Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) confuser válasza Csongesz9 (#799) üzenetére


confuser
senior tag

Rendszer > Takarékos üzemmód > Akkumulátorhasználat

(#802) Csongesz9 válasza confuser (#801) üzenetére


Csongesz9
csendes újonc

Es ez csak akkor fog mukodni ha bevan kapcsolva a takarekos uzemmod? Vagy allandoan kilesz kapcsolva az edge?

(#803) confuser válasza Csongesz9 (#802) üzenetére


confuser
senior tag

Ezzel mindig ki lesz kapcsolva. Amire te gondolsz, az ugyanebben a menüpontban van, csak a Takarékos üzemmód beállításai opció alatt.

(#804) pzstm válasza Gusztáv (#800) üzenetére


pzstm
titán

50%-ban van kb az én kis privát felmérésemben az, hogy ha valaki WP 8.1 backupról áll vissza WP10-en, akkor anomáliába ütközik....van aki igen, van aki nem és minden tökéletesen megy... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#805) Gusztáv válasza pzstm (#804) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nekem is csak ez a újraindulós bug jött elő többször is, de mindegy, megint újból belaktam a telefont. Most már minden szupi, még a Band-el is hajlandó volt nagynehezen összebarátkozni. 8.1-alatt a visszaállítás a világ legjobb dolga, december vége óta kicseréltem a cégnél kb 30 telefont, a hajam kihullt volna, ha nem lenne ez.

Laci

(#806) Gusztáv válasza rambolo (#798) üzenetére


Gusztáv
addikt

A DT-901 ilyen álló töltő, nem nagyon tudod más pozícióba belerakni. Na mindegy, még próbálkozom, meg van ilyen kerek Nokia töltőm is, max azt használom.

Laci

(#807) pzstm válasza Gusztáv (#805) üzenetére


pzstm
titán

.63-as óta képes a WP10 a BAND1-el kommunikálni, BAND2-vel kezdetek óta.

Ezt ebben a buildben javították ki teljesen.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#808) rambolo válasza Gusztáv (#806) üzenetére


rambolo
tag

A DT-901 alatt en a fatboy töltőt értem, amire te gondolsz az a DT-910 töltő.

(#809) Gusztáv válasza rambolo (#808) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, neked van igazad.

Laci

(#810) LuzZzer válasza thxer (#790) üzenetére


LuzZzer
tag

És utána mivel dolgozom fel? De inkább nem is megyek bele, mert ha az egyik ablaktörlő lapátom karcol akkor nem az a megoldás hogy nem használom. Amúgy kikapcsolás mellett ss postprocessel.

(#789) Burt1793 : A bluetooth csak akkor nem megy, ha olyan eszközhöz csatlakozol amihez van audio és voice connection. Akkor az audiót bukod.

(#791) rambolo:
ha jól emlékszem .29 volt mikor beadtam.

De akkor egy kis finomság mindenkinek mivel a készüléket cserélték. A hibák amivel beadtam. A telefon újraidul, bluetooth nem jól működik, leírva fent. Korlátozott számú képet lehet készíteni. Fagy és néha gyorsan merül. EZ VOLT A SZERVIZLAPON!

Ami még vicces hogy az aksit be se adtam, szóval lehet még az is hibás, de a parasztnak ennyi elég.

[ Szerkesztve ]

Az élet szép, a világ rossz!

(#811) Воланд válasza LuzZzer (#810) üzenetére


Воланд
titán

"bekapcsolas elott legalabb fel orat toltse a keszuleket"

looool, meg jo, hogy nem lehet kikapcsolva tolteni. :DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#812) thxer válasza LuzZzer (#810) üzenetére


thxer
aktív tag

Mint írtam, kikapcsolod a rich capture-t és átállítod hogy csak JPG-t mentsen, és akkor nem fog saving...-elni. Neked nem kell semmivel feldolgozni, a JPG-t meg tudod nyitni bármin, ha a DNG-vel szeretnél dolgozni mondjuk photoshoppal, akkor kell az csak neked.

