Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20601) soldi3r válasza eventus (#20599) üzenetére


soldi3r
veterán

:R Gondoltam, hogy szemelyes oka van csak. :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#20602) Phülöp válasza Phülöp (#20592) üzenetére


Phülöp
addikt

Napi Browsie: 2.0.2.7.
Fransen meg van vadulva...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20603) eventus válasza Polarstar (#20600) üzenetére


eventus
veterán

Új nexus neve is sailfish. Vajon miért?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20604) eventus válasza Phülöp (#20602) üzenetére


eventus
veterán

Többet dolgozik, mint a bb gárda frissítés ügyben. Erősebb reklám blokkoló lenne jó, írok is neki.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20605) Polarstar válasza eventus (#20603) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Fogalmam sincs biztos nyalnak a tengerügyi albizottságnak. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20606) eventus


eventus
veterán

Új 10.3.3 jelent meg. Haladnak.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20607) icezozo válasza eventus (#20606) üzenetére


icezozo
addikt

lassan de biztosan ;)

http://qwankido.hu/

(#20608) eventus válasza icezozo (#20607) üzenetére


eventus
veterán

10.3.4? Azért a vas elbírna néhány új dolgot, új böngészőt pl. Ha már ninc súj BB10 telefon, akkor ezek legyen naprakészek.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20609) icezozo válasza eventus (#20608) üzenetére


icezozo
addikt

a 10.3.4. minden bizonnyal csak a 2017 evben debutalhat.

a fo gond mint mindig az android runtime :W

http://qwankido.hu/

(#20610) ludla válasza icezozo (#20609) üzenetére


ludla
őstag

Akkor már kiadták a 10.3.3 és ebben is elcseszték az android runtime-ot? :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#20611) eventus válasza icezozo (#20609) üzenetére


eventus
veterán

Ennyire kuka a bb, hogy még mindig erőlteti? Ennyi energiával írják meg a hiányzó programokat.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20612) Phülöp válasza ludla (#20610) üzenetére


Phülöp
addikt

Egy kiherélt BB OS10 verzió a legstabilabb lenne a világtörténelem során.
Android runtime csak nyűg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20613) ludla válasza Phülöp (#20612) üzenetére


ludla
őstag

Elhiszem lehet a telómat is ez fektette ki :F :((

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#20614) eventus válasza ludla (#20613) üzenetére


eventus
veterán

Droid droid telefonon sem jó, miért lenne jó egy bb10 rendszer mellett? :)) Rozzant autó sem lesz jobb egy kályhacsővel a seggén, akármennyire is búg.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20615) lugosi válasza Phülöp (#20612) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem se kellene bele. Nem használom semmire. Talán egyszer ha feltettem valami androidos appot az amazon app store-ból, vagy kettőt, de csak kipróbáltam. Én tök meglennék nélküle.

(#20616) eventus


eventus
veterán

Release BlackBerry OS 10.3.3 once again postponed? [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20617) eduba válasza eventus (#20616) üzenetére


eduba
aktív tag

Idáig legalább ígéret volt.
Mostmár az sincs.
:U

(#20618) eventus válasza eduba (#20617) üzenetére


eventus
veterán

Mivel csak biztonsági frissítés és droid runtime foltozás, így meglehet nélküle lenni. Majd jön :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20619) metalstorm válasza eventus (#20606) üzenetére


metalstorm
aktív tag

10.3.3 nem jelent meg! Max frissitést küldtek de még 3 hét.... Csúsznak.

(#20620) Orgi válasza metalstorm (#20619) üzenetére


Orgi
őstag

Ő is ezt linkelte.

(#20621) metalstorm válasza Orgi (#20620) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Bocs akkor félreértettem... Kb fél órája - mivel a betával elrontottam a Z10-esem amit a verziószám miatt majd a hivatalos 10.3.3 tud helyretenni - annyira beleuntam ebbe a finoman szólva xarakodásba és abba hogy azokat a felhasználókat aki a beta miatt nem tudják használni a készüléküket ennyire lexarják hogy egyLumia 735-ös tulaj lettem... Hát ugy voltam vele, eladom ha a z10-em elindul... DE már nem biztos, hisz ez müködik! :B

(#20622) eventus válasza metalstorm (#20621) üzenetére


eventus
veterán

Saját kockázatod volt. Nem a cég hibája...

