Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) sbwolf válasza Soocy (#1799) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Összefoglalót olvasd el. Benne van.

(#1802) dapi


dapi
csendes tag

Sziasztok!

Akinek van 3T-je, azoknak nem tűnik kicsit sárgásnak a kijelző? Úgy értem, hogy nekem a jobb oldalán teljesen fehér a fehér, de bal oldalon sokkal sárgásabb.

Adtam le ticket-et, nem nagyon akarták elfogadni, mondván ez normális, de engem eléggé zavar és a sima OP3-amnál teljesen homogén volt a kijelző, főleg amellett volt feltűnő a különbség...
Ha meg visszaküldöm és szerintük rendben van, akkor fizethetem a postát..

(#1803) Avicularia válasza SzlobiG (#1800) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi, berendelve egy :R

(#1804) rollerk válasza SzlobiG (#1800) üzenetére


rollerk
tag

Hogy érted, hogy ennyiért? :D Amit linkeltél annak az ára majdnem pont ugyanannyi. Köszönöm!

(#1805) SzlobiG válasza rollerk (#1804) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hogy a dollárt is majdnem euró árfolyamban váltják.. Nézd meg mit írnak a vevők, de az ilyen 600ftos verziók többsége kamu nem megy a dash charge vele.

(#1807) Phülöp válasza SzlobiG (#1800) üzenetére


Phülöp
addikt

ehh, 5 dolláros kábelt venni 24 dollár szállítási díjjal tarkónverve annyira nem jó bolt
kellett nekem elköltözni a világ s.gge partjára :)

na, most meg ingyé írja

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1808) Sanya válasza dapi (#1802) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem akkor sárgás, ha az éjszakai módot bekapcsolom.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1809) gyalu 1 válasza Sanya (#1808) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Olyankor nekem is. Normálon nem látok sárgát.

(#1810) duodecima


duodecima
csendes újonc

Nos a tegnap weekly óta a Lineage OS (official) flashelhető 3T-re is, unified build lett belőle. Ha esetleg valakit érdekelne, gondoltam megosztom a hírt.

(#1811) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hívásoknál nincs olyan beállítás, hogy a magánszámok ne tudjanak hívni? Ne is mutassa ne is csörögjön a magánszám esetén, csak mert nem találok ilyet, samunál viszont volt.

(#1812) Cifu válasza SzlobiG (#1811) üzenetére


Cifu
nagyúr

Már a második vagy, aki erre kérdez rá (Gabor1092 volt az első). Ott sem volt semmi okosság. Lehet hogy van valami olyan Telefon alkalmazás, vagy call blocker, ami erre képes - de a gyári nem tud ilyet.

Adott számokat lehet blokkolni, Névjegyek -> jobb oldalt felül három pont -> Beállítások -> Letiltott számok. Viszont olyan opció nincs, hogy a magánszámosokat letiltsd.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1813) lazajnd válasza SzlobiG (#1811) üzenetére


lazajnd
tag

Nincs ilyen beállítás. Csak ismert számokat lehet blokkolni. Nehéz belegondolni hogy akkor ezt miért nem tudták implementálni...

megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#1814) SzlobiG válasza Cifu (#1812) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ezt megtalaltam, de a rejtett szám lenne a lényeg mert már ma is zaklattak. Hasznos funkció pedig, kár érte. Vannak azért funkciók amik hiányoznak samu után.

(#1815) Cifu válasza SzlobiG (#1814) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én megnézném a Play áruházban a Call Blockereket, hátha valamelyik tudja ezt a funkciót.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1816) Atish19 válasza SzlobiG (#1811) üzenetére


Atish19
őstag

Csak nem téged is lakásmegtakarítással zaklatnak? :D

(#1817) SzlobiG válasza Cifu (#1815) üzenetére


SzlobiG
félisten

Találtam is remélem jó lesz. :)

Atish: De minden ilyennel hülyeséggel zargatnak és idegesít.

Mai nap első komolyabb nyúzás 5 óra feletti kijelző idő nagyon sok netes játékkal. :K Ez igencsak jó számomra.

