Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) nbukta77


nbukta77
addikt

Valaki egy jo aksi kijelzot nem tud? Ami pontos es semmi extra csak csempen jelzi a szazalekot.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#902) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Hogy birt ki masfel napot....en ezt nemertem....nekem 950 este 8-9re levan merulve 10%ra.....mit kell beallitani rajta? Igaz hasznalok rajta mindent....de hat azert van....
Otlet valakinek? Vagy valami tapasztalat amitol javulna az uzemido?

(#903) nbukta77


nbukta77
addikt

Iphone 6 utan tertem vissza a wp- hez. A hatos elott 930- at hasznaltam. Eddig nem bantam meg. Kivancsian varom, hogy maga a keszulekhaz mennyire lesz idotallo.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#904) Amiens válasza nbukta77 (#901) üzenetére


Amiens
tag

Battery, nekem most ez a favorit! :)

(#902) Csongesz9: Amit én javaslok Neked és a 950-ösödnek.
- Fényerő 10%-ra, és vedd ki az automata fényerőt.
- Energiatakarékos üzemmód 20% (vagy ami szimpatikus) után aktiválódjon.
- Helymeghatározást és a wifi/mobil datát én kiszoktam kapcsolni, és csak akkor be, ha szükségem van a világhálóra vagy GPS-re, vagy éppen az időjárást akarom megnézni.
- Rezgést kikapcsolni, dupla koppos lock-ot is.
- Sötét téma színt választani, de ez gondolom egyértelmű. :)
- Hello-s bejelentkezés deaktiválása.
- Háttérfolyamatokat átnézni, és kikapcsolni a felesleges programokat.

Röviden ennyi, de biztos lesznek még ajánlások! :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#905) Gusztáv válasza Amiens (#900) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem tudom miért ennyire fontos, de az Aida64 mindent pontosan kiír.
Én inkább töltöm amikor kell, mint hogy kapcsolgassam a funkciókat.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#906) confuser válasza Amiens (#904) üzenetére


confuser
senior tag

kikapcsolni a dupla koppos lock-ot

Ez miben segíti az akkuidő javulását? Szerintem nem használja a közelség érzékelőt se, csak az ébresztés, meg a Glance jedi része (ha elérhetőek lennének).

(#907) nbukta77


nbukta77
addikt

Hat aki ennyi mindent kikapcsol annak nem is kell okostelo. ☺

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#908) Ricardo válasza Amiens (#904) üzenetére


Ricardo
félisten

Hogy kapod meg az értesítéseket (csevegő apok, mail....stb) ha se wifi, se adatforgalom?

(#909) Pacee87 válasza nbukta77 (#886) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Én is fólia és mindenféle tok nélkül használom immár több mint egy hónapja (mint eddig bármelyik telefonomat), zsebben hordom, de nagyon figyelek rá, hogy ne kerüljön mellé más és nincs karc! Kicsi sem! De oda is figyelek rá! Ennek ellenére egyszer már esett! Fél méterről szőnyegre, de semmi szerencsére!

Akksiról ment még a diskurzus feljebb, nálam minden be van kapcsolva, BT, NFC, GPS, WiFi, lépésszámláló alkalmazás stb. az egy napot (reggeltől estig) kérdés nélkül kibírja! Most éppen tegnap reggel nyolc-fél kilenc között vettem le a töltőről, most 37%-on van! Igaz, ez időszak alatt viszonylag keveset nyomkodtam!.

(#910) Amiens válasza Ricardo (#908) üzenetére


Amiens
tag

Óránként bekapcsolom az adatforgalmat és lőn értesítés halmaz.
Addig se zavarnak... :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#911) Praetorianus válasza Amiens (#910) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Ez ám a szuper megoldás...

(#912) nbukta77


nbukta77
addikt

Google-t nem lehet valahogy alapertelmezett keresonek beallitani a bing helyett a bongeszoben?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#913) myckey válasza nbukta77 (#912) üzenetére


myckey
veterán

lehet ám!

be kell hozni a google.com alap oldalt.
lenn a kis pöttyöknél koppintani, majd beállítások-speciális beállítások-címsorból indított keresés-és itt a Google kell kiválasztani a Bing helyett.

