Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Amiens


Amiens
tag

Kipróbáltam ma egy alkalmazást, hardverteszt céljából.
Érdekes dolgot írt le.
2 GB RAM.

Megnéztem egy másikkal is.
Szintén: ugyanaz.

Felmentem a T. honlapjára, termékjellemzők, ééés semmi! Egy betű vagy bit sincs arról, hogy a készülék mekkora a RAM-mal rendelkezik. Értem, most került fel újra a készülék - igaz most legalább már nem android rendszerrel írták ki.

Lehet, hogy félreértek valamit; cáfoljatok meg!

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#702) Klaus Duran válasza Amiens (#701) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nekem a névjegy 3GB ír. :F

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#703) Amiens válasza Klaus Duran (#702) üzenetére


Amiens
tag

Tudom! Már csak azért is, mert nekem is! :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#704) martinkeet válasza Amiens (#701) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Ott valami nem kerek ,hiszen a felbontásra is 1280X768-cat érzékelt.

(#705) Ricardo válasza martinkeet (#704) üzenetére


Ricardo
félisten

A másik meg nem tudja milyen típus

Model: Unknown

Ha jól látom a használatban lévő rom mennyiségét sem tudja :U

Mindenesetre érdekes.

(#706) gretzky77 válasza Amiens (#701) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezt az insider írja? Nekem is ezt írja, megnéztem az Aida64-el az a helyére tesz mindent!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#707) Amiens válasza gretzky77 (#706) üzenetére


Amiens
tag

Megnéztem az Insider-rel, ott meg ezt dobta a gép.

És megpillantottam ezzel az Aida64-gyel. Itt már valós, a specifikációnak megfelelő értékekkel szolgált! :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#708) applause


applause
aktív tag

Valamelyik tulajdonostárs írta, hogy elő lehet csalogatni az FM rádiót. Ha lehetne írja már le részletesen ennek menetét.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#709) Pacee87 válasza applause (#708) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Tessék:[link] első hozzászólásban a hasznos tudnivalók alatt megtalálod!

(#710) applause válasza Pacee87 (#709) üzenetére


applause
aktív tag

Próbáltam több appal, de nem sikerült. Mindegyiknek volt valami baja, vagy nem tudott települni. Mi az app neve amivel működik?

[ Szerkesztve ]

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#711) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok

Ma kaptam készhez a telót és frissítette magát, van-e még további teendőm, hogy stabilan fusson a Win10? Nem hallottam sok jót eddig még róla :( Állítólag sok hibája van még.

Eddig 640-es telót használtam amin a Win8.1 fut. Ezen szépen működik a duplakoppos lezárás-ébresztés.
950-esen sikerült megtalálni a duplakoppos lezárást, de a ébresztést hol lehet engedélyezni?!

[ Szerkesztve ]

(#712) gretzky77 válasza tpeter77 (#711) üzenetére


gretzky77
veterán

Az még nincs benne csak a duplakoppos ébresztés.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#713) tpeter77 válasza gretzky77 (#712) üzenetére


tpeter77
addikt

Kár érte :( és a navigációt hol találom? Mert az jó lenne... nem HERE DRIVE+ a neve :(
no meg a magyar térképet is letölteném.
Hű de tök más ez, mint a Win8.1 - számomra az jobban átlátható volt.

[ Szerkesztve ]

(#714) gretzky77 válasza tpeter77 (#713) üzenetére


gretzky77
veterán

Térképek név alatt keresd.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#715) Pacee87 válasza applause (#710) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Tunable FM radio!

(#716) tpeter77 válasza gretzky77 (#714) üzenetére


tpeter77
addikt

köszi! ennél jobban már el sem tudták volna rejteni.
Win8.1-re a térkép 228MB és Win10-re 246MB

(#717) #23920384


#23920384
törölt tag

A T-nél újra kapható 166-ért de dokkoló nélül :Y :Y ezek nem normálisak!!!

