Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) sszemtelen válasza jksx (#1200) üzenetére


sszemtelen
őstag

"A note4 pedig nem egy kategória, flagship ide, vagy oda."
Melyik javára?

(#1202) jksx válasza sszemtelen (#1201) üzenetére


jksx
senior tag

A note 4 javára természetesen.
A 950 nem rossz cucc, a hardver oké, a külcsín már határeset, bár egy jó tokkal elrejthető a műanyag dizájn :) Viszont a még igencsak fejlesztendő w10m és az appok amik eldöntik a kérdést. Az árról nem is beszélve, mert a note egy árban van, illetve olcsóbban beszerezhető mint a 950, az XL-ről nem is beszélve.

Mondom ezt úgy, hogy 640 XL-et használtam. Szemeztem a 950 XL-el, kollégának van is, de nem igazán fogott meg a külseje és a szoftveres ellátottsága. Hát így lett belőle note 4.
Ha történne érdemi előrelépés akár a w10m terén, akár az appok, vagy az univerzális appok terén, akkor nem haboznék visszatérni wp vonalra

(#1203) Tottalino válasza Klaus Duran (#1196) üzenetére


Tottalino
tag

Trollkodni? Te miről beszélsz? Te nem olvasol? WP fronton mi fogyott a legjobban? Igen, az 520. Tehát a 950 és a continuum a fasorban sincs, és nem is lesz az ára miatt. 930-ból sem fogyott annyi mint a 640-ből.
Szerinted mennyire éri meg erre fejleszteni? A válasz adott, amennyire érdemes wp-re fejleszteni. Nem érdemes.
Te nem olvasol fórumot? Nagyon sokan a w10 "sikere" láttán visszamennek a droidra. Gondolod, hogy ezt csak mi olvassuk, a fejlesztők nem?
A w10 majd egyszer kész lesz. Na, majd egyszer lesz app is. Ha még marad felhasználó.

Tessék, erről beszélek!

Lehet, hogy még is csak te trollkodsz?

[ Szerkesztve ]

(#1204) Klaus Duran válasza Tottalino (#1203) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Ez a fórum a meglévő, leendő, és volt 950 tulajoknak van. Nem a hatereknek. Menj máshova fikázni a WP-t ne itt tedd.

Én eleget kritizálom tulajként. És ha androiddal példázol akkor ne a legrosszabban szoftverezett márkát hozd fel.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#1205) jksx válasza Tottalino (#1203) üzenetére


jksx
senior tag

Hát igen. A fejlesztőknek be kellene látni, hogy ha nincs fejlesztés elpártolnak a felhasználók.
Bár én nagyon sajnálom és a mai napig vacillálok a 640XL mellett, mert egy nagyon megbízható egyszerű kis rendszer lenne, ha végre figyelnének a felhasználókra.
Valaki itt tökéletesen leírta ezt az ördögi kört, amiből csak a kedves M$ és a fejlesztők tudnának kilépni.
Az univerzális appokat és a portolást nyomatni kellene, mert ha igaz, hogy az univerzális app fronton "csak" néhány sort kell egy-egy programkódban átírni és mehet az app a w10m-re akkor mire várnak???
Azokat a köcsög fejlesztőket akik azon nyavalyognak, hogy így nem lehet a fejlesztésért annyit kaszálni azokat seggbe kellene rúgni.
Az M$ óriási öngólokat lődöz, hogy nincs ez a probléma megoldva és a w10m foldozgatása még mindig tart.
Nem kellett volna a felhasználókat hónapokon át hülyíteni, hogy megkapják a w10 rc változatát.

Úgyhogy a válasz adott csak nem úgy ahogy írtad: Igenis fejleszteni kellene, mert csak így nyerhető vissza a felhasználók bizalma és csak úgy nőhet az eladott darabszám is.

De ne offoljuk szét a topikot.
A 950 és a 950XL egy jó teló csak nem ilyen árfekvésben és nem ezzel a gyártói hozzáállással.
Ha bármelyik feltétel teljesülne a fenti gondolataimból, biztos, hogy a note-t max. a kirakatban nézném.

