Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) gyalu 1 válasza darkpower (#1198) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Beállítások/alkalmazások jobb felső sarokban 3 pötty, ott kiválasztod a rendszer megjelenítése. Majd megkeresed a rendszerfrissítés alkalmazást. Ott tárhely/csinálsz egy gyorsitótár- valamint adatok törlése, aztán próbálhatod újra a frissítést. :)

[ Szerkesztve ]

(#1202) Mate válasza darkpower (#1198) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem gond nélkül felrakta a 30 megásat.

(#1203) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Gondolkozom egy ilyen telefon vásárlásán, de jó pár oldalt visszaolvasva jó pár problémára fény derült?
Tudnátok írni röviden a telefonról, hogy milyen? Vannak-e széria hibái?
Ahogy láttam a frissítés problémás volt, de miért? VPN miért kellett hozzá? Milyen gyakoriak a frissítések?
Kijelzővel is voltak problémák, ez mennyire jellemző?
Támogatás / szervíz / garancia hogyan van megoldva, mennyire egyszerű?
Rendelés után mennyi idővel érkezik meg a készülék?
Van bármi, amire figyelni kell ha megjött a készülék?
Láttam ebayen 1-2-3000 forintért átlátszó tokokat, azok elegek lennének védelemnek? Vigyázok a készülékeimre (ellentétben itteni néhány userrel. :P )
Láttam az oldalukon powerbankot is, az hasznos lehet? Olcsóbb a powerbankjuk, mint egy új töltő.
Ez a dash technológia mennyire károsíthatja az akksit? Mivel nem kivehető, nem örülnék, ha emiatt kellene hetekre elbúcsúznom egy készüléktől.
A jelenlegi telefonomon (S5) van olyan opció, hogy resetnél felajánlja a telefon, hogy visszatölti az alkalmazásokat és beállításokat felhőből. Ez itt is megvan, mert az Android része vagy a Samu sajátossága?
Szeretnék egy stabil és gyors telefont és ez nagyon tetszik, ajánlották is, árban is nagyon jó lenne, legalább 1 évre venném.
Ha a fenti sok kérdés sok lenne ide a topikba, akkor jöhetnek privik is.
Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#1204) randras_83 válasza Cifu (#1184) üzenetére


randras_83
addikt

Azért is írtam hogy kb védve van. Amúgy van az a szitu amikor kb mindegy milyen tokban van tud úgy esni hogy törjön. Nekem sandstone van esett már 150-ről igaz az irodában szőnyegre de ja jobb hogy rajta volt :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#1205) AcCEsS válasza darkpower (#1198) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én twrp-vel raktam fel a full verziót és megy jól!

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#1206) Cifu válasza #54715584 (#1203) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tudnátok írni röviden a telefonról, hogy milyen?

Ár/értékben nagyon jó, FHD AMOLED 5,5"-os kijelző, per pillanat a piacon lévő legerősebb SoC, 6GB RAM, 64/128GB tárhely, de nincs microSD, a kamera ezen a szinten átlagos, alant írták, hogy pl. gyerkőc fotózáshoz az iPhone jobb. Kb. ennyi.

Vannak-e széria hibái?

Ilyenről nem tudunk még, de ne feledd, hogy a 3T kevesebb, mint 2 hónapja kapható.

Ahogy láttam a frissítés problémás volt, de miért? VPN miért kellett hozzá? Milyen gyakoriak a frissítések?

Mint mindenhol máshol (samsung, LG, stb.), itt is régiónként jönnek a frissítések, a 3.5.4 megjött (alant nem tudom, hogy mi lehetett a probléma) hozzánk is, a 4.0 és a 4.0.1, majd most a 4.0.2 viszont még nem. A 4.0 és a 4.0.1 szűk körben lett csak terjesztve (még az Amerikaiaknál se jött ki), aztán leállították, mert van egy komolyabb, Android 7.x probléma a roaming közbeni Google Play Store működéssel (roaming alatt nem frissít / tölt le semmit). Ezt orvosolta volna a 4.0.2, de a jelek szerint ez sem oldotta meg. Hogy most mi lesz, az kérdőjeles. Lehet, hogy megint leállítják a régiók bővítését (ie.: nem jelenik meg a 4.0.2 OTA nálunk), amíg sikerül ezt a hibát tényleg helyrehozni. De az is lehet, hogy a 4.0.2 OTA kijön egy héten belül...

