Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) orbano válasza vzsryl (#112) üzenetére


orbano
félisten

a lopott telefonoknak is van piaca, ahogyan például a lopott autóalkatrészeknek. ha valaki kivágja mondjuk a kocsidból a 300 ezres részecskeszűrőt, hogy eladja a feketepiacon, akkor elismerően csettintesz, hogy ejj, bizony, egy jogos piaci igényt elégítettél ki, az autó(alkatrész) lopás egy legitim biznisz, hiszem az emberek veszik őket?

A vér nem válik VAZZE!™

(#152) orbano válasza Ádám16 (#140) üzenetére


orbano
félisten

és mégis miből gondolod, hogy az általad említett szituációhoz kell a 4GB ram? ezt a határozott kijelentést mire alapozod?

A vér nem válik VAZZE!™

(#153) ldave


ldave
félisten

Én együtt mozogtam a Nokiával amióta van mobiltelefonom (kb 2001 óta, 2-3 évente váltottam), volt S60-as telefonom, Symbian^3-as, majd jött az örök kedvenc N9 (amit sajna leejtettem és betört a kijelzője) és most egy L925-öt használok. Sokáig gondolkoztam, hogy ezt mire cseréljem és az eddigiek alapján alapértelmezetten számomra ez a L950 lenne a következő, de valamiért nem érzem úgy, hogy ez jelen esetben jó döntés lenne.

A Slime draws near! Command?

(#154) orbano válasza ldave (#153) üzenetére


orbano
félisten

valóban, ez már nem batár féltágla, nem lehet vele falat/betont törni. az a 925 nagyon szép telefon, ha nem lát mellette az ember a boltban egy s4-et, vagy akármi is volt akkoriban a párja a samsungtól.... ;]
én most amúgy 930-ra váltok, nagyon várom a 23-át, hogy megkaparinthassam :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#155) razzorr válasza dutrás (#137) üzenetére


razzorr
őstag

Lehet nekem kicsik az igényeim...ez nevezhető igénytelenségnek? Szerintem nem. A 640-em is nyiszogott a véknyabb fekete és a vastagabb anyagú fehér hátlappal is, de gond egy szál se, kis papírdarabkák a sarokba a hátlap alá és semmi gáz.
Bár azt is megértem, ha valakinek degradál papírlappal kitömni egy 2kilós telefon recsegő hátlapját, nekem mondjuk az egóm is simán elbírná. Nem vagyok egy Steve Jobs, aki a hátlap alatti tökéletességet is elvárt. Mint írjam, nekem egy telefon használati tárgy, ha élvezkedni akarok,arra ott az asszony, minden másra ott a master card :)
Ettől függetlenül ha majd szépen esni kezd a 950 ára, mert sokaknak ez "nem prémium", annak csak örülni fogok, hogy olcsóbban tudom megvenni ha leváltom a 640-et.

(#156) Ádám16 válasza orbano (#152) üzenetére


Ádám16
addikt

Hol látsz határozott kijelentést?
A határozott kijelentést nem én tettem, hogy felesleges a 3gb-nál több RAM.

(#157) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Hogyha a 950-en skálázást állítunk a Megjelenítőeszközökön belül akkor az alsó sávnak ahol a szoftveres gombok találhatóak is csökken a vastagsága? Csak azért kérdezem mert videókon úgy láttam, hogy alap esetben kevesebb a hasznos hely a kijelzőn mint a 930-nál ami gond. Van esetleg aki 930-ról váltott? Tőlük kérdezném, hogy nem zavaró-e az óriási felső káva, ami dupla akkora mint a 930-nál.
Illetve érdekelne, hogy itt is felfedezhető-e éjszaka automatikus fényerőn a halványszürke részek lilulása/zöldülése mint 930 esetén?
Duplakoppal ébred már amúgy a telefon?

(#158) Almonen


Almonen
aktív tag

Pop S9-en volt hogy 9 és fél óra kijelzőidő és Wi-Fi melett 13% volt még az akksi... ez a Windows teló ingyen se kéne

(#159) alevan válasza pzstm (#150) üzenetére


alevan
őstag

Ugyanazon buildet kapják a L950-L950XL mint az Insideresek?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#160) tomboy0013 válasza Almonen (#158) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát kinek, hogy. Én odaadnám érte a 930-am vezetéknélküli töltővel, autós tartóval, gyári tokkal és minden szir-szarral együtt simán :D Na még lehet egy kis KP-t is dobnék érte :D
Mondjuk nagyon nem is egy kategória a két teló, az Alcatel egyedül akksiban jó, minden másban mérföldekkel gyengébb mint a 950.

