Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) kano válasza snyper990 (#1895) üzenetére


kano
nagyúr

Igazad lehet. Én is úgy gondoltam, hogy a 821 - nek is támogatnia kellene csak eddig hivatalos infó nem volt róla.

Ok, az egyetlen bajom az OP3T-vel, hogy nekem nem felel meg a kamera minősége (+ egy infra még jól jött volna).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1902) viger


viger
tag

Nexus 5X-ről váltanék OnePlus 3T-re. Van köztetek valaki aki így váltott? Mik a tapasztalatok?
Mennyire vállalhatóak a telefonnal lőtt képek?
Nem vagyok nagy fotózkodós és nekem nem a legfontosabb dolog a kamera, de azért ne csináljon sz*r képet.

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#1903) twollah1976 válasza viger (#1902) üzenetére


twollah1976
őstag

Galaxy Note 3-ról jöttem és nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal.

Szerintem szép képeket lehet vele készíteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1904) AlrightSir


AlrightSir
tag

4.0.3. alatt esetleg javították a videó ugráló autófókuszát vagy a panoráma mód nem megfelelő összeillesztését is a low light minőségen kívül?

(#1905) ratobi


ratobi
senior tag

bocs nem ide..

[ Szerkesztve ]

(#1906) ToMmY_hun válasza viger (#1902) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nekem pont az volt a Oneplus előtt, igaz csak pár hétig. Szerintem jobb képeket csinált a nexus, viszont iszonyat lassú volt a kamerája. Sokszor a sebesség miatt lemaradtam egy jobb pillanatról.
Én se vagyok nagy fotós, szerintem átlagos felhasználásra bőven elég a oneplus is. Doksikat szoktam fotoszkennelni és azt simán teljesíti. Este manuál módban érdemes próbálkozni, és azzal sem lesz gond. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1907) zizol válasza AlrightSir (#1904) üzenetére


zizol
aktív tag

Nem

Üdv, zizol

(#1908) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Gyári helyett ki milyen fóliát vett a telóra? Mert nekem már sikerült egy nagy karcot operálni a gyári fóliára. :D

(#1909) Phülöp válasza SzlobiG (#1908) üzenetére


Phülöp
addikt

Ultimate Shield

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1910) DamianB


DamianB
őstag

Hali megjött a tokom ebayrol amit még decemberben elején rendeltem a telefonhoz . Nagyon elégedett vagyok vele jó a fogása nagyon rá feszül a telefonra emelett a gyári foila t felszedte kicsit . Állapot váltó gombokat nehéz elérni bár engem ez nem zavar . Ha valaki olcsón akar jól védő tokot én ajánlom ebbe tuti nem tört volna meg a telefon .

http://m.ebay.com/itm/Slim-Brushed-Credit-Card-Pocket-Holder-Stand-Rubber-Hard-Back-Case-For-OnePlus-3-/332033364560

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1911) twollah1976 válasza SzlobiG (#1908) üzenetére


twollah1976
őstag

Én innen rendeltem fóliát.

Erre a csomagra pedig még várok.

Innen kijelző védőüveget rendeltem.

Valamit még rendeltem, csak nem tudom, hogy honnan.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1912) twollah1976 válasza DamianB (#1910) üzenetére


twollah1976
őstag

Képet tudsz felrakni róla ahogy én szoktam?

Lásd itt, itt és itt.