Klaus Duran elnézést a márkát én hoztam fel, és azt kell, hogy mondjam az a gép nagyon ütős - a szoftverével együtt.

[ Szerkesztve ]

(#1206) Dzsosy válasza Tottalino (#1203) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Te nagyon elvagy tévedve haver. Ez, ahogy előttem is írták, egy Microsoft Lumia 950 fórum, ami, a szavaidból ítélve, még sosem volt a kezedben.
Egy 735 alapján ítélsz, amire nem mellesleg még hivatalosan nem is jött ki a win10. ;)

De lásd kivel van dolgod:
Win10m-ről ide mehetsz csacsogni, wp8.1-ről ide és Lumia 735-ről pedig ez a topik szól. ;)

További kellemes fórumozást. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1207) tomboy0013 válasza Tottalino (#1193) üzenetére


tomboy0013
veterán

És gondolom a Note 4-en Windows fut ugyebár... Jah nem. Van aki ragaszkodik a Win-hez mint én már csak a rendszer külleme miatt is. Sokat nem érek a Note-tal ha rosszul vagyok a droid kinézetétől, a Launchereket meg hagyjuk mert rém gagyik. Nemtudom miért akarod a saját igényeid másra erőltetni lépten nyomon. Ha nem tetszik hagyd a topikot a fenébe de ne gerjeszd már folyton a feszültséget. Senki se kíváncsi rá. És igen el lehet mondani a véleményed de a ~15. alkalom után már unalmas.

(#1208) Nergalos


Nergalos
aktív tag

Szerintem ne etessétek tovább trollalinot

(#1209) myckey válasza Nergalos (#1208) üzenetére


myckey
veterán

+1111111111111111 :K :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1210) Pacee87 válasza Klaus Duran (#1184) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én nagy hasznát veszem! Nem azt mondom, hogy hibátlan, főleg az Edgen lenne még mit dolgozni, ugyanakkor párszor már az is előfordult, hogy használat közben egyszerűen megfeledkeztem róla, hogy nem egy valódi asztali gép előtt ülök, ami azért sok mindent elmond...

(#1211) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Kellemesen meglepődtem, mikor nem ébresztett a telefon, teljesen lemerült. 80%-ról csontra lemerült 4 óra alatt.

"A játék az nem játék"

(#1212) yootti


yootti
tag

Üdv.
Most jött meg a telefonom.:))Frissít jelenleg 29-re.Érdemes rá feltenni a 71-et insiderrel vagy már nincs értelme mert lassan jön a "végleges"(ha jön).

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1213) nbukta77 válasza yootti (#1212) üzenetére


nbukta77
addikt

Szerintem erdemes.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1214) yootti válasza nbukta77 (#1213) üzenetére


yootti
tag

Oké.Akkor felteszem.A 735-ön is szépen megy.Utána fontos a hr?

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1215) nbukta77 válasza yootti (#1214) üzenetére


nbukta77
addikt

En nem csinaltam es semmi gondom.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1216) Gusztáv válasza yootti (#1214) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem egy új telefonnál nincs sok értelme, nekem sem volt még, és minden tökéletes.

Laci

(#1217) yootti


yootti
tag

Üdv.Kész.Hr nélkül.Egy kérdésem lenne,hogy hol lehet a névnapokat beállítani,hogy ne az összesét mutassa a lezárt kijelzőn

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1218) meszipeti válasza Crogan (#1185) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Én mondjuk 16ért vettem itt a hardveraprón!

"A játék az nem játék"

(#1219) meszipeti válasza nbukta77 (#1215) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Tudod hogyan lehet a két simhez tartozó "témaszínt" változtatni, hogy lássam egyből, melyiken hívnak?

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#1220) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Azt reméltem, némi idő elteltével jobb lesz az akkuidő, de ez még mindig siralmas. A 1520 konkrétan 4-5x ennyi ideig bírta, pedig hasonlónak kellene lennie. Ennyire szar lenne az OS? Hogy lehet valamit ennyire elbaltázni?

