Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) applause


applause
aktív tag

Frissítés: MicrosoftMDG

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#552) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Megjött nekem is! :)) Meglátjuk mi javult.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#553) pzstm válasza mrhitoshi (#552) üzenetére


pzstm
titán

Stability and performance improvements.
Improvements for SD memory card support.
Improvements for automatic display brightness settings.
Fix for a camera problem that was causing noisy images in low-light conditions for some users.
Fix for a 4K video problem that was causing stripes to show up while playing back recorded videos for some users.

Nekem sajnos továbbra sem jött meg, pedig T-mobileos vagyok..... :(
Igaz a telefonom sem 950/950XL-es még ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#554) gretzky77


gretzky77
veterán

Nekem is fent van az új fw igaz független Rom alatt illetve a .36-os buildet használom de szerintem az előző buildekhez képest nagyon jól bánik az akksival, legalábbis szerintem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#555) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Azér' milyen egy undorító gusztustalan szemét egy cég ez az MS! Azt mondják idén máá' nem jön frissítés oszt most meg mégis! Há hogy van ez?? :DDD

Amúgy rendben települt nálam is, tapasztalatokról egyelőre nem tudok beszámolni, mert nem volt időm túl sokat nyomkodni!
Valakinek van tapasztalata micro USB - USB C átalakítóval? Nagy lelkesen rendeltem 5db-ot az Ebay-ről, de nem működnek! :(((

(#556) Klaus Duran válasza Pacee87 (#555) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

------------

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#557) applause válasza Pacee87 (#555) üzenetére


applause
aktív tag

Én csak egyet vettem onnan, de az tökéletesem működik.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#558) zh1972 válasza Pacee87 (#555) üzenetére


zh1972
tag

Annyi, hogy én 3-at rendeltem a ferdeszeműektől 400.-Ft/db áron és egyik sem műxik, bementem egy PC boltba és 1500.-/db áron vettem átalakítót ami működik is. :) (Elvileg a C type 5A-ig használható, így egy kicsit izmosabb madzag (és ellenállás) kellhet annál a tyúkbélnél amit a kínai küldözget gombokért nekünk! :D

(#559) confuser válasza Pacee87 (#555) üzenetére


confuser
senior tag

Technikailag ezt az FW frissítést már kiküldte az MS ~1.5-2 hete, csak most ért oda a telefonodra :) Amúgy meg Insider buildre mondták, hogy nem lesz több idén, ez meg nem az :P

(#560) zh1972


zh1972
tag

új jelenség: Egyik zenefelismerő sem ismer fel semmit! Csak keresnek de semmi!!!
Újraraktam őket a telóra majd az SD-re, semmi, csak keres nincs találat. se wifin sem gsm hálón!!!
MI A F@SZ EZ???!!! :F :F :F

(#561) mrhitoshi válasza pzstm (#553) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mindenképp javult az üzemidő! :R

PS4

(#562) Klaus Duran válasza zh1972 (#560) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jó kérdés, nekem se ismeri fel.

Még nem telt le a két hét. [link] ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#563) zh1972 válasza Klaus Duran (#562) üzenetére


zh1972
tag

ha nem lenne benne ez az írisz scanner már piacra dobtam volna! :) ...a cégem sajnos bonyolult jelszavakat vár el, amit a tökömnek van kedve állandóan beütögetni és a lányom s6 edge-je sem győzött, meg a hol felismeri hol nem a lenyomatszkenner! Ráadásul a hüvelykujjam szkennelése sem volt bonyodalom mentes (Ugye az áll rá ha megfogom a telót) szóval ez az írisz bigyó eddig a legjobb! Ez tartja bennem a lelket! :)

(#564) zh1972


zh1972
tag

Mivel a probléma nem egyedi (Apám XL-je sem ismeri fel a zenéket egyik felismerővel sem)
Így nézzétek meg lécci, hogy a telótok felismeri-e a zenéket? Ha insider vagy akkor a build számot lécci toljad! :) Köszi előre is! :)

(#565) QwErTy42 válasza zh1972 (#564) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia nekem nem változott semmi. Ugyanúgy felismeri az mp3-akat, mint eddig.
Oprendszer:10.0.10586.29
Belső vezérlóprogram: 01078.00027.15506.02010

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#566) gretzky77 válasza QwErTy42 (#565) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem ő shazam meg hasonló progikra gondol.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#567) QwErTy42 válasza gretzky77 (#566) üzenetére


QwErTy42
addikt

Majd meglesem.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#568) rambolo válasza zh1972 (#564) üzenetére


rambolo
tag

Nekem sem ismeri fel semmit a shazam, de mintha másképp is keresne, régen a 920 on kb 15 mp után abbahagyta a keresést, itt meg percekig csak keres.

