Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Telekomnál állítólag :U elfogyott a készlet, a Votka meg itt reklámozza a mobilarena címlapján/legtetején. :C :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#652) rambolo válasza Klaus Duran (#651) üzenetére


rambolo
tag

A szolgáltatók olyan szerződést kötnek amilyét ki tudnak sajtolni. Pl a telekom ad display dock-ot, a voda nem. Ebből arra következtettem, hogy a 1520 bol tanulva a Telekom bem szerzett be eleget a 950 bol.

(#654) Gusztáv válasza Snookerface (#640) üzenetére


Gusztáv
addikt

Melyik Nokia szervizben csináltattad? Lehet, ez a műanyag ház előnye, 925-830-930ban is jóval drágábban cseréltek kijelzőt.

Laci

(#655) Snookerface válasza Gusztáv (#654) üzenetére


Snookerface
csendes tag

A Győri Nokia Carebe vittem be, de még nem csinálták meg. Most várjuk az kijelzőt elvileg jövő hétre megküldik. Sajnos sikerült pont karácsonykor eltörnöm, igy nem nagyon volt már korábbi határidővel.
Beszélgettem kicsit a szervizes kollegájukkal, azt mondta hogy ez a telefon elég moduláris könnyen szerelhető. Persze valószínűleg szükség is van rá, mert az előlapi üveget nem védi fém keret mint a 925 nél vagy a 930 nál, csak egy milliméter vastag műanyag perem, igy gorilla glass 4 ide oda, 20 centi repülés és landolás a padlón elég volt a repedéshez. (nem kicsit kaptam agyvérzést)

Előző szériában 3db 925 volt a családban, mindegyik esett nem egyszer, ennél. Sokkal nagyobbat de a kis karcokon es néhány csúnyácska kráteren a fém kereten kívül nem lett bajuk.

(#656) Matuka1968 válasza BobTail (#393) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Szabad tudni, hol lesz elérhető?

Köszönöm,

Laci

(#657) Amiens válasza Matuka1968 (#656) üzenetére


Amiens
tag

Erre a hírre felkaptam a fejem.

Most gyorsan csak EZT találtam.

Nem lett olcsóbb. :(

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#658) QwErTy42 válasza Amiens (#657) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szeretnék bízni abban, hogy ennél azért valamivel olcsóbb lesz.
Talán ha több kereskedőnél is elérhető lesz, akkor valamivel mérsékeltebb lesz az ára.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#659) Matuka1968 válasza Amiens (#657) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Köszi, ezt én is láttam.
Nem valószínű, hogy olcsóbb lesz.
A MOZO weboldalán is csak 3-4 hetes előrendelésre van lehetőség 49 EUR..

Laci

[ Szerkesztve ]

(#660) pzstm válasza Matuka1968 (#659) üzenetére


pzstm
titán

jelenlegi felállás szerint pedig de, és nem az Expansys a weboldal :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#661) Amiens válasza pzstm (#660) üzenetére


Amiens
tag

Expansys is expensive... :))

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#662) Matuka1968 válasza pzstm (#660) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

És meg is osztod, vagy barkóbázzunk?
Szeretnék rendelni...

Laci

[ Szerkesztve ]

(#663) pzstm válasza Matuka1968 (#662) üzenetére


pzstm
titán

amint official lesz természetesen meg fogom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#664) Matuka1968 válasza pzstm (#663) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Nagyon köszönöm, várom.
Ha barnában is publikus lesz, tisztelj meg egy privát üzenettel is kérlek, arról kapok értesítést.

Köszönettel,

Laci

(#665) gretzky77 válasza pzstm (#663) üzenetére


gretzky77
veterán

Annyit elárulsz,hogy kb mikor várható ill. webshop lesz vagy esetleg be tudok sétálni a boltba és megvenni? Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#666) BobTail válasza gretzky77 (#665) üzenetére


BobTail
őstag

Holnap visszatérünk pzstm kollégával a szabadságról, és jelentkezünk a részletekkel ;)

(#667) confuser válasza BobTail (#666) üzenetére


confuser
senior tag

Ördögi válasz ;]

(#668) gretzky77 válasza BobTail (#666) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönjük! Közvetlen Kollégák vagytok?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#669) m4x


m4x
újonc

Ez alapján jónak tűnik a cucc szerkezeti minősége (legalábbis így tokkal, vonóval):

https://www.youtube.com/watch?v=gH4oEQJAug0

(#670) pzstm válasza gretzky77 (#668) üzenetére


pzstm
titán

Alapvetően szerintem elég jófejek vagyunk mindketten, nyitottak és kommunikativak vagyunk...szóval szerintem eléggé közvetlenek vagyunk ;]

Amúgy a szó szoros értelmében nem, de azért kicsit igen ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#671) gretzky77 válasza pzstm (#670) üzenetére


gretzky77
veterán

:C :C :C :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#672) NeOhu


NeOhu
csendes tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem a tulajokhoz.