Megy a bluetooth akkor is, mondjuk erre a tanácsra visszamennék és megkérném őket hogy mutassák be a műveletet, mert ha töltőre dugod bekapcsol egyből magától :D

(#813) LuzZzer válasza thxer (#812) üzenetére


LuzZzer
tag

Nekem tetszik a rich capture. A bluetooth audió nem megy nem maga a bluecucc. De iszonyat a hibalista, ami előjött. Meg vannak számomra érthetlen dolgok. Pl. ha kikapcsolom a GPS-t akkor miért villan fel a helykeresés minden feloldásnál?!. 3 hét alatt remélem változott valami, ha semmi viszem vissza a telefont aztán reménykedem, hogy cserélhetem másik készülékre.

Az élet szép, a világ rossz!

(#814) tpeter77 válasza LuzZzer (#810) üzenetére


tpeter77
addikt

nem sokat használtad, az biztos... 3 napban benne voltál még?

LuzZzer,
ezt a GPS felvillanást, mintha a 640-en is látnám néha, de a 950-en tuti meg van nálam is. Szóval biztos nem egyedi.

[ Szerkesztve ]

(#815) LuzZzer válasza tpeter77 (#814) üzenetére


LuzZzer
tag

Ez a bajom, hogy a 14-ben sem, mivel megvártam a szoftverfrissítést.

Az élet szép, a világ rossz!

(#816) Gusztáv válasza LuzZzer (#813) üzenetére


Gusztáv
addikt

A Bluetooh alatt van egy Advanced rész azt próbáltad ("Use an alternative Bluetooth connection for Speech")? Nálunk simán megy a zene+navigáció egy Plantronics kihangosítóval.

Laci

(#817) thxer válasza LuzZzer (#813) üzenetére


thxer
aktív tag

Úgy értem, hogy megy a bluetooth audio olyan eszközzel ami sima hang és média is egyben.
A location ikont ha jól tudom a find my phone villogtatja, ha be van kapcsolva a save my device's location more frequently, akkor minden feloldáskor.

(#818) LuzZzer válasza Gusztáv (#816) üzenetére


LuzZzer
tag

És a zene az egy másik bluetooth eszközhöz van csatlakoztatva? Az én esetemben egy hangfal van microfonnal és connected audio,voice. 3 mp-ig van audió aztán connectel a voice és nem megy át már többet. Lehet hogy az eltelt 3 hétben változott de ha jól rémlik ha headsethez voltam kapcsolódva akkor se tudtam audiót átvinni bluetooth hangszóróba. Ja és nem vagyok insideren sem, lehet hogy ez is fontos :)

Az élet szép, a világ rossz!

(#819) m4x


m4x
újonc

Akkumulátor használattal kapcsolatban az tűnt fel, hogy ha elindítom az Áruház alkalmazást, akkor majdnem fele annyi ideig bírja, hiába zárom be használat után a programot.
Ha újraindítom a telefont, ismét visszafogottan merül.

Mérések (óránként hány %-ot merül):
Áruház elindítása előtt: 0,6% / óra
Áruház elindítása után (majd bezárva azt): 1,4% / óra

A Rendszer-ben elérhető Akkumulátorhasználat nem mutat semmi nyomravezetőt. Mintha valami rejtett rendszerfolyamat szívná az akkut. Persze lehet, hogy én állítok be valamit rosszul.
T-s készülék, .29-es builddel.

(#820) LuzZzer válasza thxer (#817) üzenetére


LuzZzer
tag

Köszi, akkor ez ismét egy olyan dolog amit nem értek. Ha kikapcsolom a GPSt ő miért kapcsolja be? Köszi mindenkinek aki adja a jobbnál jobb ötleteket, majd holnap okosabb leszek amint az új készüléket leteszteltem. Lehet 3 hét alatt mindent javítottak :)

Az élet szép, a világ rossz!

(#821) thxer válasza LuzZzer (#820) üzenetére


thxer
aktív tag

Én örülök neki hogy így van, legalább így meg lehet találni akkor is ha letiltják a GPS-t. De ezt is le lehet tiltani.

(#822) LuzZzer válasza thxer (#821) üzenetére


LuzZzer
tag

Nem életszagú. Ha kikapcsolják akkor meg mindegy a GPS, vagy ha kiveszik a kártyámat nem küld föl adatot stb. És akkor ha eladom akkor le tudnám lockolni? Az fura lenne :)

Az élet szép, a világ rossz!