(#569) Klaus Duran válasza rambolo (#568) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Androidon volt hogy 1mp alatt megtalálta. :DDD
xarok az apps-ek, ez van.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#570) rambolo válasza Klaus Duran (#569) üzenetére


rambolo
tag

Megnéztem a 920 on és párom 930 án. A keresés közbeni vizuális megjelenítés sokkal gördülékenyebb mint a 950 en. Nem tudom van e köze hozzá, de 950 en jelenleg ebben a formában használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#571) zh1972


zh1972
tag

...nem az app-okkal van a gond. semelyik app. (Shazam, trackID, SoundHound, MusiXmatch) nem ismeri fel 950-en a zenéket! Itt van mellettem egy 930-as meg egy 1230-as lumia. Tökéletesen felismernek mindent ugyanezek az app-ok pár mp. alatt! ...nem kapcsol be a mic. vagy mi a f@xom ez?

Telepítettem apám XL-jére is ezeket, de ott is néma! :F :F :F

...ráadásul a shazam reklámozza, hogy Win 10-en mennyire fasza a progijuk! ...talán PC-re gondoltak??? ;]

[ Szerkesztve ]

(#572) tomboy0013 válasza Klaus Duran (#569) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem 930-on is sokszor előfordul, hogy rányomok a felismerő gombra és azonnal hozza a eredményt, nem android specifikus dolog ;)

(#573) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem se működik a shazam.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#574) zh1972


zh1972
tag

na!!! a musiXmatch-hez letöltöttem valami exra package-et, most műxik mint a shazam fénykorában! ...a többi app ugyanúgy nem ismer fel semmit! ...legalább egy progival megy, többi nem érdekel! igénytelen vagyok! :DDD

(#575) Klaus Duran válasza zh1972 (#574) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor miért nem iPhone-t vettél? ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#576) zh1972 válasza Klaus Duran (#575) üzenetére


zh1972
tag

...vettem! ...el is adtam! :D

[ Szerkesztve ]

(#577) gretzky77


gretzky77
veterán

Hát lassan már félve merem leírni,de nekem gond nélkül működik a shazam is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#578) Pacee87 válasza zh1972 (#571) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Gyors zongoráztam egyet a zenecsatornákon, kb 10 szkennelést csináltam, első alkalommal sikertelen, majd a többiből 7 alkalommal felismerte közelebb és távolabb is tartva a telefont, ráadásul 5 alkalommal két másodpercen belül! Shazam.
Egyébként az ilyen hibákat érdemes nem hőbörögve jelezni a fejlesztőnek, hogy értesüljön róla!

(#579) zh1972 válasza Pacee87 (#578) üzenetére


zh1972
tag

nem hőbörgök, csak insideres alpha core van fenn a telómon, ezért kérdezem, hogy akinek műxik az melyik build?

(#580) gretzky77 válasza zh1972 (#579) üzenetére


gretzky77
veterán

Ohh bocs az kimaradt. Nekem a .36-os build van fent az új fw-vel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#581) Pacee87 válasza zh1972 (#579) üzenetére


Pacee87
aktív tag

A hőbörgés igazából annak szólt, hogy sokan annyit bírnak írni egy értékelésbe, hogy szar meg fos! Ebből aztán ugye tudni fogja a fejlesztő, hogy mi a baj... Nekem egyébként hivatalos .29-es van fenn! Plusz egy kérdés: Apukádnak mire kell az insider?

