasza nofi (#871) üzenetére


mrdavid
aktív tag

engem se érdekelne az aksifogyasztás, ha nem lenne olyan h 25perc alatt a Messenger miatt 25%ot merülne, az kicsit durva:D

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#875) csipuka válasza Sanya (#864) üzenetére


csipuka
senior tag

Kicsi rohadekok kuldtek levelet, hogy ma este lesz rendelheto, de tegnap este en is raneztem, es 4 napot becsultek a szallitasra. Kaptam is mar levelet, hogy hetfore itt lesz. Megcsinalhattak volna Karacsonyra..

(#876) nofi


nofi
őstag

Azt tudja valaki hol lehet beállítani, hogy dátummegadásnál ne vasárnaptól szombatig jelezze a hetet, hanem hétfőtől vasárnapig? :F A dátum és órabeállításoknál nincs erre vonatkozó rész.

mrdavid
Az mondjuk tényleg extrém :(

Xbox GT: nozsolt

(#877) darkpower válasza nofi (#876) üzenetére


darkpower
aktív tag

Szerintem ezt a konkrét naptár appban tudod beállítani. google naptárban legalábbis meg lehet adni

(#878) Sanya válasza csipuka (#875) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem ma 10-től lehetett rendelni, 9:58-kor már meg is rendeltem. Sőt, a facebookon is írtak, hogy rendelhető, mert korábban kérdeztem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#879) se4ever2 válasza se4ever2 (#858) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Erre valaki?

(#880) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy helyet ahol kézbe lehet venni a telót? :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#881) Sanya válasza Samanbacsii (#880) üzenetére


Sanya
nagyúr

Angliában van boltjuk.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#882) AlrightSir


AlrightSir
tag

Sziasztok! Akinek már fotózott gyorsan mozgó tárgyat, mennyire jelentkezett az elmosódás? Gyerek, kutya, ilyesmi. A többi fórumon eléggé sok topik van a rossz post-processing témában [link]

Pont arra használom a telót, hogy néha lekapjam a kutyát, gyors és effektív megoldás kell, de így ez eléggé elgondolkodtat azon, hogy nem OP3T-t veszek.

Illetve ha manual módban vagyok, kilépek és vissza, akkor marad Manual-on vagy ismét alap Fotó módba ugrik vissza?

[ Szerkesztve ]

(#884) boruzs


boruzs
csendes tag

Sziasztok. Megtudná e valaki mondani hogy az eredeti bőr tok nem nyúlik e meg, és hogy a curved fólia szélét nem nyomja e fel. Előre is köszi.

(#885) Stard72 válasza AlrightSir (#882) üzenetére


Stard72
tag

Szerintem kutyához , gyerekhez csak valami rendes fényképezőgép passzol. A telefonok lassúak.

(#886) Almagg válasza AlrightSir (#882) üzenetére


Almagg
csendes tag

Szia,

Én gyereket próbáltam vele fotózni lámpafénynél ... hát, elég vacak képek lettek. De megnyugtattak, hogy a Galaxy S7 is ugyan ilyen :)
Ha kutyát vagy gyereket akarsz fotózni, akkor ebből a ca. 140.000 Forintból inkább valami rendes fényképezőt vegyél :)

Üdv

(#887) Heroldg18


Heroldg18
tag

Üdv!

Egy ilyen telefont szeretnék venni, azonban van másik 2 telefon amin még gondolkozom ( Huawei Mate 9 / P9 Plus )
Azt szeretném kérdezni, hogy kinek mi a tapasztalata a telefonnal?
Egy Lumia 930-ről történne a váltás, szóval lenne izgalom rendesen, hogy jó droidot válasszak.
A kamerával ki mennyire van megelégedve? Néztem már elég sok tesztképet, videókat, meg bemutató videókat, de azért fontosabb a személyes tapasztalat. Talán a kamera lenne a legnagyobb dolog, hogy ne legyen visszalépés.
A másik kérdés, az a garancia lenne, hogy mennyire lehet ezt rugalmasan kezelni, ha arra kerülne a sor?
Esetleg van valaki aki használ vagy használt a fent említett telefonok közül valamelyiket?

Előre is köszönöm a segítséget és a tapasztalatokat.

(#888) AlrightSir válasza Almagg (#886) üzenetére


AlrightSir
tag

Nyilván nem várok túl nagy dolgokat egy kamerától, nem is erről van szó. De az ilyen szoftveres bug-ok eléggé elveszik a kedvem:

[link]

Nálatok mennyire jelentkezik ez? OP3-on 3.2.8 alatt is jelen van, nem tudom a T-n esetleg tapasztaltatok-e már hasonlót.

(#889) UberMutant válasza AlrightSir (#888) üzenetére


UberMutant
őstag

ez nem a hdr miatt van? ne használj ilyeneket.
amúgy meg fényképezéshez válassz másik 'telefont'

(#890) mrdavid válasza AlrightSir (#888) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Ez a HQ miatt van, az nem való erre, az inkább kevés fény esetén segít, de akkor sem mozgasban lévőkre

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#892) AlrightSir válasza mrdavid (#890) üzenetére


AlrightSir
tag

Nincs bekapcsolva a HQ, sem a HDR. :))

(#893) mrdavid válasza AlrightSir (#892) üzenetére


mrdavid
aktív tag

én ilyet még nem tapasztaltam a 3t-én egyelőre

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#894) AlrightSir válasza mrdavid (#893) üzenetére


AlrightSir
tag

Milyen android verzió van telefonodon? :)

(#895) Sanya válasza AlrightSir (#888) üzenetére


Sanya
nagyúr

mármint mi? mozgásban lévő macskát ne fotózz? vagy van másik, a forrásban lévő víz ugyancsak fenn a youtubon.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#896) Zeban58


Zeban58
tag

Most érkezett:

(#897) metal01 válasza Zeban58 (#896) üzenetére


metal01
őstag

Van már rezgő mód normálisan?

(#898) AlrightSir


AlrightSir
tag

Nem értem a kérdést.

Post-processing bugról van szó, ami (elvileg) Nougat-on vagy másik verzión már nem jön elő. Erre vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#899) Atish19 válasza Zeban58 (#896) üzenetére


Atish19
őstag

Mi az a kulcs ikon a wifi mellett? Frissítettem és megjelent most nekem is, de nem bírok rájönni mi az :D

(#900) Mate válasza Atish19 (#899) üzenetére


Mate
nagyúr

VPN.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.