A VPN annyit tesz, hogy felrakod az Opera VPN-t, belövöd Németországra, és lejön az OTA. Ennyi.

Egyébként a Oneplus viszonylag sűrűn frissít (kb. havonta jött eddig update).

Rendelés után mennyi idővel érkezik meg a készülék?

Ha egyből van raktáron, akkor 3-4 nap. Ha nincs raktáron... akkor üveggömb eset...

Van bármi, amire figyelni kell ha megjött a készülék?

Csak az, ami minden más esetbe. Célszerű átnézni alaposan, de ennyi.

Láttam ebayen 1-2-3000 forintért átlátszó tokokat, azok elegek lennének védelemnek? Vigyázok a készülékeimre (ellentétben itteni néhány userrel. :P )

Én 3000 Ft-ért vettem Orzly Fusion Bumpert itt a hardveraprón, egy efféle tok elégséges. Szvsz célszerű olyan tokot venni, ami a képernyőn túl ér, hogy megóvja a "pofára eséskor".

Ez a dash technológia mennyire károsíthatja az akksit? Mivel nem kivehető, nem örülnék, ha emiatt kellene hetekre elbúcsúznom egy készüléktől.

Nem tudjuk. A nagy tömegeknél nem látni problémát, de páran jelezték, hogy náluk mintha csökkent volna az aksi üzemideje. A fő gond, hogy közben van / volt egy Facebook App promléma, miszerint a Facebook és a Messenger elég sok aksit zabált. Szóval nehéz tisztán látni.

Ha biztosra akarsz menni, akkor amúgy esténként felrakod egy sima töltőre, egy napot átlag feletti használat mellett is ki kell bírjon, és a Dash töltőt csak akkor használod, ha tényleg SOS kell újratölteni a telót (én így használom).

A jelenlegi telefonomon (S5) van olyan opció, hogy resetnél felajánlja a telefon, hogy visszatölti az alkalmazásokat és beállításokat felhőből. Ez itt is megvan, mert az Android része vagy a Samu sajátossága?

Ez Google Android cucc, és igen, működik, a Google fiókodhoz kötött dolog.

Szeretnék egy stabil és gyors telefont és ez nagyon tetszik, ajánlották is, árban is nagyon jó lenne, legalább 1 évre venném.

Stabil is, gyors is, ha tetszik vedd meg bátran szerintem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1207) nofi


nofi
őstag

Lehet valamivel növelni a telefonos hangszóró hangerejét a gyári gombon túl? Nekem valamivel halkabbnak tűnik mint az előző telefon. Először azt hittem csak nem tartom eléggé a fülemhez, de BT fülessel is az az érzésem, hogy hiányzik még 1, de inkább 2 fokozat, mert el tudja nyomni a menetzaj.

Xbox GT: nozsolt

(#1208) #54715584 válasza Cifu (#1206) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettél. :R

-Azért bátorkodtam szériahibát kérdezni, hátha a sima 3-as verzióról már kiderült valami, ami alig különbözik a 3T verziótól.

-A havi frissítés nagyon jó, jelenleg átlag 2 havonta jön update.

-A 3-4 nap szállítás is nagyon jónak tűnik. Ha elfogyott az egyik verzió, akkor mikor lehet számítani készletfeltöltésre? Jelenleg a 128GB változat nincs raktáron, bár én beérném 64GB-tal, jelenleg többnyire minden felhőben van, bár lehet megváltoznának majd kicsit a szokásaim ennél a telefonnál médiafogyasztásban.