A fólia felnyomódással egy toknál (OnePlus 3/3T Orzly Fusion Bumper tok) én is találkoztam, azonnal le is szedtem a telefonról azt a tokot, valószínű, hogy a kijelző védőüveggel se lenne nagy barátságban.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1913) DamianB válasza twollah1976 (#1912) üzenetére


DamianB
őstag

Jogos rakok fel ha haza értünk rakok fel csak telefonról és tokrol együtt g2 vel tudok képet készíteni lehet kicsit rosszak lesznek . Meg nekem van alap gyári üvegem is amit még nem raktam fel sztem így tökéletes lesz a kettő komboja . Ami infót adtál akus tokrol utána néztem egy tavaly nyári Twitter beszélgetes a legfrissebb :(

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1914) twollah1976 válasza DamianB (#1913) üzenetére


twollah1976
őstag

Ne aggódj, az én képeim tablettel lőttem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1915) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Köszi a fólia infókat. :R

(#1916) Starz561


Starz561
tag

Üdv, nem régiben meg rendeltem a 128GB-s változatot. (Kb 2 hónapja vártam rá. 23-a fele fog majd érkezni az oldal szerint. :) ) Akkor a kérdés, valakinek van tapasztalata Ringkie tokokkal ? Amit be linkeltem azt néztem ki hozzá és rendeltem meg, kb azt szeretném meg tudni hogy mire számíthatok. Egyébként nem tűnik egy gagyi toknak. [Ringke [FUSION] Transparent Shockproof Protective Case] . Ha esetleg még senki nem használ/használt ilyet, akkor majd kissebb véleményt írok róla ha meg jött.. (Február vége / március eleje környékén.)

Fólia már van hozzá az pedig ez: [link] Elég jónak tűnik. (Már meg van egy ideje.) Remélem nem fogja majd felnyomni a tok.

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1917) adamfriday válasza Starz561 (#1916) üzenetére


adamfriday
senior tag

A Nexus 6-on ilyet használtam, de sajna elég gyorsan besárgult.

(#1918) Starz561 válasza adamfriday (#1917) üzenetére


Starz561
tag

Nekem annyira nem is nagy gond hogy be sárgul, csak védje a telefont egyenlőre. Spigen rugged armort akartam venni de sehol nem találtam reális áron.

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1919) AlrightSir válasza zizol (#1907) üzenetére


AlrightSir
tag

Köszi. Kár.

(#1920) twollah1976 válasza Starz561 (#1918) üzenetére


twollah1976
őstag

Volt Spigen Rugged Armor tokom, kb. 2 percig volt a telefonon.

Csúszós, billeg a telefon, maradjunk annyiban, hogy annyi pénzt amennyiért árulják nem ér meg.
Pár levélváltás után küldem is vissza az eBay-es eladónak.

Tanulság, többet drága tokot, n+1 forint kiszállítással nem veszek.

Elég nagy lutri a telefonra úgy tokot venni, hogy a vásárlás előtt nem tudja megmacerálni, nyomorgatni, kipróbálni az ember.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1921) Starz561 válasza twollah1976 (#1920) üzenetére


Starz561
tag

Oh, kár érte. Köszi az infót. Jelenleg az S5-n spigen tough armor tokot használok és igaz hogy bumszli lesz tőle, de ennek köszönhetően kb még mindíg mint az új, ezért gondoltam arra hogy valami ehhez hasonlót vennék. De akkor lehet hogy ezzel a ringkie-vel jobban jártam. :R

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1922) Sanya


Sanya
nagyúr

Én egy tpu géltokot vettem. Tökéletes.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1923) metal01 válasza twollah1976 (#1920) üzenetére


metal01
őstag

A Neo Hybrid teljesen jó. Azt csak ajánlani tudom.

(#1924) twollah1976 válasza metal01 (#1923) üzenetére


twollah1976
őstag

Én belefáradtam a drága tokokba.

Megrendeli az ember nehéz ezrekért, plusz mellé a kiszállítási költség, utána meg jön a meglepetés, hogy ugyan olyan csúszós, semmilyen, mint a kínai "két pálcás" szilikon tok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1925) metal01 válasza twollah1976 (#1924) üzenetére


metal01
őstag

Nekem bevált. Nexus 5-ön is ilyenem volt. Mondjuk tényleg nem olcsó...

