Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Folytatom, két csemegével: a Grove zenejátszó símán eszi a flac-t, normálisan szól, csak ne akarna mindent listába tenni. A beépített videó lejátszó viszont zökkenő nélkül viszi a 265-ös kódolást és mindenféle mkv-t.

(#1302) meszipeti válasza gyurkikrisz (#1298) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Én Xpro-t tettem rá egy hete, eddig semmi gond vele.

"A játék az nem játék"

(#1303) Gusztáv válasza meszipeti (#1296) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nekem is van pár kínai Qi töltőm a fiókba, a DT-601 teljesen jó és még árban sem veszélyes.

@gyurkikrisz: én egy percig sem gondolkodnék, ha nem jön be max eladod és veszel az árából 3 920-at :D

[ Szerkesztve ]

Laci

(#1304) meszipeti válasza Gusztáv (#1303) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem is van dt-601 is, az is hibátlanul működik.

"A játék az nem játék"

(#1305) gyurkikrisz válasza Gusztáv (#1303) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Holnap szerintem megy is szervizbe, remélem cserélik, ahogy írták. Bár az MS jófej, nem igazán tartok tőle hogy nem állják a szavukat. De már útban van néhány tok és üvegfólia, lesz miből válogatni :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1306) T0rnad0 válasza gyurkikrisz (#1298) üzenetére


T0rnad0
addikt

Üvegfólia: 500ft-ért két darab ebay-ről.
Tok: stapabíró tok, szintén ebay, fekete színű: [link]. Ahogy néztem, a Cimo Shockproof Case másolata.

Samsung vezeték nélküli töltő a tokban is tölti a telefont.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#1307) gyurkikrisz válasza T0rnad0 (#1306) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Köszi, én is az 500 forintost rendeltem, meg egy 1200-ast, hátha tud valamit nyújtani amit a többi nem. :D

A tok nem igazán az én világom, rendeltem egy Nillkin-t, meg egy olcsót is, abból is elválik hogy melyik lesz használatban végül.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1308) Pjotr


Pjotr
senior tag

Váltottam en is 830-rol, nem tudtam letenni kiprobalas után, edigital 170-ert akciozza. Nem kevés, de hozzam ragadt. :) A vas nem semmi, win 10 meg nekem minden felett van. :) Az a kamera...odabsz. Engem a műanyag se zavar, tokot használok. Meg a levert femkeret jobban lelomboz, mint a polikarbonát. Snap 400-hoz képest azért mennyivel máshogy fut, snap 212-rol ne is beszéljünk. Meg a Ram is ugye.

[ Szerkesztve ]

(#1309) Pjotr válasza Vovi1 (#1300) üzenetére


Pjotr
senior tag

830-nal sokkal gyorsabb a weboldalak betoltese.

(#1310) Steelers válasza gyurkikrisz (#1298) üzenetére


Steelers
senior tag

ezen gondolkodni kell??? :D
ado helyette egy 735-öt az közelebb áll a 920-hoz. rendben? :DDD

(#1311) Steelers válasza gyurkikrisz (#1298) üzenetére


Steelers
senior tag

dupla lett, bocs

[ Szerkesztve ]

(#1312) Pjotr


Pjotr
senior tag

Napszemüvegben is felismer a cucc :)

(#1313) rambolo


rambolo
tag

Mozo megrendelve
Ha megérkezik majd jelentkezem.

(#1314) Pjotr válasza rambolo (#1313) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez alu keretes? :) Kell! :))

(#1315) Tomi84 válasza Vovi1 (#1300) üzenetére


Tomi84
aktív tag

Nekem az egyedi csengőhang remekül átment, backup visszatöltés során és az ébresztés is működött, de a notification az itt is halott volt. Lényegében minden értesítés teljesen random érkezett. Vagy nem. Gyakrabban inkább az utóbbi. Se email-ről, se sms-ről nem adott semmilyen jelzést, csak mikor már beléptem az alkalmazásba.
Lényeg a lényeg, hagytam a fenébe a mentésemet, toltam neki egy HR-et, és minden configurációt szépen újra beállítottam kézzel, minden appot újra letöltöttem, stb. Így most stabilan és jól működik, nem fagy, nem indul újra, minden eseményről ad jelentést és végre a billentyűzet is stabilan működik. Nem egy világvége, egy éjszaka alatt megcsináltam, de attól még a k. nénikéjét az MS-nek. Ennyi pénzért nem szívni meg hekkelni akarok egy bétás szart, hanem egy kiválóan működő terméket out-of-the box. :(((
10 éve windows rendszerű telefonokat használok, de most úgy érzem ez lesz az utolsó :( .

(#1316) rambolo válasza Pjotr (#1314) üzenetére


rambolo
tag

A linken lévő fotón és. A mozo holnapján lévő fotón mar észrevettem két különbséget. Majd ha megérkezik összevetem a mozo honlappal.