[ Szerkesztve ]

(#718) pzstm válasza #23920384 (#717) üzenetére


pzstm
titán

azért mert a kezdeti/bevezetési szakaszban lévő akció már nem él? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#719) #23920384 válasza pzstm (#718) üzenetére


#23920384
törölt tag

amikor megjelent már elsők között terveztem a vételt de a sok negatívum eltántoított a vásárlástól amúgy teljesen mindegy nem éri meg az árát dokkolóval vagy anélkül.oriási csalódás ez a telefon. nem is csodálom hogy sorba viszik vissza szervizbe vagy adják el.

[ Szerkesztve ]

(#720) applause válasza Pacee87 (#715) üzenetére


applause
aktív tag

Köszi, de the radio is not enabled for your systemfm is not connected.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#721) BobTail válasza #23920384 (#719) üzenetére


BobTail
őstag

nyilván csak Nokia/Lumia vonalon van eddig tapasztalatom, de nem volt még ilyen jó telóm... minden hibájával együtt jobb, mint 8.1-gyel a 930

(#722) #23920384 válasza BobTail (#721) üzenetére


#23920384
törölt tag

Jelenleg 830-am van de inkább kivárom a végleges wp10 megjelenését nekem teljesen jól működik 8.1-en fagyás újraindulás nélkül. egyébként az office-t aktiválni kell a telefonon vagy már használható anélkül is? már az outlook-os email fiókommal össze van kapcsolva a one drive

[ Szerkesztve ]

(#723) Snookerface válasza #23920384 (#719) üzenetére


Snookerface
csendes tag

Én más telefonokból is láttam eladót a release után, nem csak ebből. Jobban belegondolva a képlet egyszerű, bemegy a tag a szolgáltatóhoz, kamatmentesre megveszi a telót, és aláírja a két évet. Majd eladja a telefont, egy kevéssel az ár alatt és már meg is van a kamatmentes szabadon felhasználható személyi kölcsön.
Ha meg nem fizetik a részletet akkor az új tulaj baja ha tiltják a telefont...

Aztán ott vannak akik nem tudják mit vesznek, és azok akiknek valóban problémája van a géppel. De honnan is van az info hogy sokat visznek vissza? Ha jól emlékszem azért indult el ez a legenda, mert néhány helyen karácsony előtt eltűnt a kínálatból, viszont MS és a szolgáltató is kijelentette hogy készlet hiány van, majd amint lett készlet visszakerült a portfolióba. Persze belső infókhoz én nem férek hozzá...

(#724) pzstm válasza #23920384 (#722) üzenetére


pzstm
titán

nem lesz olyan hogy végleges...ez az első nagy release.....550 is 10586.29-el van, Acer-t is ezzel mutatták be és Alcatel-t...

WaaS (Windows as a Service) jegyében pedig folyamatos, szolgáltatófüggetlen frissítések és updatek érkeznek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#725) #23920384 válasza pzstm (#724) üzenetére


#23920384
törölt tag

Jogos tényleg hüleséget írtam. :D az ms-nál mostanában nem lesz végleges w10 sem wp10 :DDD :DDD
sőt megerősítem!! soha sem lesz :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#726) Ryoo válasza Snookerface (#723) üzenetére


Ryoo
senior tag

S3nsitivy fórumtárs "terjeszti" ezt a rémhírt, mert ő állítása szerint a Telekomnál dolgozik, ahova sokat visszavittek. Hogy ez most igaz, vagy sem szerintem sose fog kiderülni. :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#727) pzstm válasza #23920384 (#725) üzenetére


pzstm
titán

mint ahogy sehol máshol...sőt ha nagyon demagóg akarok lenni, akkor eddig sem volt soha semmiből olyan hogy végleges...szoftverből, OS-ből nem lehet olyat csinálni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#728) Ricardo válasza pzstm (#724) üzenetére


Ricardo
félisten

Végleges nem lesz, ez eddig ok. Akkor már csak az a kérdésem (azért itt teszem fel mert itt vagytok jelen), hogy mikor várható a 8.1- telefonokra a hivatalos update?