(#582) Klaus Duran válasza Pacee87 (#581) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Vegyem videóra és küldjem el a Shazamnak?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#583) zh1972 válasza Pacee87 (#581) üzenetére


zh1972
tag

...hát a faterom maga egy materializálódott inszájder! :))))) R&D fejlesztő team-et vezet egy nagy multinál! :) ...nálunk én kérdezek tőle! :F

(#584) Klaus Duran válasza Pacee87 (#581) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Úgy néz ki csak be kellet járatni. :F
~10perc után úgy néz ki hogy működik.

De mi a ..... kell bejáratni? Elméletileg azért vesz az ember Win vagy ájOS telefont hogy minden egyből működjön problémamentesen.

:W Elkiabáltam. Bezárta és újraindítottam az alkalmazást, és megint nem működik. :W

Néha működik, néha nem.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#585) Gainka


Gainka
őstag

Első teszt kép, második autó, visszapillantó tükör :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#586) Pacee87 válasza Klaus Duran (#582) üzenetére


Pacee87
aktív tag

A leírásod alapján pl. azt le lehetne írni, hogy rapszodikusan működik, az esetek többségében nem ismer fel (közismert) zeneszámokat [amiket más platformon felismer], több telefonnal is kipróbáltam... :U

Ezzel esetleg megy valamire a fejlesztő...

(#587) Pacee87 válasza zh1972 (#583) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Nincs több kérdésem! :Y :D :DDD

(#588) zh1972 válasza Klaus Duran (#562) üzenetére


zh1972
tag

Két hét hosszú idő! :D :D :D

Tessék, eladom:
[link]
:D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#589) Klaus Duran válasza zh1972 (#588) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mi a következő?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#590) zh1972 válasza Klaus Duran (#589) üzenetére


zh1972
tag

Egyelöre visszaköltözök a 930-ra, aztán meglátjuk. Most nincs a piacon olyan ami nagyon megmozgatná a fantáziámat! Talán a google referenciakészüléke lehet a befutó, mondjuk az LG féle. ...állítólag ott nagyon odateszik magukat hogy a HW/SW opt. zsír legyen. hallottam jókat a marshmallow/LG nexus párosról...

...egy bajom azért van vele: ronda mint a bűn! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#591) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Megújult az Outlook alkalmazás. [link]

PS4

(#592) gretzky77 válasza zh1972 (#590) üzenetére


gretzky77
veterán

Na mi nem jött be a 950-en, azt írtad már megszoktad és jó!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#593) QwErTy42 válasza mrhitoshi (#591) üzenetére


QwErTy42
addikt

Remélem, hogy akkor már végre működni fog nálam rendesen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#594) zh1972 válasza gretzky77 (#592) üzenetére


zh1972
tag

Alapvetoen Jo. De semmi extra. Kiveve az irisz szkennert. Az nagyon hianyozni fog!!!

(#595) gretzky77


gretzky77
veterán

Boldog újévet!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#596) rambolo


rambolo
tag

Buek mindenkinek

(#597) zh1972


zh1972
tag

*B*U*É*K*

(#598) hroberto


hroberto
addikt

Megkérdeztem a Telekomot, hogy miért nem rendelhető a 950 náluk. Azt a választ kaptam, hogy a telefonra globálisan nagyobb az érdeklődés a vártnál, ezért nincs most náluk. De folyamatosan egyeztetnek a gyártóval.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#599) MK VII válasza hroberto (#598) üzenetére


MK VII
veterán

Ami mint tudjuk azt jelenti, hogy:
"Globálisan annyi telefont visznek vissza garanciába, hogy a boltokból vissza kellett rendelni a készülékeket, hogy ki tudják elégíteni a garanciális cseréket.."

Miért érzem azt, hogy mióta nem a Nokia gyártja a Lumiákat azóta kalap szar az összes.. Kivétel nélkül.
Ugyan arra a sorsra jutott mint az androidos csodák amik tele vannak bugokkal meg hibákkal..
MS köszönjük!.
Terveztem egy ilyen telefont, de ahogy a topikot olvasom egyre jobban megy tőle el a kedvem...

Nokia 6310i forever.. :)

[ Szerkesztve ]

(#600) zh1972 válasza MK VII (#599) üzenetére


zh1972
tag

Hát jó Nagy baromságokat írsz! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.