Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Realradical


Realradical
őstag

Nadja Dzsönd.
Mindenki olvas?

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1652) old rocker válasza Realradical (#1651) üzenetére


old rocker
veterán

Ja. A rohadt e-mailjeimet.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1653) moonlight115 válasza Realradical (#1651) üzenetére


moonlight115
tag

In 12 easy lessons - :)) Cute! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1654) old rocker


old rocker
veterán

Magánszféra - és e-book:
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1655) Realradical válasza old rocker (#1654) üzenetére


Realradical
őstag

Ezeken a bejegyzéseken mindig jót mosolygok. 27 darab szupppershop pontért az emberek ezeket a jogaikat önként és danolva dobálják oda vadidegeneknek. Amikor kiderül, hogy a whispernet az Amazonnál megnézi mit olvasol és ebből esetleg összeállítja, hogy mi érdekelhet és ahhoz optimalizálják az oldalukat/terméklistájukat amivel nem csak maguknak, hanem nekem is kedveznek, akkor kitör az emberekből a lelkes jogvédő.
Ha a cikkírót nem találtam volna meg guglin/facebook-on akár még hiteles is lehetett volna...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1656) old rocker válasza Realradical (#1655) üzenetére


old rocker
veterán

Én csak érdekességnek tettem be, vállat vonva. Mindenki olyan konzekvenciát von le belőle, amit akar. Én már lesz@rom, ki, miért és hogyan figyel - egyedül a telekommunikációval rakéta sebességre kapcsolt reklám áradat idegesít.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1657) Realradical válasza old rocker (#1656) üzenetére


Realradical
őstag

Igen, érzékeltem, hogy nem azonosultál a tartalommal, csak olyan széljegyzetként jegyeztem meg én is a véleményem.
A reklám hegyek miatt nem nézek TV-t már pár éve. Az idegeimmel nincs baj, de konkrétan felhúz egy megasztár vagy akármi más tömegbutító baromság pl. valóvilág, vagy hal a tortán. A szomorú, hogy az emberek bekajálják és közben dúdolnak az Ariel reklámra...

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1658) moonlight115 válasza old rocker (#1654) üzenetére


moonlight115
tag

Nem jó érzés, hogy az embert figyelik. Mindegy, ki és milyen céllal.
Még az email-eket is figyelik.
A barátnőm ilyeneket írt a múltkor: minden agyban dől el, erre ilyen hirdetéseket kapott: a siker fejben dől el....blablabla...Milliomos észjárás tanfolyam...A fodrászat, hízás, fogyás is szerepelt a levelében, erre: hajápolás, helyrehozzuk elrontott frizuráját ..LOL!...narancsbőrre ezt ajánljuk...Ezek azt hiszik, a fogyástól narancsbőrös lett??? :DDD + zsírleszívás most x% kedvezménnyel...Mivel angoltanár, és ezt is megemlítette a levelében, erre: kommunikáció angol nyelven...jelentkezzen tanfolyamunkra...ingyenes önismereti teszt...
A "csajok" szóra vajon masszázsszalonos hirdetést kapna???

Elképesztő.

Realradical Idegesítő, hogy most már a Natgeo és hasonló csatornákon is egyre több a reklám.
És a múltkor a Coop-os boltban kérdezték, akarok-e pontgyűjtő kártyát. Mondtam: kösz, nem. Erre addig-addig agitált az ismerős pénztárosnő, míg ráhagytam, oké, adjon. Ja, az nem úgy megy, töltsem ki a papírt hozzá. Hát, azon még olyan kérdés is volt, hogy hány szobás a lakásunk, hány évesek a családtagok, persze előbb név, cím, szül.idő, épp csak azt nem kérdezték, mikor voltam utoljára nőgyógyásznál. :U
Félig elolvastam, aztán visszaadva a kérdőívet megkérdeztem, miért olyan kíváncsiak minderre? - Hát, ő nem tudja, de csak töltsem ki! Mindenki kitölti! - És furcsán nézett, mikor mondtam, hogy kösz, de én inkább nem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1659) philoxenia válasza moonlight115 (#1658) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De ezekre nem kell igazat írnod...... :N
Nálam az angoltanárnő szokott paranoiát okozni, mindig magamról kellett mesélnem aztán elkezdtem költeni a tényeket.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1660) moonlight115 válasza philoxenia (#1659) üzenetére