(#1221) Pacee87 válasza Cooley18 (#1220) üzenetére


Pacee87
aktív tag

3-4 napot ez szerintem nem fog elmenni soha ha használod, nálam 1-1,5 napot bír! Amivel jelenleg meg tudsz próbálkozni, hogy csinálsz egy HR-t és nem csinálsz visszaállítást utána, vagy vársz a következő update-ig. Vagy lecseréled egy ilyenre! :DDD

(#1222) MK VII válasza Pacee87 (#1221) üzenetére


MK VII
veterán

Az a videó! :DDD

(#1223) Gusztáv válasza Cooley18 (#1220) üzenetére


Gusztáv
addikt

Android alatt sem hoz ez a hardver 3-4 napos üzemidőt, max ha nem használod. Én ezt is naponta töltöm, mint kb az eddigi összes okostelefonomat (kivéve a BB9700, azt tényleg 4-5 naponta kellett csak). És igen, valószínűleg az OS optimalizáltsága sincs épp a top-on, de nekem 71-el érezhetően nőt az üzemidő.

Laci

(#1224) nbukta77 válasza Gusztáv (#1223) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem is jobb lett 71- el. Erezheto.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1225) Cooley18 válasza Pacee87 (#1221) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Valószínűleg akkor eltérőek a telefonhasználati szokásaink, nálam a 1520 bírt 1,5 napot. ^^ Nekem nincs más elvárásom, csak ha reggel 100%-on leveszem a töltőről, akkor az nekem estig, amíg haza nem érek, bírja ki. Ez maximum 12 óra, de a 10 sem nagyon megy neki... :/ Csak azt nem értem, hogy elvileg a kijelző eszi el az aksi 60-70%-át (25%-os fényerő mellett?!), pedig ez papíron egy lényegesen kevesebbet fogyasztó panel, mint a 6" IPS...

(#1226) bluemirage válasza Gusztáv (#1223) üzenetére


bluemirage
őstag

gsmarena batterylife mérése, az egyetlen azonos módszertanú összehasonlító(!!) mérés MSM 8992 (808) SOC mellett

Első hármas
L950 48h
LG G4 54h (ugyanúgy 3000 mAh, de 5,5 colos kijelző mellett)
LG V10 56h (ugyanúgy 2700 mAh, de 5,7 colos kijelző mellett)
LG Nexus 5X 60h (2700 mAh, kijelző ugyanakkora)
Moto X 63h ( ugyanúgy 3000 mAh, de 5,7 colos kijelző mellett)

Tehát mindenki többet tud kihozni ugyanabból SOC-ból, akár kisebb akksi, de volt aki nagyobb kijelző mellett, ugyanott és ugyanúgy tesztelve...
Szar OS-el lett kiadva... (3 hónappal ezelőtt!!!) és persze lehet remélni, hogy jobb lesz. Szomorú... de ha jobb is lesz, akkor is lehet, hogy a konkurens 808-asok is jobbak lett az idővel... hiszen ezeket is a piacra lépéskori szoft-al tesztelték.
Akit érdekel a téma megnézheti, hogy egy Lumia 1520 107h volt anno...
De ezek persze csak számok... :U

Meliora sunt bono inimica

(#1227) sszemtelen válasza bluemirage (#1226) üzenetére


sszemtelen
őstag

Az a poén hogy a másfél éves 1520-am még most is hozza azt a számot. Most is, este 10-kor le van véve, másnap este 7 körül teszem fel újra. Általában 50-55%-kal. Pedig nyomkodom, isten a tanum.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1228) D4ni válasza bluemirage (#1226) üzenetére


D4ni
őstag

ja, és azt se felejtsük hogy amoled nem fogyaszt annyira. Mégis a legalul van endurance-ben a teló. Mi történt a wp-wm el? Nem ilyen volt :(

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1229) Ulaci


Ulaci
tag

Sziasztok :)