(#1926) twollah1976 válasza metal01 (#1925) üzenetére


twollah1976
őstag

A Samsung Galaxy Note 3-ra volt Spigen tokom és abból indultam ki, de sajnos csalódnom kellett.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1927) metal01 válasza twollah1976 (#1926) üzenetére


metal01
őstag

Amúgy nehéz dolog ez a tokválasztás. Valamit szeretnék még a Spigen mellé. De nem igazán tudom, hogy mit. A gyári bőrtok tetszik még, de brutál drága, valamint nincsenek tőle elragadtatva akik használják. A sima gyári tokokkal meg az a bajom, hogy semmit nem védenek, inkább csak dísz. :/

(#1928) gombasm


gombasm
aktív tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem.

Gondom van a TWRP -vel...
Röviden: bármilyen olyan ROM, ami nem OOS alapú (mondjuk CM - bocs Lineage v. AOSP), települ, működik, de a recoverybe történő újraindítás során az adatai (data partíció) törlődnek... . Ez miatt mentés róluk nem készíthető (data = 0) és (recoveryből) újraindítás után kezdhető nulláról a telepítés. Szóval jelenleg úgy néz ki hogy csak OOS alapú romokkal játszhatok, más szóba sem jöhet, mert az adatokat menteni nem tudom.

Hálás lennék annak, aki erre a megoldást megírja, legyen az teljes gyalu/törlés vagy valamilyen más okosság. (Telepítés előtt mindent törölni szoktam a belső tárolón kívül.) Szóba jöhet még valamilyen magyarázó leírás a TWRP működéséről O+3T + nougat kombináció alatt.

(Alapok megvannak: volt saját O+3 -mam is, gond nélkül romoltam rajta bármit, jelenleg is van O+1 -em, azon is nougat van, bármit telepítek+mentek rajta gond nélkül TWRP alól.)

Előre is köszi a segítségeteket!

Ja még valami: próbáltam a hivatalos (official) TWRP 3.0.3-1 -et, a moddolt (xda) 3.0.4 -et is - egykutya...
Valami hiba nálam lehet, de nem jövök rá :F .

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#1929) se4ever2 válasza metal01 (#1927) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Hol olvastál a gyári tokról hogy nincsenek tőle elragadtatva?

(#1930) metal01 válasza se4ever2 (#1929) üzenetére


metal01
őstag

Itt is írták hogy csúszik, külföldi fórumokban is. Alul sajnos az is olyan mint a többi. A teteje legalább zárt. Annyi pénzért egy tok védje a telefont, ne dísz legyen. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#1931) szpali


szpali
addikt

Volt már?
DPreview - OnePlus 3T camera review

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1932) hjanos1 válasza gombasm (#1928) üzenetére


hjanos1
senior tag

Szia!

Innen telepitetted a TWRP-t?

The Factory Must Grow

(#1933) gombasm válasza hjanos1 (#1932) üzenetére


gombasm
aktív tag

Ezt is próbáltam, igen. Ugyanaz a bibi...

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#1934) hjanos1 válasza gombasm (#1933) üzenetére


hjanos1
senior tag

Legfrisebb 4.0.2-es OOS volt fent amikor recovery-t telepitettel?

The Factory Must Grow

(#1935) ToMmY_hun válasza gombasm (#1928) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nekem is ugyanez volt a gondom, megoldotta hogy követtem a telepítési leírást.

Lineage OS install

Amire figyelni kell: TWRP 3.0.4 kell, ez a 3. hozzászólásban le van írva. GAPPS-ot csak egy rendszer boot után telepítsd, ne az OS-sel együtt.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1936) gombasm válasza ToMmY_hun (#1935) üzenetére


gombasm
aktív tag

Köszönöm szépen, rápróbálok.
Valami ilyesmit kerestem :K !

(Csak az XDA -n kicsit sok az "official" LOS :Y , ezt pont nem néztem meg.)

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#1937) hjanos1 válasza gombasm (#1936) üzenetére


hjanos1
senior tag

Official 3T-re csak ez az egy van. Amiket te lathattal azok valoszinuleg LOS-en alapulo ROM-ok voltak.

