Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Klaus Duran válasza MK VII (#599) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szoftveres hibára akárhány cserekészüléket adhatnak, a hiba akkor is megmarad.
Kiadták egy rc szoftverrel ennyi az egész

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#602) MK VII válasza zh1972 (#600) üzenetére


MK VII
veterán

Hát.. Ha én baromságokat írok akkor Ti is akik használjátok..
Ez bugzik az szar amaz FC-zik ez nem kapcsol be.
Nem én írok ennyi hibát erről a ketyeréről hanem Ti.. :)
Vagy ilyenkor mikor valaki leírja a véleményét úgy, hogy olvassa a topikot és összerakja belőle a képet akkor már mindjárt teljesen tökéletes a készülék?
Ne nevettess már.. :)

(#601) Klaus Duran
Ok. Kiadták RC szoftverrel.. De miért adták ki RC szoftverrel?
Míg Nokia gyártotta a Lumiákat ilyen nem fordult elő.. Megvetted és használtad a telefont.. Semmi gondod nem volt vele.. Néha jött egy frissítés, de nem ilyen óriási bugokra..
És igen tudom miről beszélek... Nagyon sok Nokia Lumiám volt.. Több féle és egyiknél sem tapasztaltam soha ilyen dolgokat amik ennél a telefonnál előfordultak..
Ok Szar az OS.. De akkor miért adták ki?
Amit már említettem.. Oda süllyed a windows phone is mint az Android.. Bugzik és szar az egész...

[ Szerkesztve ]

(#603) zh1972 válasza MK VII (#602) üzenetére


zh1972
tag

Tiszteletben tartom a véleményed még úgy is, hogy a topik olvasását összegzed. A baromság amit írtál az a "miért nincs a boltokban"-ra vonatkozik! ***peace***

(#604) Klaus Duran válasza MK VII (#602) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Azért adták mi mert nem HTC. ;]
Kevés volt a tesztelő, vagy csak kell a reklám. (Ami jó negatív lett. ;] )

Mostani szoftverrel viszonylag okés a telefon. A külső alkalmazásokkal vannak még problémák. pl.shazam, facebook,

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#605) MK VII


MK VII
veterán

Jó jó srácok.. Értem én..
Lehet azért vagyok ennyire felháborodva, mert tényleg nagyon szeretem a Lumiákat és rossz ennyi hibáról olvasni.. :(((

(#606) hroberto válasza MK VII (#605) üzenetére


hroberto
veterán

Én inkább azt látom, hogy messze nem tökéletes a telefon és a rendszer sem ami lassan javul, viszont a hibák nagy része túl van lihegve.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#607) zh1972 válasza hroberto (#606) üzenetére


zh1972
tag

,,,már csak azért is, mert semmi olyan hibája nincs ami rohattul korlátozná a napi felhasználás!
Amit viszont észre kell venni: A MS tényleg dolgozik a megoldásokon, egymás seggébe érnek a javítások AMI JÓ DOLOG!!!!!

(#608) Burt1793 válasza zh1972 (#607) üzenetére


Burt1793
veterán

A 930 esetében is sok javításra volt szükség, jöttek is ezerrel, de messze nem tudtak minden hibát kijavítani. Az azért kicsit szomorú, hogy a 950-et se sikerült normálisan kiadni. Örülhetsz a javításnak, mindenki örül, de az még sokkal jobb lenne, ha mondjuk fele ennyi problémával adták volna ki a telefont.

(#609) QwErTy42 válasza Burt1793 (#608) üzenetére


QwErTy42
addikt

Megint itt? ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#610) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Van lehetőség az sms-ek mentésére?

820-ból szeretném átmenteni a 950-be a telefonba lévő üzeneteket.

Hogy, mivel tudom ezt megoldani?

BUÉK ! :DD

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#611) hroberto válasza QwErTy42 (#609) üzenetére


hroberto
veterán

Állandóan itt kísért... :P

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#612) zh1972 válasza Burt1793 (#608) üzenetére


zh1972
tag

új op.rendszer új problémák. Így volt ez mindig és így is marad! :) Ebben az iparágban nem lehet tökéleteset alkotni! Ha elolvasod a feedback oldalat, fogsz olvasni 50.000db problémát, de nem kell megijedni mert neked "csak" 50 fog jelentkezni +1 amit a lista végére biggyeszthetsz! :) Még mindig azt mondom, hogy nincs katasztrófa! Tökéletesen használható a cucc!