Nos belekerült pár napomba de átnyálaztam a topikot, azt kell mondjam nem kevésszer kalandoztok el és fogalmam nincs olyankor miről beszéltek, de ahogy elnéztem a trollok itt is megjelentek :)) Így jöttem én is trollkodni. Á kamu :N

A fórumon nem vagyok már újonc de ebben a topikban és úgy általában véve a wp-s telefonokban igen. Próbáltam én már mindent. Az Android nagyon-nagyon-nagyon nem jött be, túl laggos volt az nekem :W . A Blackberry lemaradt mint a borravaló :((( , pedig jü kis gépek voltak azok, az iphonrról váltok most.
Van nekem itt egy szifon 4s, és megfelelt meg minden, de három oka is van, hogy váltani szeretnék: 1. az a helyzet, hogy kiválónak tartom az új szifonokat is de ár-érték arányban közel nem korrekt a történet, max 200-at vagyok hajlandó adni egy készülékért, de ennyiért kapjam már meg az újat, ne egy X éves 5s-t. 2. nagyon de nagyon zavar az, hogy ilyen telefonja mindenkinek, szószerint a WC-s néninek is. Azt szeretem ha a telefonom nem jön velem szembe minden utca sarkon (ha minden másodikon jön szembe az már nem zavar :) ) A 3. ok az, hogy a folyamatos frissítések miatt egy hardver életképessége 2 nagyon nagyon nagyon maximum 3 év.

Mivel hasonlóan megbízható, egyszerű (nem túl bonyolított) és zárt platformot keresek, egyből a WP-hez fordultam, itt pedig akkor kezdjünk a legjobb készülékkel. Olvastam a szerény app kínálatot, igazából nem zavar, mert az alap üzleti appok ha jól láttam itt is megvannak. Nekem a telefon nagyon tetszik, és eltetl pár hónap a kiadása óta (én április első napjaiban tudok majd venni egyet).
Megkérném azokat akik igazán jártasak a készülékben és a win10-ben, hogy összegeznék nekem pár mondatban az előnyeit és hibáit is? :) Mert ugyan olvastam a fórumot, de elég hosszú és így szétszóródik az info. Köszönöm szépen :) Bocsi a hosszú üzenetért.... :U

Ép testben, ép lélek!

(#1230) Gusztáv válasza bluemirage (#1226) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mint írtam is, az OS még messze nincs optimalizálva. Egyébként az említett készülékek közül csak a Nexus jött ki új OS-el, a többi még Lolipop 5.1.x-el érkezett, ami ugye nem kevés hibajavítást, optimalizációt tartalmaz az eredeti 5.0-hoz képest. Szerintem sokan tudnának mesélni, mekkora szar volt a Lolipop a megjelenése után. Persze csak azok, akikek nem fél évet vagy többet kellett várniuk a frissítésre.
Azt sem merném kijelenteni, hogy az amoled kijelző annyival kevesebbet fogyasztana. Persze amíg fekete háttér van, addig le lehet kapcsolni a pixeleket, de amint elkezded használni a telefont, ez már nem a jellemző esete. És akkor egy Facebookról vagy böngészőről ne is beszéljünk, amik jellemzően világos hátteret használnak.
Ettől függetlenül simán lehet, hogy a 950-nek soha nem lesz kiemelkedő üzemideje, személy szerint engem nem túlzottan érdekel, amíg 1 óra alatt csutkára tudom tölteni (plusz az én használati szokásaimmal este még van benne 30-40%).

Laci

(#1231) MK VII válasza Ulaci (#1229) üzenetére


MK VII
veterán

Nem tudom melyik országban nézed az iPhone 5s-t, de Magyarországon 110e ft-ért új függetlent kapsz.