The Factory Must Grow

(#1938) twollah1976


twollah1976
őstag

Mi ez a Lineage OS?
Mitől jobb, rosszabb mint a gyári OS?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1939) ToMmY_hun válasza twollah1976 (#1938) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

+ jobban testre lehet szabni, keveset fogyaszt
- instabil, bugos, kamera gyenge

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1940) Cifu válasza twollah1976 (#1938) üzenetére


Cifu
nagyúr

Megvan a Cyanogen Mod (CM)? Na ez kvázi annak a folyománya, miután a CM tavaly bedőlt. A CM egy custom-made fork az Android alapján, és olyan dolgokba engedett belenyúlni, amibe a gyári Androidok nem (root, témák, CPU freki állítás, stb.). Összességében egy főzött ROM volt, de az átlagnál stabilabb és összeszedett háttérrel (ami persze nem jelenti azt, hogy nem voltak benne bugok, de azért általában használható volt). A CM annyira népszerű lett, hogy elkezdett egyre több és több telefonra megjelenni hivatalosan vagy félhivatalosan. Ez volt az a pont, amikor az addig alapvetően a felhasználói bázisra épülő fejlesztők (community-based developers) fejlesztésből tovább lépve az eredeti fejlesztő, Steve Kondik úgy gondolta, hogy piacra lép a CM-el, céget alapít köré és megpróbál pénzt csinálni úgy, hogy eladja a CM támogatást a telefongyártóknak.

Ez a Oneplus felhasználókat amúgy is érinti, anno a Oneplus és a Cyanogen megállapodott, hogy a CM szállítja a Oneplus telefonok operációs rendszerét, ami egy speciális, a telefonra optimalizált CM változat lesz. Kvázi ezzel léptek elő a hírekben, hogy olcsón fognak csúcs telefont csinálni, amin a CM fog futni (ie.: a fejlesztés / szoftverfrissítés feladatát a CM veszi át). Csakhogy ahogy a Oneplus One megjelent Indiában, élből be is tiltották, mivel Indiában a Micromax nevű cég kizárólagos felhasználási szerződést kötött a Cyanogen-el, és így csak a Micromax telefonjait lehet CM-el a fedélzeten eladni az országban.

A Oneplus osztott-szorzott, és úgy döntött, hogy csinál saját oprendszert, és a CM-től megválik, ez az OxygenOS (OOS) születésének körülménye. A szétválást persze a két cég két külön szemszögből nézte, a Cyanogen szemszögéből a Oneplus arra építette a Oneplus One marketing hadjáratát, hogy a jól ismert CM OS-el reklámozta magát, miközben maga a Oneplus márka ismeretlen, friss hajtás volt. Tehát valójában szerintük a Oneplus csak arra használta fel a Cyanogen-t, hogy annak a ismertségével adja el a telefonjait.
A Oneplus szemszögéből nézve eme ismertség kihasználását nem cáfolják, ám azt is megjegyzik, hogy gyakorlatilag a Oneplus One nem tudott elstartolni a hatalmas Indiai piacon, mert a Cyanogen szemérmesen elhallgatta, hogy már eladta az országban a kizárólagos felhasználási jogot.

Az esetből a jelek szerint a Oneplus jött ki jobban - a Oneplus telefonok egyre ismertebbek és jól fogynak, míg a Cyanogen leépítéseket kényszerű bejelenteni és a fejlesztések nem haladnak olyan ütemben, ahogy azt korábban ígérték...

2016-ban aztán annyira rosszul ment a CM szekere, hogy Kondik úgy döntött, bedobja a törülközőt (nézőpont kérdése, egyesek szerint gyakorlatilag kényszerítették a távozásra). A Cyanogen Mod megszünt, és az első forkja a Lineage OS, ami a régi, klasszikus CM hagyományokat szeretné tovább vinni.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1941) SzlobiG válasza ToMmY_hun (#1939) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jól emlékszek próbáltad a ressurection remix romot? Nem vált be?

