Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20901) lezerpiramis válasza eventus (#20900) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Mondjuk szerintem maximum percekben mérhető a különbség üzemidőt tekintve az egyes 7.1-es ROM-ok között... :D

(#20902) eventus válasza lezerpiramis (#20901) üzenetére


eventus
veterán

Na milyen vagy már megint :o

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20903) lugosi válasza F34R (#20899) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Felmentem a #magyarchan-ra szétnézni, nem nevezném életnek ami ott megy.
Normálisabb csatornákon volt pár helyen téma, de 2016-ban be kell látnom hogy ez már nem működik.

(#20904) eventus válasza lugosi (#20903) üzenetére


eventus
veterán

Valakinek az a keves is elég, mint amit a BlackBerry rendszer ad. Kevés, de mas és nagyszeru.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20905) DJosef


DJosef
őstag

Udv Urak!

Most jovok a Media Markt-bol es legnagyobb meglepetesemre egybol a bejaratnal volt egy kulon BlackBerry stand, 4 kiprobalhato keszulekkel: Priv, Passport, Leap, DTEK50.

En eddig csak videot lattam a Passport-rol de kiprobalni nem tudtam. Hat baromira megtetszett. Komolyan fontolora veszem, hogy lecserelem az 5s-t.

Forget about it

(#20906) eventus válasza DJosef (#20905) üzenetére


eventus
veterán

Ez itthon történt?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20907) DJosef válasza eventus (#20906) üzenetére


DJosef
őstag

Igen, en is meglepodtem.

Polus Center Media Markt

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#20908) ludla válasza DJosef (#20905) üzenetére


ludla
őstag

Na igen ez a féle marketing hiányzik a Blackberry től. Készülék kipróbálása sokat jelent egy leendő felhasználónak.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#20909) Phülöp válasza DJosef (#20907) üzenetére


Phülöp
addikt

Pont 2 éve lett volna aktuális, pont ezen az áron.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20910) eventus válasza DJosef (#20907) üzenetére


eventus
veterán

Draga, qwerty és elég silany az adatlap.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20911) lugosi válasza eventus (#20904) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pont ezt írtam, hogy nagyon messze nem nagyszerű a magyarchan. Pár troll trágárkodott és csinált elképesztően gyenge szóvicceket (vicceket? inkább hagyjuk kategória) gyakorlatilag mindenből, illetve viccesnek tűnően (de nagyon humortalanul) egymást oltogatták / piszkálták. Szánalmas volt az egész. Pár napig figyeltem aztán a klienst is töröltem. Szomorú, mert régen IRC-ztem és akkor egészen más volt.

Hopp látom a mediamarkt időgépet használ. Sikerült kitenniük egy kifutó modellt / meghalt rendszerrel egy premier áron. Gratulálok nekik. Hol voltak az elmúlt kb 2 évben? Vajon komolyan gondolták hogy ezt ennyiért kiteszik?

[ Szerkesztve ]

(#20912) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Pólusban Blackberry????

Na, ezt meg kell néznem valamikor!
Piszkosul el vannak szállva az árakkal!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20913) bigsee


bigsee
addikt

Én csak ezt találtam, mint Blackberry... :(((

:D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#20914) Orgi válasza bigsee (#20913) üzenetére


Orgi
őstag

Én többször jártam mostanában MM-ban, Dtek van, kiállítva is, de vmiért online nem jelenik meg most pár napja.

(#20915) Ijk válasza lugosi (#20911) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor kifutó ha jön helyette újabb. Passport- ból nincs droidos, tehát nincs levaltva.
Persze ennyit nem ér meg szerintem sem, mondjuk nincs olyan telefon ami 150-nél többet ér.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20916) Johnny194 válasza DJosef (#20907) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Hihetetlen, hogy ennyiért próbálják még mindig eladni :(

Főleg, hogy külföldön, közvetlenül a Blackberry-től vásárolva feleennyibe se kerül

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#20917) DJosef válasza Johnny194 (#20916) üzenetére


DJosef
őstag

Termeszetesen ezert az arert sok. -100.000 es must have best buy

Forget about it

(#20918) iszab17


iszab17
újonc

Üdv.
Segítséget szeretnék kérni hogy Blackberry Passport készülékemre hogyan tudom letölteni a Vibert?(letölteni letudom csak nem indul el) :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#20919) steyer9094 válasza iszab17 (#20918) üzenetére


steyer9094
tag

https://mega.co.nz/#!i85FiQZJ!MxzNxuwBE74SAqzLAvfCZdVoRVtFFhCRccWb6U4DjGw

Ez elindul ;-)

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#20920) F34R válasza lugosi (#20903) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah persze nem, csak par szuk kor #archlinux #gentoo #nixers #4chan

rizon-n is van meg par anime related chatroom.

