Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20351) totron


totron
addikt

OS5-6-7 rendszereken megoldható valahogy az azonnali e-mail értesítés (BIS nélkül)?

(#20352) sasa134 válasza totron (#20351) üzenetére


sasa134
addikt

nem

Avanti Roma

(#20353) sasa134


sasa134
addikt

Újabb fura név, szóval a DTEK50 by BlackBerry előrendelhető az USA shopban. 300usd. [link]

Nem tűnik drágának.

Rapid Security Patching: BlackBerry has a record of being the quickest to deliver security patches, setting the bar in incident response and patch management to protect your device from malicious threats.
DTEK™ by BlackBerry App: Enables users to automatically monitor their OS and apps to know when their privacy could be at risk and to take action to improve it. The DTEK app also tracks applications and notifies you when someone is: taking pictures or videos without your knowledge, turning your microphone on, sending a text message, or accessing your contacts or location.
Hardware Root of Trust: BlackBerry's manufacturing process uses a proprietary technique that adds security from the start, allowing for the tracking, verification and provisioning of DTEK50.
Secure Boot Process: Starting with the root of trust, each stage of DTEK50's secure boot chain must first verify that the next component is fully intact before proceeding, ensuring your device has not been tampered with since the last restart.
Android OS hardening: BlackBerry provides additional security patches, improved random number, address space generation and certificate pinning to make it more difficult for attackers to target a device by scrambling application/system memory.
FIPS 140-2 Compliant Full Disk Encryption: Protects your private information, like pictures or bank information, from being stolen if you were to lose your phone.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#20354) Polarstar válasza sasa134 (#20353) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pfffff.....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20355) sasa134 válasza sasa134 (#20353) üzenetére


sasa134
addikt

Megjelent a német BlackBerry store-ben, 339Euro, rendelhető.

Avanti Roma

(#20356) eduba válasza sasa134 (#20353) üzenetére


eduba
aktív tag

Ezért a hardverért elég drága. Snapdragon 617 jelenleg 50 ezres kategória, tavalyi a proci.

Oneplus 3: snapdragon 820, 6 gb ram 399 eur (csak az összehasonlítás kedvéért)

[ Szerkesztve ]

(#20357) sasa134 válasza eduba (#20356) üzenetére


sasa134
addikt

Ilyen alapon a op3 a világ legjobb vétele. Nagy szerencse, hogy nem csak specifikációt vesz az ember, hanem egy csomagot. Amiben van garanciális ügyintézés, support, sw támogatás, meg egy csomó minden egyéb. De hardveres szoftveres csomagként ez a DTEK sztem nem rossz, full hd, épkézláb méret, quick charge, 3gb ram, elöl -hátul tisztességesnek tűnő kamera. (az egyedisége más téma). Árban annyi kb mint egy A5 2016.

De tudom, úgyis most felsorolsz 15 másik kínait ami speckóban jobb vétel. :)

Avanti Roma

(#20358) eduba válasza sasa134 (#20357) üzenetére


eduba
aktív tag

Két év háztól házig EU garancia szerintem nem rossz.

De nem favorizálom a márkát, csak az árképzés érdekes a BB-nél.

(#20359) sasa134


sasa134
addikt

Csomó DTEK50 Info:
Sensationally Slim, Svelte and Light: DTEK50 is our Thinnest Smartphone Ever[link]

UI: [link]

Kamera: [link]

Biztonság : [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#20360) eventus


eventus
veterán

Ez jobb mint a neon: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20361) sasa134 válasza eventus (#20360) üzenetére


sasa134
addikt

Ez valóban klassz. A .com nélkül még jobb lenne szvsz, de így is kéne :)

Avanti Roma

(#20362) eventus válasza sasa134 (#20361) üzenetére


eventus
veterán

Vagy saját szöveggel :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20363) Polarstar válasza eventus (#20362) üzenetére


Polarstar
nagyúr

"Vagy saját szöveggel" :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20364) Coq


Coq
aktív tag

Franciaorszagban is megjelent a DTEK50, az alabbi tartozekok is vannak hozza.

Emailben kaptam ertesitest par oraja, az aug 8-ig feliratkozott elorendelok 59,99 Euro ertekben megkapjak ajandekba a tartozekok kozott is lathato MP-12600 toltot.

[ Szerkesztve ]

(#20365) eventus válasza Coq (#20364) üzenetére


eventus
veterán

Szarja össze magát a cég... BB10 esetén semmi nem volt, ahogy régebben legalább egy tok.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20366) Coq válasza eventus (#20365) üzenetére


Coq
aktív tag

Raadasul elkepeszto araik vannak igy helybol.. :((

(#20367) andreas9109 válasza Coq (#20364) üzenetére


andreas9109
tag

Behajtható bortokos megoldás instant buy. Végre egy normális BB termék, van mire cserélni az 5c-t.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#20368) lugosi válasza sasa134 (#20355) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem vagyok otthon az androidos telefonok választékában, de szerintem nem lett rossz az árképzés.
Ha szolgáltatói kínálatban is lesz akkor szerintem nem lesz ez rossz ajánlat.