(#613) rambolo válasza fezsoo (#610) üzenetére


rambolo
tag

Elméletileg ha agyanazt az accountot használod, akkor a 950 be való account beállítás után mutatnia kell a 820 on lévő sms-eket is.

(#614) Burt1793 válasza rambolo (#613) üzenetére


Burt1793
veterán

De ahhoz az előző telefonján be kell állítania, hogy csináljon biztonsági mentést az sms-ekről is.

(#615) fezsoo válasza Burt1793 (#614) üzenetére


fezsoo
aktív tag

rambolo.

Konkrétan milyen fiókról beszéltek? Nem az enyémek a telefonok. Én csak megoldást keresek rá. Mert nem boldogulnak vele.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#616) Klaus Duran válasza fezsoo (#615) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

outlook fiok

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#617) pzstm válasza fezsoo (#615) üzenetére


pzstm
titán

MS account

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#618) confuser válasza fezsoo (#610) üzenetére


confuser
senior tag

Ahogy fentebb írták, SMS-t a Microsoft Account is ment (nyilván ugyanazt kell majd beállítani az új telefonon, mint a régin), de "kézzel" is lehet: Contact+message backup.

(#619) Jean Pierre


Jean Pierre
csendes tag

hali srácok! bajban vagyok, remélem tudtok segíteni! jelzett a teló, h van egy frissítés, újra kell indítani. mondom, jó, addig teszek-veszek. igen ám, de újraindítás után jön a szokásos fogaskerék effektus, viszont 3-4 mp után bedob egy :-( jelet. mi lehet a probléma?

(#620) fezsoo


fezsoo
aktív tag

rambolo
Burt1793
Klaus Duran
pzstm
confuser

Köszönöm szépen mindannyiótoknak! :R

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#621) rambolo válasza Jean Pierre (#619) üzenetére


rambolo
tag

Tedd töltőre, hatha csak az a baj, hogy 40% alatt van. Ha nem sikerül szerintem a recovery tool-al húzd újra. De ebben az esetben minden rajta lévő adat elvész.

(#622) rambolo válasza fezsoo (#620) üzenetére


rambolo
tag

Szívesen!

(#623) Jean Pierre válasza rambolo (#621) üzenetére


Jean Pierre
csendes tag

Köszi!

(#624) Jean Pierre


Jean Pierre
csendes tag

rádugtam töltőre is, meg gépre is, viszont folyamatosan újraindul, ugyanazzal a hibával, amit korábban írtam...remélem a recovery tool megoldja a problémát, mert nem szeretném már most szervízbe küldeni

(#625) Palapo


Palapo
aktív tag

Sziasztok!

Hónapok óta várom a Lumia 950-est! Jan. 8-ától tudnám megvenni a telekomnál a hűségidőm miatt. Most néztem,már nincs a kínálatban. :( Olvasgattam egy kicsit mindenfelé. mobilarena.hu teszt a 950 és 950XL, majd fórumok egész hada! Hát nem hangzik jól ez az egész... :O
Anno Samsung Wave volt az első okostelefonom,de a Samsung bemondta az unalmasat a Bada rendszerrel,majd váltottam a Sony SP-vel az androidra(ez van jelenleg) és váááá. Borzalmas! :(
Lehet érdemes lenne várnom pár hónapot a teló vásárlással? Hátha addigra megoldódik a 950-es szoftveres problémái? Esetleg arról tudtok,vagy tipp,hogy mikor lesz megint kapható a telekomnál?
Maga a telefon jól működik? Csak a Shazam meg a facebook problémás? A facebooknál mi?

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#626) Tottalino válasza Palapo (#625) üzenetére


Tottalino
tag

Én nem vennék a helyedben egyből egy csúcs telefont. Egyrészt a W10M úgy sz@r, ahogy van, ráadásul nem is ismered a rendszert. És ha nem jön be, miért buknál akkora összeget? Vegyél egy 550 vagy 640 telefont, sokkal olcsóbb ismerkedni a rendszerrel.

(#627) Klaus Duran válasza Palapo (#625) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Maga a telefon most már jó.

A facebook eléggé máshogy működik az androidhoz képest, sajnos.

Először próbának inkább az 550 vedd meg. És ha tetszik a rendszer de kevésnek érzed a telefont akkor cserélj nagyobbra.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#628) rambolo válasza Palapo (#625) üzenetére


rambolo
tag

Ahogy fentebb is írták, nagyon sok probléma túl van lihegve. Engem még cserben nem hagyott, tudtam mit veszek. A shazam az egy érdekes probléma, majd frissítik es jo lesz, annyira nem aggaszt. Az fb-vel nekem nincs gondom. Sokat nem lógok rajta, de amire nekem kell használható.