-A jelenlegi tokom is túlér a képernyőn, bár nem annyira masszív, mint az Orzly. Orzly mennyit tompít az akku rezgésén?

-Ha jól értem akkor a töltőcsatlakozón múlik a dash töltés, ha rendelek hozzá még egy usb kábelt és pc-ről töltöm, akkor nem fog olyan gyorsan töltődni?
FB mizéria nálam is jelentkezett, bár esetemben nem volt rá egyáltalán bizonyíték, hogy fb vagy messenger merítette le az akksit hirtelen, de úgy tűnik akkor ez általános dolog volt.

Tetszik nagyon a készülék, már csak azon vacillálok, hogy várjak-e a 128-as verzióra vagy rendeljek a kisebből. :)
Ti melyik verziót rendeltétek?

[ Szerkesztve ]

(#1209) xenom0rph válasza #54715584 (#1208) üzenetére


xenom0rph
őstag

Igen rendelsz egy sima Micro usb-c kábelt és akár a dash adapterrel is használhatod (többen a blitzwolf termékeire esküsznek, olcsó és jó). De én mindig - általában reggel - dashel töltöm, mint sokan mások és semmi baja nincs a készüléknek.

Én sima 3-on megvagyok 64 gigával, de szerintem jobb döntés lehet várni a nagyobbra.

halahala

(#1210) Madwe válasza xenom0rph (#1209) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nincs olyan, h mikro usb c :D sima usb c van, ez a hivatalos, egyetlen usb c forma egyelőre, ami ilyen picike lett, na

(#1211) csipuka


csipuka
senior tag

Nna meguntam a varakozast es TWRP-bol feltettem a 4.0.2-t. 3.5.4-rol jovok. Nagyon sima volt a frissites es az ujra root-olas.

(#1212) Cifu válasza #54715584 (#1208) üzenetére


Cifu
nagyúr

-A havi frissítés nagyon jó, jelenleg átlag 2 havonta jön update.

Azért nem árt tudni, hogy a régebbi Oneplus kiadványok (OPO, OPT, OPX) esetében már jelentősen lassult a frissítés, tehát ha kijön a Oneplus 5, akkor feltehetően ez lassulhat. Mondjuk ha csak 1 évben gondolkodsz, akkor még nincs nagy zűr.

Ha elfogyott az egyik verzió, akkor mikor lehet számítani készletfeltöltésre?

Erre vonatkozott a varázsgömb említése.

-A jelenlegi tokom is túlér a képernyőn, bár nem annyira masszív, mint az Orzly. Orzly mennyit tompít az akku rezgésén?

:F

Hogy minek a mijén?

-Ha jól értem akkor a töltőcsatlakozón múlik a dash töltés, ha rendelek hozzá még egy usb kábelt és pc-ről töltöm, akkor nem fog olyan gyorsan töltődni?

Nem, Dash töltés csak a gyári töltővel és a gyári töltőkábellel működik. Ha egy másik töltőre dugod rá, vagy akár PC-re, akkor "simán" fog töltődni. A Dash lényege pont az, hogy a gyorstöltéshez szükséges cucc a töltőben és nem a telefonban van (mint a többi gyártó gyorstöltési megoldásánál).

Tetszik nagyon a készülék, már csak azon vacillálok, hogy várjak-e a 128-as verzióra vagy rendeljek a kisebből.

A jelenlegi felhasználási szokásaidból szerintem meg tudod ítélni, hogy mennyi tárhelyre lesz szükséged. Azt erősen kétlem, hogy a 64GB kevés lenne - ha csak nem akarsz hosszú FHD vagy 4K videókat felvenni, avagy nem akarsz videókat tárolni a telefonon.

