Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pacee87 válasza Bog (#47) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ok, így már világos! Elkezdtem keresni másik led-et az elején! :D
A rádió részre a böszme szerintem jobb szó, de az a lényeg, hogy van, megoldható, hogy szóljon! Nem kell lemondani róla egy 200e-s készüléken!

(#52) e-newsee


e-newsee
addikt

Nekem ez a Continuum valahogy nem jön át. Ez most akkor azt tudja, mintha egy minipc-re rákötnék egy külső monitort? Minek ahhoz akkora teljesítmény? Csak mert USB-n megy át a jel? Nemár! Ezer meg egy hdmi-be dugható pc van, ami a tévéből monitort csinál, és hiba nélkül teszi a dolgát még fhd-n is. Akár windows-zal is. De vegyünk csak egy hasonló teljesítményű mhl képes mobilt. Vígan meghajtja a monitort. Lehet, hogy én vagyok buta, de nem látom, mi értelme.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#53) Hadrian


Hadrian
tag

A Here Maps december 4-ig Nokiás fejlesztés. :) Lezárták az eladást, már az adatvédelmi infókat is frissítették 4-i dátummal. :)

(#54) Pacee87 válasza tomboy0013 (#49) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én is így gondolom!

(#55) Steelers válasza nobela (#46) üzenetére


Steelers
senior tag

(#56) thxer válasza e-newsee (#52) üzenetére


thxer
aktív tag

Nem, nem azt tudja, univerzális alkalmazásokat tud futtatni külső monitoron, úgy hogy közben a telefon használható marad és ott is indítható bármilyen másik alkalmazás.
Nem feltétlenül kell hozzá kábel, lehet használni Display Dock-al, amin egyébként van még 3 usb port és tölti is a telefont, lehet használni sima USB Type C - Display Port kábellel, és Wi-Fi-n keresztül Miracasttal is.
És mivel univerzális alkalmazások futnak, ezért ugyanazt a monitorra tervezett layout-ot fogod látni mint az asztali Win 10-en, nem pedig a mobilos változatot.

(#57) BlackLamb válasza nobela (#46) üzenetére


BlackLamb
tag

Láss csodát:

http://winmagazin.hu/2015/12/a-microsoft-lehetove-teszi-az-ingyenes-15-gb-megtartasat-a-onedrive-hasznaloknak/

(#58) Integrale válasza Neck (#15) üzenetére


Integrale
veterán

A trollkodásra gyúrj még egy kicsit, ez a kínai valami hasonlít legalább egy tucat másik telefonra. Semmi baj, majd legközelebb összejön! ;)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#59) Napfénysüti

Nem rossz de még én is várnék míg csiszolnak rajta. A 920-am utódjának mondjuk inkább ezt tudnám elképzelni mint az XL verziót.

Més que un club!

(#60) Graphics válasza tomboy0013 (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:) Hagyjuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) zzz03


zzz03
őstag

Ez a 950 meg aze' nem jo mer' sz@rcsempe! (Voltmar?) :D

(#62) Integrale válasza Graphics (#60) üzenetére


Integrale
veterán

Ugye tudod, hogy amit linkelt, az kiköpött Lumia 820? :U
A hangszórórács HTC One X, de inkább 8X stb stb.

Értem én, hogy kínai telefon az isten (LOL), de furcsa lenne (és nem is igazi kínai) ha nem ők koppintották volna.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#63) NGA válasza Bog (#50) üzenetére


NGA
addikt

Ez tetszett :-) Az a helyzet, hogy én sem kedvelem az apple céget, de kénytelen voltam ipadot venni, mert árkategóriájában nincs alternativája.

(#64) BlackLamb


BlackLamb
tag

W10m használók: Megoldották már a Groove alkalmazásban, hogy két szám között nem tesz szünetet? Tehát ha olyan albumot hallgatsz melyben az egyik szám a másikat éri akkor megszakítás nélkül vált?

(#65) satz18


satz18
őstag

Nekem valahogy ez a snapdragon 808/810 páros nem igazán jött be. Ez a generáció nekem szinte biztosan kimarad, inkább majd veszek egy használt 930-at, utána inkább váltanék snapdragon 820-asra, vagy még inkább intel x5 8300-ra, ha végre valaki meglépi annak is a bevezetését. A cserélhető aksi hátlap SD kártya rendkívül dicséretes, remélem a jó szokásukat meg fogják tartani az ezt követő generációkban is.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66) vzsryl válasza Integrale (#62) üzenetére


vzsryl
nagyúr

1. Ez a 950-es hol készült?
2. Kinek nagyobb a részesedése a világpiacon?

Nincs több kérdésem. Én is WP párti vagyok, hiába vettem egy hete kukarobit, de akkor is, ami igaz, az igaz. Jó az a dzsunka kínai telefon, és nem véletlenül veszik, mint a cukrot.
A hasonlóság téma tényleg hülyeség.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#67) Integrale válasza vzsryl (#66) üzenetére


Integrale
veterán

Semmi másról nem beszéltem, mint a hasonlóságról.
Én nem vagyok egyik rendszer pártján sem, most egyszerre használok WP-t és droidot, pár hónapon belül pedig megnézek egy i6-ot.