(#629) rambolo válasza Jean Pierre (#624) üzenetére


rambolo
tag

Recovery tool használatánál figyelj arra, hogy ne a normál recovery módot válaszd, mert az jobban tönkre teheti. Azt hiszem van egy olyan lehetőség, hogy a készülékem észlelése nem történt meg, vagy valami ilyesmi.

(#630) busman válasza Tottalino (#626) üzenetére


busman
addikt

Szerintem ezzel a véleménnyel ,sokan nem értenek egyet.Nekem hibamentesen fut egy hete,gyorsabb mint a 8.1.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#631) rambolo válasza Tottalino (#626) üzenetére


rambolo
tag

Nincs semmi baj a win 10 el. Te milyen készüléken használod?

(#632) Tottalino válasza rambolo (#631) üzenetére


Tottalino
tag

735

Tegnap raktam vissza a 8.1-et, mert az Edge nálam is meghülyült. Szívta az aksit.

(#633) Palapo


Palapo
aktív tag

Köszönöm a válaszaitokat Tottalino, Klaus Duran és rambolo!

A helyzet az,hogy nagyon megtetszett maga a telefon! A nagyon jó kamerája is vonzó! Elég ritkán veszek új telefont! 17 éve vettem az első mobilomat egy Egy T10-es Ericcsont és azóta a mostani Sony SP az ötödik mobilom. Szóval hosszú távra venném (minimum 3 évre).

Shazam-ot abszolút nem használok!
Netezésre, gyors fotózásra, sorozatok nézésére, zenehallgatásra kellene a mobil elsősorban.
Majd megnézem valahogy,hogy a facebook milyen ezen a telón.

Az üzemidő mennyi? 1 nap megvan minimum? Az XL mennyivel bírhatja tovább?

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#634) rambolo válasza Palapo (#633) üzenetére


rambolo
tag

Arra amire neked kell még túl sok is lesz. Nálam a 950 28 órája volt utoljára töltve és most 36% on van.

(#635) rambolo válasza Tottalino (#632) üzenetére


rambolo
tag

Kollégám 1 hónapja használja a 735 ön 10 et semmire sincs panasza. Hard reset volt a 10 felrakása után?

(#636) Palapo válasza rambolo (#634) üzenetére


Palapo
aktív tag

Gondoltam...
De hát mit csináljak,ha ennyire megtetszett a teló?!? :D

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#637) rambolo válasza Palapo (#636) üzenetére


rambolo
tag

Ne párázz, vedd át nyugodtan.

(#638) Palapo válasza rambolo (#637) üzenetére


Palapo
aktív tag

Ha lenne a telekomnál... :(

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#639) rambolo válasza Palapo (#638) üzenetére


rambolo
tag

Hátha lesz még... türelem 😉

[ Szerkesztve ]

(#640) Snookerface


Snookerface
csendes tag

Sziasztok, én is early adopter vagyok, még előrendelésből vettem magamnak egy XL-t, barátnőmnek pedig egy sima 950 Dual verziót. Most már mindkét telefonnal kapcsolatban gyűlt össze releváns tapasztalatom, ezért gondoltam írok nektek pár sort. :)
XL:
-Nagy. Kicsit nagyobb mint ideális lenne nekem.
-Akkuidő először elég siralmas volt, de .29 óta átlagos használat mellett is bőven 1 nap
-készülék ház, gyengébb minőségűnek érződik a 950 -nél egy hajszálnyival pedig az alap hátlappal az sem túl prémium érzetű, és valóban recseg. DE megérkezett a Mozo fekete Bőr hátlap, felpattintottam, és mintha kicserélték volna az egész telefont. Igényes jó megfogni, nem recseg.
-Continiuum működik, új firmwarrel már a miracaston keresztül is. Itt picit érződik hogy ebben van plusz két mag a 950 hez képest.
-Kijelző, tökéletes, bár a 950 kissé fehérebb fehéret produkál. Ezt amúgy mar sikerült ketté repesztenem egy gavalléros ágyról leejtéssel Nokia bolt 45k ert cseréli.
-Sebesség nagyot javult a frissítésekkel, főleg böngészőben lehet tapasztalni.
-Bugok. Vannak, de semmi súlyos, amit érdemes megemlíteni az a bluetooth kihangositó probléma. Csatlakozás után szeret határozatlan idő múlva újraindulni. Első szoftverrel amúgy az újraindulás mindentől függetlenül is nagyon ment neki.Most már nem csinálja.