Összegzést kérsz az itt jelen levőktől? Ugyan azokat a válaszokat fogod kapni mint pár száz hozzászólással ezelőtt.. Van akinek nagyon tettszik és elfogadja a hibáival együtt és sokan vannak akik már kiábrándultak belőle és el is adták... Szerintem a legjobb, ha megveszed és magad döntöd el, hogy meg tudod-e szeretni.. ;)

(#1232) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Na végre megkaptam én is a vasat. Most költöztem bele. Nagyon tetszik a Windows 10, ami kicsit lehangol hogy az appok ugyan olyan szinten vannak mint egy éve. Ilyen szempontból vissza a múltba G4 hez képest. De a billentyűzetet még mindig baromi jo. A menü gyönyörű. Szóval nekem bejön.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1233) turbuczn


turbuczn
tag

Én másfél évig használtam Lumia 930-ast, és most váltottam vissza Androidra, egy Sony Z5 compact telefonnal.

Mindkettő felső kategóriás telefon, nézzük előbb a Lumiát:
- szép külső, masszív, de súlyos,
- gyors alapfunkciók, nekem nagyon tetszett a híváskezelés, üzenetküldés, e-mail kezelés, és a WM10 még rádobott erre egy lapáttal.
- egyes alkalmazások botrányos működése, lassúsága idegesítő volt már. Itt főleg a facebook messengerre gondolok, de nem ez volt az egyetlen.
- a gyári böngésző, mind a régi, explorer, mind az új edge, nem ér fel egy chrome android böngészővel: időkép folyton kifagyott (az időkép alkalmazás egy hulladék wp-n), a cinemacity mozikiválasztás is "nyövgenyelős"
- fotózásban király, kissé lassan fókuszál, de a végeredmény általában szép, és a manuális beállítások is nagyon jók. Ebben mindenképp kiemelkedő.
- akkumulátoros üzemidőben max átlagosnak mondanám, böngészéskor, messenger, skype vagy viber használatkor zuhant az aksiszázalés, és a telefon is melegedett.
- nincs Glance, se értesítő led

Sony:
- kompakt méret, ami Isteni!!! Tényleg nagyon sajnálom, hogy alig van normális telefon ilyen méretben. Ez volt az egyik ok, hogy váltottam.
- vízállóság, amire ugye a Sony nem vállal garanciát, de a gyakorlatban azért elég jól bírja a vizet.
- a kijelző csupán 720p, de a mérete miatt nem tűnik fel egy FHD kijezővel összehasonlítva, viszont az Amoled jobban tetszett, a sonynál más a kontraszt.
- a böngészés kiváló, itt sokkal több oldal működik megfelelően, ami valószínűleg az Andriod elterjedtsége miatt van.
- a harmadik fél által készített alkalmazások itt ezerszer jobban futnak, több funkcióval bírnak.
- a fotózásban csalódás a Sony, a Lumia ha nem is sokkal, de határozottan jobb, nem csak képminőségben, hanem a például a manuális módban kiválasztható lehetőségekben is.
- akkumulátorban legalább másfélszer annyit bír, de lehet kétszer is, mint a Lumia 930-as, és nem éreztem túlzott melegedés.
- a telefon alapfunkciói sokkal döcögősebbek, ezt nagyon sajnálom, a Lumiánál megszoktam az azonnali reagálást.
- az értesítő led megléte áldásos, nem is tudom miért nincs minden telefonban.

Összegezve tehát:
A Lumia 930-as egy olyan telefon, ami telefonálásra, fotózásra, e-mail-ezésre, navigálásra, tehát összességében nem tartalomfogyasztáshoz ajánlanék. Aki dolgozik, a munkájához használja nagyrészt a telefont, annak nyugodt szívvel tudnék ajánlani egy WP-s telefont, mert ezekben jobb az Androidnál, vagy legalább is nincs lemaradva.

Aki viszont tartalomfogyasztásra, üzenetküldédre, chatelésre, böngészésre, fotózásra, videózásra, navigálásra, tehát többet használja munkán kívül a telefonját, válassza az androidot, mert támogatottabb, több minden érhető el rá.

Személy szerint mindkét célra, munkára és tartalomfogyasztásra is használom a telefonom, ezért a kettőből kellene összegyúrni egyet, ami sajnos nem lehet. A kompakt méret engem meggyőzött, és remélem legközelebb is tudok ilyen méretű telefont venni.

