Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Sanya


Sanya
nagyúr

Soft gold verzió nem lesz?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#702) metal01 válasza macii97 (#700) üzenetére


metal01
őstag

Ez legyen a legnagyobb bajunk. :) Amúgy tényleg jobban mutatna, ha teljesen magyar lenne minden.

(#703) bdavid94 válasza macii97 (#700) üzenetére


bdavid94
tag

fájlkezelőben is Tőrlés van Törlés helyett :DD

(#704) Starz561 válasza Sanya (#701) üzenetére


Starz561
tag

[Indába január 5.-én jön. ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#705) macii97 válasza bdavid94 (#703) üzenetére


macii97
senior tag

Hát hogy biztos jól kilegyen TÜRŰLVE :DD :))

(#706) Sanya válasza Starz561 (#704) üzenetére


Sanya
nagyúr

Az annyira late december, hogy január.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#707) wyush


wyush
újonc

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyannal, hogy a telefon titkosítását nem lehet átállítani? (Privát számként jelenek meg másnál.) Nem lehet rákattintani a "Titkosítva" szóra a "Biztonság&ujjlenyomat" menüpontban. :(

(#708) Sanya válasza wyush (#707) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem sem lehet.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#709) PistiSan válasza wyush (#707) üzenetére


PistiSan
addikt

Kevered a szezont a fazonnal!

Amit te keresel: Menü/Telefon/ jobb fent 3 pötty! /Beállítások/ Telefonos fiókok/ SIM kárty amit be szeretnél állítani / További beállítások / Hívóazonosító

Itt választ a Szám megjelenítése opciót.

Pofon egyszerű :D :K

(#712) netguru10


netguru10
aktív tag

Üdv az Uraknak!

Olyan kérdésem lenne,hogy ha van ROOT a telón,akkor is jönnek rá a frissítések OTA-n és azokat fel is lehet telepíteni?
(mert pl egy Sony Z3C root-olt és igazság szerint megjelenik rajta,hogy frissítés érhető el,de le is lehet tölteni,de feltelepíteni,már nem lehet azt.)

Válaszotok,előre is köszönöm. :R

Ui.:Egyébként hamarosan nálam is esedékes lesz a készülék csere és a 1+3T bekerült a TOP 3-ba. :C

Arbeit Macht Frei

(#713) patoga


patoga
tag

Ma megérkezett hozz@m is. Egyenlőre ismerkedtek, de marad egy ideig az biztos. Üdv G

(#714) csipuka válasza netguru10 (#712) üzenetére


csipuka
senior tag

Tudtommal ha root-olt, akkor mar nem tudod telepiteni az OTA-t. A telo ugyanugy jelez, de a telepites elhasal.
Ez igy volt N5-n, nem hiszem, hogy itt mashogy lenne, de meg nem kaptam OTA-t a root ota.

(#715) xenom0rph válasza netguru10 (#712) üzenetére


xenom0rph
őstag

Igen, jön. Csak akkor az egész image-dzset tölti le

halahala

(#716) patoga válasza patoga (#713) üzenetére


patoga
tag

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy nem tudom parosítani a Sony bluetooth headsetemet. Kékfogon nem találja, nfc-n is próbáltam, de hiába érintem végig a teló hátlapján nem érzékeli. Azért furcsa, mert a kocsiban lévő ősrégi kihangosítót meg egyszerre megtalálta. Esetleg valakinek ötlet?

(#717) snyper990 válasza patoga (#716) üzenetére


snyper990
őstag

a headseten is elindítottad a párosítási folyamatot? mert amíg az nem jelzi bt-on, hogy elérhető, addig nem fogod megtalálni, főleg, ha először párosítanád

(#718) netguru10 válasza csipuka (#714) üzenetére


netguru10
aktív tag

Köszönöm az infót. :R

(#715) xenom0rph

Ez konkrétan mit jelent? (azt,hogy nem fogja tudni fel rakni OTA-n?)