(#20369) sasa134 válasza lugosi (#20368) üzenetére


sasa134
addikt

Egyetértek. Ez pont az az ár, ami szolgáltatói kínálatban azt jelenti, hogy egy közepes csomaggal (19-25euro havonta) el lehet majd hozni szerintem 0 Euroért. Kíváncsi vagyok, Magyarországon bekerül-e vmelyik szolgáltatatohoz.

Avanti Roma

(#20370) Polarstar válasza sasa134 (#20369) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem kizárt. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20371) ludla válasza Polarstar (#20370) üzenetére


ludla
őstag

Pedig pont ez az a készülék amit érdemes lenne forgalmazni :K

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#20372) Polarstar válasza ludla (#20371) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Skandinávok ledobták a szedret, voda esetleg, hisz forgalmaz külföldön.
Telekom itthon valamiért ellenséges a szederre.
Szerintem nem lesz. Az csoda lenne, ha hoznának be.
De ne legyen igazam. Az ára jó, vételre ajánlott, cégeknek ideális - jobb a kamera, mint a Privben :D
Kellően kitart az akksi olvasgatáshoz és még biztonságos is.
De nekem sajnos unalmas és nem üti meg az érdeklődési platform kezdő szintet sem.
Lesz más.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20373) Orgi válasza Polarstar (#20372) üzenetére


Orgi
őstag

Én már egy ideje nézegetem a z10 utódját, de semmi igazán kedvemre valót nem találtam (a Passport ha egy kicsivel kisebb lenne, ó de bevállalnám :O ), megvárom az első teszteket, aztán akár még esélyes is lehetne, bár a következő telójuk (ha tényleg az lenne a fizikai billentyűzetes) még jobban érdekelne...

(#20374) sasa134


sasa134
addikt

DTEK50 unboxing:[link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#20375) l.sebestyen válasza sasa134 (#20374) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Egyébként most nem arról van szó, hogy megkívántam, vagy ilyesmi, de nem néz ki rosszul.

(#20376) eventus válasza sasa134 (#20374) üzenetére


eventus
veterán

A húzás az ikonon beszarás :Y Erről van szó, valaki értelmesen fejleszti a droidot!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20377) sasa134 válasza eventus (#20376) üzenetére


sasa134
addikt

Próbálnak sztem 'gesztusokat' beleültetni, amennyire lehet ugye. Nem rossz sztem sem.

Avanti Roma

(#20378) sasa134


sasa134
addikt

Jönnek ki a hands on-ok, íme az egyik első:[link]

+BBC bemutató [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#20379) eventus válasza sasa134 (#20377) üzenetére


eventus
veterán

Csak szerintem nem lesz olyan fogadtatása, ahogy bármilyen más droid. Nem lesznek kiemelve a valós fejlesztések.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20380) Pavlo


Pavlo
aktív tag

Akárki akármit mond, szerintem ez egy értelmes készülék, értelmes áron. Kár, hogy a BB logo fekete a hátulján.

(#20381) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A külföldi sajtó és a tőzsde is jól fogadta a hírt.
Bezzeg, mikor a fejlesztéseket, felvásárlásokat csinálták és jelentették be, akkor nem ment fel a tőzsde!
A magyar sajtó pedig a szokott módot reagált rá. Igaz, hogy unalmas a mobil, hozza azt, amit elvártunk. Olcsóbb és kellően biztonságos. Fogják venni!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20382) eventus válasza Polarstar (#20381) üzenetére


eventus
veterán

Magyar sajtó semminek nem örül, ami nincs megfizetve nekik.

Örvendetes az oldalsó gomb programozhatósàga, ahogy egy BlackBerry készüléken kell.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20383) Polarstar válasza eventus (#20382) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó pont, Hubit rá lehet kötni.
A magyar ára sajna 115e....
Várjuk a szolgáltatói megjelenést! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20384) sasa134 válasza Polarstar (#20383) üzenetére


sasa134
addikt

A 339Euros külföldi elörendelöi arat figyelembe veve korrekt lett a berrybolt árazása (ott is jár hozzá előrendelés során egy powerbank).

Avanti Roma

(#20385) lugosi válasza Polarstar (#20381) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Itt is van róla egy itthoni cikk (index), szerintem nem vészes hangvételű.

(#20386) #47106304


#47106304
törölt tag

Ez az új Androidos Blackberry szégyen ekkora múlttal rendelkező vállalatnak. Ha összehasonlítom árban a Passportot és ezt nem beszélve a kinézet és anyaghasználatot kezdem én szégyellni magam.