(#823) Gusztáv válasza LuzZzer (#818) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha jól értem, akkor egyszerre 2 eszközhöz akarsz csatlakozni, vagy a hangfalban van mikrofon is és bejövő híváskor kihangosítóként működik? Mert az utóbbinak nem kéne problémásnak lennie, legalább is nekem a Nokia MD-12 hangfallal működik (szól a zene, bejövő hívásnál leáll, és akár a hangfal mikrofonján keresztül kihangosítva is tudom intézni a hívást, ha vége a hívásnak a zene folytatódik).

Laci

(#824) meszipeti válasza LuzZzer (#813) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Ez szerintem a w10 hibája, nekem 730-on is felvillantja minden feloldáskor.

"A játék az nem játék"

(#825) LuzZzer válasza Gusztáv (#823) üzenetére


LuzZzer
tag

.29-es verzióval?

Az élet szép, a világ rossz!

(#826) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Próbálta már valaki mennyi idő alatt tölt fel qi töltővel?

(#827) tomboy0013 válasza Csongesz9 (#826) üzenetére


tomboy0013
veterán

Múltkor írta valaki, hogy a 750mA-essel nagyjából 3 óra.

(#828) LuzZzer válasza Csongesz9 (#826) üzenetére


LuzZzer
tag

DT-601 1.2A-rel töltötte és nem volt 2 óra.

Az élet szép, a világ rossz!

(#829) tpeter77 válasza meszipeti (#824) üzenetére


tpeter77
addikt

lehet a mikrofos kutakodik mert a wp8.1-es Lumia 640 lte is ugyanezt csinálja

Lehet igy frissiti hogy épp hol van a telefon, nem?
tudod távolról lehet ellenőrizni outlook oldalán azt hogy hol van a telefon és igy tartja frissen a legutóbbi helyzetét de lehet hogy tévedek egy oriásit.

(#830) meszipeti válasza tpeter77 (#829) üzenetére


meszipeti
aktív tag

A nyomon követés mindig be volt kapcsolva a telefonjaimon, de csak w10 alatt vettem észre ezt a felvillanást.

"A játék az nem játék"

(#831) LuzZzer válasza thxer (#812) üzenetére


LuzZzer
tag

Kikapcsoltam max. 15 kép és jön a saving, albumban meg az adding finishing touches. Szerintem ez elég gyászos.

Az élet szép, a világ rossz!

(#832) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Erdeklodnek, hogy a,dupla koppos felebresztest hol tudom bekapcsolni? Sehol nem talalom. Elore is koszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#833) Gusztáv válasza nbukta77 (#832) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 550/950/950XL egyenlőre ilyet nem tud.

Laci

(#834) nbukta77 válasza Gusztáv (#833) üzenetére


nbukta77
addikt

Akkor a tesztben minek irjak?:)

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#835) tpeter77 válasza meszipeti (#830) üzenetére


tpeter77
addikt

ha x idő eltelik, a 640 is felvillantja a gps-t a képernyőzár feloldásakor.

(#836) LuzZzer válasza nbukta77 (#832) üzenetére


LuzZzer
tag

Duplakoppos altatás van csak sajna.

Az élet szép, a világ rossz!

(#837) Pacee87 válasza nbukta77 (#834) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ezt a cikk írójától kellene megkérdezni!

Egy későbbi frissítés hozza majd a duplakoppos ébresztést!

(#838) myckey


myckey
veterán

Hola!

valaki találkozott már olyan problémával, hogy a telefont a winfosa nem ismeri fel :C ( ugye 950 ről van szó )

faszán rácsatlakoztatom a gépre kábellel, de baszik megtalálni a megfelelő illesztő programot.

ebből következik, hogy nem is tudok fájlokat ide oda pakolászni, mert egyből lefagy a Winem feladatkezelője.

WIN7 Ultimate SP1

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#839) myckey


myckey
veterán

Intéző fagy le, nem feladat kezelő :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#840) Bossyy


Bossyy
tag

Aki használ win 10-et a telóján meg tudná mondani, hogy Bluetooth hangátvitelnél működik-e a hangszínszabályzó? Nekem Nokia L 925 -ösöm van 8.1-gyel, de nagyon idegesít, hogy BT fülessel használva nem működik az eq. Érdemes várnom a win 10-re, ott ez vajon már másképp lesz?