Én azért vettem 128-asat, mert legalább 3 évre vettem a telefont, és addigra ki tudja mekkora tárhelyet foglalnak már az appok...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1213) xenom0rph válasza Madwe (#1210) üzenetére


xenom0rph
őstag

Na ezt nem tudtam :R :B

halahala

(#1214) darkpower válasza gyalu 1 (#1201) üzenetére


darkpower
aktív tag

Köszi, ez tényleg segített :)

(#1215) #54715584 válasza Cifu (#1212) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem az akku rezeg a telefonban? És azért rezgőakksi? :D
Szóval az érdekelne, hogy amikor rezeg a telefon, akkor abból mennyit tompít a tok?

(#1216) Madwe válasza #54715584 (#1215) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, rezgőmotor van benne :D S a tok semmit nem tompít ezen

rezgőakku-t még életemben nem hallottam :D

[ Szerkesztve ]

(#1217) PoLizei válasza Madwe (#1216) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A Nokia telókhoz volt ilyen extra. Meg kihúzható antenna. És övcsat... :D

P*L****

(#1219) lazajnd


lazajnd
tag

Sziasztok!

Android 7.0 (Oxygen 4.0, 4.0.1, 4.0.2) alatt sokszor nem kapcsolódik automatikusan az egyetlen elérhető és ismert wifi hálózathoz. Másnál is előfordult ilyen probléma? Android 6.0 alatt nem rémlik hogy ilyen lett volna. Ha esetleg volt is, nem ilyen gyakran, mert itt egyből feltűnt.
Ennyi eszem volt hogy nem bírtam kivárni a 7.0-t :D

[ Szerkesztve ]

(#1220) ata007 válasza lazajnd (#1219) üzenetére


ata007
tag

4.0.2 OS-alatt stabil, es eros a wifi. Nalam nincs vele gond ... igaz 2 napja hasznalom ... :D

(#1221) Cifu válasza lazajnd (#1219) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ismert bug, sajnos a jelek szerint a 4.0.2-ben sem sikerült megoldani. Ha sűrűn jelentkezik, akkor javasolt, hogy visszarakd a 3.5.4-et.

***Known Issues and Fixes
WiFi connectivity might still fluctuate, if you experience this issue, please send me a pm.

Forrás

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1223) twollah1976


twollah1976
őstag

Jártamban, keltemben csináltam pár képet a telefon gyári kamera programjával, minden beállítás "auton" volt a képarány 1:1, pár kép mozgás közben készült, pár kép a villamos ablakából ami koszos volt.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1224) csipuka


csipuka
senior tag

A chromecast-os screen sharing mukodik a 4.0.2 alatt. Hatha valakit ez is motival az upgrade-re :)

(#1225) #54715584


#54715584
törölt tag

Fura napom van, ma hülyeségeket beszélek egyfolytában. :D Ennél kínosabb már nem lehet. :D :B

(#1226) gyalu 1 válasza csipuka (#1224) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Igen. Ezt észre vettem én is. Örülünk neki nagyon :)

(#1227) tott


tott
tag

Egy jó cikk arról, hogy milyen trükkökkel lesz ilyen gyors az OP3 és 3T.

https://www.xda-developers.com/dissecting-speed-how-oneplus-leveraged-excellent-real-world-performance/

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1228) patoga válasza Cifu (#1221) üzenetére


patoga
tag

És azt hogy kell? Mármint visszatérni a 3.5.4-re. nekem a Bluetooth sz@rakszik. A kocsiban lévő Nokia ck-7w folyamatosan bugyborekol, arra gondolok nem stabil a jel. MM- én nem emlékszem ilyen bugra.

(#1229) Cifu válasza patoga (#1228) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hangsúlyoznám, hogy én nem csináltam még ilyet a 3T esetében, szóval NEM tudok egyértelmű válaszokat adni, csak saját felelősségre csinálj bármit is!

Ha nem raktál fel TWRP-t, akkor elvben szépen végig van vezetve a hivatalos oldalon, hogy kell telepíteni sideload-ot csinálni ADB segítségével (az oldal alján ott a letöltés link):

OOS 3.5.4 telepítés.