moonlight115
tag

Ez eszembe se jutott. :N
És miket költöttél magadról? :D
Képzeld, nekem egyszer sikerült majdnem szívinfarkat okoznom a gimis angoltanárnőmnek. Legalábbis olyan képet vágott, mikor angol szóbeli érettségin kihúztam a tételt, és visszaadtam, kértem másikat. Azt hittem ,lefordul a székről! Utána meg is jegyezte jó mérgesen, hogy legalább a fülébe suttogva mondtam volna, akkor ő diszkréten adott volna másikat. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1661) philoxenia válasza moonlight115 (#1660) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt nem úgy kell, hanem a Kis Ádám módszerrel, megnézni, gyorsan visszadugni... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1662) moonlight115 válasza philoxenia (#1661) üzenetére


moonlight115
tag

LOL! :))

kedvencem

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1663) moonlight115 válasza philoxenia (#1661) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűű, de cuki sapkád van! :DD Lehet nekem is ilyen? Igazán jól áll. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1664) moonlight115


moonlight115
tag

Mindenkinek boldog Mikulást, és sok-sok ajándékot kívánok! :D :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1665) philoxenia válasza moonlight115 (#1662) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Holnap megyünk Kőhalmira. :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1666) moonlight115 válasza philoxenia (#1665) üzenetére


moonlight115
tag

De jó neked! Majd ugye elmeséled? De szó szerint ám! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1667) philoxenia válasza moonlight115 (#1666) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Amit eddig előadott, azt már kívülről tudom, csak az újakat kell megjegyeznem..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1668) old rocker válasza Realradical (#1657) üzenetére


old rocker
veterán

Miközben vadul dolgozom itthon, mielőtt mennem kellene a következő rendezvényre tudósítást csinálni, megint csörgött a vonalas, ez alkalommal az ország másik feléből, Győrből valami cég... a hölgy megvígasztalt, hogy ez most országszerte így megy, még rosszabb lesz. Hogy az isten húzza bele az összes marketinges píáros reklámszakértő lángészbe a hirdetőoszlopba tekert f..zát.

Ebben az országban mindenki eladni akar, miközben a fizetőképes réteg egyre vékonyodik. Sebaj, több reklámmal lehet javítani az eladási mutatókon - szerintük...

"If I had my way,
I'd have all of you shot! "

Pink Floyd

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1669) Realradical válasza old rocker (#1668) üzenetére


Realradical
őstag

Ismerős az érzés. A legjobb amikor az übertitkos céges számomon keresnek ilyesmikkel.
Ha kínozni akarod a céget aki macerál akkor kérdezz rá a Robinson listára és kérd meg, hogy tegyenek rá.
A Magyarországon hatályos törvények (1995. évi CXIX. törvény) szerint minden direkt marketinggel foglalkozó vállalkozás kell, hogy ilyen listát vezessen.

Ha nincs ilyen lista ki lehet rájuk küldeni a NAV-ot. Ha rátesznek a listára és megint megkeresnek ugyancsak ki lehet rájuk küldeni a NAV-ot. Volt már ahonnan nekem a redzseres visszatérő telefonok ennek hatására szűntek meg.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1670) moonlight115


moonlight115
tag

A Goodreads Best of 2012 listáján J.K.Rowling nyert a fiction kategóriában! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1671) old rocker válasza moonlight115 (#1670) üzenetére


old rocker
veterán

lefizette a zsűrit, az tuti...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1672) Realradical válasza moonlight115 (#1670) üzenetére


Realradical
őstag

A borítón lévő név miatt maximum. A Memoirs of an Imaginary Friend magasan veri.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1673) moonlight115 válasza old rocker (#1671) üzenetére


moonlight115
tag

:P Az olvasóit is??? :P

Realradical Még egyiket sem olvastam. A Rowlingot biztosan elolvasom majd, de lehet, hogy az Imaginary friend-et is. Szerinted a The casual vacancy van olyan jó, mint a Potter?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1674) Realradical válasza moonlight115 (#1673) üzenetére


Realradical
őstag

Más stílus. Kb. ég és föld :)
Ne várj fantasy-t :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1675) moonlight115 válasza Realradical (#1674) üzenetére


moonlight115
tag

Tudom, hogy ez más, felnőtteknek írta. Karácsonyra megkapom, és elolvasom. Már alig várom!