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20623) metalstorm válasza eventus (#20622) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Igaz! De mivel sokaknak elrontotta a telóját, illene foglalkozni a megoldással. Old ha fejlesztőknek tesznek fel valamit, védjék valami belépési jelszóval stb. De mindez tök mindegy, augusztus volt a 3. Ígéret és arra sem volt képes a sárga Chenterpries csapat hogy kinyögje mennyit késnek a buzi manóskodás miatt!

(#20624) eventus válasza metalstorm (#20623) üzenetére


eventus
veterán

Sokan voltak felelőtlenek, nem a cégnek kell pàtyolgatni őket. Jellemző, hogy az emberek nem gondolkodnak, nekik áll feljebb és elvárják a megoldást.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20625) metalstorm válasza eventus (#20624) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ha a fejlesztőknek szánják, ne kerüljön ki mindenki számára elérhető formában....

(#20626) eventus válasza metalstorm (#20625) üzenetére


eventus
veterán

Leak rom minden fronton van. Köztudott, hogy nem ajánlja a gyártó. Bár bbos alatt anno volt olyan leak, ami jobb volt a hivatalosnàl.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20627) metalstorm válasza eventus (#20626) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nem jön be a rendszer, logónál beakad. Igy nem igazán menne fel! És a magas verziószám miatt, kissebb verziószámu se... :(

(#20628) eventus válasza metalstorm (#20627) üzenetére


eventus
veterán

Visszalépés nincs. Bár a 10.3.2 esetén még volt korábbira béta esetén.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20629) metalstorm válasza eventus (#20628) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ezt irtam :)

(#20630) grigo


grigo
őstag

Sziasztok. Mostanában nagyon megfogott a Q20 külseje, egyszerűsége és gondolkodom, hogy lecserélem az LG G2-t. Androidról váltanék, de eléggé félek. Kiokosítanátok,hogy érdemes-e nekem váltani.
Ami fontos: mail, FB, navigáció, hírolvasás, fórumozás (mint most), viber. Nem töltök játékokat és mindenféle szart a telefonra. Nem rootolok, nem mókolok. Szeretnék minél jobb üzemidőt.
Tetszik a BB egyszerűsége, letisztultsága de nem tudom hogy kockázatok e a BB rendszerével. Halott-e vagy van benne perspektíva. Mi ez a BIS, mennyi plusz költséggel jár.
Érdemes-e használt BB-t venni, lehet e ebből probléma. Stb. Minden érdekel ami egy más rendszerről váltót érinthet. Köszönöm ha valaki szenved velem :-)

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#20631) kenguru99 válasza grigo (#20630) üzenetére


kenguru99
aktív tag

A rendszert (bb10) a blackberry már elengedte perspektíva nincs benne. Már csak biztonsági frissítések várhatóak. Facebook, natív viber, natív waze nincs. Email, böngészés ok. Bis nem kell csak ha telekomos vagy.

(#20632) grigo válasza kenguru99 (#20631) üzenetére


grigo
őstag

Tudom hogy hülye vagyok de mit jelent a natív viber facebook waze? Kb ezek vannak felrakva nekem androidra. Ezek szerint nem érdemes BB-re váltani csak ha elérem azt, hogy már csak telefon kell?

Hát ez így eléggé lemondósnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#20633) kenguru99 válasza grigo (#20632) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Natív=BB10 oprendszerre elérhető. A telefon képes korlátozottan az androidos appok futtatására. Lehet próbálkozni azt adroidos waze-zel, viberrel de nincs garancia a hibátlan működésre.

(#20634) grigo válasza kenguru99 (#20633) üzenetére


grigo
őstag

Tehát adott egy rendszer amiről saját maguk se tudják megmondani, hogy működik-e rajtuk valami? Vegyem meg és vagy megy vagy nem? Ez komoly? Olyan üzlet van ahova esetleg be tudok menni és hasonló dolgokat lecsekkolni? Egy kicsit remélem, hogy félreértelek... :-)

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#20635) kenguru99 válasza grigo (#20634) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Ha fontos a facebbok, waze, viber. Ne válts.
Classicot - már ha erre gondoltál - szerintem már csak sufni gsm boltokban találsz.

[ Szerkesztve ]

(#20636) grigo válasza kenguru99 (#20635) üzenetére


grigo
őstag

Hát ezeket használom. Nem szeretnék lemondani. Fb-ról még talán de azért szerintem 2016-ban ilyet, hogy a korszak top appjai nem mennek. Erre nem gondoltam. Van egyáltalán használható navigáció a BB-ken?