(#20387) Pavlo válasza #47106304 (#20386) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Anyaghasználat? Volt már ilyen a kezedben? Kérlek fejtsd ki bővebben a véleményed! Szerintem a fém keret mindennek nevezhető, csak gagyinak nem.

[ Szerkesztve ]

(#20388) Polarstar válasza lugosi (#20385) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem, dehogy... :D

Picit több csoki volt a sz.ron. :D
Legfőként a beollózott 2010-es kiragadott Kanadai sztori ad neki különösen pikáns ízt.
Mert ezt mindenkinek tudnia kell.... :D Csupán a miértekre borul némi homály. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20389) andreas9109


andreas9109
tag

Srácok vettem az eBayen nevetséges áron egy Leapet, hogy kipróbáljam a régi BB rendszert ezzel kapcs kérdezném, hogy az androidos google appok (maps, chrome) + office mennyire futnak rajta tapasztalatotok szerint? Playstoret feltenném.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#20390) lugosi válasza andreas9109 (#20389) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Leap nem a régi (BBOS) rendszert futtatja, hanem az új, OS10-et.
Ne úgy állj hozzá, hogy ez egy androidos telefon. Sokminden működik, de sokminden nem.

(#20391) kenguru99 válasza andreas9109 (#20389) üzenetére


kenguru99
aktív tag

"Sokminden működik, de sokminden nem."

És mivel az android futtatókörnyezetet leragadt 4.3-nál, egyre inkább a sokminden nem lesz a jellemző.

(#20392) ludla válasza #47106304 (#20386) üzenetére


ludla
őstag

A Nokia sokkal nagyobb mobilgyártó volt saját OS meg minden finomság, még is androiddal és bér telefon gyártással jönnek vissza a piacra, szerintem a Dtek50 tökéletesen meg felel a mai trendnek, jó az anyag használata, az android itt karbantartás szempontból első. A BlackBerry jelenleg a BB10 frissítést is folytatja.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#20393) #47106304 válasza ludla (#20392) üzenetére


#47106304
törölt tag

Ár összehasonlítás 115 ezer ez az új ^valami^. Vegyél.

(#20394) totron válasza ludla (#20392) üzenetére


totron
addikt

és akit a trend nem érdekel? Meglep, hogy ez az érv pont egy BB topikban bukkan fel.

(#20395) Polarstar válasza totron (#20394) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Attól még a trend trend marad. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20396) ludla válasza totron (#20394) üzenetére


ludla
őstag

Persze ez engem se vigasztal, de hátha így a BB10 fejlesztése se kerül a kukába, vagy lehet :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#20397) lugosi válasza ludla (#20396) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem a piac nem így működik. Azaz nem úgy, hogy van egy haldokló, sikertelen termékünk, amihez érzelmileg ragaszkodunk, majd indítunk egy piacilag sikeres új ágazatot, aminek a hozadékát arra használjuk fel, hogy a sikertelen ágazatot pénzeljük, fenntartsuk. Sajnos, ha a cég fenn kíván maradni, akkor a sikeres ágazatból származó összeget kutatásra, fejlesztésre, előremenetelre kell felhasználni, bővítésre, nem pedig a sikertelen részleg fenntartására, azaz az egy helyben totyorgásra.
Ezt felborítani csak nem piaci alapon, vagy nem racionális alapon lehet. Például, ha állami támogatást kap a cég a részleg fenntartására (innentől nem piaci alapon működik a modell), vagy pedig annyi pénze van, hogy érzelmi vagy presztízsokokból fenntartja a sikertelen ágazatot is, mert kerül amibe kerül, azon a piacon is jelen kíván lenni. Ez pedig a nem racionális döntés kategóriája, de véleményem szerint a BB nincs olyan helyzetben, hogy ezt megléphetné.

(#20398) Phülöp válasza ludla (#20396) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha az androidos vasak sikeresek lesznek, és hozzák a számokat, akkor miért is foglalkozna a cég a már bizonyítottan kis érdeklődésre számot tartó BB10 fejlesztésével?
Nem szeretem ezt mondani, de logikus, hogy nem abba fognak energiát fektetni.

Szerk: közben elolvastam lugosi kolléga kommentjét is, egyetértek vele.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20399) feddel


feddel
senior tag

Van a BB-nek az AtHoc, Watchdox, Good, meg hasonló biztonsági szolgáltatások. Van ezek közül valami amit mezei felhasználó be tud szerezni, ill. érdemes beszereznie? Vagy ezek csak nagy cégeknek, kormányoknak stb. lettek kitalálva?

(#20400) Polarstar válasza feddel (#20399) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát ja... nem.
Marad a teljes mobil titkosítás és alkalmankénti mentés.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.