A Chromeot viszont nem érzem vmi gyorsnak a samus gyári böngésző valami hihetetlen gyors volt ehhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#1818) lowzor válasza SzlobiG (#1817) üzenetére


lowzor
veterán

Egy Samu gyári böngészőt vajon nem lehetne rajta működőképessé varázsolni? Próbáltam egyszer egy letöltött APK-val, de nem volt hajlandó feltelepíteni.

(#1819) SzlobiG válasza lowzor (#1818) üzenetére


SzlobiG
félisten

Feltettem a legujabbat, de nem indul el sajna, valahogy jó lenne működésre bírni a leggyorsabb böngésző volt amivel találkoztam semmi röccenes vagy ilyesmi.

DPI-t piszkálta már valaki, azt merre találom?

(#1820) patoga válasza SzlobiG (#1819) üzenetére


patoga
tag

Beállítások/megjelenítés/megjelenített méret.

(#1821) SzlobiG válasza patoga (#1820) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hogy ez én meg DPI néven kerestem. :B

(#1822) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Egy elég intenzív használat után most már kialakult bennem egy kép a telefonnal kapcsolatban és mivel többen is kérték, hogy írjak a samsung után így ide írok egy kis szösszenetet, hogy lássák.

Mivel az előd Galaxy S6 Edge Plus volt így azután tudok véleményt formálni.

Tehát előnyök:

-Gyorsaság, sokkal gördülékenyebb az egész rendszer számomra a játékok fontosak és ott már az S6 több esetben is kompromisszummal(FPS drop) volt csak képes futtatni.
-Üzemidő a szokásos használatommal 5 óra felett teljesített S6 már csak ilyen 3 órára volt képes a terhelő játékok miatt.
-Kompaktabb kivitel igaz minimálisan, de érezhető és hiába kisebb a kijelző, mivel nincsenek lehajtva (edge) a szélek így nem tűnik kisebbnek.
-Számomra pozitívum, hogy már nincs a lehajtott kijelző ugyanis sose használtam, az edge funkció is ki volt kapcsolva mindvégig így nincsen kép torzulás a széleken és véletlen se ér hozzá az újjam.
-Ujjlenyomat olvasó sokkalta fejlettebb és gyorsabb ez hatalmas előre lépés a home gombbal együtt.
-Szinte csupasz android rendszer nincsenek felesleges appok.
-Telefonálás alatt jobb a hangminőség, szebben hallom a másik felet.
-A töltés a Dash töltőnek köszönhetően sokkal gyorsabban végbe megy.
-Jobban testre szabható a rendszer, nem annyira kötött, nincs knox.

Hátrányok:

-Kijelző nincs olyan kontrasztos, kisebb felbontás. Van aki nem látja én látom a kült fhd vs QHD között. Szóval ez szokást igényel.
-A külső hangszóró picit gyengébben szól hangminőségét tekintve.
-A kamerát még sokat nem használtam a minőséggel nincs gond talán minimálisan gyengébb, viszont az S6 kamera szoftvere messzemenően jobb, sokkal többet tud és átgondoltabb a kezelése is.
-Szoftverek bár tele van felesleges szoftverekkel a samsung, de több olyan megoldás is van ami hiányzik nekem. Ilyen a rejtett szám blokkolása, ébresztő widget amit nagyon szerettem és az áruházba nem találok hasonlót.
-Touchwiz sokan nem szeretik, de én szerettem az alap androidhoz képest sokkal jobb volt nem kellett semmit mókolni, appokat keresni, hogy jól nézzen ki és még témák is voltak hozzá. Ezáltal gyorsabban belakható a rendszer, mivel nem kell más egyéb programokkal játszadozni próbálgatni melyik lenne jó, melyik nézne ki jól.

Kb így ennyi amit ez idő alatt le tudtam szűrni, hozzátenném ezek természetesen az én személyes meglátásaim, igényeim. Gondolkoztam az S7 Edge(sima S7 kicsi) vásárlásán is, de a hardver és az edge kijelző miatt a 3T nekem jobb választásnak tűnt és ez be is igazolódik a hátrányok ellenére is.

