Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#711) Misály válasza donceleger8 (#710) üzenetére


Misály
addikt

Mert a keszulek teszi a dolgat, csak szaggat igaz ezt a hozzad hasonlo agressziv fanatikusok nem veszik eszre mert nem lattak mas keszuleket meg:D Ez a csak velem fordul elo szimplan nem igaz, kezdd el masszivan (~ 12 app aktiv hasznalata, plusz aktiv bongeszes, na az vagja csak haza igazan 3 tab folott az opera is meghal ) hasznalni a keszuleket ne ugy mint egy s40-es olcsosagot, ugyanugy este toltore kell rakni mint barmelyik masikat, es ugyanugy szaggatni fog mint az enyem. Mellesleg nem idegesit, mivel tudom miert ilyen gyenge. Ne magadbol indulj ki belolem ennel azert nehezebb erzelmeket kicsikarni:P

Mellesleg azert nem adom el, mert a telefonokat meg szoktam tartani, masreszrol nincs meg alternativa, tovabbra is varom a jo kameras wp8-at a finnektol.

"Mellesleg nekem is van profilom, és naponta benézek. Van 500 ismerősöm, de a főoldalon állandó jelleggel a neos.hu meg a napiszar stb....... képei, linkjei vannak, sehol egy értelmes hozzászólás, hasznos információ." Mennyiseg vs minoseg nekem kb 120 (negyedevente torlok emberkeket, akarcsak a telefonkonyvembol) van ebbol 10-el tartom a kapcsolatot fb-n keresztul napi szinten, aki nem erdekel vagy napiszarozik azt leszedem a falrol/torlom es problema megoldva. Lehet esszel is hasznalni csak hat ugy mindent nehez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.