Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) old rocker válasza moonlight115 (#1700) üzenetére


old rocker
veterán

aha...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1702) old rocker


old rocker
veterán

Buli utáni SMS -ek. Sz. Zsolt gyűjteménye a fészbükkről

"Leszarom, hogy hol vagyok, gyere értem!!!

"Jajaja itt is nagyon durva a buli...épp az előbb hánytam tarkón
...valakit...szerencsére nem látták h ki volt:D..és most mindenki engem keres..köztük vagyok én is:D"

"Pedig itthon még megvolt az elhatározás, hogy szakítok vele. Aztán mikor találkoztunk, már nem volt kedvem problémázni. Helyette le
orálóztam a k
ocsiban."

"Reggel nag
y para ...volt. Nem tudtam hol vagyok. Nem barátnőnél, nem haveroknál. Aztán rájöttem, hogy fordítva fekszem az ágyamban.."

"Bazmeg, reggel 8kor a rendőrség keltett fel azzal, hogy én libát loptam... Azt hittem félreértés, de kis idő múlva beugrott, hogy mégsem..."

"Bocs nem fogok odaérni, elég csúnya este lett. Megkérdem a mellettem alvó lány nevét, szexelek vele még egyszer és indulok."(13:37)

"Utolsó képem a tegnap estéből hogy bemegyek egy boltba piát venni...reggel 140 rugóval ébredtem a zsebembe :S Segítsetek lehet köröznek ! :S"

"A csaj azt mondta szakítsunk, de én nem is ismerem.."

"Te emlékszel miért vittük föl a 10-re a tuját és a két téglát?"

"Hamarabb néztem meg a gyűrűsujját mint a mellét. Öregszem..."

"A fű sem segített. Szarabb a kedvem, de legalább félek a felhőktől és a tücsköktől."

"Most ébredtem, nem tom hol vagyok. Asszem elloptam egy fűnyírót. Ti merre?" "Gyere be a házba aztán majd megbeszéljük."

"Nem érek oda! Z-vel vok balesetin, mamus protkóját ragasztotta a szeme fölé, de nem jött le, most meg a hígító csípi a szemét. A papagáj sincs még meg,ha látod szólj! Puszi."

"Végtagonként egy ember vitt haza, miközben brekegtem, mert békának képzeltem magam. Jó buli volt."

"Tegnap hokisisakban hánytam víz alatt. Király!"

"Ki gyantázta le a seggem??"

"Gratulálok Töki! Háton fekve hánytál, miközben a Marseilles-t énekelted! Sosem láttam hasonlót!"

"Valaki megosztaná velem, hogy mi történt az elmúlt 4 napban???"

"Reggel anyád kocsijában ébredtem. Ötletek?"

"Szia! Kerestelek tegnap a buliban. Megtaláltalak?"

"Rohadt szarul vagyok, olyan jó lenne, ha itt lennél" - totál részeg pasimtól, aki mellettem feküdt az ágyban.

"Azt hiszem jól sikerült a tegnapi betépés. Semmire sem emlékszem és egy pályaudvaron vagyok ahol főleg németül beszélnek. Lehet hétfőn nem megyek be melózni" - válasz: "A hétfői meló miatt ne aggódj, ma kedd van. Már a rendőrség is keres, anyádék büszkék lesznek rád Amúgy hol a répában vagy?"

"Felmentünk hozzá dugni. Ott találtuk a pasiját aki épp szexelt... a csajommal."

"Elaludtam a vonaton. Itt ülök egy megállóban. A helyiek azt mondják hogy ez Észak-Szlovákia. Nem hiszek nekik. Nem akarok!"

"Hülye 5let volt tőled, hogy a lépcsőházban síeltél, de az ajtót nyitó nénit, akit elütöttél, a mentősök a diliosztályra vitték. Nem hittek neki a cserbenhagyásos síelőről...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1703) Realradical válasza old rocker (#1702) üzenetére


Realradical
őstag

Óriási! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1704) mave13 válasza old rocker (#1702) üzenetére


mave13
őstag

Köszi. Ez hatalmas! :DDD

Utoljára a bash.hu-n röhögtem ekkorát.

