Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) patoga válasza gyalu 1 (#750) üzenetére


patoga
tag

Töltsd le a diskinfo appot a play-ről.

(#752) gyalu 1 válasza patoga (#751) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Data: f2fs
Chace: ext4

(#753) nofi válasza patoga (#749) üzenetére


nofi
őstag

Na szuper, akkor semmi teendőnk :K

Xbox GT: nozsolt

(#754) randras_83


randras_83
addikt

4.0 ban gazdag új évet T-s márkatársak. :)

Troll on : Lassan de biztosan a T is eléri az OP3 szintjét :DDD - nehogy valaki komolyra vegye :))

https://www.flickr.com/randras83/

(#755) Sanya válasza nofi (#748) üzenetére


Sanya
nagyúr

Dettó

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#756) kano válasza randras_83 (#754) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönjük, nektek is kívánunk Boldog Új Évet!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#757) tybsen


tybsen
addikt

Valaki megtenné légyszi hogy megnézi, hogy az "OK Google" működik lezárt/deaktivált képernyőnél? Köszi!

(#758) f.lorand


f.lorand
senior tag

Sziasztok! Az én készülékem A3010, azaz a kínai modell. Ha jól tudom, nincs semmi lényegi különbség, használatban nem is érzékeltem semmi különlegeset. Azonban az utolsó automatikus frissítésem a december 13-i volt, az, ami az oneplus.net oldalon is elérhető most. Szerintetek nekem máshogy jön a 4.0 frissítés,lehetséges ez? Illetve ha nektek már lejött, akkor az oneplus.net oldalra vajon miért nem került még fel?

Köszi,

L

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#759) bdavid94 válasza f.lorand (#758) üzenetére


bdavid94
tag

Szia szerintem legtöbbünknek úgy jött le, hogy VPN-el trükköztünk Németországból érhető el a frissítés tutira.

A VPN-t amit ajánlok itt tudod letölteni használata eléggé egyértelmű egyszerű nem kell se regisztrálni semmi :)

(#760) kano válasza f.lorand (#758) üzenetére


kano
nagyúr

Azért a B20-ról lemondhatsz sajnos.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#761) kantortomi


kantortomi
csendes tag

Sziasztok, van egy problémám a telefonnal. A wifije eléggé megbízhatatlanul viselkedik. Függetlenül attól hogy 2,4 vagy 5 Gigaherzes a wifi hálózat, 1 wifi hálózattól eltekintve, ugyanazokat a tüneteket produkálják: 1) megbízhatatlan a netkapcsolat
2) néhány alkalmazást nem tölt be, pl Google Play

Az egyetlen kivételes wifi, az UPC wi-free, ami természetéből adódóan meglehetősen lassú.
Sajnos ez a probléma megnehezíti a telefon élvezetes használatát, bár ettől eltekintve szerintem ez egy nagyon szuper telefon. Azt hittem hogy a Nougat frissítés megoldja a problémát de sajnos nem sikerült. Remélem tudtok valami megoldást találni és remélem érthetően megfogalmaztam a problémát.

(#762) Sanya válasza kantortomi (#761) üzenetére


Sanya
nagyúr

Milyen routered van? Nem az a rossz?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#763) kantortomi válasza Sanya (#762) üzenetére


kantortomi
csendes tag

3 féle van, és jelenleg csak az alap UPC-s netes dobozos wi-free, működik, a másik 2: Ds-link dswdr3000n és egy wireless n repeater

Azon a rossz alatt mit értesz?

[ Szerkesztve ]

(#764) f.lorand válasza kano (#760) üzenetére


f.lorand
senior tag

Azt hittem, megy a B20. Legalábbis voltam vidéken és eddig nem tűnt fel, hogy nem. De akkor megnézem.

[ Szerkesztve ]

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#765) f.lorand válasza bdavid94 (#759) üzenetére


f.lorand
senior tag

Köszönöm szépen

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#766) f.lorand válasza f.lorand (#764) üzenetére


f.lorand
senior tag

Megnéztem a specifikációt, tényleg. De jó, hogy megtudtam tőletek, még csak egy napja van itt, vissza is viszem holnap és rendelek egyet a normál úton.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#767) ToMmY_hun válasza kantortomi (#761) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ugyanez volt nálam is, felhívtam a UPC-t, frissítették a router firmwaret és azóta teljesen jó. A router valami technicolor csoda, fejből sajna nem tudom a típust.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#768) kantortomi válasza ToMmY_hun (#767) üzenetére


kantortomi
csendes tag

De a fő wifi amit használnék az nem az amelyik az UPC-s dobozból jön ki, az pont hogy jó.