Offba teszem a samsung miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1823) lowzor válasza SzlobiG (#1822) üzenetére


lowzor
veterán

Kijelző hogy nem lehet olyan kontrasztos? Elvileg mindkettőnek végtelen a kontrasztaránya. :)
Én is az Edge kijelző miatt vetettem el az S7E-t. Jól néz ki, de számomra kényelmetlen a fogása, megtörik rajta a fény, sérülékeny (2 ismerősömnek is betört már a szélén az üveg), meg nekem nem tetszik, hogy a szélén leíveli a dolgokat.

(#1824) SzlobiG válasza lowzor (#1823) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet mert az rgb ez meg pentile pixel elrendezésű, de mindenesetre az a kijelző kontrasztosabb mint ez. Igen az edge számomra csak hátrányt jelentett és elvileg már csak az lesz a samunál, sima verzió nem jön. :(

(#1825) twollah1976


twollah1976
őstag

Megjött az újabb tokom az eBay-ről.

Nyers képek, este csináltam lámpafénynél tablettel, nem volt kedvem vacakolni velük.

Nem rossz a tok, szépen védi a kijelzőt is, a fogása se rossz, bár nekem csúszós, a gombokat könnyen benyomhatók.

Annyira nem jött be...

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1826) ZolkoW válasza SzlobiG (#1824) üzenetére


ZolkoW
őstag

totál nem értem ezt a lekonyuló trendet, már azon is csodálkozom, hogy az első után nem halt ki.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#1827) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem bírtam tovább a chrome-al kiprobaltam csomó féle böngészőt, ha gyorsat akartok, akkor a Maxthon böngészőt próbáljátok ki ez olyan gyors mint a samu gyárija. :K

A fogyasztása viszont valamivel több mint a chrome, de legalább gyors és nem akadozik. Még ami jó volt a HTC gyári böngészője az is gyors, de már nem frissíti tovább a htc át állnak chromera ők is... :(

(#1828) g0dl válasza twollah1976 (#1825) üzenetére


g0dl
addikt

Linket tudnál adni hozzá?

(#1829) Phülöp válasza SzlobiG (#1827) üzenetére


Phülöp
addikt

Remélem, Vivaldi is lesz hamarost, desktopon nagyon bejött.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1830) SzlobiG válasza g0dl (#1828) üzenetére


SzlobiG
félisten

HTC
Maxthon

Ha sokat fog enni akkuból, akkor próbáld ki a htc-t az dizajnosabb is, de a sebessége rendben van.

(#1831) snyper990


snyper990
őstag

Vótmá'?
Szerk.: 4.0.3 OTA

[ Szerkesztve ]

(#1832) nofi válasza snyper990 (#1831) üzenetére


nofi
őstag

Kíváncsi vagyok, a sima OP3 topicban épp vitázunk a kamerán :K
Increased stability of the Camera app
Optimized exposure when taking night time photos

Xbox GT: nozsolt

(#1833) snyper990 válasza nofi (#1832) üzenetére


snyper990
őstag

ja, olvastam, viszketett is a kezem, hogy írjak, de annyira értelmetlen, hogy jobbnak láttam, ha kimaradok :) szépen elbeszél egymás mellett mindenki

(#1834) twollah1976 válasza snyper990 (#1831) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem nem jelzett, nem talált semmit a telefon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1835) Cifu válasza twollah1976 (#1834) üzenetére


Cifu
nagyúr

Továbbra is régiónkénti a frissítés, tehát vagy Opera VPN -> Németország (vagy Kanada) és úgy frissítesz, vagy még vársz kb. 1 hetet, és remélhetőleg akkor már a magyar régió is megkapja a frissítést.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1836) snyper990 válasza Cifu (#1835) üzenetére


snyper990
őstag

Nálam se Kanadára, se Németországa állítva nem találta meg egyelőre

(#1837) rankesz válasza snyper990 (#1831) üzenetére


rankesz
veterán

Hmmm, pedig ha jól emlékszem arról volt szó hogy a kínai holdújév miatt egy hónapig ne számítsunk frissítésre.

(#1838) snyper990 válasza rankesz (#1837) üzenetére


snyper990
őstag

ezeknek már semmi se szent :DD

(#1839) Cifu


Cifu
nagyúr

@snyper990: Valóban így van, a hivatalos topicban is megy az értetlenkedés, hogy akkor most hol is kezdik az update-et...