[ Szerkesztve ]

(#1317) myckey


myckey
veterán

egy kis közvélemény kutatás ;]

Bárki is tapasztalta, hogy a kijelzőt körül ölelő műanyag, keskeny káva, bárhol is eltérne ? Tehát hogy nem illeszkedik tökéletesen mindenhol.

Most vettem észre, hogy a Telo bal felső sarkától, kissé lefelé nem passzol ugyan olyan patentül, mint a többi részén a készüléknek.

Olyan 1,5 cm hosszan kb. majd egy körömnyi vastagságú rés van a káva és a kijelző között, nálam. Egy tű hegye simán befér.

Akasztani nem fogom magam, csak pl. a szösz már most is beeszi oda magát, meg nem tudom mi probléma lehet még ebből :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1318) Mooka-Miki válasza myckey (#1317) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Látom mire gondolsz, nálam is picit nagyobb ott a rés de nincs körömnyi.

(#1319) Tomi84


Tomi84
aktív tag

Egy lényeges infó az új USB Type-C-vel kapcsolatban. Láttam a fórumon hogy más is próbálkozott micro USB - Type-C átalakítóval és voltak vele problémák. Nos, kicsit utánajártam a dolognak és mindenkit lebeszélnék erről az opcióról, ugyanis károsíthatja is a telefont! Már én is megrendeltem az átalakítókat (4db 750Ft :) ), de közben felírtam veszteséglistára.
Röviden a lényeg, hogy az új szabvány nem csak formában, de lényegi felépítésben is eltér a korábbi verizióktól. Röviden: a Type-C egy 56kohm-os ellenállást követel meg a csatlakozóban, a régebbiekben meg csak 10kohm-os van. Jó esetben csak nem fog működni egy átalakító vagy olcsóbb kábel, rosszabb esetben károsítja a telefont.
Akit érdekelnek a technikai részletek: Itt elolvashatja angolul

(#1320) meszipeti válasza rambolo (#1313) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem egy hét alatt megjött, de az enyém nem alukeretes, hanem fekete.

"A játék az nem játék"

(#1321) #02683648 válasza Tomi84 (#1319) üzenetére


#02683648
törölt tag

Van egy Google táblázat ahol a redditesek elkezdték gyűjteni a különböző forrásból származó kábel tesztek (legtöbb ezek közül Benson Leung, a Google mérnöke által történt) eredményeit, plusz mellé amazon linkekkel és pontos márkanévvel: [link]
A normálisak között van pl. Anker ami a brit amazonon 6 font (szállítás nem tudom mennyi), én nexus 5x kapcsán nézegettem ezeket
Tehát szerencsére nem arról van szó h bitang drága lenne a tuti probléma mentes kábel (egy jó minőségű HDMI kábel többe kerül és most nem az audofil 100 ezres marhaságokra gondolok)

Az a kábel ami konkrétan kicsinálta a google-os manusz gépén az alaplapot nemcsak sz*r ellenállásokkal volt felszerelve, hanem f*szán összekötötték a föld és a Vbus tüskét a kábelfejeken :W
Lásd itt: [link]

(#1322) Pjotr válasza myckey (#1317) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nálam ok a keret.

(#1323) myckey válasza Pjotr (#1322) üzenetére


myckey
veterán

az korrekt.
nálam bőven befér egy tűnek a hegye, olyan rés van egy szakaszon.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1324) Bilux


Bilux
veterán

Ezeket a MOZO hátlapokat hol lehet itthon megvenni rendelni? Nincs pay pal-lom...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1325) rambolo válasza meszipeti (#1320) üzenetére


rambolo
tag

Milyen tokban érkezett neked? Olyanban mint a Bobtail covere? A különbség pedig az, hogy a kamera rész es a vaku rész nincs olyan bevonattal bevonva mit a mozo honlapjan lévő.

(#1326) rambolo válasza Bilux (#1324) üzenetére


rambolo
tag

Egyelőre sehol, bobtail es pzstm említették, hogy a közeljövőben lesz hazai forgalmazás, de ez az ár ebay en nem olyan vészes.

(#1327) Bilux válasza rambolo (#1326) üzenetére


Bilux
veterán

Tudsz nekem rendelni egyet 950XL-re kéne természetesen utalom neked az összeget :R

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1328) rambolo válasza Bilux (#1327) üzenetére


rambolo
tag

Ezt holnap megbeszéljük privátban.