950:
-Jó méret, jó összerakás, de igénytelen hátlap itt is.
-Akkuidő hasonló használat. Mellett észrevehetően jobb picit az XL-nél.
-kijelző tökéletes
-sebesség javulgat a frissítésekkel már nagyon ok, de pl betöltéseknél érezhetően lassabb mint az XL
-bugok vannak, es sajnos súlyos is van. Idonkent repülő módba áll magától, es nem lehet belőle kivenni. Pár óra után magától elmúlik de nyilván addig egyik sím sem elérhető.

(#641) Klaus Duran válasza Snookerface (#640) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

950 DS miatti hiba lehet, mert itt sem panaszkodott senki, és nekem se produkált ilyet.
Betöltési idő pedig android után még fájdalmasabbnak tűnik. Snapi 600
gyorsabban indította az alkalmazásokat. Memóriából viszont jól futnak. :K
Kivéve a Spotify, mert az szeret még így is töltögetni néha. De nem komoly hiba.
Nekem a hátlapra sincs panaszom, pedig előtte M7 volt.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#642) Snookerface válasza Klaus Duran (#641) üzenetére


Snookerface
csendes tag

Igen, szerintem is DS miatti probléma lehet. Most fel is raktam rá insider .36 -ot. Kíváncsi leszek megjavul-e azért is fura a dolog mert az XL is DS, ott ilyen problémám nincs es nem is volt korábban sem.
Amúgy igen, a 950 nálunk sem recseg. Csak az XL a gyári hátlappal.

(#643) havast válasza Snookerface (#640) üzenetére


havast
aktív tag

Elvinném szervízbe azt a ds-t, ha hard reset után is csinálja, nekem is az van, 2simmel, és soha nem csinált ilyet. Gyakorlatilag megjelenés előtt pár nappal kezdtem használni, azóta egyszer nem produkált ilyet.

(#644) Snookerface válasza havast (#643) üzenetére


Snookerface
csendes tag

Ha most sem javul, akkor az lesz, csak elég nehéz megválni a telefontól 10-14 napra. Főképp mivel 2 sím mindegyike napi használatban van, igy 2 teloval lehetne csak pótolni. :W

(#645) Burt1793 válasza Snookerface (#644) üzenetére


Burt1793
veterán

Vegyél egy két simes feature phone-t 15 ezerért (pl Nokia 225). Sajnos valszeg szükség lesz még rá később is... ez van.

(#646) cokemont


cokemont
újonc

Srácok. Megjött mindenkinek a firmware update?
Nekem semmi.(telekom, insider build)

(#647) Snookerface válasza Burt1793 (#645) üzenetére


Snookerface
csendes tag

Igen, ez lehet egy jó kényszer megoldás sok esetben, leszámítva a manó sím miatti inkompatibilitást. (persze ezen nem túl elegáns módszerekkel lehet segíteni)

DE ez nekünk a sok utazás miatt egyfajta munkaállomás is. Fut rajta GPS, céges levelezés, nem szórakozásból kell a kamera és bármennyire jó szolgálatot tesz a continiuum, még igy a jelen alkalmazás hiányos állapotában is. Szerencse hogy a telefon által nyújtott kényelemhez meg nem szoktunk nagyon hozzá. (csak alig több mint egy hónapja van meg)

Én még reménykedek picit a HR és a .36 erejében....ha nem lesz jó, akkor megy a Care-be. :(

(#648) mrhitoshi válasza Klaus Duran (#641) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A Spotify egy kalap szar. Egy éve várok arra, hogy lehessen telóról másik eszközre lejátszani, mondom ~egy éve jelent meg ez a feature. Mindezek mellett ráadásul szarakodik állandóan, fagy, nem tölt be stb... :W

Valószínűleg leszarják a WP-t.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#649) Burt1793 válasza Snookerface (#647) üzenetére


Burt1793
veterán

Akkor vegyél egy két kártyás androidos csúcsmobilt, abba is nano sim kell és nem lesz hiány semmiben. :)

(#650) Snookerface


Snookerface
csendes tag

Cokemont: Ugyanígy jártam az XL-el. Frissítést a telefon nem talált, úgyhogy WDRT -vel próbálkoztam. Az megtalálta és fel is töltötte rá. Viszont, igy elölről kezdhettem az OS frissítéseket. Szóval ha erre adod a fejed előtte mindenképpen csinálj friss backupot, mert gyalul mindent. :)

(tudom válaszban kellett volna de félrenyomtam bocsi)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.