Arbeit Macht Frei

(#719) csipuka válasza netguru10 (#718) üzenetére


csipuka
senior tag

Igen azt. Latod, hogy jön OTA, le is töltődik, de az install elhal. A full imaget kell feltenni majd utana TWRP és root újra.

(#720) patoga válasza snyper990 (#717) üzenetére


patoga
tag

Köszi. Sikerült.

(#721) PistiSan válasza netguru10 (#718) üzenetére


PistiSan
addikt

A lényeg, hogy tudod frissíteni adatvesztés nélkül, picit ugyan körülményesebben, mint ha nem root-olva használnád.

(#722) xenom0rph válasza netguru10 (#718) üzenetére


xenom0rph
őstag

De! Megy az OTA frissítés, csak nem a 30-40 MB-os frissítést fogja leszedni minden alkalommal, hanem a gigabájt méretűt. Ennyi.

halahala

(#723) se4ever2


se4ever2
aktív tag

(#724) metal01 válasza se4ever2 (#723) üzenetére


metal01
őstag

Beta 1? Akkor mi még igen messze állunk a végelgestől ;]

(#725) Sanya válasza metal01 (#724) üzenetére


Sanya
nagyúr

jobb, mintha kapkodnának.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#726) metal01 válasza Sanya (#725) üzenetére


metal01
őstag

Nem akarok elfogult lenni, de a 3T-nek eleve Nougattal kellett volna megjelennie, ha már egy felturbózott változat. És abból is a 7.1.1-el. A SGS7 pl. kapásból arra fog frissülni, a 7.0-át ki is hagyják.

(#727) Madwe válasza metal01 (#726) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ilyenkor egyébként pl a januári biztonsági frissítést megkapjuk majd 7.0 mellé, vagy az csak a 7.1.1ben lesz benne, s várhatunk rá addig amíg ki nem adja a oneplus? (azzal h külön vették a biztosági frissítéseket a rendszerfrissítésektől, úgy látom értelmét h azokat hamarabb, fő verzióváltás nélkül is megkapjuk... jól sejtem?)

(#728) Cifu válasza metal01 (#726) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bölcs dolog a világ legnagyobb telefongyártójának erőforrásait összevetni egy olyan céggel, amely alig 200 alkalmazottal (nem fejlesztővel!) rendelkezik?

Ha neked number 1. prioritás a legfrissebb Android verzió a telefonodra, akkor Nexus-t kellett volna választanod.

Igen, ígérte a Oneplus a 7.0-át idénre, de jobb, ha stabilitásra és nem a minél hamarabb való kiadásra mennek rá. Nézd meg, mi történt a Oneplus 2-höz kiadott 2.5.5-ös Hidrogen OS-el (VoLTE update). Ott konkrétan a telefonkapcsolat volt megbízhatatlan. Semmiség egy telefonnál, nem?

Szóval ennyinek bele kellene férnie. Szerintem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#729) metal01 válasza Cifu (#728) üzenetére


metal01
őstag

Nexus már nincs. Pixel van. De árban kétszeres a szorzó. A régebbi Nexusok meg már nem megérősek a jövőre tekintve.

Az a nagy gyártó sem volt mostanában épp a toppon :)

Belefér persze. De akkor legyen tényleg jó az új OOS.

(#730) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Nekem darabosabbnak érződik a beta egy kicsit, remélem még csiszolnak rajta.

(#731) Madwe


Madwe
nagyúr

(#732) se4ever2 válasza Madwe (#731) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Mi értelme volt kiadni a bétát ha egy fél napra rá kiadják a stable-t? :F

(#733) Madwe válasza se4ever2 (#732) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom, lehet vmi előírás h beta nélkül nem adhatnak ki final releaset s így kijátszották a rendszert, mert amúgy sok értelme tényleg nincsen :D Kérdés ezek után mennyire lesz bugos, lassú, akku stb, mondjuk op3hoz nagyon hasonló a telefon s az már 10. betanál tart uh valszeg azért rendben lesz...