(#1329) Bilux válasza rambolo (#1328) üzenetére


Bilux
veterán

:R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1330) Amiens


Amiens
tag

Érdekes dolgok ezek.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1331) pzstm


pzstm
titán

10586.107 tölthető mindenkinek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1332) yamaha162


yamaha162
tag

Sziasztok. Volt mar lumia 640 ds telom. Nagyon szerettem:) velemeny a 950-rol? Opvastam eleinte h szaggat a win 10 stb... Kezdetleges betegsegeit kezdi kinolni?:) akksi meddig birja napi 2-3 ora netezes mellett? Gondolom eg es a fold a 640 es a 950 kozott :D mobilnetet jo foogja videken is? Ez hirtellen lehet sok kerdes :D

[ Szerkesztve ]

(#1333) Pjotr válasza yamaha162 (#1332) üzenetére


Pjotr
senior tag

Szia. 630 es 830 után mondhatom, hogy kb eg es fold a különbség. Nem szaggat, tölteni kell, a mai telok között úgy latom akksitol függetlenül mind ugyanúgy merül. A töltés sebessegeben van differencia es abban a 950 iphone szintet tud. Mobilnet jo mindenhol. Vegyed, orulj :) Jonak tűnik a 107-es update, mintha Edge gorgetes javult volna.

[ Szerkesztve ]

(#1334) Tottalino válasza Pjotr (#1333) üzenetére


Tottalino
tag

Jónak tűnik, mintha....?

Már ne haragudj, de kit akarsz meggyőzni? Magadat, vagy minket?

(#1335) Pacee87 válasza Tottalino (#1334) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Az ne zavarjon, hogy éjjel jött ki a frissítés és ennyi idő alatt releváns következtetéseket levonni nem igazán lehet! Gondolom nem nyomkodta egész éjjel a telefont...

(#1336) pzstm


pzstm
titán

Kedves Lumia 950 és 950 XL felhasználók! Minden jelenlegi és 2016.06.30-ig eladott 950 és 950XL tulajdonosa a Lumia Offers alkalmazáson keresztül jogosult lehívni egy O365 Egyszemélyes előfizetést. Az ajánlat többek között - 1TB OneDrive tárhely, 60 Skype perc/hó, legfrissebb office 1 PC-re/Mac-re) a Continuum - teljes funkcionalitásával történő - igénybevételéhez adja meg az alapot (Office dokumentumok nagyképernyős szerkesztése).Többet a promo oldalán olvashattok! https://www.microsoft.com/hu-hu/mobile/office365-offer/ Használjátok egészséggel!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1337) Pjotr válasza Pacee87 (#1335) üzenetére


Pjotr
senior tag

Szerintem zavarja, troll ;)

(#1338) Pjotr válasza pzstm (#1336) üzenetére


Pjotr
senior tag

Thx

[ Szerkesztve ]

(#1339) kakuk100 válasza Tottalino (#1334) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen is jó. Nekem nagyon megfelel. Most már nincsenek csak esetleg apróbb hibák amik nem fontosak és javítva lesznek. Ha neked nem felel meg add el, ha egyáltalán van L 950-ed. :O

(#1340) myckey válasza pzstm (#1331) üzenetére


myckey
veterán

nálam még nem talált frissítést :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1341) Pjotr válasza myckey (#1340) üzenetére


Pjotr
senior tag

Függő?

(#1342) myckey válasza Pjotr (#1341) üzenetére


myckey
veterán

igen :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1343) Gusztáv válasza pzstm (#1336) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha van már előfizetésem (anno a 640-hez is járt az elején), akkor ez hozzáadódik (mármint időben)?

Laci

(#1344) pzstm válasza Gusztáv (#1343) üzenetére


pzstm
titán

Personal előfizetésed van? Akkor igen ugyanis ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1345) Gusztáv válasza pzstm (#1344) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, az van. Köszi :R .

Laci

(#1346) thxer válasza pzstm (#1344) üzenetére


thxer
aktív tag

Ha két personalom van (a tablethez is járt egy) akkor az +2év?

(#1347) pzstm válasza thxer (#1346) üzenetére


pzstm
titán

hogy érted? ez az ajánlat egy évet ad. Akármennyid volt/van, ahhoz jön plusz egy év.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1348) hroberto


hroberto
veterán

Aki esetleg 930-ról váltott, tudna valamit mondani az üzemidőről? Tud annyit, mint a 930?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1349) Cooley18 válasza hroberto (#1348) üzenetére


Cooley18
aktív tag

1520-ról váltottam, de azt látatlanban is megmondom, hogy a W10 miatt sokkal kevesebbet bír a 950. Nálam ha reggeltől estig kibírja, már boldog vagyok. Hasonló használat mellett a 1520 2 napot is röhögve ment.

(#1350) Manky956 válasza hroberto (#1348) üzenetére


Manky956
tag

Szia, Én 4napja váltottam 930rol , aksi idő nálam kb a fele. 1napot elmegy ,de kb az a max.930 ha egész nap aktívan használtam 1nap volt , de ha kevésbé akk 2,5-3nap is volt.

[ Szerkesztve ]

http://sakaldob.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.