Icewolf || kósza ||

(#1705) moonlight115 válasza old rocker (#1702) üzenetére


moonlight115
tag

Hááát, ez EKKORA! :Y :))
"Félek a felhőktől és a tücsköktől..." LOL! :DD

mave13 A bash.hu is szuper! :D :)) A UPC-s válaszlevél... :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1706) old rocker válasza mave13 (#1704) üzenetére


old rocker
veterán

Kaptam egy ilyen sms-t:Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla.. erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt:"Meg egy ilyet kapok es meg...om anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol
LOL

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1707) moonlight115 válasza mave13 (#1704) üzenetére


moonlight115
tag

" XY üzenete (17:55):
*anyam egyik bnöje mesélte
Marci üzenete (17:56):
*h mentek hazafele, és ugye a kutyajuk mindig oda szokott menni a kapuba ugralni
*és nem ment oda
*söt, bementek és nem jött a kutya :D
*hátra mentek
*aztan lattak hogy a szomszéd kis fehér kutyája
*a szájába van
*és vele rohangál :D
*megijedtek aztan mondtak h ezé örök harag lesz a szomszéddal
XY üzenete (17:57):
*erre bevitték, lefürdették és este visszavitték a kutyaházba hogy a szomszéd ne vegye észre... :D
*erre masnap meg a szomszéddal talalkoztak erre mondta nekik h kezd meghülyülni:D
*tegnap eltemette a kutyajat
*ma reggelre meg ottvolt a házba megfürdetve :D "

"Gábor üzenete:
*Hm... te olyan ostoba vagy, hogy ha írok egy elég hosszú, többszörösen összetett mondatot, amit látszólag megtöltök értelemmel, akkor egész egyszerűen képtelen vagy kibogozni belőle, hogy én most szivatlak téged, mert a szövegértési készséged majdhogynem egyenlő a nullával, de le merném fogadni, hogy ennek a fogalmával sem vagy tisztában.

Király kisasszony üzenete:
*mi???????????????????
*ezt nem értem....................."

"Boti üzenete:
*meggyalázott ma egy csöves
Boti üzenete:
*kért pénzt
*adtam ugye még mindig az a 35 ftom volt
*kiborítottam a pénztárcámat
*látta hogy nincs több pénzem
*és ilyet szól
*visszaadjam?:D" :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1708) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt ismeritek? Nekem nagyon bejön... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1709) old rocker


old rocker
veterán

[link]
Érdekes, engem nem hajtott el így Hobó. Az is igaz, a lényeget riport után mondta el.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1710) old rocker


old rocker
veterán

Ez a mondanivaló pedig örökzöld: [link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1711) moonlight115 válasza philoxenia (#1708) üzenetére


moonlight115
tag

Párszor már hallgattam Buddha bar-t. Nem rossz, csak hangulat kell hozzá. :)
Ha már szitár: Ravi Shankar Ezt a videót most találtam, szerintem érdemes megnézni! :K

Old rocker Huhhh, az az interjúúú...! Mit mondott neked?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1712) moonlight115 válasza old rocker (#1710) üzenetére


moonlight115
tag

Ez így van. A költő a jövőbe látott...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1713) Realradical válasza moonlight115 (#1711) üzenetére


Realradical
őstag

Ez nem rossz, be is röffentettem rá a vízipipát. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1714) old rocker válasza moonlight115 (#1711) üzenetére


old rocker
veterán

Röviden: mikrofon előtt hiába próbáltam kicsiholni a progresszívot. Kérdéseimre elmondta: a szikorarobis zenéknek is van létjogosultsága, azok is jók, bla-bla. Azon kívül nem hiszi, hogy a woodstocki nemzedék zenészei valami rendkívülit alkottak volna...