(#20910) eventus

Mi a bajod a qwerty-vel? nekem pont az all jobban kezre.

(#20921) iszab17 válasza steyer9094 (#20919) üzenetére


iszab17
újonc

Mit kell csinálnom?Előre is köszönöm

(#20922) Koczó93


Koczó93
őstag

Eltelt az első hét a 9780al :)
Eddig nagyon elégedett vagyok vele minden téren. Mai telefonokhoz képest kompakt méret, gyors, híváskezelőgombok és a touchpad is nagyon jó ha megszokja az ember. Nem is értem hogy miért marad le ma a legtöbb telefonról(kivéve BB-k). Én a htc desiremen találkoztam vele először, és nagyon megszerettem.
Nálam az aksi is jól bírja, tény hogy nagyon keveset beszéltem rajta de 1 hete nem töltöttem és most van 15%-on. :) A kijelzője sem olyan rossz szvsz. Amit hiányolok bár ezt lehet hogy én nem tudtam beállítani hogy a led jelezzen ha volt valami esemény. Miközben csörög a telefon, villog de azzal nem vagyok kisegítve :)

A PP mostmár egy hónapja van meg kb. és nagyon megszerettem :) Gyors, teszi a dolgát és az aksi idő sem rossz szerintem. Nálam 2 napot szokott elmenni de ha nem sokat piszkálom (hétvégén általában) elmegy 3 napot is. Sajnálom hogy az ékezetes betűket nem tudom kiválasztani a billentyűzeten scrollozással. Szerintem jó megoldás lenne ha a magánhangzót hosszan nyomva felugrana a képernyőn a kis sáv és nem kéne tapicskolni csak jobbra, ballra húzni a billentyűzeten.

Összességében nagyon megszerettem mindkettőt :)

Iszab17

Töltsd le a telefonodra amit fentebb linkeltek és telepítsd. Itt egy Dropboxos link is.Ha nincsenek engedélyezve a beállításokban a külső alkalmazások engedélyezd elötte.

Szerk: Köszi Eventus :)

[ Szerkesztve ]

(#20923) eventus válasza Koczó93 (#20922) üzenetére


eventus
veterán

LED programokat találsz a Worldben. De a profilokban gyárilag is tudod állítani az események színét.

(#20920) F34R: Itthon a qwertz a "hivatalos"

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20924) Phülöp válasza bigsee (#20913) üzenetére


Phülöp
addikt

Na, ők azért jók rendesen. :)

(#20917) DJosef: Termeszetesen ezert az arert sok

Akarod mondani a pénz sok a készülékért, nem?
/mostanában egyre többször látom, hogy ezt a kifejezést fordítva használják a népek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#20925) iszab17 válasza Koczó93 (#20922) üzenetére


iszab17
újonc

Sikerült letölteni de telepítés közben kiírja hogy törölje az előző újabb verziót,pedig már töröltem. :((

(#20926) PHenis válasza iszab17 (#20925) üzenetére


PHenis
senior tag

Neked az android runtime fixre van szukseged.

(#20927) steyer9094 válasza iszab17 (#20925) üzenetére


steyer9094
tag

https://appworld.blackberry.com/webstore/content/39879918

Ezt a linket nyisd meg a gyári böngészővel a telefonon, telepítsd ez helyre teszi az android runtime ot a telon! Után működni fog!
Vegyél fel BBM en ha nem megy úgy könnyebben segitek!

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#20928) lugosi válasza Ijk (#20915) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem csak akkor kifutó valami, ha jön helyette újabb, hiszen ha így lenne, akkor egy adott termékvonal utolsó terméke (ld. Passport) sosem válhatna kifutóvá. Más megközelítésből pedig jöttek helyette újabbak, az androidos bb-k.

