Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17026) stewe780 válasza Karma (#17025) üzenetére


stewe780
őstag

TaylorPro: Az eredeti lehet, de a jpegek lilák.

Karma: Én konkrétan lóf@szt sem látok :DDD Olyan rohadt sötét az egész, hogy az összes képzelőerőmet össze kellett szednem, hogy mi van a képen. Nagymértékben segített, hogy valahol említetted, hogy egy farmerzsebből kilógó N8-ról van szó. :K Szóval pont azért néztem rá rgb-vel, mert nekem ez így közelített a "sötétség feketében" című modern festményhez. :U Amúgy a brightness emelés kicsit csalóka. Ha veszem mondjuk a felső kupakot, ami az egyik legvilágosabb része a képnek átlag 13/11/14 (red/green/blue) ami nagyjából 20%-os többlet a piros és a kék javára. Ha megemelem a brightness-t, akkor nem arányaiban emeli az egyes színeket, ebből például csinál 63/61/64, ami mondjuk már közelebb áll a szürkébbhez. Ha tovább növelem, akkor még mindig ugyanezt tartja, 203/201/204. Na ez aztán még inkább szürke. Viszont ha megnézed a 20%-os különbséggel ugyanezt a tartományt pl.: a 200/160/205 már erősen rózsaszínes árnyalatot ad.
Kb. ahhoz tudnám hasonlítani, hogy 30 évesen a 15 éves barátnővel a különbség kirívó, de 55 évesen egy 40 éves szeretővel a korkülönbség fel sem tűnik. ;) :D Kicsit off lett a vége, ideje aludnom 1et. :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.