Operatőr kezdett elpakolni, akkor közelebb hajolt és ha lehet, még mélyebb hangon megszólalt: " B@zmeg, ezt a szemetet nem szabad hagyni, hogy elterjedjen... (.i.: a csikidám) Erre a hülye operatőr, kicsit mólés, kezdett visszacsomagolni, naaaa, ezt mond el nekünk! (már Hobó érkezésekor, illetve a felvételhez beállításakor volt egy afférjuk) Mire bármit szóltam volna, a mély hang nagyon nyugodtan azt mondta: Neked, b@zmeg, nem mondok semmit! Te egy rossz ember vagy; te állandóan a szavamba vágsz! Más már elküldött volna a 3.14csába, de én nem teszem...
Mit mondjak; nem a malacfejű operatőröm miatt nem hajtott el minket is.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1715) moonlight115 válasza old rocker (#1714) üzenetére


moonlight115
tag

:C :C :C

Tudom, hogy az efféle sztorik nem túl publikusak, de mesélhetnél még... :K

Realradical Te mit szívsz? :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1716) old rocker válasza moonlight115 (#1715) üzenetére


old rocker
veterán

azt meg ne mondd, te mit...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1717) moonlight115 válasza old rocker (#1716) üzenetére


moonlight115
tag

Mit..mit...? Hát hajlakkot!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1718) old rocker válasza moonlight115 (#1717) üzenetére


old rocker
veterán

szipus

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1719) moonlight115 válasza old rocker (#1718) üzenetére


moonlight115
tag

Rory rulez! :DD :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1720) old rocker válasza moonlight115 (#1719) üzenetére


old rocker
veterán

hol van ez Kosjanitú....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1721) moonlight115 válasza old rocker (#1720) üzenetére


moonlight115
tag

Az 50 éves Rolling Stones-ról
Satisfaction

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1722) old rocker válasza moonlight115 (#1721) üzenetére


old rocker
veterán

[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1723) old rocker


old rocker
veterán

ezt meg csak úgy ... mer teccik
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1724) moonlight115 válasza old rocker (#1723) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem is teccik! A videók és a szövegek is. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1725) old rocker válasza moonlight115 (#1724) üzenetére


old rocker
veterán

naugye..... jó az öreg rokker a háznál.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1726) moonlight115 válasza old rocker (#1725) üzenetére


moonlight115
tag

Bezony ám...! :K
Majd egyszer lefordítom a Dylan számot. Az elsőt, amit linkeltél. Persze, biztos van már fordítása, de nem fogom megnézni. Így nem befolyásol.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1727) old rocker válasza moonlight115 (#1726) üzenetére


old rocker
veterán

te csak a most megjelent cikkedre reflektáló hozzászólások megválaszolásával töröggyé mostan! :-) te vizipók

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1728) moonlight115 válasza old rocker (#1727) üzenetére


moonlight115
tag

Parancs! Értettem! - ( vizipók futólépésben el...)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1729) moonlight115


moonlight115
tag

Fenyőillatú Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek! Happy Christmas :) :) :) :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1730) Realradical válasza moonlight115 (#1729) üzenetére


Realradical
őstag

Karácsony

Fenyőillat

Boldog
(még nem volt meg a karácsonyi veszekedés) :DDD

Ők is Boldog Karácsonyt kívánnak a topiclakóknak!

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1731) moonlight115 válasza Realradical (#1730) üzenetére


moonlight115
tag

"(még nem volt meg a karácsonyi veszekedés) " :))
Pedig anélkül nincs is karácsony! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1732) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1733) moonlight115 válasza philoxenia (#1732) üzenetére


moonlight115
tag

Audrey Niffenegger? Ő írta az időutazó feleségét. a film
Azt mondják, könyvben jobb, de nekem a film is tetszett. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1734) moonlight115


moonlight115
tag

:) szerk

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1735) Realradical válasza moonlight115 (#1734) üzenetére


Realradical
őstag

szerk :)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1736) mave13


mave13
őstag

:) szerk.

Ja, nem, bocs.

Szóval, mivel kissé kihalt a terep, gondoltam bedobok egy kis olvasnivalót. Igaz, nem komoly, nem menő, és nem nem is klasszikus, de ha valaki szereti a krimit, a nyolcvanas években játszódó kémregényeket, na meg esetleg látta mondjuk a Férifias játékokat, a Vadászat a Vörös Októberre mozit, vagy a Rettegés arénáját, annak kötelező olvasmány Tom Clancy sorozata. Már a hatodik könyvnél járok, és eddig nagyon jó mindegyik. (Akinek esetleg meglenne az első számomra is elérhető formában, megosztaná velem? Köszi.)