Más

megvolt az első fagyásos újraindulásom :C

felmentem guglira, betöltöttem az oldalt, aztán nem tudtam lapozni...mondom ez már nem frankó.
próbáltam a képernyőt nyomkorászni, tapicskolni- erre lett egy villanás majd újra indult a gép :U :o :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#914) Gusztáv válasza nbukta77 (#912) üzenetére


Gusztáv
addikt

De, nyisd meg a https://google.hu-t Edge-ben. 3 pötty, beállítások, haladó beállítások, ott tudod állítani, hogy a címsorban mivel keressen. Elvileg minden keresőíoldallal működik, amik https-t használnak.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#915) nbukta77 válasza Gusztáv (#914) üzenetére


nbukta77
addikt

Koszi mindenkinek. Kozben mar rajottem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#916) Klaus Duran válasza myckey (#913) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ennél már csak az az izgalmasabb mikor kifagy. És mikor újraindításkor csak az alsó naiv sáv jelenik meg, de a képernyőn semmi.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#917) myckey válasza Klaus Duran (#916) üzenetére


myckey
veterán

Ne rémisztgess, egynek ez is megtette.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#918) malacka87


malacka87
senior tag

Évek óta androidot használok. Kövi telefonomnál váltani szeretnék. Nyugtassatok meg hogy ez a 950-es jó választás lenne. Fóliát és tokot szeretnék hozzá fő a biztonság. Fehér kivitelben lesz. Remélem nem koszosodik olyan gyorsan.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#919) hroberto válasza malacka87 (#918) üzenetére


hroberto
veterán

Nagyban függ attól, hogy mire szeretnéd használni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#920) pzstm


pzstm
titán

Rövid élménybeszámoló a hétvégi 950XL élményeimről :B

Kibontást követően egyből firmware+Software frissítés, majd Insider app felrak, irány a 10586.63 majd egy HR és no restore.

Péntek kora délutántól vna nálam, nem fagyott, nem indult újra. Hátlap továbbra sem recseg - remélem ez majd fog azért, mert nem normális, hogy másoknál recseg, nálam meg nincs hangja :(. Folyamatos 4G, Wifi és Bluetooth van (Band2-vel összekapcsolva és óránként szinkronizálva).

Dokkolót is tesztelgettem, persze azt is frissítettem. (Gadgets appon keresztül)

Tökéletesen működött, szinte nulla lag volt vezetékes és vezetéknélküli esetén is. Biztos, hogy sokat fogom használgatni. ;)

Dual-SIm megoldás is tetszik, első DUAL SIM telefonom :B
MOZO hátlapot fogok még feketét venni. Röviden ennyi. Kérdésekre ha kell szívesen válaszolok. :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#921) Gusztáv válasza pzstm (#920) üzenetére


Gusztáv
addikt

A Band-el való szinkronizálást hol lehet állítani, mármint hogy időnként csinálja? Én azt vettem észre, hogy ez elég hektikusan működik, van amikor folyamatosan kapcsolatban van a telefonnal, van amikor csak addig kapcsolódik, amíg az MS Healt-el szinkronizálok, vagy jön valami értesítés :F . Vezeték nélküli csatlakozásra mit használsz?

[ Szerkesztve ]

Laci

(#922) pzstm válasza Gusztáv (#921) üzenetére


pzstm
titán

Band2-nél nem állítható, mindig szinkronizál az appal is, óránként, ha hatótávon belül vagy, valamint ha appot megnyitod akkoris ha épp telefonod és Band össze van csatlakoztatva.

Continuum-ot hazsnálok, és TV-m tudja Miracastot, így semmire nem volt szükségem ezen kívü.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#923) Account1995


Account1995
csendes tag

Sziasztok!
Egy hete nyomkodom a drága kis 950-t! Pont tegnap már az ágyban feküdtem gondoltam megnézem még az e-mail fiókomat... ezt hittem csak a fülem súg de nem a telefon megnyitottam egy másik alkalmazást is jelen esetben a messengert megnyitás után kb 5 másodpercig súg a hangszóró de ugyan ez van pl a térkép megnyitásakor sőt akkor is súg ha le van zárva és kapok egy üzenetet!!!
Tehát a hang amit kiad a hétköznapi használatkor nem észrevehető de van olyan hangos hogy ha este kuss van akkor hallom!