(#20929) Ijk válasza lugosi (#20928) üzenetére


Ijk
nagyúr

Értem és igazad van, viszont ha jelenleg nincs helyette alternatíva akkor miért ne árusítanák ki a készleteket? Egyedül a Privet lehetne talán annak nevezni, de sem a képernyő, sem a pkb mérete nem Passport alternatíva.

Az ár persze vicces egy csöppet, tekintve hogy külföldön 100k környékén szórják ki ezeket a telefonokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20930) DJosef


DJosef
őstag

Estet Urak!

Mik a legfontosabb kulonbsegek a Passport es a Passport Silver edition kozott?

Forget about it

(#20931) Polarstar válasza DJosef (#20930) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Semmi...
A kaszni más.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20932) eventus válasza DJosef (#20930) üzenetére


eventus
veterán

Jobb haz, jobb gumisabb hatlap, jobb hangszorok, gyorsabb autofocus, jobb antenna, kenyelmesebb billentyuzet stb. Crackberry passport forumon vannak tapasztalatok.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20933) lugosi válasza Ijk (#20929) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Végső soron így is van ahogy írod.
Amúgy nem értem. Honnan lett most készlet / miért nem volt eddig?

(#20934) DJosef válasza Phülöp (#20924) üzenetére


DJosef
őstag

Sztem nem helytelen a megfogalmazas.

Nem olyan mint a borotvaeles meg a tueles.

Bar ha ugy kozelited meg, hogy sok penz es magas ar akkor igazad van.

Forget about it

(#20935) totron válasza iszab17 (#20925) üzenetére


totron
addikt

Én is így jártam. Nem túl elegáns módszerrel biztonsági törlést eszközölve kezdtem új lapot a telón, úgy már felment a prog. Balga módon azt gondoltam, hogy a Viber account is egy online tárolódó valami, de nem, így most ugrott egy csomó kontaktom, nagyszerű. Tipp esetleg visszanyerésre?

Nem értek valamit: 2 biztonsági törlésem volt a közelmúltban, az egyik után békén sem hagyott, halaszthatatlan és kihagyhatatlan szoft frissítésre sarkallt, ez megtörtént, emlékeim szerint ez a 10.3.3.3 volt. A második törlés után viszont javaslatnak, fülrágásnak nyoma sincs,10.3.2.2836 szerinte a legújabb elérhető és azt is használom, tehát totál up-to-date vagyok. Mi a helyzet valójában? Mert szerintem nem is vagyok totál up-to-date.

Lehet összefüggés azzal, hogy a telefonmemória tartalmát nem tudom megjeleníteni PC-n? Ez a 10.3.3.3-mal jelent meg vagy más lehet a gond ebben az esetben? Nem is települ azóta fel a driver használhatóan (telóról, beépített verziót telepítve), mióta 10.3.2 van újból, legalábbis máshoz nem tudom kötni a dolgot.

USB tethering ügye is megoldásra vár, most is tölt, de mit... Weben, csatlakozást követően az első cím beírása után kezdődik el a dolog, magának a tartalom betöltésének prioritása valahol nagyon hátul kullog és lestoppolás után is folytatódik a (fake?)töltés. A timeoutok meg emiatt is használhatatlan gépen a mobilnet így. DNS problémája lehet ez? Kapcsolatdiagnosztika ezt hozza ki. Friss, finomhangolt Win7.

(#20936) BB9360 válasza DJosef (#20907) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm, hogy jelezted, ma elugrottam a Pólusba megnézni, mert eddig nem volt alkalmam egy ilyet a kezemben fogni.
Hát, mit is mondjak, a Curve-höz képest egy csoda :). És annyira nem is nagy.
Mondjuk egy szélesvásznú videó elég érdekes rajta, de nem ez a lényeg.

Mondjuk a mindennapi használata nem tudom, hogy milyen és milyen lesz az évek során...
Mintegy, nekem tetszik, csak ugye az ára, 65k körül használtan, az sem kevés.