"Bad reklám is reklám too"

(#68) ToniSoprano válasza Neck (#15) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Teljesen hasonlít így egymás mellett, mint két tojás :W :
[lumia-950-vs-xiaomi-mi2s]

[ Szerkesztve ]

(#69) varesz11


varesz11
tag

Kíváncsian vártam, hogy mivel lehet még előhozakodni az XL topik után.
Mivel kb ugyanaz a két telefon és ott látszólag mindent siekrült már "szétfröcsögni", azt hittem naívan, hogy itt már érdemi kommunikáció fog folyni a telefonról, de vannak itt nagyon furfangos kollegák, akik félreraktak nekünk egy-két baromságot "észérvet", amivel lehet támadni a rendszert/telefont/tesztet.
Köszönjük a kellemes hangulatot srácok. :DD :DD

(#70) kazsmerlaca válasza BlackLamb (#57) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Jól tudsz linkelni :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#71) Tsabiii válasza thxer (#12) üzenetére


Tsabiii
csendes tag

Üdvözlet!

Látom Te használod egy ideje a készüléket, épp a héten szeretnék venni egyet, mik a tapasztalataid kamera téren, hogyan teljesít (fókuszál) alacsony fényben pláne este??

Köszi előre is!

Üdv,
Csaba!

Önuralom.... Az egyetlen módja a túlélésnek egy világban, ami tele van idiótákkal! / Huawei Mate 10 PRO

(#72) thxer válasza BlackLamb (#64) üzenetére


thxer
aktív tag

Igen. (http://www.windowscentral.com/groove-music-gets-much-requested-gapless-audio-feature-windows-10-mobile

(#71) Tsabiii: Szép képet csinál, de a fókuszt sokszor elrontja, általában ilyenkor másodjára jól sikerül a kép.

[ Szerkesztve ]

(#73) NGA válasza vzsryl (#66) üzenetére


NGA
addikt

Hihetetlen, hogy még mindig sokan képtelenek különbséget tenni a között, hogy valamit kinában gyártaTnak vagy hogy kinában gyártanak.

[ Szerkesztve ]

(#74) Volkov


Volkov
aktív tag

Egy Windows10-es Lumia tud már végre csörögni és rezegni egyszerre? :U

:)

(#75) thxer válasza Volkov (#74) üzenetére


thxer
aktív tag

Igen :)

(#76) shteer


shteer
titán

szaracsempe!

Vótmá? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#77) vzsryl válasza NGA (#73) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hihetetlen, hogy még mindig van, aki különbséget tesz közöttük.
4 év alatt volt 2 lumiám és több tucat az ismerettségi körömben, mert mindenkire rátuszkoltam. Egyedül a 800, 920, 1020, 925, 930 hozta a közép kategóriás kínai telefonom összeszerelési minőségét. Az OS-ket meg felesleges belevinni, mert droid meg wp ég és föld.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#78) Švejk válasza BlackLamb (#64) üzenetére


Švejk
őstag

Megoldották :)

Volkov: Igen, tud

[ Szerkesztve ]

(#79) nobela válasza Bog (#50) üzenetére


nobela
senior tag

"hogy az MS mit csinál a OneDrive kapcsán az eléggé indifferens annak tekintetében, hogy úgy egyébként a 950-es milyen vas"

Én ERRE reagáltam:

"ha a rendszer is tökéletes lesz"

Ennek aztán nem sok köze van a vashoz. Annál inkább az MS utóbbi időben néha egészen elképesztő és impotens húzásaihoz.

Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 129.900.- Ft

(#80) Zaji


Zaji
őstag

Vajon a kék propelleres szolgáltató is fogja forgalmazni? :U

(#81) nobela válasza Steelers (#55) üzenetére


nobela
senior tag

Köszi, tudok róla. Biztos lehetsz benne, hogy a userek döntő többségéhez nem fog eljutni ez az információ. Adnak is meg nem is.

[ Szerkesztve ]

Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 129.900.- Ft

(#83) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Egyetlen okkal vettem anno Lumia 930-at, az pedig a telefon brutálisan jó kinézete volt. Azóta egy olyan gyönyörű Lumiát se tudtak lerakni az asztalra, mai napig sajnálom, hogy el kellett adnom, mert a telefont imádtam, viszont a WP-n sok játék nincs (igen, sokat szoktam telefonon játszani, majd kinövöm...), és elég sok alkalmazás úgy ahogy le van maradva.

Magával a platformmal semmi gondom nincs, szívesen visszatérnék rá, de most így a W10 is kiforratlannak tűnik, ahogy még gépen sem az igazi, hiába használom azt.

Jó kis telefon, korrekt hardverrel, de azért ennyiért 4 giga ramot beleguríthattak volna, kicsit időtállóbbá téve vele (még ha nem eszik annyi erőforrást a Windows Mobile / Phone, vagy tudjaisten hogy hívják most).