De ezek szerint classicra normális helyen nincs már esély. Más készülék nem tudom szóba jöhet-e.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#20637) kenguru99 válasza grigo (#20636) üzenetére


kenguru99
aktív tag

'Van egyáltalán használható navigáció a BB-ken?'
Navfree. Én nem használtam de elvileg nem rossz.

'De ezek szerint classicra normális helyen nincs már esély. Más készülék nem tudom szóba jöhet-e.'
Rákerestem most, igazából lehet kapni normális helyen is de nem hiszem hogy 130 ezret megér.
A többi BB10-es telefonnal ugyanez a helyzett az applikációk terén. Androidos blackberryre vátani meg túl sok értelme nincs a G2-ről.

[ Szerkesztve ]

(#20638) totron válasza grigo (#20636) üzenetére


totron
addikt

Van fb-ra megoldás, igaz, Hubban nem jelez. Megy a Viber és a többiek is. Le tudod vezetni miért ragaszkodsz a legmagasabb verziószámhoz? Nembéta rendszer az stabil. Használtan is lehet venni, nem értem a bolthoz ragaszkodást sem. Q5, Q10 is vállalhatók.

(#20639) lugosi válasza grigo (#20630) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"érdemes-e nekem váltani."

Szerintem nem.

(#20640) PHenis válasza grigo (#20630) üzenetére


PHenis
senior tag

Fb nincs, ami fizetős app van rá, az sem működik rendesen. Nem jönnek meg az üzenetek. A droidossal lehet próbálkozni. Valaki írta, hogy van olyan verzió ami egész jól megy. Viber is csak droidos van ami nem működik a legjobban. Pl asszem a hangot nem lehet levenni. Néma uzemmódban is pittyeg. Waze-ból az amazonos verzió elég jól megy, bár kicsit döcög. Navi megoldható, én igo-t használok, bar ez is döcög picit.

Bis-re a t-mobilnál van szükség csak, ha használtan veszel, akkor a protect legyen kikapcsolva, erre kell figyelni asszem.

Én a fb-t úgy használom, hogy beállítottam email értesítést az üzenetekről. Fél óra múlva küldi. Ha kapok egyet, felmegyek böngészőből...

[ Szerkesztve ]

(#20641) Orgi válasza PHenis (#20640) üzenetére


Orgi
őstag

Én sajnos sokat használom az FB-t (mindneki azon küld levelet) és az utolsó előtti verziója (amit Sachesivel vissza lehet tenni, ha véletlenül felfrissítetted) jól működik, megjönnek az értesítések és a levelek is, hubba is.

(#20642) Phülöp válasza Orgi (#20641) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, az jól működik, én is azt használom. Igaz, én úgy oldottam meg hogy - olvasva a problémákat - nem frissítettem az appot.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20643) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Ott van fent a worldbe a "FACE5"... teljesen jól müködik...

(#20644) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Rosszul emlékeztem.. FS a neve, és teljesen jól müködik mint facebook :) Wold-on rajta van! Ja és ott a messenger Lite is....

[ Szerkesztve ]

(#20645) totron válasza PHenis (#20640) üzenetére


totron
addikt

"Fb nincs" Szakad a plafon, haver!:/

(#20646) grigo


grigo
őstag

Nem gondoltam, hogy ennyire göthös a rendszer. Azt hittem nekem való lesz és pár alap dolog megy majd, ha nincsenek hülyegyerek telefonos szokásaim. Nem gondoltam, hogy egy Facebook, egy navigáció és egy viber ennyire feladja a leckét. Pedig nagyon reménykedtem, hogy bb tulaj leszek.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#20647) eventus válasza grigo (#20646) üzenetére


eventus
veterán

Navi ott az ingyenes navfree, fb ott a böngésző, viber van működő képes, hub támogatás nincs. Illeve a fórumon visszakeresve találsz működő fb programokat.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20648) Phülöp válasza grigo (#20646) üzenetére


Phülöp
addikt

Mi - aktív BlackBerry felhasználók - azért köszönjük az érdeklődésedet a rendszer iránt.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20649) lovace válasza totron (#20645) üzenetére


lovace
aktív tag

Van, csak még a fizetős se működik, ez talán jobban hangzik? Mert sajnos ez az igazság...

(#20650) Phülöp válasza lovace (#20649) üzenetére


Phülöp
addikt

Az ingyenes gyári meg de, csak nem a legújabbat kell nézni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.