(#20937) Orgi válasza totron (#20935) üzenetére


Orgi
őstag

Én úgy tudom, hogy 10.3.3-ról nincs visszamenetel 10.3.2-re, tehát az nem lehetett. Meg ki sem jött, szóval nem zargathatott ezzel... Szerintem 10.3.2.2836 az utolsó hivatalos kiadott verzió.
A telefonmemória az nálam látszik a fenti szoftververzióval PC-n, a tárolás és elérés menüdben nézz körül szerintem (pl usb háttértároló mód kikapcsolva van nálam), illetve Linkkel a driverek is kellenek hozzá a PC-n.

(#20938) Ijk


Ijk
nagyúr

Megjött a Passportom és már bele is futottam az első problémába. Konkrétan a Vibert feldobtam amazonról, és nem megy, megnyit és rögtön ki is lép. Akartam régebbit felrakni de le sem tudom törölni a mostanit.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20939) metalstorm válasza totron (#20935) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nem a betat (10.3.3) tetted fel? Csak abban van 10.3.3! Ha igen akkor ne csodálkozz semmin, nálam se volt megjelenített kártya tár! Frissítettem, julius végétől csak a logót nézhetem rajta, csak hivatalos 10.3.3 mentheti meg mert visszafele nem lehet rendszert tenni, az meg szerintem már sosem jön ki!

(#20940) eduba válasza Ijk (#20938) üzenetére


eduba
aktív tag

Ez az android runtime hibája.
A megoldás egy régebbi runtime-ra történő csere.
Erre vonatkozó topik van a crackberryn, keress rá légyszíves.

(#20941) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Müködő Facebook és Viber BB10-re... ezek tutti mennek, nem kell frissiteni! [link]

(#20942) iszab17 válasza steyer9094 (#20927) üzenetére


iszab17
újonc

Köszönöm a segítséget :))

(#20943) metalstorm válasza Ijk (#20938) üzenetére


metalstorm
aktív tag

RUNTIME javitáshoz! [link]

(#20944) Ijk válasza metalstorm (#20943) üzenetére


Ijk
nagyúr

Köszönöm, már pont letöltöttem az előbb és sikerült is. Fel is raktam amit bedobtál vibert és működik is.

Egyébként baromira tetszik ez a passport SE leszámítva ezt a kellemetlenséget. Z30-nak mondjuk valamivel jobban bejön az oled képernyője, ez viszont cserébe világosabb és mintha eddig fél szemre vak lettem volna a 16:9-es álló képernyővel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20945) metalstorm válasza Ijk (#20944) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Sajnos nekem Passportra sosem fog telni.. :) örülök ha tudtam segíteni...

(#20946) piqla


piqla
őstag

Meddig fog meg keszuleket gyartani a BB? Vagy a bejelentes utan egybol le is alltak a szalagok? Mikor kezdjek el bespajzolni keszulekekbol:

koszi

Szereted az állatokat?

(#20947) Ijk válasza piqla (#20946) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha új kell most. Külföldön szórják ki a készleteket akciós áron. Már ha bb10-es kell.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20948) eventus válasza piqla (#20946) üzenetére


eventus
veterán

Elso generacios bb10 keszulekeket mar nem gyartanak, illetve a classic volt meg lesoporve. Passport, leap lehet még gyartasban. Vagy csak nagy a keszlet ami maradt. Érdekes a z30 is kaphato jobb helyeken. Sufni nem szamit.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20949) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azért a múlt héten még becsöppent egy szeder szabadalom a klaviaturás azonosítás kategóriájában..
Bár ez alapvetően semmit sem jelent, de ha a megvalósítást Passport szinten nézzük, akkor jöhetne!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20950) DJosef


DJosef
őstag

Udv Urak!

Segitsetek nekem par kerdesben legyszives.

Telekom halozaton meg mindig kell BIS elofizetes, ha BBM-et szeretnek hasznalni?

Illetve van e nativ, droidos, vagy barmilyen mukodo Whatsapp illetve Facebook Messenger alkalmazas Passport-ra.

Nagyon agyalok a Passport-on de sajnos csak ugy tudnam megoldani, hogy kene melle egy iOS vagy egy droid keszulek
is.

A legkezenfekvobbnek eddig azt talaltam ki, hogy vennek egy hasznalt iPod touch keszuleket a Passport melle es azon hasznalnam azokat az alkalmazasokat amiket BB10-en nem tudok.

Forget about it

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.