...egy-két köbcenti helyre biccenti! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1676) Dunbar


Dunbar
senior tag

Sziasztok! Jó könyveket német szerzőtől tudnátok mondani? Nyelvtanuláshoz, szókincsbővítéshez kéne, de ha nem köt le akkor sima tanulásnak érzem, jó lenne valami érdekesebb, angolt is nagyon megdobta amikor elkezdtem kikapcsolódásra használni. Heller, Vonnegut, Kundera (Huxley, Orwell, Asimov) a nagyobb kedvencek.

(#1677) moonlight115 válasza Dunbar (#1676) üzenetére


moonlight115
tag

Szia!

A német nyelvű irodalomban én nem vagyok otthon, de valaki, aki erre jár, biztos tud neked tanácsot adni. Amiket írtál, azok közül nekem Orwell a kedvencem, és igazad van, tényleg hasznos eredetiben olvasni a könyveket. Elképesztő, mennyire gazdagítja a szókincset! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1678) old rocker válasza moonlight115 (#1677) üzenetére


old rocker
veterán

Megjelent A. A. Milne Micimackó kuckója eredeti szomáliai kiadásban. Elképesztően jó, jobb, mint a magyar fordítás. Megvásárolható Mogadishu főterén M'koko Nikidugi utcai árusnál, vagy előleg befizetésével nálam.

P.s.: a néger változatban Füles farka hosszabb.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1679) moonlight115 válasza old rocker (#1678) üzenetére


moonlight115
tag

"P.s.: a néger változatban Füles farka hosszabb."

Tudom, olvastam róla kritikát, amit egy laszvegaszi gogógörl írt. Elég terjengősen nyilatkozott az említett farokról, amit pillanatragasztóval rögzített egy mesztic sámán. A kommentekben lehurrogták, hogy ez nem autentikus. Én már nem tudom, mit higgyek. Az is lehet, hogy a szomáliai titokban ragasztógyáros, és így akarja reklámozni a termékét. Szerinted?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1680) philoxenia válasza moonlight115 (#1679) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Érdekességek a témában:[link][link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1681) moonlight115 válasza philoxenia (#1680) üzenetére


moonlight115
tag

LOL! :))

na, majd később áttanulmányozom...:-)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1682) Realradical


Realradical
őstag

Az igaz történet:[link]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1683) old rocker válasza moonlight115 (#1681) üzenetére


old rocker
veterán

Nektek is csak erre van eszetek... nekem akkor dagadt meg, amikor rácsaptam az ajtót.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1684) moonlight115 válasza Realradical (#1682) üzenetére


moonlight115
tag

Ez jóóóó! :))

rocker Csapjál fel bölcsésznek! :D

"Fura szakok a Bölcsészkaron
Elkészült a BTK-hoz tartozó legfurcsább szakok listája. Néhányról már az induláskor beszámoltunk (mint a trollképzés vagy a fiktolingvisztika, tessék csak ráguglizni), de itt az ideje, hogy teljes legyen a kép.

Bulvárképzés

Bár nevében tingli-tangli képzésnek tűnhet, de a bennfentesek szerint az egyik legkeményebb szak az Egyetemen. „Gyomor kell hozzá.” –kezdte a beszámolót a neve elhallgatását kérő Hóhér Endre (ez egy álnév, hogy megóvjuk őt a támadásoktól, az igazi neve Rednek János). „Minden nap cetliket írunk az előző napi Bors, Best, Story és Blikk cikkeiből. Három kérdés, ha egyet nem tudunk, megy az egyes. Én egyszer azért buktam, mert nem tudtam, hol nyaralt a Kaszatibi.” Hóhér emellett beszámolt arról is, hogy végig kell nézniük az összes tehetségkutatót és realityt. Kezdjük elhinni, hogy durvább bármilyen orvosképzésnél.