(#769) kano válasza f.lorand (#766) üzenetére


kano
nagyúr

Csak onnan szabad rendelni. Bár most csak 64GB-os van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#770) Sanya válasza kantortomi (#763) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ha a dlink 3600 rossz, szakad, akkor a repear is, szóval simán lwhet router gond. Pc-n pingeld őket -t kapcsolóvak vagy fél óráig, ctrl+c-vel állítsd meg, és akkor mennyi a packet loss?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#771) nbg


nbg
senior tag

Sziasztok,

ma reggel feldobta a telo a 7.0 frissitest, de cseszik letolteni... igy jartam, leterhelt lehet a szerver, vagy valamit tudok tenni ezugyben?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#772) kantortomi válasza Sanya (#770) üzenetére


kantortomi
csendes tag

Minden egyes más eszközzel, legyen az laptop vagy másik telefon, tökéletes a wifi, csak ezzel nem, de megpróbálom, hátha :)

(#773) Starz561 válasza kano (#769) üzenetére


Starz561
tag

Remélem hamarosan lesz már a 128GB-s mert már rendelném, csak a 64gb-t kicsit keveslem, hosszú távra.

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#774) Cifu


Cifu
nagyúr

Szóval gondoltam egyet, és ha már az OTA nem dobálja felfele az OOS 4.0-át, akkor majd én.

Már volt szó mindenről, de azért egyben...
Szóval hozzávalók, aki esetleg próbálkozni szeretne:

-Letöltöd és elindítod az Opera VPN-t.
-Connect -> Choose region -> Germany
-Beállítások -> Rendszerfrissítés (nálam egyből feldobta, hogy van új) Csaknem 1 GB, szóval eltart egy darabig (nekem kb. 10 perc alatt lejött)
-Felrakod a frissítést.
-Ez eltart kb. 20 percig, ne akkor állj neki, amikor 10% alatt van a telefon és nincs töltő karnyújtásnyi távolságon belül. (Nekem kb. 10%-ot ett le az aksiból)
-Újraindul és örülsz.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#775) kemcso válasza Cifu (#774) üzenetére


kemcso
Ármester

Én meg várok még, hátha kijön nálatok valami hiba :DD :P

(#776) Cifu válasza kemcso (#775) üzenetére


Cifu
nagyúr

Effektíve túl sok problémaforrás nem várható.

A 7.0-ás Android már három hónapja kint van, nincs komolyabb ismert hibája.*
Innen kezdve a kérdés a meghajtóprogramok és a launcher esetleges problémái. Ezek a béta korszakban elviekben jelentkeztek volna, komolyabb hibát senki sem jelzett.

*Jelenleg a legkomolyabb ismert hiba, hogy roaming közben a PlayStore-ból nem sikerül telepíteni új app-ot, illetve a meglévőket frissíteni.

PlayStore probléma bugreport @ Oneplus fórum
Bug Report @ Android Issue Tracker (innen is látható, hogy nem Oneplus, hanem Google probéma...)

A hiba nálam nem jelentkezett, de hát nem is roaming-olok éppen...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#777) Sanya válasza Cifu (#774) üzenetére


Sanya
nagyúr

Közben szünetelheted a letöltést, vpn ki, és utána gyorsabban lejön.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#778) darkpower válasza Cifu (#774) üzenetére


darkpower
aktív tag

Elvileg a rendszer nem is hajlandó frissülni, ha 50% alatt van az aksi. Gondoltak a figyelmetlen userre

(#779) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Pixel launcher-t használ valaki?

(#780) Cifu


Cifu
nagyúr

@Sanya: Jó ötlet, ez segíthet annak, akinek lassan csordogál...

@darkpower: Ezt meg jó tudni, hogy nem kell aggódni az esetleges figyelmetlenségek miatt. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#781) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Nfc működik nálatok 7.0-án? Nálam úgy tűnik, hogy nem

(#782) Sanya válasza gyalu 1 (#781) üzenetére


Sanya
nagyúr

nálam sem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#783) gyalu 1 válasza Sanya (#782) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Azt hiszem, hogy az előző 24 Mb-s frissítés óta nem megy. Csak most tűnt fel.

(#784) Mucsi14 válasza gyalu 1 (#783) üzenetére


Mucsi14
tag

Nálam működik az Nfc (7.0 stock ,se root se semmi ,minden gyári)

[ Szerkesztve ]

(#785) Atish19 válasza gyalu 1 (#781) üzenetére


Atish19
őstag

Nálam sem működik. Be tudom kapcsolni, de nem látja el a funkcióit. (Friss érintetlen rendszer)

[ Szerkesztve ]

(#786) gyalu 1 válasza Atish19 (#785) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Ugyanez nálam is.

(#787) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Tévedtem az Nfc-vel kapcsolatban. Nem hagyott nyugodni a dolog. Addig próbálgattam, hogy sikerült működésre bírni. A kamera felett érzékel az enyém. Ami fura, mert az eddigi telefonjaim kb. a hátlap közepén érzékelt. :)

(#788) kano válasza gyalu 1 (#787) üzenetére


kano
nagyúr

Ez le is volt írva valamelyik Oneplusos anyagban, hogy a kamera fölött van az érzékelő.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#789) gyalu 1 válasza kano (#788) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Elkerülte a figyelmemet. Lényeg, hogy megy. Elnézést a "pánikkeltésért" :)

(#790) crank.


crank.
csendes tag

Sziasztok.