De ha gondolod leírhatom papírom hogy kellene mennie amúgy:

1.: Első körben töltsd le a 3.5.4-et, és másold fel a telefonra (itt megtalálod).

2.: Kapcsold ki a telefont.

3.: Bekapcsológomb és hangerő le gomb nyomvatartva, bejön kínai betükkel a Recovery, jobb oldali alsó érintőgombot a képernyő alatt duplán koppintsd meg, és válaszd ki az "english" menüpontot (így angol nyelvű lesz). ( ajánlott videó, ahol bemutatják )

4.: Install from internal storage, kiválasztod a megfelelő könyvtárat / fájlt.

5.: Feltelepíted.

6.: Ajánlott teljes wipe, de lehet, hogy ha nem csinálsz, akkor sem lesz baj - erre viszont nincs garancia.

7.: Újraindítod.

De még egyszer: csak tippelek, hogy így működnie kellene. Ha nekem valami gondom lesz a 4.0.x-el, akkor én most így csinálnám.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1230) patoga válasza Cifu (#1229) üzenetére


patoga
tag

Köszi.
Lehet rápróbálok.

(#1231) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy páran várunk a 128 GB-os változatra. A hétvégén Németországot választva elérhető volt, de rendelésnél Germany-t már nem tudtam módosítani.

Gondoltam, hogy fészbukon megkérdezem őket, hogy elérhető lesz-e valamikor ez a típus.

A válasz:

Mon 9:52am
Hi Gábor . We hope to have an update on that very soon. If you follow us here on Facebook, and on Twitter at http://twitter.com/oneplus_uk, we'll keep you posted of any news on that front as well as exclusive announcements, giveaways and promos. You can also signup to be notified when it is back in stock on our store. Thanks 🙂

Lényeg, hogy várjak és lessem őket. :)

Read only felhasználó

(#1232) patoga válasza patoga (#1230) üzenetére


patoga
tag

A 3.5.4. failed üzenettel kilépett. A beta 2 simán felment.
Meglátjuk ez milyen.
Köszi a segítséget.

(#1233) sbwolf válasza BornToBePuli (#1231) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Pénteken magyar oldalon is volt. Az enyém elhagyta Brnót.

(#1234) BornToBePuli válasza sbwolf (#1233) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Azt láttam, hogy páran írták délelőtt.

Elég kevés példány lehetett belőle, mert a OnePlus sem jelezte és már délután 3 környékén már efogyottat jelzett az oldal.

A német oldalon elérhető volt egész hétvégén.

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#1235) Starz561 válasza BornToBePuli (#1234) üzenetére


Starz561
tag

Én is arra várok már.. Sajnos mikor pénteken volt raktáron nem volt a kártyámon annyi pénz. Hétfőre meg már el fogyott.. Múltkorában én is rá kérdeztem hogy mikor lesz újra aztán dettó ugyan ezt kaptam válasznak. Remélem minnél előbb lesz újra és megvehetem. Kár hogy nem lehet másik eu-s országból meg venni. :(

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1236) #54715584 válasza BornToBePuli (#1231) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szokott lenni giveaway? (Nem tudom ez magyarul hogyan van)
Megnéztem 3 fb oldalt is, de semmi ilyesmit nem látok.
Feliratkoztam a 128 gigás verzióra mailben, hátha értesítenek.

(#1237) Starz561 válasza #54715584 (#1236) üzenetére


Starz561
tag

Felesleges feliratkozni. 3-emailommal iratkoztam fel még péntek előtt.. Mikor volt raktáron nem jött semmiféle értesítés. :/

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1238) snyper990 válasza lazajnd (#1219) üzenetére


snyper990
őstag

nekem is volt már ilyen. Mikor észrevettem, beléptem a wifi beállításokba, és pár másodpercen belül bővült az elérhető hálózatok listája, majd egyből csatlakozott az egyetlen ismerthez. Olyan, mintha nem egyből csatlakozna, amint ismert hálózatot talál, hanem előbb megkeresi az összeset, amit lát, és aztán nézi meg, van-e ismert, és csatlakozik. Ami egyébként lehetne feature is, hogy az összes ismert közül a legerősebbre csatlakozik. Bár akkor már inkább csatlakozna egyből, amint elég erős ismert hálózatot talál... áhh, nem tudom...
Mindenesetre egyelőre még nem zavar annyira

(#1239) BornToBePuli válasza #54715584 (#1236) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Ez biztos a szokásos válasz, hogy kövesse az ember őket.