(#161) Tottalino válasza Almonen (#158) üzenetére


Tottalino
tag

Hogy jön ide egy Alcatel? Ráadásul egy gagyi tipus?

(#162) anorche1 válasza alevan (#159) üzenetére


anorche1
őstag

Igen

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#163) Látnok válasza Graphics (#32) üzenetére


Látnok
aktív tag

Minden - ebben a hozzászólásodban - megfogalmazott gondolatoddal egyetértek.

Egyébként nagyon jó kis készüléknek tűnik, jó lenne egyet tartósabban kipróbálni, mert valljuk be őszintén egy ekkora összegű beruházással az ember nem szívesen lő mellé.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#164) havast


havast
aktív tag

Üdv!

Valaki látott már esetleg MOZO hátlapot magyar forgalmazónál/kiskernél? Nem várnék heteket rá, ha nem kötelező :)

(#165) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#157) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nincs 1 950 tulaj sem a 950 topikban aki tudna ezen kérdésekre válaszolni? :)

(#166) Glenda válasza tomboy0013 (#165) üzenetére


Glenda
addikt

Az nincs, viszont Xiaomi meg más random kínai játéktelefon van, azok meg úgyis jobban tudják.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#167) gretzky77 válasza tomboy0013 (#157) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én 930-ról váltottam, dupla koppos élesztés nincs még, nem is értem a tesztbe miért van benne de dupla koppos lezárás van annyi megkötéssel, hogy az alsó navi sávra kell koppintani! Engem a vastagabb alsó felső káva nem zavar, de tény a 930 stílusosabb. A navi sáv bárhol eltüntethető ha alulról felhúzod az ujjad! A sáv vastagsága szerintem nem változik az átállításnál, de mindjárt kipróbálom neked! Auto fényerőt használok de ez a lilulás dolog nem tűnt fel, hogy tudom reprodukálni, kipróbálom!?

razzorr és dutrás : így van megoldható a dolog, de azért az igaz,hogy ennyi pénzért ne kelljen már papír dugdosni, hogy ne nyekeregjen! Szerencsére nekem a 950 semmi ilyet nem produkál

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#168) dutrás válasza razzorr (#155) üzenetére


dutrás
őstag

Én se akarok ezen rugózni. Ha kell nekem egy készülék ennyit én is hajlandó vagyok megoldani. De az MS én úgy gondolom ezt nem engedheti meg magának főleg nem ebben az árszegmensben.
Aki tesztet olvas és nyilván a teszt írója ezt megemlíti az olvasó értékel. Nem mindenki hajlandó a papíros megoldást választani hanem meg írja az elállási nyilatkozatot. Akárhogy is nézzük nem ítélhetjük el érte.

P50 pro/P40 Lite

(#169) tomboy0013 válasza gretzky77 (#167) üzenetére


tomboy0013
veterán

930-on úgy lehet kivitelezni a dolgot, hogy bemész egy sötét szobába megvárod még leveszi az automatika a fényerőt és utána a halvány szürke részek lilás árnyalatot vesznek fel. Pl Win10-en a beállítások menü háttere full lilás, illetve az értesítési sáv gyors gombjain is feltűnő.
Mióta Win10 van a telón azóta elég feltűnő a jelenség sajnos és kezd zavarni, azért kérdem, hogy 950-re váltás esetén is fenn állna-e ez a jelenség.
Azt egyébként tudom, hogy a navi sáv eltüntethető, de engem speciel a visszább írt dolog érdekelne, hogy skálázás esetén annak is változik-e a mérete vagy ennyire nagy marad minden esetben.

[ Szerkesztve ]

(#170) gretzky77 válasza tomboy0013 (#169) üzenetére


gretzky77
veterán

Közben megnéztem neked a navi sáv vastagsága is változik. Feltoltam maxra meg levettem minimumra is és jelentősen változik a mérete.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#171) razzorr válasza dutrás (#168) üzenetére


razzorr
őstag

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Kinek a pap,kinek a paplan :)
Ettől függetlenül nem kell temetni ezt a két telefont.