És egy kis zeneajánló, csak mert ma kivételesen jó napom volt: [link]

Icewolf || kósza ||

(#1737) moonlight115 válasza mave13 (#1736) üzenetére


moonlight115
tag

A férfias játékokat láttam, de nem olvastam tőle semmit. Ebben a műfajban John le Carré és Frederick Forsyth ( A sakál napja, A háború kutyái, Az Odessa ügyirat) akiktől olvastam párat.

Örülök, hogy jó napod volt! music

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1738) moonlight115


moonlight115
tag

[link] :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1739) mave13 válasza moonlight115 (#1737) üzenetére


mave13
őstag

Én meg őket nem ismerem. De, majd szerzek tőlük is valamit, ha a maradék hat Clancy könyvet kivégeztem. :)

Jó a zene. Jó hangja van a csajnak. Kicsit olyan Péterfy Boris. FOO-ra akarok menni! MOST! :D De, egy Rockmaraton is megtenné...

Icewolf || kósza ||

(#1740) mave13


mave13
őstag

Egy kis élő zene:
[link]
[link]

De, az egész album fantasztikus.

Icewolf || kósza ||

(#1741) philoxenia válasza moonlight115 (#1737) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó kis zene... :K
Forsyth már húsz huszonöt éve megvolt.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1742) moonlight115 válasza mave13 (#1740) üzenetére


moonlight115
tag

Egész jó ez az Edguy, nem ismertem, köszi! :K De nekem még mindig Rory a nambörvan! :D

Philoxenia 5-6 éve olvastam őket, mikor rákaptam az angolul olvasásra. A könyvtárban ezek voltak, meg Mario Puzo, Ed McBain, Agatha C. többek közt, krimik, amikre emlékszem...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1743) old rocker válasza moonlight115 (#1742) üzenetére


old rocker
veterán

Azért ezt is nézd meg, hogy a rettenetesnek ítélt, szerintem kivételesen igényes raphoz mit kell tollászkodni a dobokon
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1744) moonlight115 válasza old rocker (#1743) üzenetére


moonlight115
tag

Ez igen! Ügyes. De nekem akkor sem tetszik, bármennyit is tollászkodik. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1745) mave13 válasza old rocker (#1743) üzenetére


mave13
őstag

Ennyit kellene, ha nem gépről nyomatnák a szöveg alá a zenét. Viszont, a srác kissé tehetséges.
Egyébként, ez a szám egy ritka igényes darab valóban, nálam is még belefér az élvezhető kategóriába.

Ezek az arcok se gyengék: [link] [link]. Azt hiszem ez az, amit nem lehet tanulni, erre születni kell.

Icewolf || kósza ||

(#1746) old rocker válasza mave13 (#1745) üzenetére


old rocker
veterán

A linkre: aqrvaannyát... :Y :R hát, igen, az ilyen tehetségek nem csak gyakorlás útján lesznek gitárfenoménok... Malmsteen, Satriani, Steve Vai féltheti a trónját... [link]
A freestyle-r visszatérve: valóban, ritkaság ebben a műfajban, hogy ilyen igényeset alkossanak. Nem véletlen, hogy tudomásom szerint a banda finn...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1747) old rocker válasza moonlight115 (#1744) üzenetére


old rocker
veterán

rrrrrrrrrrr!! As I rrrock rrrrrroock rrrock rrrrrrrrrrock the micrrrrophone!!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1748) moonlight115 válasza old rocker (#1747) üzenetére


moonlight115
tag

Na jó, az errrrrrrrrrrrrrrrrr...errrrrrrrrrrrrr...rrrrrrrrrrrrrrrrrrr az jó benne! :P

mave13 Ez igen! Jól csinálja! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1749) old rocker


old rocker
veterán

és a nyóc éves????

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1750) mave13 válasza old rocker (#1749) üzenetére


mave13
őstag

Laza.
Nekik vajon abszolút hallásuk van? Vagy, hogy tanulják meg ezeket a rohadt bonyolult szakaszokat? Érzésből nem lehet egy szólót így lenyomni, csak iszonyatosan sok gyakorlással, még ha a technikai képzettsége/tehetsége meg is van hozzá.

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.