Van aki már megpróbálta garanciában cseréltetni a hátlapot a recsegés miatt?
Nektek is lötyögnek kicsit az oldalsó gombok?

Ha a kijelzőn a Microsoft logó alatt kopogtatom a kijelzőt, a belsejéből hallható valami, mintha egy apró kis alkatrész rázkódna.
Ez jelentkezik akkor is ha a hátlapot kopogtatom felül.
Ezt tapasztalta már valaki?

Illetve, az Edge és a Facebook appok borzasztóan szívják nálam netet. Közel 10x annyit esznek mint a 920 -on az IE vagy a Facebook.

Nektek mit mutatnak számlálók?

(#673) thxer válasza NeOhu (#672) üzenetére


thxer
aktív tag

A gombokat tudom mozgatni oldalra de rázásra nem lötyögnek.
Ami rázkódik azok a kamerának az alkatrészei és az OIS miatt ad hangot.

Nekem normális a net használat.

(#674) pzstm


pzstm
titán

Edge esetében ajánlom, hogy vagy minden böngészés befejeztével teljesen lépjetek ki, vagy tiltsátok le a háttérben való futást. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#675) rambolo


rambolo
tag

FYI - Újra elérhető a készülék a Telekomnál

(#676) Matuka1968 válasza BobTail (#666) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Szeretnék rendelni.. :K :K
Türelmetlenül várom a lehetőséget :R

Laci

(#677) mrhitoshi válasza pzstm (#674) üzenetére


mrhitoshi
veterán

hmm Ezt eddig is így csináltam, de miért is kellene amúgy ? Valami durva exploit ? :D

PS4

(#678) tomboy0013 válasza rambolo (#675) üzenetére


tomboy0013
veterán

238 557 Ft előfizetés nélküli árral dokkoló nélkül :D Az előfizus árak maradtak a régiek.

(#679) MK VII válasza tomboy0013 (#678) üzenetére


MK VII
veterán

Apró tele van eladó 950 meg 950XL-ekkel...
160-ért dokkolóval MediaMarkt-os vásárlás..
Dúrva, hogy alig jelent még meg, de már ennyien eladják.. Gondolom nem bírják kivárni míg használható lesz a Win10M.

(#680) Gusztáv válasza Snookerface (#655) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nálunk 925 a céges telefon, és volt vagy 8-10 törés két év alatt (25 készülékből). És sokszor pont a kis eséseknél törött a kijelző.

Laci

(#681) pontyos válasza tomboy0013 (#678) üzenetére


pontyos
senior tag

Mielőtt elfogyott, asszonta' az Árkádban az egyik pultos, hogy az ára nem fog változni. Előfizetés nélkül, a meglévőhöz, csak készülék 165.800 Ft - de jelenleg nincs.
Ehhez képest ma 238.557.... marad a 930 a zsebben!

(#682) Klaus Duran válasza tomboy0013 (#678) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A lényeg akkor nem változott. :K

Ki használja a Continuum-ot?

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#683) blackmajesty válasza pontyos (#681) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Nem vagy tisztában a fogalmakkal. A 238ezer az a listaára a készüléknek, abból számolják a kötbért. Ha van előfizetésed, amin nincsen hűség, akkor legalacsonyabb havidíjjal aláírva 2 évet, 165800-ért a tiéd, ahogy karácsony előtt is.Csak most nincs az árban a dokkoló.

(#684) pontyos válasza blackmajesty (#683) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszönöm a kioktató figyelmeztetést!

Pontosan tudom miről van szó, csak készüléket akartam venni. Nem vagy tisztában azzal, hogy vállakozói csomagom van, amihez készüléket évente cserélek. Most is ezt szerettem volna megtenni, de 238.000 Ft-os mai ár, a 2015. 12.havi, előfizetés nélküli, 168.500 as lista árhoz képest némi emelkedést mutat...... üdv

[ Szerkesztve ]

(#685) rambolo válasza pontyos (#684) üzenetére


rambolo
tag

Ugyanezzel az árral jelent meg december elején is. Semmi nem változott csak a dokkolót vették ki az ajánlatból.