(#172) Grodd válasza pzstm (#150) üzenetére


Grodd
tag

Nahát, te még mindig L930-on én SP3-on tolod? Nem kellett volna még beújítani L950 (XL)-re és SP4-re? (vagy inkább Surface Book-ra? ) :)

(#173) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

A Telekom webshopból eltűnt a 950.

Romanes eunt domus

(#174) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#173) üzenetére


Воланд
titán

biztos elfogyott. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#175) Grodd válasza Воланд (#174) üzenetére


Grodd
tag

Időben be kellett volna állni a sorba :)

(#176) junior11 válasza Воланд (#174) üzenetére


junior11
veterán

:DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#177) applause


applause
aktív tag

A display dock kapcsolódására vezeték nélkül is van mód a telefonban lévő alkalmazás szerint.. Eddig nekem nem sikerült. Próbálta már valaki?

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#178) vzsryl válasza orbano (#151) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. A szabadalmat meg licenszet ugyanúgy használja a kitalálója, a részecskeszűrőt viszont a kocsi tulajdonosa nem használja tovább, mert fizikailag nincs ott. Szerintem ez az egész szabadalom dolog ebben a formában egy nagy hülyeség, mivel pofátlanul lop mindenki mindenkitől, és rohadtul nem csak a kínaiak. Szóval nem értek veled egyet, és a példádat nem érzem helyén valónak.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#179) blackmajesty válasza gretzky77 (#167) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

"A navi sáv bárhol eltüntethető ha alulról felhúzod az ujjad! "
Ez sajnos nem így van. Tegnap óta van meg a teló, az egyik idegesítő dolog, amibe eddig belefutottam az pont az, hogy nem mindig tűnik el. Most konkrétan 3 olyan appot tudok mondani, ahol nem hajlandó eltűnni (ebből csak az egyiknél érdekel, de ott nagyon zavar). A messenger és a spotify, ezek nem érdekelnek, itt elfér, de a bookvisernél sem tudom eltűntetni. Pedig ez pont kellene, mert 735-ön simán el tudtam tüntetni és így sokkal kényelmesebb volt olvasni, legalább 3 sor kiférne még, vagy 4 is. Persze túl fogom élni, de remélem ez meg fog oldódni a jövőben.

Ami még nagyon zavar, az a duplakoppos ébresztés hiánya, megszoktam, hiányzik.

Egyelőre minden más ami nekem kell okés, a kijelző baromi szép, a hátlap nem recseg, meg sem nyikkan. Telekomnál vettem, annyiért nekem megérte, bár az XL jobban kellett volna a mérete miatt, de végül kibékültem a kisebb kijelzővel. Még egy mozo hátlap kell, de az majd jövőre.

(#180) pontyos válasza FіkuszKukіsz (#173) üzenetére


pontyos
senior tag

El, de nem értem mert a "hamarosan érkezik" napok óta kint volt....

(#181) Steelers válasza blackmajesty (#179) üzenetére


Steelers
senior tag

A régi appoknál nem tűnik el, amelyiknek nincs 10-es verziója. Ha frissül az app akkor fog megoldódni,vagy ha jön rá egy bugfix... Én 735-ön használom a WM10-et, azon is így van.

(#182) HopeckoR válasza Almonen (#158) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Használj akkor hurka töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#183) blackmajesty válasza Steelers (#181) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Na igen, volt egy tippem. Mindegy, kibírom valahogy addig. Köszi.

(#184) QwErTy42 válasza vzsryl (#178) üzenetére


QwErTy42
addikt

Elég tré érvelés... Te nem tekinted tulajdonnak a szellemi terméket, továbbá ha más is lop, akkor nekem is szabad.

Agyrém.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#185) vzsryl válasza QwErTy42 (#184) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha agyrém, ha nem, ebben a formában szerintem a "szellemi tulajdon" egy agyrém. Ha neked ez így jó, és emiatt nem veszel kínai telefont, az a te a dolgod, de hidd el, a többség nem egy ilyen agyrém szerint fog készüléket választani.

Az egész szabadalmi rendszer arra jó, hogy tele tömje az egyébként haszontalan jogászok zsebét.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#186) gretzky77 válasza blackmajesty (#179) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ez nekem eddig nem tűnt fel, azt hittem megy minden progival!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#187) tomboy0013 válasza gretzky77 (#170) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszi, ez jó hír.