(#734) ToMmY_hun válasza se4ever2 (#732) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem lehetséges, hogy stable 7.0 lesz, a beta meg 7.1?

se4ever2: az igen, akkor tényleg érdekes a dolog. :P

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#735) se4ever2 válasza ToMmY_hun (#734) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Felraktam a betat, 7.0 jelenleg.

(#736) Zeban58


Zeban58
tag

Ez már nem a béta, hanem az OTA végleges. Yuppi! :)

(#737) macii97


macii97
senior tag

Tapasztalatból mondom, hogy nem árt várni egy-két frissítést vagy legalább véleményt, hogy milyen is az új ROM. (Főleg ha esetleg rohadtul siettek h decemberben meglegyen, és januárban javítják majd a hibákat.)
Nem is értem, miért várjátok ennyire a Nougatot? Mi van benne ami ennyire fontos? MM-el mi a baj? 😄

Buék mindenkinek!!

(#738) Zeban58


Zeban58
tag

(#739) Madwe


Madwe
nagyúr

Német vpnnel el lehet indítani a letöltést, náluk már kint van, utána a vpn megszüntethető, csak a töltés indításához kell. Opera vpn-t ajánlom erre pl, ingyenes, nem kér semmi fontoshoz hozzáférést, s amúgy is egy rendes vpn program:D

(#740) gyalu 1 válasza Madwe (#739) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nálam 71,3℅-nál megállt és nem akar tovább menni a letöltés :(

[ Szerkesztve ]

(#741) Madwe válasza gyalu 1 (#740) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én csak most kezdtem, és iszonyat lassan jön, 1 gigás adat s 1mbps sincs meg érzetre... néhányan posztoltak képeket ahol lehetett látni a letöltési sebességet, pl itt:

ezt mivel érik el? nekem se remaining time se download speed nincs ott, pedig hasznos

[ Szerkesztve ]

(#742) gyalu 1 válasza Madwe (#741) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Gondolom most nagyon leterhelt az oldal. Majd holnap próbálkozom. BUÉK

[ Szerkesztve ]

(#743) UberMutant válasza Madwe (#741) üzenetére


UberMutant
őstag

ez azért érdekes mert, nekem meg a telekomonkábelnetem 14 megabytetal szedte le.
csak én meg a root TWRP miatt nem tudom felrakni :) eh

(#744) Madwe válasza gyalu 1 (#742) üzenetére


Madwe
nagyúr

9 körül meglódult, kb 1 perc alatt lejött a fel giga ami hatramaradt:) stabilnak tűnik, szvsz szedhető

(#745) Mate


Mate
nagyúr

Felment a frissítés. Ami elsőre feltűnt és nagyon tetszik, hogy végre teljesen belakható az "asztal", nincs levágva a felső sáv :)

(#746) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Hát nekem nagyon megállt 71℅-nál és nem megy tovább. Mit lehet tenni? Hová tölti le, hogy törölni tudjam?

(#747) gyalu 1 válasza gyalu 1 (#746) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Közben sikerült megoldást találni.
Alkalmazásokban megkerestem a rendszer frissítést, ott nyomtam egy tárhely törlést. Most elindult a letöltés

(#748) nofi


nofi
őstag

Az létezik, hogy nekem nougat előtt is már f2fs filerendszerem volt 3T-n? :U Nem formáztam semmit, de a diskinfo azt mutatja a datánál. Egyedül a cache ext.

Xbox GT: nozsolt

(#749) patoga válasza nofi (#748) üzenetére


patoga
tag

Én úgy tudom már f2fs-el jött ki.
Illetve az enyémen is az van és még nem frissítettem. Aki már megtette, infó róla?

[ Szerkesztve ]

(#750) gyalu 1 válasza patoga (#749) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Frissítettem. Hol tudom megnézni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.