Mik a tapasztalatok a szállítással kapcsolatban? Hamarabb jön meg a meghatározott időpontnál? Ha igen, mennyivel?

(#791) Cifu válasza crank. (#790) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ott van offtopic, jobb oldalon külön link is van oda, direkt ilyenekre, ha elolvasod az ottani hsz.-eket, naprakész lehetsz...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#792) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Sziasztok, mi a helyzet a kamerával, javultak a képek a frissítésekkel? Volt még december elején egy 3T-m rövid ideig, de akkor főként a szobában félhomályban készült képek elég gyengére sikerültek, ezért eladtam (két kiskölök fotózásához kellene).
Ismét beruháznék egy ilyen telóra, csak a kamera ami visszatart...

(#793) kemcso válasza gilfoyle (#792) üzenetére


kemcso
Ármester

Sztem pont ugyanolyan a kamera, mint volt...

(#794) nofi válasza gilfoyle (#792) üzenetére


nofi
őstag

Én sem látok különbséget.
Miért adtad el amúgy? A 15 napon belüli visszaküldés csak marketing? :F

Xbox GT: nozsolt

(#795) ToMmY_hun válasza gilfoyle (#792) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én nagyon szeretem a telefont, de bizony a kamera az egyik leggyengébb pontja. Fotózásra ne ezt vedd, nem fog nagy mértékben javulni update után sem.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#796) Cifu válasza gilfoyle (#792) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mégis milyen telefon kamerájával sikerülne félhomályban értékelhetően jobb képeket lőni? :F

A MobilArena saját kameratesztjében az OP3 (ami kb. ugyan az) auto módban nem remekelt (ám így se volt túlzottan elmaradva a többiektől), de kézi módban hozta a nagy átlagot. Auto módban jobb nála csak a Huawei P9, az LG G5 és az iPhone 6S Plusz volt, kézi módban meg a HTC 10 és a Samu Galaxy S7 körözte csak le.

A páromnak Huawei P9-e van, egy fokkal jobb képeket csinál automata módban sötétben / félhomályban, ez nem vitás, de összességében kb. egy kategóriában van fotózás téren a két telefon (pl. videózni a 3T sokkal jobb). Ha a sötétben való fotózás a fontos neked, vegyél P9-et, vagy még inkább egy Samu Galaxy S7 Edge-et...

@ToMmY_hun: Hát dunno, itt a munkahelyen a többieknek szifon 6S meg 7 van, otthon a páromnak Huawei P9. Nem látom azt, hogy annyira rossz lenne a 3T kamerája hozzájuk képest. A szifonoknak egy pontja van, ami tényleg zseniális, az a 240fps-es lassított felvétel.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#797) snyper990 válasza nofi (#794) üzenetére


snyper990
őstag

logikám szerint ha visszaküldöd, bukod a postaköltséget, ha kvázi újonnan eladod, visszakaphatod az egész vételárat

(#798) Cifu válasza snyper990 (#797) üzenetére


Cifu
nagyúr

Van olyan, aki teljes vételárat kiad egy használt OnePlus 3T-ért? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#799) kano válasza snyper990 (#797) üzenetére


kano
nagyúr

Nem bukod a postaköltséget sem, mert nem neked kell feladni és a végén sem vonnak le költséget.

Obga
Az IPhone nem jó erre, vagy már az sincs meg?
Szerintem ez ennyit tud, nem fog javulni szoftveresen. Illetve még lehet próbálni más camera appal, hogy az jobb képeket csinál-e, de kb ennyi amit tehetsz. Én is ezért nem rendeltem még újra a telefont (meg mert nincs a 128-as verzió). Lehet, hogy már meg kellene várni az OP5-öt.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#800) nofi válasza Cifu (#796) üzenetére


nofi
őstag

Nem egy tesztet átolvastam, képeket mértem össze a témában és papíron, azaz az esetek 80%-ban egész jó/meglepően jó az OP3T kamerája. Sajnos azonban onnantól, hogy beköszönt a félhomály, baromi lassan exponál és emiatt pl. egy kisgyereket szinte lehetetlen bemozdulás nélkül elkapni. Én úgy látom, hogy auto módban megnöveli a záridőt, hogy világosabb képet készítsen - ez szabad szemmel is látható, mert sokszor a kamera kijelzőjén világosabb kép köszön vissza mint ami a valóságban van, viszont ennek az az ára, hogy lassan exponál.
Sajnos nekem is ez a bajom, hogy egy normális képet nem tudtunk lőni pl. a fürdőszobában fürdés közben. 6S van még itthon, az is szemcséz, de legalább gyorsan exponál és el lehet kapni egy mosolyt két integetés között. Persze, ez egy "réteg"probléma, de az év harmadában sötétben érek haza és megyek el reggel, tehát gyerekről csak félhomályban tudok képeket, videókat készíteni ezért sarkalatos pont nálam is.

Próbáltam Open Camerát, FV-5 demot, Footej-t és Camera MX-et, de sajnos egyikkel sem tudtam az itthoni játszadozást értékelhetően megörökíteni.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.