Erről lehet tudni valamit?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#729) pzstm válasza Ricardo (#728) üzenetére


pzstm
titán

coming soon a hivatalos álláspont, és több hullámban várható az érkezés

(szigorúan privát vélemény: az első hullám még ebben a hónapban szerintem)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#730) atikó


atikó
őstag

az acer jade primo-ra kíváncsi leszek

(#731) blackmajesty válasza #23920384 (#722) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Érdekes ez a fagy meg újraindul téma. Nekem december 15 óta van meg és még egyszer sem indult újra magától, fagyni is csak egyszer fagyott, amit le is írtam hogyan (rákötve a dockra projektoron kivetítve filmeztem online, a hang bluetooth hangszórón ment közben jött egy bejövő hívás amit kinyomtam, és egyből vissza akartam hívni).
Azt hiszem ez nem olyan vészes. Egyébként meg eddig kb minden típusból volt lefagyott darab a kezemben (iphone 6s is, meg az összes csúcs droid)... Nem mondom hogy tökéletes a telefon, de messze nem olyan szörnyű a jelenlegi szoftver ahogy az "érzékeny srác" mondja, aki mellesleg fikáz mindent, ami nem droid.
Ha neked megfelel a 830, akkor használd megelégedéssel, de ettől függetlenül jó árban van a Telekomnál. Főleg a karácsonyi akció volt jó a dockkal, de így sem vészes.

(#732) tomboy0013 válasza atikó (#730) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tessék a kíváncsiságod ezzel kielégülhet :D

[ Szerkesztve ]

(#733) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#732) üzenetére


tomboy0013
veterán

És itt van normális minőségben. Mert az előzőt kicsit benéztem és még az időből is kicsúsztam, hogy szerkeszteni tudjam.

[ Szerkesztve ]

(#734) Pacee87 válasza applause (#720) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Próbáld meg újra a teljes folyamatot, működnie kell, iktass be közben pár újraindítást!

(#735) atikó válasza tomboy0013 (#732) üzenetére


atikó
őstag

köszi, már láttam, de a valóságban majd mit hoz, arra értettme.

(#736) LuzZzer válasza blackmajesty (#731) üzenetére


LuzZzer
tag

Szerintem örülj neki hogy nem fagy. Nekem eddig az összes fórumon megjelent hiba előjött. Továbbá bluetooth hangszoró és kihangosítót már nem tud hangszóróként kezelni. Én 7-10 fénykép után a saving feliratot nézem. Szóval kb. lehetetlen vele gyereket fotózni. Néha a kamera app is crashel. Random újraindul a telefon kb. naponta. Volt hogy 4 óra után -60% akksi zsebben. Az érthetetlen gliccsekről már ne is beszéljünk. Újraindul a telefon 100% fényerőn van mindig. A notification bar is néha sokadjára jön le. Az albumban balra megyek vissza felé, ha kamerából nyitom akkor jobbról. Volt hogy megfagyott 10-30 secre. Szóval számom az ipari hulladékhoz közelebb van mint egy okostelefonhoz. Én marha meg megvártam a szoftver frissítést ahelyett hogy egyből visszavittem volna és elállok a vételtől. Szóval most majd kapok cserét aztán vihetem vissza megint, vagy eladom dokkolóval hátha valakinek jobban bejön, akit érdekel T-s az szóljon megegyezünk :)

[ Szerkesztve ]

Az élet szép, a világ rossz!

(#737) thxer válasza LuzZzer (#736) üzenetére


thxer
aktív tag

Próbáltál hard resetet csinálni, és nulláról belakni?

(#738) LuzZzer válasza thxer (#737) üzenetére


LuzZzer
tag

Szervizbe vittem és cserét ítéltek meg. Ha hard reset alatt a gyári beállítást érted igen, olyat csináltam párat, minden szoftverfrissítésnél. De ez akkor sem normális megoldás szerintem.

Az élet szép, a világ rossz!

(#739) Matuka1968 válasza pzstm (#697) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Szia,

Linket szabad idetenni termékről?