(#85) sh4d0w válasza NGA (#73) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha vmit Kinaban gyartaTnak, akkor az nem ott keszul?

Egyebkent 6-18 oraig ez a logo kerul fel a telefonokra, 18-6 oraig meg a masik. Ma - talan (!) egy-ket kiveteltol eltekintve - minden telefon Kinaban keszul...

https://www.coreinfinity.tech

(#87) Ádám16


Ádám16
addikt

Fél év múlva, talán.
Ennyiért büntesse magát egy Preview rendszerrel, akinek mazo.

(#84) Zsolt_72: Honnan ismered ennyire a W10M memóriakezelését? Meg miért lenne felesleges? Tetszik az ilyen elvakultság, pedig a memóriatöbblet hátrányt még mobiltelefonban nem okozott. Ha pl. Continuum-mal akarok Officeban több fájlt párhuzamosan szerkeszteni, és az Edge-ben meg lenne nyitva 5 hírportál, YT, Facebook app menne, és közben a telefon alapfunkciói aktívak lennének (mert ugye aktívak) akkor végülis esélytelen, hogy ne legyen szükség a plusz egy giga RAM-ra, meg amúgy is, 200K-ért ne is várja az ember, hogy legalább a hardvert tegyék oda úgy, ahogy a többiek. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#88) tixem


tixem
addikt

Újabb telefon amiben nincs fm rádió... miért kell ilyen filléres hülyeségekkel elrontani egy amúgy jó készüléket :W Némelyik tesztkép is kérdéses minőségű, főleg ez. Talán egy frissítés majd javítja a kamerát is, mert ez a produkció nem túl meggyőző egyelőre.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89) Zsoltika11 válasza tixem (#88) üzenetére


Zsoltika11
tag

Ez szerintem bemozdulhatott. ;] De komolyan. Ennél azért jóval nagyobb élességre képes.

(#90) BlackLamb válasza kazsmerlaca (#70) üzenetére


BlackLamb
tag

Sejtem, hogy megodod a megnyitását.

(#92) Teo.


Teo.
aktív tag

Nagyon korrekt és ízes teszt volt.
Köszönjük

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#93) Döglött Róka válasza #40993792 (#91) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Már bocs, de nem személyeskedett.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#94) Gainka


Gainka
őstag

Végre itt a telefon amit nagyon vártam, mindenben tetszik de még is mit kurnak el? Hát az aksit, grat :W
Megvárom a frisitést hátha javul, addig olvasom a topikot.....

[ Szerkesztve ]

(#95) oszi666


oszi666
őstag

" lehet tetszőleges háttérképünk az appok listájánál" XD istenem de röhögök, tiszta iPhone ott is mekkora feature volt, hogy lehet hátteret állítani... tudom troll, bunkóság meg minden, de azért ez tényleg vicces...

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#96) jksx válasza #40993792 (#84) üzenetére


jksx
senior tag

"I never said '640K should be enough for anybody!", "... 640M perhaps enough"
Talán ismerős a múltból az idézet :)

(#97) bandras0226 válasza vzsryl (#66) üzenetére


bandras0226
aktív tag

1. Hanoi, Vietnam.
2. Ezt nem tudom.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#98) QwErTy42 válasza sh4d0w (#85) üzenetére


QwErTy42
addikt

Neked írom, bár többen is megkérdezték.

Szóval a különbség kérlek szépen a Kínában gyártott és Kínában gyártatott termékek közül a...
.... (dobpergés)
a Megrendelő/ Vevő....

Mert a Vevő diktálja a minőségi követelményeket és ő ellenőrzi közvetve vagy közvetlenül a szalagról lekerülő terméket.
Míg egy kínai cég pont lefossa az ilyen dolgokat (általában) és ott ügyeskedik ahol tud, addig lesznek nagy szórások a végtermékben. Ellenben, ha az MS, HP, ne adj Is'n Apple áll a quality check mögött vagy egy olyan kínai gyártó, akinek fontos hogy ne szart adjon ki a keze közül, addig a selejtet bedarálják (már ami sorvégen mérhető).

És amíg a drága kínai barátaink mentalitásába simán belefér, hogy nem fizetnek a szabadalmakért, licensekért, jogdíjakért... továbbá ott ügyeskednek ahol tudnak és még egymást is hamisítják; addig bizony a körmükre kell nézni alaposan.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#99) Steelers válasza nobela (#81) üzenetére


Steelers
senior tag

Amelyik user-hez ez nem jut el, az valószínűleg a onedrive-ot sem aknázza ki...

oszi666: :F és akkor most mi van? nagyot mondtál.....köszi!

[ Szerkesztve ]

(#100) Gusztáv válasza QwErTy42 (#98) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mondjuk a szabadalmakért más sem szeret fizetni, egyszer volt egy grafikon, hogy ki-ki el pereskedés. Gyakorlatilag mindenki-mindenkivel. A probléma, hogy Kínában esélyed sincs egy ilyen pert megnyerni.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.