Zabhegyezés

A szabadbölcsészettel szokás egy lapon emlegetni a zabhegyező szakot, de ez elég igazságtalan, lévén zabhegyezőkre szükség van. A piaci kutatások szerint Magyarországon hiányszakmának számít, akárcsak a bálnaidomító és a zenebohóc. A képzés során a hallgatók tökéletesen elsajátítják a zabhegyezés művészetét, és a szak rendszeres tanulmányutakat szervez Kukutyinba.

Lódingolás

Kevés írásos feljegyzésünk van erről a képzésről, és ugyan minden évben meghirdetik, a szak létszáma most is mínusz kettő. Sajnos így olyat sem sikerült találni, aki hitelt érdemlően beszámolhat az ott folyó munkáról, ezért a név alapján kell találgatnunk. Itt vagy arról van szó, hogy a hallgatók mesterei legyenek a számítógép előtti várakozásnak a betöltés (loading) során, vagy pedig a ló legnemesebb testrészével van kapcsolatban. Reméljük az előbbi."

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1685) old rocker


old rocker
veterán

Valahányszor belépek a fészbükkre, mindig mosolygok a kérdésen: "Mi jár a fejedben?" Mi... na mi... jégcsákány.
Vagy: Where is my mind
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1686) moonlight115 válasza old rocker (#1685) üzenetére


moonlight115
tag

Én tegnap kezdtem el olvasni Ken Follett - A titánok bukása c. könyvét. Még az elején járok, tetszik. Persze Follett nem is lehet rossz.

Philby

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1687) old rocker válasza moonlight115 (#1686) üzenetére


old rocker
veterán

Ahogy kibontakozik a regény, egyre jobb. Szerintem A katedrálisnál is jobb.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1688) old rocker


old rocker
veterán

Az egyetlen rap, ami tetszik: [link]

meg TuPac az Utolsó belövésben

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1689) moonlight115 válasza old rocker (#1688) üzenetére


moonlight115
tag

Huhh...1.40-ig bírtam hallgatni. Inzultus, de még zeneinek sem nevezném. :N

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1690) old rocker válasza moonlight115 (#1689) üzenetére


old rocker
veterán

Próbáld meg még egy nekifutással. ... fog az menni As I rock rock rock rock rock the microphone

Itt van szöveggel [link]

nekem az tetszik benne, ahogy pörgetik az errt

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1691) moonlight115 válasza old rocker (#1690) üzenetére


moonlight115
tag

De nem merem, mert már ez is olyan hatással volt rám, hogy azt hittem, a dobhártyámon törnek össze egy üvegtigrist, ami csörömpölve ér földet, többször egymásután.

szerk.: tényleg pörgetik...

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1692) old rocker válasza moonlight115 (#1691) üzenetére


old rocker
veterán

ehhhhhhhhh.... nem értesz te a gegekhez. Az elején a néger rapper gyerek, meg a szőke kissrác csúcs. És kivételesen ennek naggyon jó üteme van, amit hangsúlyoz a pörrrrgetett errrr......
botfülű konczsuzsa rajongó...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1693) moonlight115 válasza old rocker (#1692) üzenetére


moonlight115
tag

Óóóóó...Tudod, minek van jó üteme? ennek!
elfajzott álrokker, elgegesedett álhippi...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1694) old rocker válasza moonlight115 (#1693) üzenetére


old rocker
veterán

ennek????na neeeeeeeeee ....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1695) old rocker


old rocker
veterán

Freestyle rulez!!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1696) moonlight115 válasza old rocker (#1695) üzenetére


moonlight115
tag

Malmsteen - Spellbound - new album :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1697) old rocker válasza moonlight115 (#1696) üzenetére


old rocker
veterán

Kösz, nem is tudtam róla... egész jó albumnak tűnik.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1698) moonlight115 válasza old rocker (#1697) üzenetére


moonlight115
tag

Igen, olyan tisztára malmsztínos. :D A yt. küldte nekem. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1699) old rocker válasza moonlight115 (#1698) üzenetére


old rocker
veterán

kii? az ítí???

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#1700) moonlight115 válasza old rocker (#1699) üzenetére


moonlight115
tag

A yeti. You tube yeti. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.