(#1942) ToMmY_hun válasza SzlobiG (#1941) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Jól emlékszel és sajnos nem. 10 perc használat után belefutottam egy csomó hibába, így nem mertem tovább kísérletezni vele. Nálam napi használatban van a telefon és nem lennék szomorú, ha működne. :D Persze a LOS sem életbiztosítás, de csináltam egy működő, teljesen belakott verzióról nandroid backupot, így bárhol vissza tudom hozni az élők sorába.

Egyébként egészen boldog lennék az OOS-sel is, de nagyon béna lett az alert switch működése Nougat óta...

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1943) twollah1976 válasza Cifu (#1940) üzenetére


twollah1976
őstag

Mint egy brazil szappanopera.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1944) SzlobiG válasza ToMmY_hun (#1942) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem vágok akkor bele a kísérletezésbe nekem is fontos, hogy jól működjön és stabil legyen anno az S2 korszakba romoltam rendesen, de már nincs türelmem hozzá elvégre jó nekem ez a gyári oxygen is. :)

(#1945) ToMmY_hun válasza SzlobiG (#1944) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem is szükséges ennél a telefonnál, engem is inkább a kíváncsiság hajt, mint a problémák. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1946) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Sziasztok,

Vettem egy ilyen kijelzővédőt:

http://www.xprotector.hu/termekeink/mobiltelefonok/oneplus/oneplus-3/tempered-glass-0-33-296/

De sajnos csak utána olvastam el a tapasztalatokat, hogy nem kellett volna, mert nagyon nagy részét nem fedi le kijelzőnek és a szélein meg jön fel. Most néztem, hogy van egy ilyen a honlapjukon:

https://oneplus.net/hu/oneplus-3-3t-curved-tempered-glass-screen-protector

Ez megéri? Vagy mi az ami még nem rossz és megfizethető?

Kösz,
Tarokk

(#1947) ToMmY_hun válasza Tarokk79 (#1946) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nekem van egy, szerintem nem valami jó. Fedi a kijelzőt, viszont mind a négy oldalról bele is lóg. Én nem adnék érte annyit, amennyit kérnek érte. Szerintem az a legjobb, ami gyárilag a készüléken van. Ha nagyon félted, akkor köss rá biztosítást.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#1948) twollah1976 válasza Tarokk79 (#1946) üzenetére


twollah1976
őstag

Már ne haragudj, de mit jelent az, hogy "nagyon nagy részét nem fedi le kijelzőnek"?
Az én olvasatomban az jött át, hogy vettél egy jóval kisebb üveget (mondjuk 4"-ost) és csodálkozol, hogy nem fedi le a kijelzőt.

A lekerekített kijelzőknek ez az átka, hogy a kijelzővédő üvegek vagy "lelógnak" a kijelzőről a kerekítés miatt vagy a kijelzővél valamivel kisebbek.

Itt van egy videó a hivatalos OnePlus 3 üvegről, plusz a videóban a fazon leteszteli pár tokkal.
OnePlus 3 Official Curved Tempered Glass Screen Protector TEST (inc Spigen, Orzly... cases)

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1949) Tarokk79 válasza twollah1976 (#1948) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Elsősorban szélességében hiányzik pár miniméter, ami amiatt zavaró, mert megtörik a fény ott és jól látszik, hogy ez nem ér végig. Már bánom, hogy a gyári műanyagot levettem, de az meg karcos volt, azért szerettem volna üveget.
Most igazából azt szeretnék, hogy legyen egy olyan takaró fóliám, ami, ha lehet nem karcolódik, de ami a legfontosabb, hogy végig lefedje a képernyőt.

(#1950) qnadam válasza ToMmY_hun (#1947) üzenetére


qnadam
veterán

az elég szomorú lenne, ha az lenne a legjobb, az egy borzasztó fólia.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.