(#841) Pacee87 válasza myckey (#838) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Format C: ;]

(#842) myckey válasza Pacee87 (#841) üzenetére


myckey
veterán

Ne bsszá fel 😬😁

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#843) thxer válasza Bossyy (#840) üzenetére


thxer
aktív tag

Nem működik.

(#844) Pacee87 válasza myckey (#842) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Komolyra fordítva a szót meg kéne próbálnod egy másik Win 7-es géppel is, hogy kiderüljön mivel van a hiba!

(#845) myckey válasza Pacee87 (#844) üzenetére


myckey
veterán

a másik ketyerét se találja meg.
E-72
eddig azt a PC Suite simán felismerte, most meg kéri hogy csatlakoztassak készüléket :O

magát a készüléket érzékeli az USB : E-72 és a 950 et is.illetve ezeknek a tároló helyeit is.
de mikor eszközillesztőt keresne, nem talál.
így a fájl pakolásoknál meg lefagy az intéző, gondolom nem tetszik neki hogy nem tudja beazonosítani, vagy hogy nincs megfelelően szoftveresen támogatva a windows alatt. :F

elég gáz, mert pár dolgot szeretnék felcuccolni a 950 re + az E-72 komplett névjegyzékét át akarnám rakni.
simán jó lenne a PC Suite alkalmazással, de ha egyszer baszik őket felismerni

Már a Zunet is felraktam, de azzal se segít.

Feldobtam valami asztali WinPhone alkalmazást is, ott beazonosítja a 950-et.

De ha belemegyek az eszközkezelőbe, ott a készüléknél látja az adatait, ellenben írja, hogy hibaelhárítás szükséges mivel nincs megfelelő eszközillesztő telepítve.
Akárhogy keresek, nem talál hozzá, ezért pedig hiába látja, azonosítja be a dolgot a PC-m, nem tudok vele rendesen fájlt pakolászni

na fain kis katyvasz lett

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#846) nbukta77


nbukta77
addikt

Az ertesitesi savbol a jelzes, hogy ertesitesem van nem tunik el magatol? Pl jon egy viber uzenetem. Megnyitom a vibert, de a felso savban jelzi tovabbra is a kis ikon , hogy van valami ertesitesem. Addig amig le nem huzom.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#847) Bossyy válasza thxer (#843) üzenetére


Bossyy
tag

Köszönöm a választ!

(#848) spider80 válasza myckey (#845) üzenetére


spider80
őstag

Pc Suite a régi nokiákkal volt kompatibilis, a Zune pedig a wp7-7.8-al. Wp8-tól már nem kompatibilis a telókkal. Winphone alkalmazásnak fel kéne ismerni,ahogy valamennyire fel is ismeri neked. Azzal próbálkozz.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#849) Pacee87 válasza myckey (#845) üzenetére


Pacee87
aktív tag

A 950-re tedd fel az adatátvitel nevű alkalmazást! Azzal húzd át az e72-ről az adatokat! Gyanús, hogy valami Windows hibád van, esetleg csinálj egy rendszervisszaállítást akkorra amikor az e72-t még felismerte.

(#850) myckey válasza spider80 (#848) üzenetére


myckey
veterán

csak azt nem tudom, hogy hogy tudnám orvosolni az eszközillesztő problémát.
nem találok sehol hozzá.

meg az a probléma, hogy ez a WinPhone alkalmazás alig lát mondjuk képet - videót, ami a számítógépen van tárolva.
így jóformán alig tudok átmásolni dolgot a 950 re a gépről :(

telo számokról nem is beszélve, mondjuk azt majd blueto. al átküldöm, ha meghozzák ehhez a simet.

Pacee87

időközben az E-72-t valami csoda folytán felismerte. ne kérdezzétek hogy :B

ezt az adatátvitel-t megnézem :K

adatátvitel van ;]

ez az amit fentebb írtam, hogy megoldható, csak most hozzák meg a telo -hoz a tartozó Simet.

mer ugye most a két eszköz felismeri egymást, a 950 kéri a másik pin kódját, az e-72 meg kérné ennek a kódját, csak ugye azt még nem tudom beírni, mivel tegnap kaptam kézhez a telot, ma vissza kell menni a Simért az üzletbe.
Ekkor tudom majd őket rendesen párosítani :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.