(#686) rambolo válasza pontyos (#681) üzenetére


rambolo
tag

És a pultos is jól mondta, új előfizetés nélkül a már meglévőhöz.

(#687) blackmajesty válasza pontyos (#684) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

A listaár az egy baromi magas ár (kisker árlista), ebből számolják a kötbért, ehhez mérten kapsz elég nagy kedvezményt. A dominós ár általában ennek a 30%-ával kevesebb (akciós kisker árlista), az előfizus árak meg még ez alatt vannak.

Vagyis a 165800 nem a listaára a készüléknek, sosem volt annyi. Ha nem akarsz hűséget kötni, akkor az akciós kisker árlistáról válogathatsz, ami megegyezik a dominós árral. Vagyis 166990ft a telefon ára, ami téged érdekel.

Az árlistákat most nem linkelem be, mert a téged érdeklő telefon éppen nincsen még benne. De a keresőbe beírva megtalálhatóak.

(#688) btudos válasza pontyos (#684) üzenetére


btudos
veterán

Veszed Domino-val, és kész. A listaár amúgy gyaníthatóan valami kavarodás eredménye, az általában megegyezik a Domino-s árral, de ennyivel semmiképp sem magasabb.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#689) rambolo válasza Klaus Duran (#682) üzenetére


rambolo
tag

Én használom.

(#690) tomboy0013 válasza blackmajesty (#687) üzenetére


tomboy0013
veterán

Amikor megjelent a 950 a telekom kínálatában akkor a lista ár is 167 ezer volt mint az előfizetéses. Most változott 238-ra miután megint visszakerült dokkoló nélkül.

(#691) legiaap válasza mrhitoshi (#677) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez engem is érdekelne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#692) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok!

950 tulajdonosok segítséget kérek.

LUMIA 640 XL telefonomon a WIN 10 teljesen rendben van de a fényképek csempe kitűzve nem váltogatja a képeket. Vagy kedvencek vagy legutóbbi képeket választva sem váltogatja az összes képet. Kedvencekbe berakok kb 50 képet, de csak 4 fényképet váltogat. Lehet ezzel kezdeni valamit? Nálatok ez rendben van?

(#693) rambolo válasza szabosasito (#692) üzenetére


rambolo
tag

Valamiért nem tudok a kedvencekbe bármilyen fotót berakni, de amit sikerült (kb 10 db) azokat váltogatja.

(#694) szabosasito válasza rambolo (#693) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

Én sem tudok minden képet kedvencekbe rakni, van amit enged van amit nem. De amiket berakok azok közül is csak pár darabot váltogat.

(#695) Matuka1968 válasza BobTail (#666) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Szia,

A holnap az tegnap volt..
Miért ígérsz olyat, amit nem tartasz be?

Laci

(#696) BobTail válasza Matuka1968 (#695) üzenetére


BobTail
őstag

Csak azt tudom írni, amit privátban is: jelentkezünk, amint van infónk.

(#697) pzstm válasza Matuka1968 (#695) üzenetére


pzstm
titán

????

Mit ígért? Azt, hogy tegnap térünk vissza szabadságról és kezdünk dolgozni s jelentkezünk a fejleményekkel.....nem a fejleményeket ígérte tegnapra.....

Egyébként utánajártunk és még nincs pontos/végleges információ, de amint lesz azonnal megosztjuk Veletek, nem fogjuk magunkban tartani elhihetitek. ;)

Relax és kicsit kultúráltabban....kérdezhetted volna azt is, hogy van-e bármi konkrét infó már? (elhihetitek, hogy nem rajtunk múlik.....)

játszhatunk olyat is, hogy semmi várható/folyamatban lévőt nem írunk, majd ha megjelent idevágjuk a linket és csá.......nem foglalkozva azzal hogy esetleg olcsóbban hozzájuthat legalább az a közösség aki ezeket olvassa....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#698) Matuka1968 válasza pzstm (#697) üzenetére


Matuka1968
csendes újonc

Először is Szia,

Kollégáddal már megbeszéltem privátban.
Szép estét.

Laci

(#699) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Bármit kommunikál az MS, a 950 nem lehet akkora nagy siker. Ma a Cyberport-nál napi akcióban 579 helyett 499€ a készülék, de délutánig a 200 darabból csak 17-et vettek meg :( . Mondjuk engem már pont nem érint, csütörtök-péntek magasságában megjön a 950 DS-em :DD .

Laci

(#700) Pacee87 válasza BobTail (#696) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Szia! És hogy bírja a Mozo hátlap? Zsebben hordod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.