Remélem ezzel kicsit segítettem azoknak, akik vacillálnak Android, és WP között.

[ Szerkesztve ]

(#1234) hroberto válasza turbuczn (#1233) üzenetére


hroberto
veterán

Az Időkép pont ma frissült. Egész jól néz ki.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1235) tomboy0013 válasza turbuczn (#1233) üzenetére


tomboy0013
veterán

És ezt miért a 950 topikba írtad be? Mellesleg én nem találok kivetni valót a 930-cal sem chatelés/üzenetküldésben de főleg nem navigációban meg fényképezésben. W10-zel már nekem a böngészési élmény is nagyon jó.

(#1236) turbuczn válasza tomboy0013 (#1235) üzenetére


turbuczn
tag

Mert sokan kérdezik itt érdemes - e váltani WP-re. A 930 és a 950 szoftveresen nem tér el nagyon egymástól, ha a 930 - ason is WP10 van. Direkt nem írtam azokról a tapasztalatokról, amiket a béta állapotú WP10-ről szereztem.

(#1237) rambolo


rambolo
tag

.107 elérhető fast-en

(#1238) blackmajesty válasza tomboy0013 (#1235) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Azért a facebook messenger eléggé használhatatlan. Egy-egy rövid üzenetváltásra megfelelő, de egy hosszabb beszélgetés esetén már nagyon melegszik (ezt még elviselném), és ilyenkor nagyon belassul. És ezt minden telefonon tapasztaltam, amit használtam (625, 735, 950). Jó lenne, ha jönne már a régen beígért univerzális app.

(#1239) Ulaci


Ulaci
tag

A Windows Phone-ra a kiadott appok-at láthatom valahol? Neten elérhető? Csak mielőtt ezt a telót választja az ember (950) előtte ránézne, hogy mi a kínálat az appok terén. :)

Ép testben, ép lélek!

(#1240) pzstm válasza Ulaci (#1239) üzenetére


pzstm
titán

Windows Phone store

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1241) Ulaci válasza pzstm (#1240) üzenetére


Ulaci
tag

Köszi :) :C

Ép testben, ép lélek!

(#1242) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Letoltottem egy hangot. Hogy tudnam ertesitesi hangnak beallitani? Whatsapp- ba szeretnem a viber hangjat.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1243) confuser válasza nbukta77 (#1242) üzenetére


confuser
senior tag

Legegyszerűbben ezzel.

(#1244) nbukta77 válasza confuser (#1243) üzenetére


nbukta77
addikt

Es pc nelkul. Mar a telon van a hang a csengohang mappaban.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1245) Gusztáv válasza turbuczn (#1233) üzenetére


Gusztáv
addikt

Snapi 810-el döcög a rendszer, azért az elég kemény. Plusz egy 200e telefonba 720p kijelzőt rakni, több mint bátor dolog a Sony-tól. Egyébként abban teljesen egyetértek veled, hogy a WP munkatelefonnak kimondottan alkalmas. Bár én azt is hozzátenném, hogy aki nem súlyosan appfüggő, annak is megfelelő a WP.

Laci

(#1246) MK VII válasza nbukta77 (#1244) üzenetére


MK VII
veterán

Az nem pc-s app..
Letöltöd a telefonodra és azzal tudsz akármilyen mp3-ból/zenéből csengő illetve értesítési hangokat csinálni.

(#1247) nbukta77 válasza MK VII (#1246) üzenetére


nbukta77
addikt

Meg sem latja a letoltott hangot.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1248) Kezzu


Kezzu
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy a 01078.00038.16025.x firmware-t miért nem találja a telefonom? Tmobilos verzióm van .107-es OS-sel.

Köszönöm.

(#1249) pzstm válasza Kezzu (#1248) üzenetére


pzstm
titán

nyugi, sokaknak nem jött meg, legtöbb embernek nem........reméljük mihamarabb minket is elér

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1250) Kezzu válasza pzstm (#1249) üzenetére


Kezzu
csendes tag

Köszi a gyors választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.