Én sem kaptam még egy e-mail értesítést sem tőlük.

Azt mondom, hogy a meghívós dolog egyszerűbb volt. :D

Giveaway-ekről nem tudok semmit. Talán decemberben volt valami adventi akció, ami keretében sorsoltak (?). Részleteket nem tudok.

Read only felhasználó

(#1240) metal01


metal01
őstag

Hoppá! Megérkezett a hivatalos OTA.

(#1241) t-motion


t-motion
csendes tag

Sziasztok! :)

Tegnapi naptól én is(pontosabban a feleségem) is lelkes 3T tulaj lett. a 128GB verziót sikerült megkaparintani. :DD
Mondanom sem kell a feleségem nagyon oda van érte. Remélem nagyon sokáig vigyáz rá. mert elveszem és az enyém lesz :DD :))
(érdekesség hogy én is 6.0.1 és 3.5.3Oxyval kaptuk, majd frissítem)

(#1242) twollah1976 válasza metal01 (#1240) üzenetére


twollah1976
őstag

Ránéztem az előbb és már szedi is le a frissítést.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1243) mrdavid válasza twollah1976 (#1242) üzenetére


mrdavid
aktív tag

nem tudom, h leszedjem e vagy várjak, mert mindjárt jön egy javítás😂

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#1244) metal01 válasza mrdavid (#1243) üzenetére


metal01
őstag

A rezgő módot tehetnék rendbe végre. Akkor f@sza lenne.

(#1245) Cifu válasza patoga (#1232) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sajnos a beta2 elvben azonos a 4.0.2-vel, de hátha... ha változik a BT terén valami, akkor persze a Beta 2 = 4.0.2 elméletem bukik. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1246) uzsolt88


uzsolt88
csendes újonc

Sziasztok!

Akadt némi gondom... Ma reggel örömmel fogadtam, hogy a telefon jelzi az Android 7 frissítési lehetőségét.
Szépen letöltötte a 950Mb cuccot, majd kérte, hogy indítsam el a frissítést, ez meg is történt. (Akku 100%-on volt) Frissítés közben viszont azt írta ki, hogy nem sikerült neki. Egyedül a Reboot lehetőséget dobta fel.
Próbálta helyreállítani magát de nem sikerült többszörre sem, azóta csak a Recovery érhető el, de abban nem tudom mit csináljak vele...

Ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne, mert jelenleg használhatatlan a telefon...

(#1247) patoga válasza Cifu (#1245) üzenetére


patoga
tag

Sajnos nincs változás. Amiben több a béta - ahogy látom - lehet választani MIUI szerű, mindent kipakolok az asztalra elrendezést, és van hosszú screenshot ( ezt csak olvastam, nem próbáltam). Szóval még mindig érdekel, ha valakinek van ötlete hogy lehet visszamenni 3.5.4-re.

(#1248) lord.lakli válasza metal01 (#1244) üzenetére


lord.lakli
őstag

Azt tényleg rendbe tehetnék vére. Gyárilag létező funkcióhoz külön kell progit telepíteni :W

(#1249) bads1 válasza patoga (#1247) üzenetére


bads1
aktív tag

Mi a bajod vele konkrétan?

mod: felraktam sikeresen a 7.0-t, ilyenkor kell gyári visszaállítás vagy hagyhatom így?

[ Szerkesztve ]

(#1250) metal01 válasza bads1 (#1249) üzenetére


metal01
őstag

Alapverzió váltáskor ajánlott egy FR.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.