A kedvemért hallgassátok meg hogy nektek ad e ki ilyen súgó hangot pl feloldás után és alkalmazások megnyitásakor(tegyétek a fületekhez) ;) mer ha csak nekem van ilyen problémám akkor repül vissza a kis drága a telekomba :(

Ezen kívül maga a telefon az összerakás az anyaghasználat engem teljesen kielégít nem féltem lerakni egy porosabb felületre mint az előző fém hátlapos almatermékemet egyszerűen imádom ahogy kinéz! Arról nem is beszélve hogy amikor a metrón feloldom a Hello-val mindenki eltátja a száját. A rendszer bejön a kijelző terén kb a telefonok mount everest-je!!! A kamera meg te uram isten volt már dizsibe is használva a drága napfényben egyszerűen elképesztőek ezek a képek amiket lehet vele lőni az almás meg droidos készüléknél messze jobb akkor lepődtem meg a legjobban amikor a dizsibe az emeletről fotóztam a lent táncolókat tök sötét volt és csak a fények villogtak és bárkinek felismerhető a képen az arca meg a pólókon az írások... egy valami zavar kicsit ez az utólagos feldolgozás a fényképezés után ami kicsit lassúra sikeredett!!

Fagyásom kétszer volt mind a két alkalommal az aksi 10% alatt volt nem tudom hogy lehet e hozzá köze csak megfigyelés(természetesen a legfrissebb verzió fut a kicsikén).

A telefont csak ajánlani tudom mindenkinek !!!

A kérdésemre a válaszokat nagyon várom mer kicsit be vagyok parázva !

[ Szerkesztve ]

(#924) Amiens válasza Account1995 (#923) üzenetére


Amiens
tag

Személy szerint nekem ilyen problémám nincs. Igaz hallom a zúgást (le van némítva a 'Médiafájlok + alkalmazások' hangereje), de elenyésző - és pár másodperc múlva abbamarad.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#925) Account1995 válasza Amiens (#924) üzenetére


Account1995
csendes tag

Szóval akkor ez nem csak nálam van, köszönöm hogy meghallgattad a kedvemért.

(#926) Pacee87 válasza Account1995 (#923) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ez valami Windows Phone/Mobile specialitás! Már a 620 is ilyen volt! Elég bugyuta dolog, de nagyobb baj ne legyen vele soha! :)

(#927) Account1995 válasza Pacee87 (#926) üzenetére


Account1995
csendes tag

Ez meg teljesen megnyugtatott! köszönöm szépen akkor most nem zaklatom a telekomosokat ;)

(#928) junior11 válasza pzstm (#920) üzenetére


junior11
veterán

Szóval Insiderként használod? Akkor eddig meg vagy vele elégedve... Akksi mennyit bír? Melegedés?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#929) pzstm válasza junior11 (#928) üzenetére


pzstm
titán

Insider csak addig volt fent, amíg .63-as build felment. Hosszabb Candy Crush után kicsit melegebb volt, forró közel sem. Akksi 1 nap a lentebb leírtakkal. (bár nálam az email szinkronizálás az átlaguser sokszorosa napi szinten)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#930) junior11 válasza pzstm (#929) üzenetére


junior11
veterán

Köszi. :)

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#931) myckey


myckey
veterán

egy kis helyzetjelentés a 950 hez

írtam, hogy érezhetően melegszik a telefon, ha töltőfejjel tápolom...na ez úgy fest megszűnt.
Az üzemidő pedig tovább nőtt. A 2. töltés után már 2 napot is kibírt, bár nem folyamatos a Wifi/Mobilnet/Bluet kapcsolat, de persze nyüstöltem mikor kellett.

A Telo naprakészségével kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy elég ha a telefonfrissítésekben telepítem/letöltöm a legújabbat, vagy egyéb dologra is érdemes figyelni? E-72 vel semmire nem kellett oda figyelni ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#932) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Hi...hogy kell firmwaret frissiteni 950en?
Koszonom

(#933) confuser


confuser
senior tag

myckey & Csongesz9

Minden frissítést a beállítások > frissítés > telefonfrissítés alatt lehet kézzel keresni (fw-t és os-t is), de naponta fut az automatikus keresés is, szóval "semmire nem kell figyelni", majd szól magától ha van valami.