Laci

(#740) pzstm válasza Matuka1968 (#739) üzenetére


pzstm
titán

Nem az enyém a topik...azt raksz ide ami jólesik...a kommentben taglalttal kapcsolatban továbbra sincs újabb publikus információ :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#741) Matuka1968 válasza pzstm (#740) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Köszönöm a választ.
Hátha valakit érdekel, és nem nézte az ebay-t. Egész jól csökken az ár, sajnos barna még mindig nincs...

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Mozo-for-Microsoft-Lumia-950-Leather-Back-Cover-Black-Silver-950BBSWN-/201497733845?hash=item2eea336ad5:g:f~QAAOSwa-dWjOC4

http://www.ebay.com/itm/Designed-for-Microsoft-Lumia-950-White-Silver-Leather-Back-Cover-/401052101358?hash=item5d60916aee:g:6vkAAOSwHaBWj6Vg

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Mozo-for-Microsoft-Lumia-950-Leather-Back-Cover-Black-Silver-950BBSWN-/201497733845?hash=item2eea336ad5:g:f~QAAOSwa-dWjOC4

Ha valakinek van barna és eladó, szívesen megveszem. :)

Laci

[ Szerkesztve ]

(#742) Amiens válasza Matuka1968 (#741) üzenetére


Amiens
tag

Az 1. és a 3. "link" ugyanaz.

Nekem tetszik a fekete is, mindenhez passzolna. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#743) Matuka1968 válasza Amiens (#742) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Igazad van, elnézést.

Hölgyeknek:

http://www.ebay.com/itm/Designed-for-Microsoft-Lumia-950-Red-Gold-Leather-Back-Cover-/331748039209?hash=item4d3db95a29:g:QxoAAOSwaA5WjROe

Laci

(#744) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Hi....lehet már volt róla szó....hogy lehet mp3-at csengőhangnak beállítani?
Köszi :)

(#745) gretzky77 válasza Csongesz9 (#744) üzenetére


gretzky77
veterán

Amelyik csengőhangot szeretnéd azt pc-ről kell behúzni a mappába.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#746) Csongesz9 válasza gretzky77 (#745) üzenetére


Csongesz9
csendes újonc

Ha a telefonon a file böngészőn keresztül athúzom az akkor sehogy sem jó?

(#747) gretzky77 válasza Csongesz9 (#746) üzenetére


gretzky77
veterán

Sajnos nem. Nem értem a logikát én sem,de ha rádugod pc-re oda áthúzod majd vissza a telóra akkor látja! Azt ne kérdezd miért.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#748) blackmajesty válasza LuzZzer (#736) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Na, ez a fényképezős ma nekem előjött, igaz nem 7-10 kép után. A 27. képnél írta ki a saving feliratot, és újra kellett indítani. Eddig akkor 3 hét alatt 2 apró probléma, nem a világ vége, ennyit androidnál is össze tudok hozni, a csúcs kategóriában. Sajnos tökéletes szoftvert sosem fognak írni, én is a számomra legkevésbé rosszat választottam, aminél a legkevesebb kompromisszumot kell kötnöm. Vagy ha nem a legkevesebbet, de mindenképpen a kevésbé zavaróakat ezzel a telefonnal kaptam meg.
Ha el bírnám viselni hosszú távon a droidot, akkor az lg g4 mellett kötöttem volna ki (huawei p8 is tetszett, de a kisebb kijelzo miatt alulmaradt volna az lg-vel szemben). Vagy ha lenne ~340ezrem telefonra, akkor iphone 6s plus 128gb (64-es nincs a Telekomnál)... A többi még kompromisszumosabb lett volna számomra.

[ Szerkesztve ]

(#749) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

melyik a legjobb web böngésző? és ha van ilyen.....melyiket lehet valami úton módon a chromeval szinkronizálni....arra gondolok hogy áthúzni abból kb. mindent....
Köszönöm

(#750) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nekem ma jött meg a 950 DS, eddig még nem sok mindenre volt időm, úgy ahogy belaktam, de pl SIM még a 930-ban. Ami eddig volt, az 47 perc FHD felvétel egyhuzamban. Most még frissít, aztán majd ismerkedünk. A dokkoló még a dobozában, de holnap arra is sort kerítek.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.