@rankesz: A stabil verziók kiadása folyik, a nyílt béták kiadását függesztik fel egy hónapig.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1840) twollah1976 válasza Cifu (#1835) üzenetére


twollah1976
őstag

Ok, értem.
Annyira nem fontos, hogy emiatt álmatlan éjszakáim legyenek.

Ha meg valami gond van a frissítéssel akkor az kibukik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1841) snyper990 válasza Cifu (#1839) üzenetére


snyper990
őstag

most kanadaival megtalálta, mindjárt megy is fel

(#1842) snyper990


snyper990
őstag

gond nélkül felment
fura hogy nem raktak bele újabb biztonsági frissítést, még mindig december 1-jei
viszont egyelőre úgy néz ki, hogy a wifi csatlakozási problémát megoldották (eddig néha előfordult, hogy csak akkor csatlakozott, ha a wifi beállításokban nyomtam egy connect-et)

(#1843) lazajnd válasza snyper990 (#1842) üzenetére


lazajnd
tag

Erre vártam :C Nekem 100-ból ha egyszer csatlakozik magától. Android 6.0 alatt villámgyors volt, hiba nélkül, szóval komoly probléma. Akkor szedem én is a frissítést :) Kösz az infót :))

(#1844) snyper990 válasza lazajnd (#1843) üzenetére


snyper990
őstag

igazán nincs mit :)
majd írd meg, hogy nálad is jó lett-e, vagy csak szerencsém volt a mostani csatlakozásokkal (nekem kb. 5-ből 1-szer csinálta)
Szerk.: mégsem nyert, megint elkezdte. Nem tudom, hogy felrakás után azonnal miért nem csinálta, most meg miért

[ Szerkesztve ]

(#1845) lazajnd válasza snyper990 (#1844) üzenetére


lazajnd
tag

Egy fokkal talán jobb a helyzet. Magától csatlakozik, de még így is várni kell pár másodpercet. Úgy rémlik Marshmallow alatt amint bekapcsoltam már volt is kapcsolat. Emlékszem volt hogy Messenger üzenetek a WiFi bekapcsolásától számítva 1 másodpercen belül jöttek.

(#1846) SzlobiG válasza lazajnd (#1845) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én még nem vettem észre, hogy gond lenne a wifivel. :U

(#1847) Avicularia


Avicularia
veterán

Fel is dobtam a 4.0.3-at. Az a jó itt, hogy nem kell várni a mókolt rom-ra, hogy TWRP-ből lehessen telepíteni, mint OPO-nál.

(#1848) kano


kano
nagyúr

[link]

Ezek tényleg áprilisban akarják kihozni az OP5-öt? És ráadásul 400$ (400EUR) körül?
Akkor már nem is érdemes megvenni a 128GB-os 3T (már, ha lenne egyáltalán), hátha sokkal jobb lesz a kamerája az OP5-nek. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1849) nofi válasza kano (#1848) üzenetére


nofi
őstag

Kiindulva abból, hogy az OP3T 40$ felárral nyitott az OP3 után kétlem, hogy visszavennének az árból. A kamera most is jó, szoftveres oldalon vannak furcsaságok. Érdekelne egy kék OP5 telefon, csak kár, hogy tokban hordom :N

Xbox GT: nozsolt

(#1850) Cifu válasza kano (#1848) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez tele van marhasággal, már bocsánat.

1.: 8MP-s front kamera? A 3T-ban 16MP-s van, miért lépnének vissza?
2.: Konzekvensen hibázik a számoknál, pl. 126GB-os háttértárról ír többször is.
3.: 3,2Ghz-es Qualcomm SoC? A Snapi 835 is csak 2,45Ghz lesz.
4.: A táblázatban és a szövegben össze-vissza írkál mindenfélét. A frontkamera hol 8MP, hol 12MP. A hátsó hol 16MP, hol 22MP.

Valaki szívott valami jó anyagot, elkezdett álmodozni, hogy milyen csúcs hardvert lehet majd beletenni a OnePlus következő telefonjába, és ezt megírta. Amire utána kattintgat majd mindenki...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.