(#934) Atiballer


Atiballer
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy a 950-emet a dokkolóval akartam használni. Összekapcsolás után a telefonom képernyője folyamatosan villogott, majd a leválasztás után a dokkoló pirosan villog folyamatosan. A telefon nem is érzékeli, hogy csatlakoztatva van hozzá a dokkoló.

Neten nézegetve másoknál az adapter kábelének cseréje megoldotta a problémát, de nekem semmi változás. Esetleg van valakinek tippje?

(#935) myckey válasza confuser (#933) üzenetére


myckey
veterán

Ezt még az első nap megcsináltam.

Akkor ennyiben ki is merül, nem kell utána bogarászni sehol sem.

Kösz! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#936) Gusztáv válasza Account1995 (#923) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nekem semmi, de kinek ugye milyen a hallása.

Laci

(#937) applause


applause
aktív tag

Az insider programból, hogy lehet kilépni? Elég törölni az alkalmazást?

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#938) confuser válasza applause (#937) üzenetére


confuser
senior tag

Nem elég. Sőt, csak akkor tudsz kilépni, ha fent van. Jobb alul ... majd leave program (annyira azért nincs eldugva :D).

[ Szerkesztve ]

(#939) gretzky77


gretzky77
veterán

Na befutott Telenorhoz is 156e kártyásan!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#940) myckey


myckey
veterán

Halló!

Az értesítésben kaptam egy olyan üzenetet, hogy outlook fiókbeállításai elavultak :F megnyitottam azt nem történt semmi.

Ez mi a lóhere akar lenni ? ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#941) kakuk100 válasza pzstm (#929) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Miért törölted az Insidert? Zavaró ha fent van, vagy csinál valami gubancot?
Köszi. :F

(#942) Pacee87 válasza myckey (#940) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Milyen e-mail fiókok vannak felvéve?

Nekem az indamail-re (vipmail) dobálja állandóan, de ez így volt WP8 és BB10 alatt is, gyanús, hogy az indánál van a gond! Egyébként cirka 15-30 perc alatt magától észhez tér!

(#943) pzstm válasza kakuk100 (#941) üzenetére


pzstm
titán

egyelőpre véletlen sem akarom, hogy esetleg az első redstone build felmásszon rá ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#944) kakuk100 válasza pzstm (#943) üzenetére


kakuk100
őstag

Értem, és ha lesz megint frissítés akkor visszateszed? Ha nincs fent az Insider és lesz valami akkor nem kapom meg?

[ Szerkesztve ]

(#945) tomboy0013 válasza pzstm (#943) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én a legújabb build előtt ki is léptem az Insider programból és úgyis letöltötte az újat. Szerintem a HR a biztos megoldás.

(#946) myckey válasza Pacee87 (#942) üzenetére


myckey
veterán

Van egyszer egy Freemail. ( ez tartozik a Microsoft fiókomhoz / még "ősidős" xbox360 korszakban csináltam.
Elvileg Outlook alatt is ez van megadva, vagyis ezt írja ki a fiókbeállításoknál Outlookhoz.

Illetve felvettem egy Gmailes címet.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#947) applause válasza confuser (#938) üzenetére


applause
aktív tag

Köszi.
Más.
Ha kijelölők másolásra egy hivatkozást és utána ha nem kell hogy lehet törölni? A magyar bill. beállításnál a @ mindig felhozza.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#948) kakuk100 válasza tomboy0013 (#945) üzenetére


kakuk100
őstag

A HR az az alaphelyzetbe állítás? Van más lehetőség is?
Köszi

(#949) pzstm válasza tomboy0013 (#945) üzenetére


pzstm
titán

Mivel a .29-es publikba kiment, .63-as viszont Insider only ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#950) hroberto válasza gretzky77 (#939) üzenetére


hroberto
veterán

Ha esetleg valaki vesz a Telenornál egyet, kipróbálhatná, hogy független-e! Mert ennyit már megérne nekem is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.