(#188) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Ismerősek ezek a színek. Megvan! N kib@szott 73 csinált hasonló színeket, minden bizonnyal a Carl Zeiss lencsének (meg még kitudja minek) köszönhetően. Ott is ilyen nagyon szép élénk volt mind a kék, mind a sárga szín. Kevés telefon csinál ennyire színhű fotókat.

(#189) Francia91 válasza legiaap (#141) üzenetére


Francia91
veterán

De nem ám!!
A Lumia 1020-asom mellett a mai napig megvan tökéletes állapotban az N8-asom és az N82-esem is :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#190) Almonen válasza tomboy0013 (#160) üzenetére


Almonen
aktív tag

Hát igen, de igazság szerint én úgy vagyok vele h inkább egy tényleg gyenge android mint 1 windows phone, amire ha ránézek már kiakadok, nekem 0/10 ... Ízlések és pofonok ugyebár, nekem az iphone se jött be

[ Szerkesztve ]

(#191) QwErTy42 válasza vzsryl (#185) üzenetére


QwErTy42
addikt

Gondolom nem mérnök, orvos, kutató, programozó... vagy ha ennyire földöntúli számodra a szellemi tevékenység gondolata...
Másrészt ha rendesen működne a rendszer, akkor sokkal kevesebb jogászra lenne szükség, mert ugye alapjáraton a szabadalmakból származó jövedelmek a tulajdonosokhoz kerülnek.

Szóval még mindig egy demagóg bullshit, amit mondasz, továbbá lopás, amiről szó van. :))

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#192) vzsryl válasza QwErTy42 (#191) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Másrészt ha rendesen működne a rendszer, akkor sokkal kevesebb jogászra lenne szükség, mert ugye alapjáraton a szabadalmakból származó jövedelmek a tulajdonosokhoz kerülnek."

Köszönöm, hogy beismerted. Amíg így állnak a dolgok, addig tojok a szabadalmakra és ugyanúgy meg fogom venni a kínai telefont. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#193) fritzke


fritzke
csendes tag

Némiképp aggaszt, hogy a készülék teljesen kikerült a T kínálatából. Eddig előrendelhető volt 160k-ért. Remélem nem emelik meg az árát, amikor új készlet érkezik illetve remélem érkezik új készlet, bár a telefon vásárlás úgyis csak akkor lesz aktuális, ha végleges w10m kijön.

Youth hides the key to salvation

(#194) tomboy0013 válasza fritzke (#193) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor ismét: Nem lesz végleges W10M. És már kint van hivatalosan az új készülékekre. Csiszolgatni fogják a jövőben.

(#195) QwErTy42 válasza vzsryl (#192) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ahogy megvennéd a lopott autóalkatrészeket és telefonokat... Mert ugye ott is csak a nepperek és a jogászok nyernek, a tulaj meg lehúzva.

Szomorú hogy nem érted a párhuzamot, a legszomorúbb viszont hogy nem csak te gondolod így.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#196) Steelers válasza Almonen (#190) üzenetére


Steelers
senior tag

"köszönjük Emese" :R

(#197) Tottalino válasza Almonen (#190) üzenetére


Tottalino
tag

Ezzel az ég világon semmi gond nincs, nem vagyunk egyformák. De akkor mit is keresel itt?

(#198) Integrale válasza tomboy0013 (#187) üzenetére


Integrale
veterán

Lilul a 950 is sajnos, annyival jobb a helyzet, hogy a kulonbozo fenyprofilokat nem lehet kulon szerkeszteni, ezaltal a legalacsonyabb fenyeron is vilagosabb mint a 930, igy kevesbe lilul.

"Bad reklám is reklám too"

(#199) varesz11 válasza fritzke (#193) üzenetére


varesz11
tag

Mivel tegnapig még fent volt, csak készlethiányos állapotban, mára pedig teljesen eltűnt, kezdek attól tartani, hogy mikor jön újabb készlet, már dokkoló nélkül lesz meghirdetve. Ami lehet nem is lenne akkora baj, de akkor ez látszódjon meg az árán is. Dokkolóval 160ért szerintem teljesen korrekt nyitóára volt, viszont anélkül már lehet kicsit húznám a szám. :F

(#200) Burt1793 válasza Integrale (#198) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezt most komolyan mondod? :D Hihetetlen... remélem azért nem vettél kapásból egy 950-et a 930 után. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.